508
True Combat 1.0 (Q3 TC Mod)
  • LSC
    #462
    lehet 1-ből is.
  • CSOCSO
    #461
    nem... és nem is a doom2
  • Centaur
    #460
    nem, SoFII :)
  • CSOCSO
    #458
    egyből kitalálnád és nem az Army!:)
  • Mighty
    #457
    AMERICA'S ARMY? :)
  • zippofcy
    #456
    3bol asszem kitalalnam
  • Dikkma
    #455
    :DDDD
  • CSOCSO
    #454
    erre nem mondanám hogymelyik gamez az amiben jo a recoil és van iron sight...azt csináltok amit akartok
  • dikki*yysw
    #453
    Én szinte semmit nem játszom most, így TCt sem. A recoil témához nincs mit hozzászólnom, én mindig Colttal megyek, mindig távcsővel :)
  • zippofcy
    #452
    Ugy latom ez a topic lassan de biztosan halodik
    Na mindegy, azert ideirom a velemenyemet a patchbeli recoil novekedesrol, mar ha egyaltalan van olyan magyar aki jatszik meg a TCvel.
    Szoval: Egyreszt vegre van ertelme a shotgunnak meg az MP5nek. Ez ugye pozitivum. Raadasul a reflexek mellett a skill is jobban szamit mostmar. DE:
    A CSben illetve a hasonlo nagy recoilt hasznalo jatekok tobbsegeben NINCS Iron Sight. Vagyis itt azzal hogy mar celzok eleve lassabban megyek, a fegyver kitakarja a latomezo egy reszet, raadasul a torkolattuz is nem kicsit bezavar.
    Ezekkel egyutt a nagy recoil azt eredmenyezi hogy a tavolban szalado ellenfelet gyakorlatilag lehetetlen leloni ... legalabbis AKval vagy Colttal. Ezzel szemben MP5el LE LEHET, ami ugyebar rohejes, mert a valosagkoz koze nincs, az MP5 effektiv hatotavolsaga kb. olyan 400 meter, az AK meg Colt kb. 800 meterevel szemben. Tehat a realitas kapott egy pofont. Ha ezt ki akarjak kuszobolni az MP5 sebzeset messzire le kell gyengiteni, akkor viszont megint nem lesz ertelme. TEHAT: szerintem jobb volt a patch elotti recoil, mar csak azert is mert minel nagyobb egy jatekban a recoil annal inkabb a csalast erositi. PBs szerverek meg nem nagyon vannak, ugye, a magyar meg alt. ures. Na mind1, a napokban beindulnak a jatektermes haverjaim, hatha ok majd feldobjak a forgalmat. Mar ha addig Godzzo nem huzza le a rolot
  • zippofcy
    #451
    De altalaban kulfoldiek jonnek rohejes 150es pinggel.
  • Dj N-Ice
    #450
    énma gameztam rajta... tele volt BOT okkkal:( és tök kircsi pingem volt.. haverommal nyomtuk egy hálozatrol és mind akettőnknek 60 as ping..
  • dikki*yysw
    #449
    Én tegnapelőtt játszottam, és pár perc game után elkezdtek özönleni az emberek.
  • zippofcy
    #448
    Mikor lesznek mar a magyar szervereken? Elhataroztam hogy azert se jatszok a naciknal, elvegre minek van magyar szerver ha minden magyar kulfoldon jatszik? De ures szerveren nem tul jo lenni, es nem nyomtam 5 napja.
  • CSOCSO
    #447
    hehh az uj patchben is már jobb a recoil...pont amit mondtam hogy elég gyenge...
  • zippofcy
    #446
    Az INF telleg realisabb a valo eletnel is. Peldaul a kommandosok nagyresze is csapnivalo benne, ez is azt mutatja
  • CSOCSO
    #445
    najvammá
  • dikki*yysw
    #444
    És rájöttél, hogy amíg INF-ezel, nincs szükséged ilyen láma kiképzésre, hogy swat - phöjj :))
  • CSOCSO
    #443
    hjaaa.... hja!!!:))) amugy voltam már itt a magyar "swatosoknél" mutatták ( csoporttal voltun) hogyan nyomulnak egy lakása meg mennyire jol csapatják a snipert...aztán mutattak pár fegyvert és magyar rohamkocsikat stb,,,
  • LSC
    #442
    Mondanád te a kiképzpésen:).
  • CSOCSO
    #441
    ??????????????????????
  • LSC
    #440
    Mondaná:nem tudod kilőni a gránátot a levegőben?Báze az infben kilehet lőni.Ezt a szarságot:).
