508
True Combat 1.0 (Q3 TC Mod)
  • dikki*yysw
    #421
    Na akkor megyek :)
  • Godzzo
    #420
    Gyere inkább jáccani :)
  • Godzzo
    #419
    Már fel van
  • LSC
    #418
    Mert eddig csak rosszat mondtál.
  • dikki*yysw
    #417
    Én csak azt tudom, nekem ilyen soha nem csinált.
  • CSOCSO
    #416
    rohadtul nem figyelsz rám...éppen azt mondtam hogy meglövök valakit..errelekezd lőni és az én karakterem kezd el nézelődni a picsába nem az ővé...elég funny...nemtom miért kéne mindenkinek nyalni a játékot? mé baj az ha elmondom hogy mi a szar nem tetszik nekem????????
  • Ron Ragm
    #415
    Off: Nem tudtok ASE 2.0.5 cracket?
  • zippofcy
    #414
    Jaja, atpeccselik INFre, hogy a CSOCSOnak is tetszen
  • Ron Ragm
    #413
    ne b*sztassátok 1mást inkább gyertek játszani:)
  • LSC
    #412
    A szerver fel lessz peccselve?
  • LSC
    #411
    Ha meg nem mozdulna el,akkor azt mondanád hogy ez így nem reális mert ha életben meglőnek akkor nem tudnád ugyanott tartani a fegyvered.Ami igaz is.Mindenbe bele lehet kötni.
  • LSC
    #410
    Nem a hibák,hanem hogy szinte csak rosszat tudsz mondani.Ez nem így kéne,az úgy jobb lenne,az INF ben ez is benne van stb.Már elmondtad párszor a véleményed és szerintem nem csak engem bosszant.
  • zippofcy
    #409
    Futas kozben igenis lehet loni. SPRINTELES kozben nem lehet. Az meg kinek faj? Sprintelni akkor kell mikor pl. az ember atvag egy nyilt tersegen, hogy minel elobb fedezekbe keruljon. Vagy ha tavolrol lo valaki, de nem celzott eleg pontosan (es ezert tulelted :) ), hogy fedezekbe juthass. Nem arra van hogy ugy maszkalj a palyan. Voltam olyan nemet szerveren ahol par mp sprint alatt el is fogyott az egesz kek csikom, pedig csak 29 kilo cuccot cipeltem.
    Az meg hogy hirtelen elrantja a fegyvert szinten nem hiba. Ritkan csinalja, velem 2x, 3x ha elofordult eddig. Jellemzoen olyankor van ha aki lo lesben all, te meg mozogsz, pl. kiugrasz a tuzvonalba, es jo nagy sebzest kapsz hirtelen. De mondjuk nem a fejre (mert akkor meghalnal) igy elsz meg 1mpet. Ezekben a helyzetekben mar ugyse szamit sokat hova nez a fegyvered, elvegre te sem venned jo neven ha a sarkon guggolva kempelnel, aztan a sarkon gyanutlanul beforduloba beleeresztesz egy sorozatot, az meg az utolso lovesevel meg fejbelo. Ilyet csak a csites CSsek tudnak ... vagyis tudnanak, ha a kempelonek nem lenne szintjen aimbotja
  • CSOCSO
    #408
    ki mondta hogy nem játszom azzal?idegesítő a megnyilvánulásom? bocs hogy nem tetszenek a hibák..
  • LSC
    #407
    Egyvalamire válaszolj.Ha minden jobb az INF-ben miért nem azzal játszol?Elég idegesítő a megnyilvánulásaid.Ez nem jó az sem jó.Akkor mit erőlteted?
  • CSOCSO
    #406
    rudholás...usholás..érted te?:) menekülni szoktam csak elég idegesítő mikor befordulok egy szába és az ember elöször szre se vesz de nemtok lőni ...aztán csak megnyiffanok
  • dikki*yysw
    #405
    rudholás? ja rush. nem tom én nem rusholtam ebben a játékban, lőni meg csak guggolva lövök.
  • CSOCSO
    #404
    nekem soxor van..most főként az idegesít és azért léptem ki mert rudholás közben nem lehet lőni.. oké nem szeretjük a usholást..infben hamarabb is lehet fáradni ha rusholsz 15 kilonyi fegyverrel de lehessen má lni futás közben..eléggé gáááz ez a dolog..mégha nem is célozva.. de csipőöl is akárkit leszedek ha elöttem van fél méterrel
  • dikki*yysw
    #403
    Nekem ilyen nem volt, furi.
