1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • Gaba94
    #1024
    az a 20-25 forint földhözbaszna:DDDDD
    sorry, 20-25 ezer forint lenne
  • Gaba94
    #1023
    jövőhéten már szeretnék cipőt venni, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy milyet :S segítséget szeretnék kérni. ez az új adidas f50i elnyerte a tetszésem, de 40-50k-t nem fogok érte kiadni:\ kb. 20-25 forint az, amit rá akarok szánni, és a ti véleményeitekre lennék kíváncsi, hogy ilyen árban mely a legmegfelelőbb cipő:)
    előre is köszönöm a válaszokat
  • rooney8
    #1022
    Akkor az lesz sztem :)
  • c3124c
    #1021
    3000Ft, amikor akció van, akkor jó árban mérnek, 15be volt egy 3as vaporom onnan, de kicsi lett sajnos, elnéztem a méretet, meg egy Reebok Sprintfit Pro(Thierry Henry), az meg 13ba postával.
  • Gunnersboy
    #1020
    jó a strike is sztem
  • gtasok
    #1019
    mennyi a postaköltség ha innen rendelsz? www.prodirectsoccer.com
  • rooney8
    #1018
    Ja és még annyi, hogy szerinted a strike az jó lesz? :) Ha jól gondolom akkor a laser után az a "legjobb" és még piros színben is van :)
  • rooney8
    #1017
    Köszi :)
  • markoh77
    #1016
    köszi a választ! még átgondolom ill. felpróbálom
  • c3124c
    #1015
    érdemes a vaterán körbenézni, tzoleeka-t ajánlom, most boltoltam vele egy keveset futott eb-s vaport 20é, meg egy zhero gravity-t 33ért. De itt egy angol bolt, ahonnan én is rendelni szoktam:

    www.prodirectsoccer.com
  • Gunnersboy
    #1014
    neked éles van nem?
  • GTheo
    #1013
    December óta Vaporom van, az előtt T90-em volt és King Execem, sokkal jobbak mint a Vapor. Kényelmetlen a vapor szerintem... Mostanában megint a T90-ben játszok, sokkal kényelmesebb az. De mindenkinek más jó.
    Változó, valakinek bejön a Vapor. Első 2 hétben biztos hogy széttöri a lábadat, utána lehet hogy jó, egyik csapattársamnak majdnem egy éve bassza a lábát :S
  • markoh77
    #1012
    Hello! Jelenleg asics cipőm van. Jó kis cipő, jó anyaga van, csak nekem túl puha. Egy kicsit keményebb cipőre lenne szükségem. Ezért gondoltam a Nike vapor-ra. Mi a véleményetek? Megéri az árát? Olyat is hallottam, hogy a felülete miatt vizes környezetben, vagy nedves labda alatt nagyon csúszik. Ez nem tudom mennyire igaz. Akinek ilyen cipője van megoszthatna velem néhány dolgot.

    Üdv.
  • Gunnersboy
    #1011
    a shootnak az anyaga szintetikus, a lövőfelületé is
    a strikenak a lövőfelülete már gumihálós, de az másféle anyagbol van mint a laser
    a laser meg asszem kengurubőr :D
  • rooney8
    #1010
    Üdv!

    Mi a különbség a Nike Total 90 Laser II FG, a Nike Total 90 Strike II FG és a Nike Total 90 Shoot II FG között?
    Azt tudom, hogy a Laser a legdrágább és a Shoot és a Strike az olcsóbb :)
  • icemankimi
    #1009



