6506
The Movies & Stunt Effects
  • Lacee
    #6306
    ne haragudj ha megsértettelek volna, nem gondoltam volna hogy miután tudatosan egy olasz nyelvű szoftvert telepítesz, segítséget kérsz a nyelv miatt...
    gyk, ha tudod hogy egy lokalizált játékról van szó, akkor miért meglepő h nem angol a nyelv? :DD

    de hogy megnyugodjon a sértett lelked:
    mea culpa, mea maxima culpa.

    (amúgy meg olvasd már el az első mondatomat az előzőben, és a saját tanácsod meg rád is érvényes)
  • weltyke
    #6305
    köszi Lacee nagyon nagy koponya vagy ám. Tudod a telepítő nyelvezete is olasz. Ez nem azt jelenti, hogy azt nem tudtam lefordítani és esetlegesen emiatt az olasz nyelvet állítottam volna be. Tudod egy játékot nem csak angolul dobnak piacra, hanem más más országokban szeretik saját nyelvükön hallani a játékot. Ezért van japán, angol, francia, német és képzeld olasz is. Szóval kicsit vegyél vissza magadból. Elég gyenge poén volt már ha annak szántad. Amúgy a problémát már megoldottam.
  • Lacee
    #6304
    gondolom az túl triviális lenne, hogy olasz verziód van, ugye? :)

    szerintem próbáld meg az uninstallt, és a második nekifutásnál vigyázz hogy indításkor milyen nyelvet választasz.
  • weltyke
    #6303
    Sziasztok! Nekem az lenne a problémám, hogy most telepítettem a játékot és az egész olasz nyelven fut. Sajnos az olasszal eléggé hadilábon állok, valaki nem tudna nekem segíteni, hogy tudnám angol verzióra rakni a game-t.
  • Rolcas
    #6302
    Hali. Az alap The movies-hez vannak kódok? nézegetem itt az oldalak tömkelegét de nem látok sehol semmit... :(
  • RocKY2
    #6301
    Szerintem nem...de nézz körül hátha tévedek.
  • Crazy Mate
    #6300
    Lehet saját díszelteket és tárgyakat csinálni?
  • Uborkasalata
    #6299
    Lécci segítsetek karácsonyra akarok vmi jó kis filmet készíteni valamit 5let, h. milyen legyen???
  • RocKY2
    #6298
    És nem untad meg? :D
  • terasz
    #6297
    2242?
    lyézusisten!
  • Alias91
    #6296

    szeretném megkérdezni, hogy a jelentekbne ugye belelehet szurni tárgyakat pl.: asztal, autó, szék, telfon, italos automata, széf. Es ezeket, hogy lehet használni? mert tuti hogy lehet mert van egy olyan ki film amikor a csávó az igy berakot kis széfből veszi ki a mappát.időben már 2242ben vagyok szoval az sem lehet baj.
  • Hmuda
    #6295
    Storyban sehogy. De amit elérsz a normál módban, azt már használhatod Sandboxban. Ezért mondom, hogy ne foglalkozz még ilyen apróságokkal. Majd ha eljutottál a végére normál módban, akkor a Sandbox maga lesz a Kánaán.
  • dmx
    #6294
    És esetleg hogy tudnám tekerni az időt úgy 1990-2000 közelébe?
    Sok a kérdés tommost maugy 1930-ban vok
  • Hmuda
    #6293
    Veszel utca-díszletet és menni fog (nem emlékszem, hogy fejleszteni vagy megnyerni kell-e).
  • dmx
    #6292
    Császtok! A városban hogy lehet forgatni?
  • terasz
    #6291
    összeillőséget nem figyel.
    ha van saját forgatókönyvíród, akkor akár 2 jelenetből is lehet 1csillagos filmet forgatni, 3-4 jelenetből 2 csillagosat.
    ez mondjuk jó, mert kevesebb idő a forgatás, kevesebb a stressz, stb.
    viszont a siker ugyanakkora - már ha megfelel az éppen futó közízlésnek, vagy kapsz olyan díjat, ami miatt minden filmed sikeres lesz az aktuális közízléstől függetlenül (fejből nem tudom, melyik az).
  • RocKY2
    #6290
    saját készítésü forgatókönyvet akkor írhatsz ha az egyik oklevél feladatait megcsinálod és meg kapod azt az épületet. az "összeillőséget" nem számolja. én személy szerint egy forgatókönyv írót használtam. olyan hogy minél több ideig írják a könyvet annál minőségibb lesz.
  • bigapó
    #6289
    Hali!

    még csak ismerkedek a játékkal, de nagyon tetszik.

    kérdésem annyi lenne, hogy mennyivel lesz jobb a saját készítésű forgatókönyv már az elején, olyan 1930-as 40-es évek körül, nem sandbox-os játékban?
    és mennyire figyeli a játék az "összeillőséget"? értem ezalatt, hogy ha csak találomra összedobok egy-két jelenetet illetve aprólékosan megcsinálok mindent, látványos lesz-e a különbség mondjuk mikor értékelik a filmet a kiadásnál?

