6506
The Movies & Stunt Effects
  • Fenrir
    #6346
    Dehogyis. 1935 előtt már biztos lesz ilyened. Sokat kell nyomni az időgyorsítást addig.
  • Fido4life
    #6345
    ja kb 5 óra játék után
  • Fenrir
    #6344
    Lehet venni a sima játékban is.
  • Japep
    #6343
    Köszi, akkor jó...már épp le akartam törölni! :D
  • Fido4life
    #6342
    igen lehet csak ahoz venni kell egy haladó forgatókönyvíró iroát a sandboxban...
  • Japep
    #6341
    Hello!
    Én még csak most szereztem meg a játékot () és az lenne a kérdésem, hogy lehet-e egyáltalán saját filmet csinálni benne ?
    Mármint én választom a helyszínt, a jeleneteket, én állítom be ... stb.
    Mert én eddig csak a szereplőkbe, a műfajba + néhány jelenet alakításába tudtam beleszólni...

    Előre is kösz!
  • Fenrir
    #6340
    Amúgy érdekes ez az employee mod. Felvettem egy csomó szakembert (gondnokot, építészt, statisztát, stábtagot, kisérőket, stb.) és egy idő után elfogytak az emberek. Teljesen leapadt a sor és már évek óta egy sem jön. Nem mintha szükségem lenne újra mert színészjelentkező mindig van, de furcsa akkor is.
  • Fenrir
    #6339
    Zavaró, nem kicsit :\
  • Fido4life
    #6338
    nekem alapból ilyen
  • Fenrir
    #6337
    Felraktam az employee modot, nektek nem akasztja kicsit a játékot? Pillanatra megáll aztán megy tovább, ezt olyan 5-6 másodpercenként csinálja ha pont a kép a sok munkanélküli felett van.
  • Fido4life
    #6336
    hmm erre még nem is gondoltam, köszi szépen mindjárt megnézem..
  • shenmu
    #6335
    A színész iskolában a középső kockába(importálás) ha beteszel akár milyen színészt kiveheted a csinált alakodat.
  • Hmuda
    #6334
    Figy, nem véletlenül linkeltem úgy ahogy. :-)
  • PLackó
    #6333
    köszi,ez nekem megvan,viszont ez nem csak a sort növeli meg,az összes létező csalást hozzáadja :(
    (összes díj,legjobb tehetség,stb..)
  • Hmuda
    #6332
    Ehun ni.
  • Fido4life
    #6331
    na egy ilyen nekem is jól jönne
  • PLackó
    #6330
    Üdv!
    Valahol fellelhető még az a mód,amitől kígyózó sorokban fognak gyülekezni a munkanélküliek,hogy alkalmazzam őket? faq az már nincs,a lenti kereső álltal dobott találaton meg már csak halott link van:(
  • shenmu
    #6329
    HY!Pár napja kezdtem el.A stábot lehet "tanitani,vagy fejleszteni"?Vagy csak dolgoztatno kell öket és majd javulnak.
  • Hmuda
    #6328
    Építs egy olyan irodát ahhol mindenfélét el lehet adni (nem emlékszem már a nevére) és ott adogasd el a gyengébb szinészeket. Ha elégtől megszabadulsz akkor egy idő után ismért elkezdenek szálingózni a jelenzkezők.
  • Fido4life
    #6327
    eladom ? én azt próbáltam hogy egy írót felvettem színésznek majd kirúgtam, de ugyanúgy csak színésznek és rendezőnek lehetett felvenni importálni nem..:(
  • Risu Führer
    #6326
    lehet ha eladod az eddig felvett színészeket akkor lehet hogy be tudod helyette tenni őket.
  • Fido4life
    #6325
    Üdv Mindenkinek ! Mivel FAQ nincs feltennék egy kérdést: épp egy filmet készítek amihez külömböző emberkéket csináltam a Star Makerben, a gond az hogy a színésznek jelenetkező emberek száma véges, a többi embert viszont csak statisztának, sima szinésznek, vagy rendezőnek tudom felvenni, nem tudom importálni az általam készített karaktert.. Tudtok erre valami megoldást ? Kösz előre is.
  • Risu Führer
    #6324
    sziasztok
    nem tudjátok mit tartalmaz a The.Movies.Premiere.Edition csomag?
  • Fido4life
    #6323
    de jó épp most szereztem meg a játékot, azt hittem már rég van hozzá magyaritás mivel én tegnap letöltöttem, erre meg kiderül hogy tök friss :)
  • sb1
    #6322
    Kijött a játékhoz a magyarítás, amit innen le is tudtok kapni.
  • raven505
    #6321
    Bullet Time mód nincs hozzá?
  • Juvemozso
    #6320
    Hali nekem is elküldenétek a FAQ-t erre a e-mailra.
    [email protected]
    előre is kösz
  • Hmuda
    #6319
    Bocs, a FAQ idő közben elveszett karbantartás hiánya miatt. Úgyis leapadt a társaság, szóval nem okoz már gondot. Kérdezzetek nyugodtan.
  • Fido4life
    #6318
    nekem is elkéne
  • Kriger
    #6317
    Nálam a faq elérhetetlen (error in page), valaki el tudná küldeni privát üzenetként, mielőtt hülyeségeket kérdeznék?
  • Rolcas
    #6316
    Nincs valami cheat arra hogy a színészek ne öregedjenek? :)
  • Carlos
    #6315
    Csak én érzem úgy, hogy 70 után kicsit leül a játék?
    Eléggé uncsika lett. 95 körül járok és semmi kutatható cucc, megvan a Green Screen is...hát eléggé elkapkodták a játék végét.
  • Carlos
    #6314
    Lenne egy kérdésem.
    Most a játékban ott tartok, hogy az első csapat (2 szinész, 1 rendező) kezd kiöregedni (1965 körül vagyok).
    Van egy másik gárda is akik a 12-20 helyen vannak.
    Hogy lehet őket feljebb hozni? Egyre szarabb értékelésűek a filmek, pedig kaszkadőrök is vannak és sikeresek.
    Szóval hogyan tudnék megint jó filmeket csinálni?
  • Gyurmix
    #6313
    Sziasztok...NA ma megint egy haverom beszaratom a Silent Hill nevű 85 perces filmemmel.....Lassan elkezdem a második részt is majd remélem sikerűl az is ennyire jol mint ez....terveim már vannak na meg ha nekikezdek akkor 2-3 hét és kész is lesz....Sziasztok!
  • a.carkey
    #6312
    Nem. Volt Mad TV 2 is.

    Az underdogson bizti rajta van ...
  • stupido
    #6311
    Nem. De jó lenne ha csinálnának egy új Mad TV-t mert nagyon szerettem.

    Egyébként a MadTV nem csak egy részes volt?
  • a.carkey
    #6310
    A Cinema Empire c. játék, ami egyfajta movie studio game nem egy korábbi, Mad Tv szériához tartozó játék 2007-es változata?
  • RocKY2
    #6309
    Mert nincs kész...
  • galmat
    #6308
    Hello!Vkinek nincs meg a magyarosítása játéknak?Mert a magyaritasok.hu-n a link nem működik.
  • weltyke
    #6307
    nem lepődtem meg hogy nem angol csak gondoltam hogy valaki tudna nyelvi fájlokat küldeni nekem de mint mondtam már szereztem és tökéletesen működik