  • CSOCSO
    #439
    ez hülyeség...mármint hogy nem lehet semmit nekem mutatni.. a swatos bugban igazad van!:)
  • dikki*yysw
    #438
    Jó CSOCSOnál már megszoktam, hogy semmit nem lehet neki bemutatni, mert ha elvinnék egy swat kiképzésre, ő ott is megtalálná a bugot :))
  • antijedi
    #437
    rudom én azt :DDD
  • zippofcy
    #436
    Az csak azer vot mer pofatlan vagyok
  • antijedi
    #435
    altta = latta :D
  • antijedi
    #434
    zippofcy is pofatlanul reklamozta ezt a vackot az összes topicban meg olyanokban is aminek semi hasonlosaga ehez, es full nem is ismerte azokat, csocso legalabb ugy reklamoz hogy altta ezt is és a kettő azért hasonlo valamenyire, szal nem tom mi ez a nagy felháborodás...
  • LSC
    #433
    Honnan veszed hogy nem ismerjük?Én pl kipróbáltam.
  • CSOCSO
    #432
    INF eseknek mé mutogassam az INF et???????
    nem akarok senkit téríteni.. én is játszom ezzel.. az hogy ti nem az INF el az egy dolog.. csak gondoltam megmutatom hogy az INF milyen.. mivel full nem simeritek..hátha valakinek megtetszik..vagy akér csak érdekességnek hogy az INF milyen..
  • LSC
    #431
    Öregem, Te olyan vagy mint egy hittérítő.Ha esetleg nem tudnád létezik egy INF topic is.
  • CSOCSO
    #430
    hja első videon...láhatjátok a nem fix fegyvert.. majdkilövöm az egyik nade-t.. és csak megjegyzem a sniper nem megy magátol vissza oda ahova löttél:) nem ugy mint a TC ben:)
    majd amásik nade is felrobban..mind a kettőtől sérülök de mivel mindegyik 15-20 méterre van nem halok meg van még egykicsi erőm de nemsok...ha repesz is eltalál akkor meghalok...
    inf1 videon kilövöm az egyik nadet.. majd emi felpattan majd leesik és felrobban ...rá a másik is felrobban...de már rég halott vagyok..repeszek meg repkednek...
  • CSOCSO
    #429
    CSináltam kát kis videot tessék meglesni..és láthatjátok hogy miben más az INF célzása...mármint hogy nem olyan fix a fegyver..
    aztán kilövök nadekat..lehet látni néha a repeszeket..és az egyik videon vagy 15 méterre vagyok a nadetől (ahol alig látni a világosságtol) és mégis sérülök...mint ahogy az életben is sérülök.. a második nade az első robbanása miatt robban fel..

    Egyik INF video...
    Másik INF video...
  • dikki*yysw
    #428
    :DD
  • zippofcy
    #427
    A negereknek TELLEG nagy a cerkaja. Legalabbis ha mondjuk a fehereknel 15 centi az atlag, akkor naluk legalabb 5el tobb. Bar ez csak felteves, nem szoktam a Bravot vagy mas noi magazinokat olvasgatni. A 20 centimmel meg elegedett vagyok, van aki szerint sok is
    Inkabb az a gond hogy sok feher az arabot is a negerhez szamitja Peldaul az amcsik is azt hittek Szomaliaban hogy most is az irakiak ellen harcolnak. Meg is lett az eredmenye, ugye
  • dikki*yysw
    #426
    Most nem azért, én is CSből jöttem át és nem éreztem magam lámának. Pedig még csak videón meg képen láttam csitet.
    Ez olyan mint hogy a négereknek nagy a cerkája, vagy hasonló hülye általánosítás :))
  • zippofcy
    #425
    Akinek vannak CSs haverjai szolhatna nekik hogy jojjenek, kivancsi lennek mit tudnak segedeszkozok nelkul Attol tartok nem sokat, mondjuk De legalabb van onkritikajuk, megmaradnak az agyonhackelt CSjuknel
  • dikki*yysw
    #424
    Most is játszottunk egy x nevű magyarral. Ha benn van vki, már jönnek az emberek csőstül. Szegények jól viselték, hogy széttunkoltuk őket :)
    Csak kicsit nagy a pingjük, 150 alatti külföldi szinte nincs is.
  • CSOCSO
    #423
    mé mit mondjak???
    majdnem olyan jo mint az INF.. egy két dolog van ami nem tetszik .. de könnyebb és sokkal lazább mitn az INF... 2-3-4 embert nyirok ki egy életemmel mig INF ben örülök ha egy embert megölök.. kicsit más az a gamez..agyilagis lefáraszt ugy oda kell figyelni mikor merre nézel stb...és ott nincs olyan hogy elkezded lőni aztán ős ir rádlő... ha telibetalál akkor onnantol kampec.. nehezebb... és csak azért tetszik a TC mert kicsit nyugisabb lazább...és mivel manapság elég sok dolgon felmegy a vizem ( meleeeeeeeeg vaaaaaaaaan) ezért inkább jobban esik egy kis TC...
  • dikki*yysw
    #422
    f***mat annyira gyökér a faterom, hogy hihetetlen. Majd holnap jövök még. Amúgy egész sokan jöttek, fel lehet futtatni a dolgot.