6489
The Movies & Stunt Effects
  • PiszkosFred
    Egyebkent vagy .ini vagy registry buheralassal a The Movies felbontasat lehet varialni a mai monitorokhoz, es ugy teljesen jol jatszhato meg most is :) Nem emlekszem mar pontosan hogy, de 1-2 eve sikerult (par evente eloveszem en is).

Amiket en ismerek/probaltam es tycoon/manager jellegu filmes jatekok:
    Hollywood Tycoon
    (nagyon regi kedvenc meg az aranykorbol (az akkor nepszeru theme hospital, airport tycoon, stb. idoszak kornyekerol). Keves grafika, klasszikus tycoon. Elvileg jott ki belole egy HD verzio nem olyan regen)

Hollywood Pictures
    (ezt is nagyon regi, meg dosos korszak talan - abandonware oldalakon szerintem fent van)

Hollywood Mogul sorozat
    (szinten regi, bar a 2. vagy 3. resze mar modolhato volt)

MAD TV
    (szinten nagyon regi es bar ebben tevet iranyitasz, nem filmet keszitesz, de a teve menedzselese kb olyan volt, mint a the Moviesban (sajat musorok keszitese, stb.). Az elso resz angol volt, a masodikbol evek alatt mindig csak nemetet talaltam, szerintem az sosem jelent meg angolul)

MUD TV
    (a regi MAD TV remastered (-szeru) verzioja, par eve jelent meg)

LULA
    (ezt szerintem mindenki ismeri :))

Ujabbakrol nem nagyon tudok en sem, hogy lenne ezekhez hasonlo manager/tycoon jellegu jatek. Telefonokra jott ki par darab film/studio menedzselos, de azokat sosem neztem meg.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.06.09. 11:13:33
  • Norbertboy
    Hasonló játékot sem találtam, pedig tuti lenne igény rá.

Talán később valaki csinál hasonló játékot...
  • Plata
    Én is.
  • Alanw
    https://steamcommunity.com/app/7900 hat igen sokan hianyoljak
  • Norbertboy
    Sajnos ez a játék teljesen feledésbe merült, digitálisan nem is lehet megvenni sehol nem. Pedig nagyon jó kis játék volt A mai grafikával még ütősebb lenne.
  • Norbertboy
    Hasonló játékot tudtok?
  • KiruHoshino
    Próbáld meg a kompatibilitást Windows XP-re állítani és futtasd rendszergazdaként,
  • SlyDers
    Sziasztok. win7-en hogyan tudnám futtatni mert sajna állandóan kilép.
  • Marinecorps
    Igen, van. Sajnos a magyaritások portál most pont gondokkal küzd, ezért itt az sg-n kérd a játékmagyaritások fórumon, szívesen feltölti neked valaki akinek megvan.
  • Austin Bailey
    sziasztok, van a játékhoz magyarítás?
  • dartonite
    Kar,nagyon nagyon jo probalkozas volt.Sot azt hiszem azota sem keszult ennel jobb mozi tycoon.
  • Kit--Kat
    Tudomásom szerint sajnos zsákutca lett.

Tipikus Peter Molyneux játék, a végeredmény messze elmaradt a beígértektől. És úgy tudom az eladások. Nekem is nagyon tetszett, aztán idővel kicsit ráuntam. Valószínűleg az vette el a kedvem, hogy elég behatároltak lett a filmkészítős rész a beígértekkel szemben. Sokkal több helyszín és szituáció kellett volna bele. A kaszkadőrös kiegészítőhöz mondjuk nem volt szerencsém.
  • dartonite
    Omg napokig hajtottam ezt a jatekot mindenfele lehetoseget szamba veve,de tegnap vegre be tudtam ujra szerezni.Ez a game ahhoz kepest hogy 2005!-ben keszult meg mindig teljesen odabasz.Kb ejfelig toltam,aztan mondom jolvan fekudjunk,erre pont akkor ertem el 1960-hoz es akkor kezdte el a stunts tutorialt :D
    Na mondom ...
    De sikerult letenni,elkepeszto hangulata van.

Nagyon reg nem jatszottam olyasmivel ami ennyire magaval ragadott volna.
    1920-tol 60ig ertem el,van olyan 7millio kp,a studio elso helyen van es hozza a dijakat,most kezdenek el kioregedni a sztarjaim.