  • icemankimi
    #1008
    adidas f50.9


    adidas f50.9
    http://thesoccerauthority.com/shopsite_sc/store/html/media/adidasf50tunitmessilarge.jpg

    adidas f50.9
    http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/300/113570.JPG

    adidas adipure


    valaki aki foglalkozik cipőkel milyen áron tudna szerezni ezek a cipők közül valamelyiket?
  • Divizio88
    #1007
    fogalmad nincs h mirol beszlesz....
  • c3124c
    #1006
    Én régóta szeretnék kipróbálni egy gravity-t, de a világ minden sarkában 40k, b@sznak leárazni, de persze az adipure-t meg postával 18-20é má viheted
  • gtasok
    #1005
    Győzikének való, vagy cigánybálba!
  • Divizio88
    #1004
    ilyen csukaja nem volt meg senkinek???
    Szeretnek egy velemenyt...
  • Divizio88
    #1003
    hat figyelj mar szerinted a nagyfotbalistaknak
    mindnek egyforma labuk van ....???
    az F50 szerintem kurva jo anyagbol vannak csinalva(szerintem).
    Ha meg nezzel egy f50.6 az uzletbe, meg miutan fotbaloztal vele
    egy evet lathatod mennyire megpuhul es ra all a labra, lehet az
    ludtalpas....vagy mitomen milyen labprblemak vannak meg
    (most ezt ne vedd magadra).....ez csak egy velemeny.....
  • gtasok
    #1002
    AdiPure, AdiCore, AdoNova
  • rooney8
    #1001
    Akkor sztem az lesz :) Esetleg más nem írna róla még 1-2 mondatot? :)
  • smith09 #1000
    Én csak teremben játszom - kapuban - 2 éve vettem egy bőr nike tiempo-t a fürgenyusziban, kb 18 E volt de nagyon kényelmes, és a talpa is nagyon puha ! Ajánlom
  • gtasok
    #999
    V.Istu! rendben van, hogy rá áll a lábra de kiére mert nem egy formák az emberek lábai, pl. nekem nagyon széles a lábfejem és magas a rüsztöm.
  • Gunnersboy
    #998
    azt a bőr kiadást amit az EB-re gyártottak azt használtam egy ideig, de nekem nem volt jó mert széles, viszont ettöl függetlenül kényelmes meg jól lehet vele lőni
  • rooney8
    #997
    Egyébként t90 laser 2-t használ(t) valaki? Mi a véleménye róla? Mert majd ősszel olyat szeretnék venni :)
  • Divizio88
    #996
    en is most rendeltem vagyis mar egy honapja
    F50.6 kek zoldel az eBayrol, egy egesz szet.
    Alig varom mar hozzak haza....;)ugy hallotam
    nagyon ra all a labra..:X
  • Gunnersboy
    #995
    a pure is kengurubőr, most olyan van nekem is :D meg egy f50.6 limezöld
  • rooney8
    #994
    Nekem valami gagyi predatorom van :) 15ezer volt és még 1 labdát is adtak hozzá :D Szegény cipő már szarrá van szakadva? :'( :)
  • Divizio88
    #993
    Hat most figyel, minden markabol ki jon rengeteg fajta...
    Az, h milyen borbol van arra csak annyit tudok mondani
    , hogy az adidas copa kenguru borbol van, de hogy
    a pure is meg ezek az ujjak is azt nem tudom pontosan....
    De ha meg figyeled nike vaporbol is vannak az eredetiek
    150-200 euro azok a hitvanyak meg 40-50 euro...
    Ugyanigy van a adidas predatorokkal is...
  • rooney8
    #992
    Nem tudom... :D De nem úgy van, hogy vannak az 50ezres cipők (bivalybőrből, pulykabőrből és nem tudom milyen bőrből :D) és akkor vannak ugyan azok a cipők 15ezerér, de azok csak ilyen gagyi műbőrből...
  • Divizio88
    #991
    telstar..rol van szo??
  • rooney8
    #990
    Hát ugyan az, csak olcsóbbért, nem? :D
  • Drizzthsz
    #989
    Ja, de nem tudom a nevét.
  • rooney8
    #988
    De van olcsóbb verzió is belőle, nem? Az pedig műbőr, vagy valami gagyi bőr :D
  • Drizzthsz
    #987
    AdiPure: kengurubőr, AdiCore: marhabőr, egyébként majdnem ugyanaz a kettő. Van valamilyen szintetikus változat is.
  • Gunnersboy
    #986
    igen, az rendes bőrből van
  • gtasok
    #985
    a francba! adipure az ugye bőrből van akkor olyat veszek nyáron a következő szezonra