43642
  • madmanic
    #43561
    köszönöm! ha majd felteszem, úgyis kiírja..
  • Yossarian
    #43560
    Ha még nem késő: az új driverek már openGL 3-mal jöttek ki, a cod meg openGL2-es játék. De létezik egy fix hozzá. Atihoz ATIOGLXX.DLL nevű fájlt kellett betenni, az nvidiánál meg nem vágom fejből, de ahhoz is van fix. A hiba pontos szövegével guglizz egyet és meg fogod találni.
  • Desiderata #43559
    UO szerver progi létezik Windows-hoz? crackelt kéne hogy bárki beléphessen
    lehet tudok szerezni egy szervert, de nem értek a dologhoz
  • madmanic
    #43558
    amikor próbáltam hibaüzi t kaptam, ( nem emléxem mi volt ) de ahogy utána olvasgattam, az volt a megoldás, hogy régebbi drivert kellett feltenni.. csak lusta voltam szívni vele. majd meglesem, köszi!
  • Desiderata #43557
    csak az M-el megjelenő vázlatos térképet találtam meg úgy
  • Desiderata #43556
    legújabbal is megy
  • lolSL
    #43555
    google pálya neve + overview
  • madmanic
    #43554
    hali! melyik (nvidia) drivert kell visszatennem, ha játszani szeretnék?

    elkapott a nosztalgia..
  • Desiderata #43553
    tudtok olyan oldalt ahol COD mapok "térképe" van fent fentről fotózva?
    vagy van olyan tool amivel ez megejthető? nagy felbontásban
  • Desiderata #43552
  • Hecker007
    #43551
    rálehet simán
  • Serpa
    #43550
    jelen pillanatban 18an vannak rajta.
    sztem esténként megtelik.
  • Yossarian
    #43549
    henteséké (Serpa Linkje) még mindig megy :)
  • dr Kotász
    #43548
    Hmm, van még működő HQ szerver? Lehet fel kéne rakni a gammát egy kis nosztalgiázásra? Rá lehet valami moddal bírni egyébként szélesvásznú felbontásra?
  • Yossarian
    #43547
    szigszalag? visszafejlődés, vagy a mai fiataloknak nem futja alkoholos filcre?

    Amúgy tiszta vicc, hogy HD5770-nel 2 percenként lefagy és a VPU recover hozza vissza. Már egy csomó drivert, régebbit, újabbat kipróbáltam és kaksi minddel.
  • Desiderata #43546
    persze mert a monitor közepére ragasztanak egy kis szigszallagot :)
  • Yossarian
    #43545
    jó volt :)
    furcsa volt, hogy a rifle only szerveren jobbára célzás nélkül, tunkolva lőnek. De nagyon hatékonyan :)
  • Serpa
    #43544
    de legalább jó érzés volt ? :)

    van egy GFM, csak nem tudom járnak-e rá

    UO magyar szerverek - gametracker.com

    UO magyar szerverek - gamemonitor.com
  • Yossarian
    #43543
    felmentem nosztalgiázni, de bűn szar voltam így 2-3 év kihagyás után :P
    rosszul kerestem, vagy GFM szerver sincs már?
  • Serpa
    #43540
    aznap amikor belinkeltem kb 16an voltak rajta vmikor délután/este ^^
  • Yossarian
    #43539
    De jó, ez megy még? :)
  • Serpa
    #43538
    H3nT3$ HQ szerver, ez nem jó?
    magyar base nincs már sztem.
  • Desiderata #43537
    valakinek nincs esetleg szervere? kéne egy normális HQ és BAS szeró
  • Hecker007
    #43536
    az már elég a multihoz is, több nem nagyon kell, singleben meg megint jó
  • 8BALL2win
    #43535
    hát 70 -110 között van az fpsem omg^^:\
  • Hecker007
    #43534
    elég sok dologtól függ... pl cfg
  • tonyo9
    #43533
    9600 / 512 = 18,75 * 1,53 = 28,68 FPS lesz neked a játékban!
  • 8BALL2win
    #43532
    Sziasztok.
    Az lenne a kérdésem, hogy van egy gépem (AMD 1800+ 1.53ghz 512ram, MSI KT Ultra2 alaplap, radeon 9600xt videokártya) mennyi fpst várjak tőle cod1ben?
  • Hecker007
    #43531
    rendszergazda módban futtatást, esetleg még a win XP kompatibilitást lehet megpróbálni, win 7 nem nagyon szereti a CoD1-et :S
  • rossi24
    #43530
    Szevasztok volna egy olyan jellegű problémám, hogy a hajós pálya után amikor tölti be az első orosz pályát exe hibával leáll. Windows 7 van fent. Felraktam az 1.5-ös patchet is de semmi. Valakinek van valamilyen ötlete mert nekem már semmi.
  • SkylineGTR
    #43529
    végre sikerült megoldanom, én is próbáltam a 10.4-et délután,csak nem akart müködni. de olyan a játék, mintha szaggatna vagy ilyesmi. pedig azért nem olyan hüde új, meg high graf hogy szaggatni kéne.nem értem mitől van, régen is játszottam vele, és nem volt ilyen baj
  • Hecker007
    #43528
    Üdv! Próbáld meg felrakni a 10.4-eset azzal elvileg menni kell, legalábbis a lentebb belinkelt Steam oldalon ahhoz írták a fix-et.
  • bfbc2
    #43527
    talán ezek közül valamelyik?
  • SkylineGTR
    #43526
    ezt nem hiszem el, felraktam neki a legújabb 10-9 drivert, megint átmásoltam azt a fájlt, és megint azt írja ki, hogy nem tudja betölteni az opengl alkalmazást
  • RoboKutya78
    #43525
    köszi a segítséget tényleg nem szereti az ati kártyát a játék az nvidiás notimra simán felment:)
  • bfbc2
    #43524
    nekem a legujabb ati driverrel is megy
  • bfbc2
    #43523
    itt találtam a fájlt
  • SkylineGTR
    #43522
    hi, ezzel továbblépett a hibán, de azt írja hogy : Nem tudom betölteni az OpenGL alkalmazást. Ellenörizd le, hogy a legfrissebb videókártya illesztőprogram van e telepítve. jaj, félek ezzel babrálni mert azzal ment el délután 2 órám, hogy azzal bénáztam.
  • bfbc2
    #43521
    csá

    http://www.filefront.com/16696483/atioglxx.rar

    ezt a fájlt leszedni,kicsomagolni utána windows mappa/system32-ben ugyanilyen fájlt felülirni ezzel.
  • SkylineGTR
    #43520
    Üdv.
    Csatlakozok Robokutyhoz, én is nosztalgiára vágytam, ezért feltettem most az 1.-et és utána jön az uo, de nekem is ez a gondom. melyik fájlt kell átmásolni bfbc2 írd be pls, hogy mi is élvezhessük a gamet. thx