Nem tudjatok,keszul(t),vagy esetleg tervben van barmilyen masik dlc,esetleg egy folytatas ebben a mufajban?
  • Tibbbor
    Nekem pedig mostanában jutott eszembe, hogy ki kéne próbálni a kaszkadőrös kieggel.Az milyen, jobb, mint a sima alapjáték?
  • Khemyz
    épp most vettem elő :)
  • gilgames00
    játszik még valaki ezzel?
  • 2bUs
    na msot meg 5percenként kilép asztalra és nem tudok visszalépni:(
  • 2bUs
    na sikerült megcsinálni:D
    csináltam egy filmet, le akartam játszani de lefagyott a kép a hang ment tovább,ötlet?:)
  • 2bUs
    hali,nekem win7 alatt a telepítés végén kiir vmit a themovies.exe-re hogy nem sikerül telepíteni rányomok a kihagyásra és ugye nincs indító parancs nem is tudok vele játszani
    valaki tudna segíteni?
  • tomi04
    Sziasztok tudnátok adni egy linket ahonnan meg tudom szerezni a játékot (esetleg olyat ahol nem kell fél órát várni a letöltésre)???
  • zoliii
    végre kaptam új díszleteket, és csak 2154-ig kellet el mennem.
  • Colt17
    És a szerepeket hogy tudom elosztani?Kicsit szar hogy mindig máshogy néznek ki, nem lehet követni :d...
  • Colt17
    Hogy tudok egyből filmet csinálni?Mindenféle izék nélkül.Annyit akarok csak hogy kiválasszam a szereplőket és hagy csináljam :d
  • Sorozat fan
    Sziasztok!
    Nagyon kéne nekem egy telepítő kód a játékhoz. Ha valaki tudna felrakni az nagyon jó lenne.
    Előre is köszi, Sorozat fan
  • Saturas
    Sziasztok. Nekem az a problémám a játékkal hogy,hang van de kép nincs :-(. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a segítséget.
  • keridenes
    hali! volt a moviesban olyan kellék alapból, amik a kamerák voltak (az összesfelé), vagy az egy mod volt? ha az egy mod volt, akkor valaki tud linket adni? (ha a játékban benne volt, akkor nálam a hiba, mert itt nincs)
  • keridenes
    hali!
    végre rájöttem, hogy mitől fagy ki a movies. elég sok mod-ot feltettem hozzá (kosztümök, díszletek és kellékek), de a játék ezek után mindig kilép, mikor utat akarok építeni, vagy talajt színezni, szóval amikor bemegyek alul a legutolsó menüpontba. nem tudja valaki, hogy hogyan lehet ezt kiküszöbölni?
  • keridenes
    a Stunts & Effects az megvan, a Director's Cut elvileg nem teljes értékű.
  • CptObvious
    Director's Cut verzióról nem hallottam, viszont van egy kiegészítő a "The Movies: Stunts & Effects". Ez ad különféle extrákat
    ismertető

Letöltéshez meg ott a google. "Játék neve + torrent"
    És lehet válogatni.
  • keridenes
    hali!
    valaki tudja, hogy mit tartalmaz az ún. "Director's Cut" változat? és hogy esetleg honnan lehet letölteni?
    tényleg vannak újféle utómunkálatos dolgok is benne?
  • Legend Killer
    nekem is tetszene, ha nem lenne nehéz a színészek kedv fenntartása. nekem mindig panaszkodnak, meg minden szar van.
  • marxell
    Én imádom ezt a játékot!
    Egyet sajnálok: nincs hozzá több kiegészítő, illetve nem lehet hozzá jelenetet készíteni. Nagyon kár, a sandbox módban százával csináltam a haveroknak filmeket :))
  • Legend Killer
    ez meg amint látom sucks, visszaolvasva láttam, hogy semmit se ér, ja, én is tapasztaltam :D. csak utálom, h soha nemtom felvenni a versenyt a stúdiókkal és mindig mindent megnyernek én meg SEMMIT!

a díj kiosztáson.

most tartok ott, h elérhetők lettek a kaszkadőrök. sandboxban eddig őket nem engedte, mekkora hülyeség. de gondolom mosmá engedni fogja.
  • Legend Killer
    ja, csak nem győzöm csinálni a sok munkát. szal picit gáz.
    és én magam írom a sztorit és így lett az első 3 csillagos filmem :D.
    hol a fenében tudom beállítani forgatásnál, vagy film készítésnél, hogy azt a ruhát hordják a szereplők, amit én akarok nekik szánni? a filmben. mert amúgy ott az öltöző, tom.
    de pl egy 2dik világháborús náci vs amcsis filmben ne má mindenféle hülyeségben rohangáljanak fel-alá :D.
  • Hmuda
    Várd meg míg lesz jobb forgatókönyvíró iroda. A legjobb képes négy csillagos könyveket írni és a megfelelő körülményekkel felvihető ötösre.

A sztároknál meg nézd meg mi a gondjuk és javítsd ki.
  • Legend Killer
    és a sztárjaimnál mindig van felkiáltójel és mindig szarok.
  • Legend Killer
    hogy lehet 4 és 5 csillagos filmet csinálni?
  • Legend Killer
    végre magyar!

feltettem a the movies és utána a kieg magyarosítást és király.
  • Legend Killer
    és feltettem a stunts and effetcs magyarosítást és nem magyar :S :((.
  • Legend Killer
    The Movies: Stunts & Effects (Pc) Cheat Kódok

Nyomd meg az ENTER-t játék közben, és üsd be a kódot a konzolba. Siker esetén a cheat active feliratot fogod látni a képernyőn.

no hurt - Nincs sérülés
    all clothing - Összes ruha
    moviemo - Minden elérhető lesz
    byebye - Nem lesznek rivális stúdiók
    kmt - Sosem fogy el a pénz
    awards - Minden fesztivált megnyersz
    setset - Összes felszerelés
    biged - Nagyobb leszel
    toth - Minden ingyen
    noway - Ingyen sztárok

igen, lenyomom az entert, beírom, h kmt és pause, mer vmelyik gomb a pause belőle... és akkor mivan? nincs is konzol, nem is aktiválja.
    játszottam korábban vele csalás nélkül, de a rivális stúdiók lealáznak mindig.

help.