6506
The Movies & Stunt Effects
  • Norbertboy
    #6506
    A játék szövegeinek a módosításához keresd meg a játék telepítésének a helyét majd ott, Data/fronts/eng-uk mappában megtalálod a fontsetup txt fájlt és ott kedved szerint méretezheted a szövegeket. (előtte azért készíts egy biztonsági másolatot) Ez különösen 1080p méretnél lehet előnyös mert kisebbek lesznek a szövegek.
  • Norbertboy
    #6505
    Aki 1080p felbontásban szeretne játszani. (Ha nem tudsz angolul a fordítóba másod be a szöveget.)


    To run The Movies in a custom resolution open the Registry Editor by clicking the Start button > Run and typing regedit in the run box.
    After pressing OK the editor will load. Navigate to HKEY_CURRENT_USER\Software\Lionhead Studios Ltd\TheMovies.
    A list of information will display on the right hand side of the editor after clicking on The Movies folder. The ones we will be changing are ""GD: Screen Width"" and ""GD: Screen Height"".
    Next, right click on GD: Screen Width and click modify. Enter the width you want (for example 1440) and click OK.
    Then right click on GD: Screen Height on click modify. Enter the height you want (for example 900) and click OK.
    Next time you run the game it will start in your custom resolution.
    Note: The game must be ran before the information appears in the registry editor."
    I would also advise that you do not mess around with anything else in the Registry Editor, it can screw over your PC totally

    Hope it works! This game is a masterpiece
  • Plata
    #6504
    Tudom,én csináltam a képet.
  • Norbertboy
    #6502
    .
  • Norbertboy
    #6502
    Itt ki is lehet próbálni
  • Plata
    #6500
    Hasonlít a The Movies-ra,de összetettebb azt hiszem.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.24. 01:52:20
  • Norbertboy
    #6500
    Király! :)
  • Plata
    #6499
    Jön a játék folytatása.
  • Plata
    #6496
    Sg fórum megint jó vacak,nem látom amit írtatok.
  • Norbertboy
    #6497
    Itt is egy halom mods
  • Norbertboy
    #6496
    Nézzétek mit találtam A kérdésedre is van válasz
  • Plata
    #6494
    Egyáltalán elindul még win 10-en a játék?
    Pár régi játék GoG vagy steam-es felújítása is borzalmas.
  • Norbertboy
    #6494
    nCore-on is fent van, ha valaki kipróbálná.
  • Plata
    #6493
    Nagy kár,jó lett volna felújítva játszani vele.
  • PiszkosFred
    #6492
    Ha par evvel kesobb jon ki, a youtube korszakban, nagyot robbantott volan vele Molynoux. Nagyon sok tekintetben megelozte a korat az a jatek, es megis eltunt a sullyesztoben.

    Evek ota nem lattam isot, de a NOLF1-2 es a Movies kulon el vannak rakva vinyora es felhobe, mert mai napig nem lehet megszerezni.

    Remakere nincs esely, azt hiszem par eve volt valami interju es a jogokkal problema van.
  • Plata
    #6491
    Vagy talán egyszer végre ki jön egy remake.
    Vagy remaster,vagy akárminek is hívják.
    Nagyon szerettem a Movies-t,gyerekekkel sokat játszottunk vele.
  • Norbertboy
    #6490
    Itt is egy hasonló új próbálkozás.
  • PiszkosFred
    #6489
    Egyebkent vagy .ini vagy registry buheralassal a The Movies felbontasat lehet varialni a mai monitorokhoz, es ugy teljesen jol jatszhato meg most is :) Nem emlekszem mar pontosan hogy, de 1-2 eve sikerult (par evente eloveszem en is).

    Amiket en ismerek/probaltam es tycoon/manager jellegu filmes jatekok:
    Hollywood Tycoon
    (nagyon regi kedvenc meg az aranykorbol (az akkor nepszeru theme hospital, airport tycoon, stb. idoszak kornyekerol). Keves grafika, klasszikus tycoon. Elvileg jott ki belole egy HD verzio nem olyan regen)

    Hollywood Pictures
    (ezt is nagyon regi, meg dosos korszak talan - abandonware oldalakon szerintem fent van)

    Hollywood Mogul sorozat
    (szinten regi, bar a 2. vagy 3. resze mar modolhato volt)

    MAD TV
    (szinten nagyon regi es bar ebben tevet iranyitasz, nem filmet keszitesz, de a teve menedzselese kb olyan volt, mint a the Moviesban (sajat musorok keszitese, stb.). Az elso resz angol volt, a masodikbol evek alatt mindig csak nemetet talaltam, szerintem az sosem jelent meg angolul)

    MUD TV
    (a regi MAD TV remastered (-szeru) verzioja, par eve jelent meg)

    LULA
    (ezt szerintem mindenki ismeri :))

    Ujabbakrol nem nagyon tudok en sem, hogy lenne ezekhez hasonlo manager/tycoon jellegu jatek. Telefonokra jott ki par darab film/studio menedzselos, de azokat sosem neztem meg.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.06.09. 11:13:33
  • Norbertboy
    #6488
    Hasonló játékot sem találtam, pedig tuti lenne igény rá.