    eddig olyan 20-30-adik helyeken voltak a filmjeim, aztán megkaptam az intermediate scriptwriting office-t és rögtön összedobtam egy 1. helyet érő filmet. ezután bíztam magamban és csináltam még egy hasonlót, de az már csak tizenvalahanyadik lett a kiadásnál. ez mitől van? ennyire megváltozik az ízlés? pedig még ugyanaz volt a kedvelt műfaj indulásnál, szóval nemértem.
  • #6288
    A Gang War című videódat szeretném kitenni a blogomra, ha szabad.
    Jól sikerült darab!
  • #6287
    Engem érdekelne.
  • Stex
    #6286
    85 perces?
  • eomer
    #6285
    Hogy tudok saját zenét betenni?
  • Gyurmix
    #6284
    Sziasztok....Nekem kész van a Silent Hill filmem már 4 hete.....85 perces lett felirattal mindennel eggyűt...Akit esetleg érdekel az vegyem fel msn re a [email protected] cimemen....
  • Katarn576
    #6283
    Akkor tévedtem azokkal a kódokkal kapcsolatban. Én is egy magyar játék csalás oldalon olvastam ezt. Na mindegy, viszont most ez tényleg jó amit találtam: egy olyan fájl csomagot amit ha beraksz a játék data mappájába akkor az összes díszlet elérhetővé válik. Csak egy gond van, hogy ez csak az alapjátékban található díszeleteket nyitja meg röktön, autómatikusan sandbox módban. a link: http://www.savefile.com/files/142416
  • watto
    #6282
    jah...de ott nem kapok meg minden kosztümöt elsőre...
  • Hmuda
    #6281
    Arra ott van a sandbox.
  • watto
    #6280
    nekem se azékr kell hogy csaljak...hanem pl nem carrier ben gyorsabban tudjak filmeket csinálni...
  • watto
    #6279
    nemjók :P
  • Hmuda
    #6278
    Szerinted ha ezek valódiak lennének akkor miért szenvedett eddig mindenki ini irogatással? Fake.

    Egy olyan játékban amiben az online módra fel lehet tölteni az elért mérföldköveket soha nem lesznek ilyen csalások (szerencsére).
  • watto
    #6277
    Oh my god...:D Thx...
    Erre vártam...Így bármilyen filmet tudok csíni:D
    YESS!!!!!!
  • Katarn576
    #6276
    Üdv mindenkinek!
    találtam a stunts & Effects kiegészítőhöz egy rakat kódot de a sandbox módban valami miatt nem működik a kód. A karrier módban még nem néztem így nem tudom hogy ott vajon működnek-e a kódok. Tehát a kód lista:


    Nyomd meg az ENTER-t, és üsd be a kódot. Siker esetén a cheat active feliratot fogod látni a képernyőn.

    no hurt - Nincs sérülés
    all clothing - Összes ruha
    moviemo - Minden elérhető lesz
    byebye - Nem lesznek rivális stúdiók
    kmt - Sosem fogy el a pénz
    awards - Minden fesztivált megnyersz
    setset - Összes felszerelés
    biged - Nagyobb leszel
    toth - Minden ingyen
    noway - Ingyen sztárok

    Szerintem ha működnek ezek a kódok karrier módban akkor Hmuda-nak be kéne rakni a FAQ-ba és akkor nem kell használni trainert. De ahogy látom van benne egy olyan kód már eleve aminek hatására minden díszlet elérhetővé válik és nem kell az INI fájlt átirogatni.
  • watto
    #6275
    rossz helyere írtam :D
  • watto
    #6274
    holnap má én is ezzel fogok játszani :)
  • watto
    #6273
    picit olvass vissza!kb 10 hozzászólással ezelőt kérdeztem ;)
  • demetan
    #6272
    hogy tudom átkonvertálni a filmjeimet nézhető mpeg-be, vagy aviba?
  • watto
    #6271
    ok!Felraktam a Stunt And Effect-et és megéri!sok új öltözék, csomó kira új diszlet meg minden...
  • ciwil
    #6270
    Nem, de azthiszem fizetősen lehet letölteni, és a Stunt and Effect-s tartalmaz plusz jeleneteket.
  • watto
    #6269
    thx...
    Az nem tetszik hogy kevés a jelenet:P Vagyis van rngeteg:P
    De a fele szánalmas:D Lehet venni vagy nyerni jeleneteket?
  • ciwil
    #6268
    Szerintem az a jelenet biztos bennevan... De azt nem értem, hogy hogyan gondoltad, hoyg sokat vannak a screenen. Mert amikor készíted a filmet, akkor oldalt (ahol a tárgy behelyezése, meg jelenet módjának kiválasztása) gombok vannak, akkor ott asszem alúlról a 3. gomb, az 1 kis pálcikaemberkét mutat, ha azt lenyomod, akkom minimalizálja aszereplők számát. Ha a sztároknál oldalt (még mindig filmforgatás közben) megynyomod 2x az oldalra gombot, akkor kiválaszthatod, hogy melyik szereplő melyik szerepet játsza el, és ott a sárga színű pálcikaemberrel el is tüntetheted a szereplőket. ez így elég bonyolultan hangzik, de sajnos nem találtam videót hozzá.
  • watto
    #6267
    thx...Bazzzzzz...Vadnyugati filmet csinálok és végig úgy akartam hogy a végén egy olyan 2-es párbaly legyen...Tudod ahol egymással szembe állnak és aki gyorsabban lő az nyer...Na de hát ilyet nem találtam :P van valahol és csak én nem láttam, vagy nincs?help!