508
True Combat 1.0 (Q3 TC Mod)
  • Ron Ragm
    #380
    nem rossz, az egyetlen probléma h játék közben az ilyen apróságokkal nem lehet tökölni, azt kell nézni h van e plexi a sisak előtt (ha nincs sisakja akkor van-e rajta símaszk)
    És sztem a hülye is rájön magától, ugyanis az elején ki kell választani h nézzél ki, sőt, a beállításoknaál is megnézheted a skineket:)
  • Godzzo
    #379
    Nah kész van a böfögés, kérnék szépen Mindenkit legyen szíves megnézni, hogy elég informatív lette...

    http://www.lightport.hu/tc/identify/
    http://www.lightport.hu/tc/identify/

  • Godzzo
    #378
    Nemsokára kész a szájba böfögős magyarázat!!

    Itt:
    http://www.lightport.hu/tc/identify/

    Mindenki húzzon el megnézni please, és irjon, hogy ha nem tiszta valami...

    Köszönöm!!!!
  • Ron Ragm
    #377
    Vörösök: símaszk, rohamsisak, zöld ruha
    Kékek: Teljes arc, a sisakon olyan arcvédő, kék ruha
  • Godzzo
    #376
    Jah, azt igertem, hogy leirom mi a ket csapat skinje es modelje kozti kulonbseg amelybol jol el lehet donteni, hogy kivel vagy es ki van ellened...
  • Godzzo
    #375
    Hat a fele ugymond nyubaj volt, aki fikazta a TC -t... Hiaba nem mindenkinek tetszik, ha ez igy megy tovabb lassan becsukhatom a server -eket :(
  • AndrewCB
    #374
    Ja! Akkor így jártam!

    Pedig örültem, hogy végre vannak a szerveren! :)
  • Godzzo
    #373
    Mivel ugy volt hogy mecs lesz 21:00 -tol ezert le volt pwd -zve a Mission...
  • dikki*yysw
    #372
    Holnapra beszéljünk meg egy időpontot. Ma egész nap utaztam meg rokonlátogattam, nem tudtam jönni, csak most értem haza. 21:00?
  • AndrewCB
    #371
    Vagy ha tudja valaki árulja el! :)
  • AndrewCB
    #370
    Godzzo mi a kód?????
  • Godzzo
    #369
    Hat ez az, de Nekem meg mindenki beszolt amikor levettem az "orok eletet" 3 -ra vagy 4 -re...
  • Ron Ragm
    #368
    Miért nyomatják a CTF-et? folyton csak CTF,CTF,CTF. Egyszer voltam szerveren ahol mission volt. Mit ne mondjak nem sokáig maradt az.
    Ja igen! a nem Missionos szerverre lehetne rakni Team Survivort, ott legalább van értelme az "életnek", nincs az hogy "Á ha lelőnek majd respawnolok".
  • Ron Ragm
    #367
    nos igen, lehetőleg 20:00 előtt legyen, mert nekem akkor kell kiszállnom
  • Godzzo
    #366
    Jo akkor beszljuk meg mert egesz nap nemeten tolom... :( Es kozben neha mindig megnezem hogy vannak -e a magyaron... Tolem lehet a 20:00 -tol a hivatalos idopont ha masnak is jo, es 21:00 -tol meg meccselnek...
  • zippofcy
    #365
    Meg kellene beszelni egy idopontot, amikor a magyarok tolnak a magyar szerveren. En napjaban tobbszor is megnezem ASEban mi a helyzet, de pl. tegnap is bementem mert 3an nyomtak rajta, aztan mit latok? 200as pingueket ... egy "Hi" utan le is leptem.
  • Godzzo
    #363
    A respawn protection -t feljebb kell venni, es mar nincs is spawn kill :)) Az meg hogy . a nick -je valakinek, g_realism 2 -nel nem sokat segit rajta ;)
  • Godzzo
    #362
    Hat igen :(
  • zippofcy
    #361
    Negyen mar jatszhatnatok a magyar szerveren is, es akkor talan meg is telne, de hat ures szerverre nem nagyon mennek az emberek, ugye.
  • dikki*yysw
    #360
    Júj, utána nagyon rossz volt CSzni :))
  • dikki*yysw
    #359
    Vááá! Kurva jó! :D Rájöttem, hogy jobb klikkre a nem tudom mit beállítva lehet célozni, sőt raktam scope-ot a pusira, és a mai több óra CS után király volt :D
    Király a game, igaz egy pályán játszottam végig, de azt már lassan nagyon jól ismerem. Volt sima tdm is, meg CTF is uaz pályán. Csak a spawnkillerek lennének kicsit visszafogva.
    Meg volt egy . nevű csávó, nem lehetett látni a nickjét.
  • Godzzo
    #358
    Ha van olyan klan akivel egy baratsagos mecset lehetne jatszani, kerem jelezze!!! [email protected]
  • Godzzo
    #357
    Ha senki nem meg be, akkor nem is lesz rajta senki :(( Epp 4 -en jatszunk egy nemet server -en magyarok:
    Meier, DrAK, Kefe, es en...
  • dikki*yysw
    #356
    Ez a játék ellensége önmagának.
  • dikki*yysw
    #355
    A f*szom, azt. Mesélje már el vki nekem, mi a p*csát kell bebindelni kezelésnek.
  • dikki*yysw
    #354
    Nincs senki... megyek vmi 11/18-as www.ga... nevűre.
  • dikki*yysw
    #353
    Megyek.
  • dikki*yysw
    #352
    Aha.
  • Godzzo
    #351
    Gyertek be a magyar server -re...
  • dikki*yysw
    #350
    Én mennék b+ de nem állnak velem szóba.
  • CSOCSO
    #349
    há megyünk gammázni? 20 perc és vagyok..
  • dikki*yysw
    #348
    De hová bazz!
  • Godzzo
    #347
    En megyek, kulonben Nekem teccik, hogy nem lehet mindig loni egybol, igen is tessek taktikazni keszulni meg ilyenek...
  • Godzzo
    #346
    Na huzzunk jaccani!!!!
  • CSOCSO
    #345
    én meg CSOCSO... fur ami?:)))))))
  • dikki*yysw
    #344
    Megyünk vmikor játszani? Most csztem szét az agyam, fáradt vagyok, de ha vki jönne akkor szóljatok hova mikor.
  • Ron Ragm
    #343
    Ki milyen néven szokott lenni?
    Én [HUN]BLaKEmAn néven vagyok
  • CSOCSO
    #342
    ez van...majd ha gyüsz gammázni majd megtudod miért van mindenkinek szar acc ja:)
    száámomra aza vicces hogy kopasznak jobb az acc ja mint a 121 eseknek..és ez tényleg funny
  • dikki*yysw
    #341
    Gihi! Játszunk ma vmikor? Hol? :)
  • I.C.ram
    #340
    Na jó 30-at nem de egy 15-20-at biztosan. :)