1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • Gunnersboy
    #984
    valoszinü
  • gtasok
    #983
    ez is műanyag?
  • penészthozópára
    #982
    tényleg nagyon ronda :D
  • Gunnersboy
    #981
    dehogy hisz ez egy müanyag kalucsni!!!
  • gtasok
    #980
    ...akkor ebben már jobban tudnátok játszani, Messi-nek is ez a titka!
  • Divizio88
    #979
    nekem nem tetszik!!! egyaltalan...
    Az 50.7 es az 50.8 sokkkal de sokkal
    szebbek...
    Ennek az orra olyan mint egy bakancsee
    szerintem....
  • rooney8
    #978
    fúj, akkor nem is néz ki jól
  • Gunnersboy
    #977
    Messi is már az újba játszott tegnap
  • rooney8
    #976
    sztem a kék egész jó :D
  • Divizio88
    #975
    szerintem nagyon csunnya
    de hat kinek mi tetszik...:-j
  • Gunnersboy
    #974
    kijött az új adidas F50i






  • Divizio88
    #973
    ebay.de a legnagyobb oldal...szerintem;)
  • Gunnersboy
    #972
    talán a fürgenyuszin még lehet, vagy lionsporton, mondjuk én pont ma adtam el egy olyant amilyet keresel :D
  • icemankimi
    #971
    adidas f50.7 hol lehet még rendelni valami jó oldalt valaki tudna???
    aranyszínű kellene
  • Gunnersboy
    #970
    csak mivel vidéki vagyok igy nekem azért jolenne tudni hogy milyen van, potyára nemlenne jó felmenni:D
  • BADE
    #969
    Kaiser 17ezer,Copa 28ezer
    (ha jól néztem a bolti árnál(fürgenyuszi) 5 ill. 6ezerrel olcsóbban)
  • Drizzthsz
    #968
    Sajnos nem rémlik, de kék szerintem volt tuti, meg tán zöld is. De tényleg tippek ezek. Illetve a kínálat elég gyakran változik, kb. hetente.
  • Gunnersboy
    #967
    miyen színű T-unit felsőrészek voltak nemtudod?
  • gtasok
    #966
    Szia! akkor megkérdem mennyiért tudsz Copa mundialt vagy Kaiser 5 Liga-t?
  • BADE
    #965
    16ért tényleg olcsó volt(kb. én is ugyanennyiért tudtam volna hozatni)
    mielőtt vki cipővásárlásra adja a fejét,érdemes engem is megkérdezni mennyiért tudom beszerezni:)
  • Drizzthsz
    #964
    Tuti, Bp. Boráros tér Adidas outlet. Éppen ilyen, modellszámra is:
    link

    Van teljes összerakott T-unit F50 is 18-ért. :)))

    T-unit felső részek meg 2500-ért.

    Nemrég 10,5K-ért volt AdiPURE, de csak kölök, meg óriás méretben. :-(((
    AdiCORE is ugyanannyi volt akkor épp, meg is lepett, hogy AdiPURE nem volt drágább.
  • chelseafan
    #963
    Tuti adiPURE-t vettél?:) Nem lehet, hogy adiCORE? Akciósan az lehet ilyen árban;) De ha mégis az, akkor nagy üzletet csináltál:D
  • GTheo
    #962
    Hol vetted? Ennyiért a hülyének is megéri ez a cipő :)

    Ma este leszakadt az ég Pécsett, óriási vihar volt, igazi foci idő lesz holnap, napsütés, vizes, csúszós pálya, erre mikor volt bajnokim? tegnap és a hétvégén már nem lesz :(
  • Drizzthsz
    #961
    Vettem ma cipőt, mert régóta kurvára tetszett az adiPURE, 16-ért meg megéri. Bár még a Mystic 2 is fasza, de legalább így majd nem lesz gondom, ha elhalálozik.
    Kép:
  • gtasok
    #960
    Asics focicipővel valakinek tapasztalata? Gumistoplist szeretnék mert kemény a pálya
  • GTheo
    #959
    Itt Pécsett éjjel leszakadt az ég, fél 6-kor játszunk Nagykanizsán, végre kipróbálhatom a fémstoplisomat
  • Gunnersboy
    #958
    az
  • c3124c
    #957
    Szerintetek Szakály lábán Fehér Sl Vapor van? Nem láttam még sehol fehér színben Sl-t

  • gtasok
    #956
    Gunner! Abban a cipőben azonkivül, hogy egy műanyag hányadék a betét is xar.
  • Gunnersboy
    #955
    gtasok! vazze nem "ha kiveszi a betétet attol még nemlesz nagyobb 1 mérettel tehát nem attol csuszkál benn a lába, betéttel meg azért nyomja a sarkát mert alacsony maga a cipő sarka is, és ez tényleg igy van nekem is nyomta mikor probáltam, de hát ezért nem szabadott volna küldölfröl rendelnie, ha olyan helyen veszi ahol fel is tudja próbálni, most nem lennének ilyen gondjai

    attol hogy müanyag még nem fos, van akinek ez tetszik ez van:D
  • gtasok
    #954
    Gunner! vazze a fociban is így értesz meg valamit "ha kiveszi a betétet akkor csúszkál a lába, tehát akkor nagy, betéttel nyomja a sarkát amint olvasom nincs egyedül, tehát a méret jó a cipő egy nagy rakás xar, műanyag fos
  • Gunnersboy
    #953
    erröl beszélek, ha csuszkál benn a lába akkor gyanitom nagyobb mint amekkora kéne neki, ezért nemis szeretek netröl rendelni mert ugye azt nem lehet felpróbálni

    amugy meg gyanítom egy élmény lehet neki bent játszani, mivel ha nincs bent a betét nagyon kényelmetlen :D
  • Divizio88
    #952

    ILyen fele fajta tunitot tud valaki szerezni jo aron?
    Ez nagyon kiraly csuka csak dicserni tudom...:)
  • gtasok
    #951
    Gunner! Ha kiveszi a talpbetétet és csúszkál benne a lába és még nagyobbat is vesz akkor meg jó lesz ladiknak és kiürül a családi kasza nem minden szülő keres 300.000,- forintot
  • penészthozópára
    #950
    #944 Most, hogy mondod lehet maradnom kéne a t90 szériánál. Soha semmi gondom nem volt vele, pedig van 1 pár ilyen cipőm.
  • Gunnersboy
    #949
    csúszkál a lába bent, lehet nem nagyobbat kellett volna venni...
  • gtasok
    #948
    Qrva jó az a Vapor egyik haveromnak is töri a sarkát ha benne van a betét ha kiveszi meg csúszkál a lába a cipőben, megérte külföldről rendelni 55 ezerért.
  • rooney8
    #947
    Nekem csapattársaim mondják mindig azt, hogy fél eredeti... Én meg tőlük szettem el :D
  • Gunnersboy
    #946
    :DDDDDDDD
  • gtasok
    #945
    Mit jelent az, hogy fél eredeti? A fele mondjuk a bal vagy jobb lábas a másik meg hitvány hamisítvány vagy a talpa eredeti a felsőrésze meg tákolmány?