Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#38584
rosszul mondtam...nem kidob ha nem lefagy és kénytelen vagy kilépni..ezért kellene csak 1 modban hajtani hogy kiderüljön mi a gond.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Serpa
#38583
elég baj az ...

Dietrich
#38582
csak mindenkit a szerver 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38581
195.228.155.115:28963

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

DJ Skyline
#38580
felmegyek SG szerverre...onnan legalább nem fognak ledobálni!^.^

Dietrich
#38579
ezt javasoltam ma korábban hogy rájöjjünk mi baja van..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38578
hamarosan indul 1 új..asszem ma este kezdik õk is az ismerkedést a konfigurálással 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

DJ Skyline
#38577
jaja...de akkor meg dobja ki a külföldit,ne a magyart...most is kapásból 4 külföldi van fent!😄

1 a baj a VPK-val,hogy 1 óra egy kör...és 2 kör van,tehát ha a maradék bázist bekempeli a gang,akkor szépen 2 óra lesz 1 map!<#idiota>

DJ Skyline
#38576
van egy A.K.C. Skyline,persze nekem kell átírni a nevemet mindíg...
kár,hogy Base Assault szerverbõl csak 2 magyar szerver van,külföldire meg nem tudok felmenni,mivel nem eredeti az UO!<#vigyor5>

Malakai
#38575
Én még azt se tartom korrektnek, amikor azért dobálnak ki embereket, mert kell a hely klántársnak, és általában ilyenkor szokás figyelmeztetés nélkül..
Nálam is volt már, hogy emiatt dobtak ki újra és újra, mert a klántársuknál mindig elõbb csatlakoztam vissza. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

me and a monkey
#38574
Pedig ott sosincs admin aki kidobna, érdekes....
Mindig azt hittem, hogy ott másik Skyline szokott játszani .

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

DJ Skyline
#38573
ja,ha bûn az,hogy játszani szerettem volna akkor lehet

Serpa
#38572
biztos rossz kisfiú voltál ...

DJ Skyline
#38571
zsír...VPK-ról ledobáltak zsinróba 4x semmilyen ok,felszólítás nélkül...

Magnetic
#38570
Tisza idegesítõ, hogy azonkivül, hogy ide irogatok semmi mást nem tudok csinálni, mert kaptam egy vacak beosztást....
A hibát mindenképp próbáljátok meg megoldani. Sõt javaslom, hogy gondolkodjunk el a platinum war modon.

M.

Yossarian
#38569
A hibát mindenképpen. És engedélyezzétek a szavazást, hogy admin nélkül is tudjanak váltani! Ha visszaálnek vele, majd kivagdossuk õket...

Nieleen

dr Kotász
#38568
Megcsináltam külön HQ-ra DOM-ra CTF-re is. Ezenkívül egy olyan konfigot is, ahol nincs AWE. Meg Tridenttel találtunk egy potenciális hibát a jelenlegi konfigban is. Melyiket próbáljuk?
Yossarian
#38567
mielõtt reklamálunk Kovynál, ki kéne szûrni, hogy mi hibázunk-e!
Bár a múltkor is azon vitatkoztam vele, hogy szerinte nincs is UO-s harbor pálya... :-/

Nieleen

Magnetic
#38566
Jut eszembe.....
Mi az alap end round delay? 4 vagy 5 mp legyen, mert különben tényleg megállhat.
Ezt modonként kell állítani.

Magnetic
#38565
Akkor este írok a kovis gyereknek, hogy ez így nem pálya és csináljon valamit.
De Ti is írhattok neki.
Yossariannak küldöm majd este az email címet, mert fejbõl nem megy.

M.

Yossarian
#38564
Mi lenne,ha csinálnánk egy olyan maprotot, ahol lemenne egymás után mondjuk 10 HQ? (tõlem lehet 10 DOM, vagy 10 CTF is) Tehát, hogy modot ne kelljen neki váltani.

Nieleen

Yossarian
#38563
támogatja, mert lejátszottuk 5 pontig, kiírta, hogy nyert az ami csapat, majd innen már nem váltott sehová.