  • CSOCSO
    #402
    azt patchelhetnék hogy mikor elöbb elkezdek lőni valaki majd rámlő akkor az emberem elnéz 120 fokal másmerre és lelőő engem..pedig elkezdtem lőni de ő meglött és én nézek másmerre mert meglőtt... ez elég GAGYI!!!
  • LSC
    #401
    Na ez jó hír: Added g_nametags 0-3 [2] 0 No names, 1 both names, 2 team names only
  • Inquisitor
    #400
    TRUE COMBAT 1.0a PATCH -3.7MB
    http://www.gamershell.com/download_2643.shtml
  • dikki*yysw
    #399
    Hát én mostanában focizni fogok esténként (19:30-tól kb. fél tizig). Szal nem tom. Megyek majd németre.
  • Godzzo
    #398
    Nah En fent voltam es nem gyutt senki :((
  • zippofcy
    #397
    A Deathmach szerver megint kidob, pedig semmit nem allitottam a TCn vagy a Q3on.
  • dikki*yysw
    #395
    Csak first look szinten. Pár screenshot, stb.
  • Godzzo
    #394
    Hát igen, de nagy műre ne számíts mert nincs sok időm rá :(
  • dikki*yysw
    #393
    Ez most igen vagy nem? :D
  • CSOCSO
    #392
    szvsz elég lenne egy normál hun szerver aholc sak minyomjuk .. de nyomni kéne máááááá
  • Godzzo
    #391
    Neha a chat -ira is fel lehetne nezni :(

    irc:
    #truecombat.hu
    irc.quakenet.org
  • Godzzo
    #390
    Az király lenne :)
  • dikki*yysw
    #389
    Godzzo ha népszerűsíteni akarod az oldalt, ilyen cikket küldhetsz be a behunra is behun.try.hu :)
  • LSC
    #388
    nálam semmi gond és nem is frissítettem semmit.Azért ez érdekes.
  • Ron Ragm
    #387
    na hát csinálhatja azokat a scr-eket, ugyanis nem használtam semmit csk a fénybeállítást állítottam lowra h ne szaggasson... mondjuk azután nem is szaggatott..
  • zippofcy
    #386
    Nalam csak connect utan par percig szaggat, aztan zsir folyamatos. A cheatekrol meg annyit: a PB akkor is kivag ha a vinyodon talal vmi szamara gyanus dolgot, arrol nem is beszelve ha a Quake3 van "modositva", custom pk3 fileokkal, stb.
    Tehat NEM kell lecsiterezni azokat akiket kivag a PB, ha tudjak tisztitsak meg a rendszeruket aztan johetnek jatszani. Ha meg nem tudjak (vagy csitelnek ) akkor menjenek nem PBs szerverre. Eppen ezert van szukseg a Punkbusterre.
    Godzzo: szerintem korai lenne meg bezarni a szervereket, ha kell gep inkabb az UTsokat zard be, az a mod ugyis nagyon gyik
    Tudomasul kell venni hogy a TC meg nagyon uj mod, es sajnos idobe kerul mig elterjed. Egesz Europaban kb. 300-350 jatekos szokott jatszani naponta. Eleg lenne egy tucat magyar jatekos, aki rendszeresen nyomul es kialakulna a magyar scene. Addig is reklamozni kell, meg en is felrakom jovo heten a haverom 2 jatektermeben, onnan is johet 2x3-4 ember kb. De tudomasul kell venni azt is, hogy CSbol NEM fognak atjonni az emberek. Egy olyan jatekbol amihez tobb mint 1 eve nincs megbizhato cheatszuro ezt nem is lehet elvarni. Szerintem hamarosan a CS a csitelok jatekava valik (ha ugyan nem az mar regen)
  • CSOCSO
    #385
    hja hülye pb miatt szaggat.. multkor kikapcsolták és jo is lett...amugy hmm:) csíítesz geci??:))))
  • LSC
    #384
    Amiken gyönyörűen látszik ha wallhack-elsz.
  • LSC
    #383
    LOL balke.Tudod mér szaggat?Mert a PB folyamatosan csinálja rólad a scrrenshotokat és tölti fel a géped.
  • LSC
    #382
    Ez mi emberek?Muszály elbaszni ezt a gamét is?

  • CSOCSO
    #381
    elég fodasék szinei vannak a gameznak ezé nehéz megkülönböztetni...és eléggé sok fasz játszik ezzel a játékkel és a sok fasz még be is tett egy kurvanagy űrpályát!...lol...