    Talán később valaki csinál hasonló játékot...
  • Plata
    #6487
    Én is.
  • Alanw
    #6486
    https://steamcommunity.com/app/7900 hat igen sokan hianyoljak
  • Norbertboy
    #6485
    Sajnos ez a játék teljesen feledésbe merült, digitálisan nem is lehet megvenni sehol nem. Pedig nagyon jó kis játék volt A mai grafikával még ütősebb lenne.
  • Norbertboy
    #6484
    Hasonló játékot tudtok?
  • KiruHoshino
    #6483
    Próbáld meg a kompatibilitást Windows XP-re állítani és futtasd rendszergazdaként,
  • SlyDers
    #6482
    Sziasztok. win7-en hogyan tudnám futtatni mert sajna állandóan kilép.
  • Marinecorps
    #6481
    Igen, van. Sajnos a magyaritások portál most pont gondokkal küzd, ezért itt az sg-n kérd a játékmagyaritások fórumon, szívesen feltölti neked valaki akinek megvan.
  • Austin Bailey
    #6480
    sziasztok, van a játékhoz magyarítás?
  • dartonite
    #6479
    Kar,nagyon nagyon jo probalkozas volt.Sot azt hiszem azota sem keszult ennel jobb mozi tycoon.
  • Kit--Kat
    #6478
    Tudomásom szerint sajnos zsákutca lett.

    Tipikus Peter Molyneux játék, a végeredmény messze elmaradt a beígértektől. És úgy tudom az eladások. Nekem is nagyon tetszett, aztán idővel kicsit ráuntam. Valószínűleg az vette el a kedvem, hogy elég behatároltak lett a filmkészítős rész a beígértekkel szemben. Sokkal több helyszín és szituáció kellett volna bele. A kaszkadőrös kiegészítőhöz mondjuk nem volt szerencsém.
  • dartonite
    #6477
    Omg napokig hajtottam ezt a jatekot mindenfele lehetoseget szamba veve,de tegnap vegre be tudtam ujra szerezni.Ez a game ahhoz kepest hogy 2005!-ben keszult meg mindig teljesen odabasz.Kb ejfelig toltam,aztan mondom jolvan fekudjunk,erre pont akkor ertem el 1960-hoz es akkor kezdte el a stunts tutorialt :D
    Na mondom ...
    De sikerult letenni,elkepeszto hangulata van.

    Nagyon reg nem jatszottam olyasmivel ami ennyire magaval ragadott volna.
    1920-tol 60ig ertem el,van olyan 7millio kp,a studio elso helyen van es hozza a dijakat,most kezdenek el kioregedni a sztarjaim.

    Nem tudjatok,keszul(t),vagy esetleg tervben van barmilyen masik dlc,esetleg egy folytatas ebben a mufajban?
  • Tibbbor
    #6476
    Nekem pedig mostanában jutott eszembe, hogy ki kéne próbálni a kaszkadőrös kieggel.Az milyen, jobb, mint a sima alapjáték?
  • Khemyz
    #6475
    épp most vettem elő :)
  • gilgames00
    #6474
    játszik még valaki ezzel?
  • 2bUs
    #6473
    na msot meg 5percenként kilép asztalra és nem tudok visszalépni:(
  • 2bUs
    #6472
    na sikerült megcsinálni:D
    csináltam egy filmet, le akartam játszani de lefagyott a kép a hang ment tovább,ötlet?:)
  • 2bUs
    #6471
    hali,nekem win7 alatt a telepítés végén kiir vmit a themovies.exe-re hogy nem sikerül telepíteni rányomok a kihagyásra és ugye nincs indító parancs nem is tudok vele játszani
    valaki tudna segíteni?
  • tomi04
    #6470
    Sziasztok tudnátok adni egy linket ahonnan meg tudom szerezni a játékot (esetleg olyat ahol nem kell fél órát várni a letöltésre)???
  • zoliii
    #6469
    végre kaptam új díszleteket, és csak 2154-ig kellet el mennem.
  • Colt17
    #6468
    És a szerepeket hogy tudom elosztani?Kicsit szar hogy mindig máshogy néznek ki, nem lehet követni :d...
  • Colt17
    #6467
    Hogy tudok egyből filmet csinálni?Mindenféle izék nélkül.Annyit akarok csak hogy kiválasszam a szereplőket és hagy csináljam :d