Nieleen

Magnetic
#38562
Nem vagyok teljesen biztos a dologban, de a völgyes pálya támogatja a CTF modot egyáltalán? Mert szerintem csak dom,hq.
Szerintem....

Péntekig nem lesz idõm semmire. Holnaptól 12 órazom.....

Yossarian
#38561
ha jól tom, akkor van egy olyan cvar, hogy ha szar lenne a maprot, akkor hagyja ki azt a pályát. Szal nem kéne mégis ugrani neki ilyenkor?

Nieleen

#38560
Depot most jó volt.

IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961

Yossarian
#38559
váááááááááá. millió baj van. egyszerûen meghal pályaváltáskor 😞

Nieleen

#38558
Domination-ban most néztem nem lehet csapatot választani. ( Legalábbis én nem tudtam) Italy pálya volt éppen.

IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961

Yossarian
#38557
a rajnavölgy CTF után kakált be délután is.

Nieleen

KM
#38556
Éppen akkor csatlakoztam volna.<#vigyor2>

DJ Skyline
#38555
behalt megint...most mûködött a mod váltás,csak a map váltás nem...rajnacölgyérõl(dom) lépett a szerver szicíliára (hq),és vége lett a mapnak,de nem lép tovább

Malakai
#38554
Amúgy derossz volt a HQ ilyen kevesen. 😛
( Meg még HQ-n kívül mást nem játszottam a szerveren... 😞 )

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Dietrich
#38553
Sicily HQ után kiakadt megint. Mintha a map+mod váltások nem mennének egyszerre..
lehet hagyni kéne elöbb csak 1 modban kéne a szervernek mennie, hogy akkor is kikad vagy sem..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Malakai
#38552
Elvérzés mûködött..
Meg mittomén még mire kellett volna figyelni. 😄 Amúgy nem, mert mp_harbor HQ után Sicily HQ jött, aztán jött volna mitomén mi DOM módban és kiakadt, a 2 HQ map közt nem akadt ki.

Jah, deadchat sztem nem kéne... 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Punker
#38551
most is lehalt.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

dr Kotász
#38550
Minden mapnál van modváltás. A többi dolog nálad mûködött? Elvérzés pl.?
Malakai
#38549
Szerintem mod váltáskor hal le, nem?

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Yossarian
#38548
rhinevalley CTF után megint lehalt, kézzel váltottam pályát.

Nieleen

Yossarian
#38547
fura, mert jött egy Winters nevû srác és neki volt tokarevje :-o

Nieleen

Csirke4
#38546
/nextmap és /time parancsok mint annó a VÉGYSZ szerveren itt nem lesznek?
dr Kotász
#38545
Gewehr43? Jármûvek? Elvérzés? Maprot stimmel?
dr Kotász
#38544
Hmm, az baj... Olyan mintha nem töltötte volna be az új konfigot.
Yossarian
#38543
pedig ott van a set scr_allow_svt40 "1"

Nieleen

Dietrich
#38542
bocs de gyerekem hazajött és megkellett etetnem mielött edzésre ment 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38541
Doki, csak nincs Tokarev az oroszoknál! :-(

Nieleen

#38540
Én meg akkor érek haza a melóból. :-)

Yossarian
#38539
akkor én már készülõdök melóba :-(

Nieleen

#38538
Én olyan fél5 körül fel tudok menni tesztelni... :-)

Yossarian
#38537
na emberek, fent az új config. Restart is volt. Mehetünk kipróbálni. 😊

Csak még mindig a hibás üdvözlõ szöveg van benne.

Nieleen

Yossarian
#38536
igen, a másik felét meg a védõ kapja, ha jól tom. Magyarán osztoznak az uccsó 45 ponton.

Nieleen

Malakai
#38535
Tik is nézitek? 😄

Amúgy HQ-ban támadó annyi pontot kap leszedéskor, amennyi másodperc még hátra van a köv spawnig, nem?

(\__/) ( X.x) ( } . { )