1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • GTheo
    #944
    Nekem volt Supremacym, most Vaporom van, de vigyázz a Vaporral... Én legtöbbször csak meccsre húzom, baszottul töri az elején a sarkadat, meg kell szokni, mert különben nagyon szar lesz a lábadnak!
    Az eddigi legjobb cipőm egy Puma King Exec volt, de hamar tönkrement :(
    #940: Soha nem vennék én sem 25 felett cipőt, a Vaporomat, Supremacymat 25-ért vettem, a Pumát meg anno 20-ért, de most még olcsóbban lehet kapni.
  • penészthozópára
    #943
    Nekem 45k-s supremacym van. Nyáron kéne egy vapor :)
  • Divizio88
    #942
    ezek csak fel eredetiek
    legy nyokodt ....
  • Drizzthsz
    #941
    Nekem 17 volt eddig a legtöbb, de amit írtam Adipure, az amúgy 40 körül szokott lenni, csak sajna nincsen 10-ér a méretemben. Pedig nagyon tetszett az a cipő mindig is.
  • rooney8
    #940
    Akkor jó... Én se adnék 20nál többet egy cipőér (még 20at se :D)

    És a többiek? Milyet szoktatok? :D
  • chelseafan
    #939
    Nekem a Legendem felső kategóriás, de 12 ezerért vettem:P Egyébként meg az alsó kategóriában nézegettem mindig is cipőket. Sajnálok 20-at egy csukáért...:P
  • rooney8
    #938
    Tudom, vannak ilyen kategóriák vagy mik, de ti a felső kategóriát veszitek, vagy az alsót? :)
  • Drizzthsz
    #937
    Ez egy fura kérdés... :D
    Eredeti a 10e-es is, csak olcsóbb széria. :P
  • rooney8
    #936
    Üdv!

    Ti "full eredeti" cipőket vesztek (30-40ezres kategória :) ) vagy pedig csak "fél eredetit" (10-20ezres)?
  • Drizzthsz
    #935
    Voltam ma Adidas outletben AdiPure, meg AdiCore van 10,5K-ért, de sajnos nem jó méretben. :((( Csak 40, illetve kisebb, meg 44,5/nagyobb van. AdiCOre mondjuk van 42-es is, de inkább várok, hátha érkezik AdiPure is hasonló méretben. Annyiért azonnal megvenném. :)

    Na nem mintha lenne valami bajom a Nike Tiempo Mystikkkkel...
  • BADE
    #934
    Nike Mercurial Veloci V FG-t tudok szerezni neked olcsóbban
  • Gaba94
    #933
    hy all
    mostanság akarok venni egy új stoplis cipőt. ki is néztem 2-t a decathlonba, de mielőtt megvenném valamelyiket ki szeretném kérni a véleményeteket.
    első
    második

    ha esetleg tudtok valami jobb csukát ajánlani ilyen árban azt szívesen megköszönném :)
  • Divizio88
    #932
    nekem viszont van egy adidas copa!
    A klubtol kaptam es imadok vele jatszani....
    Amugy utalom a fekete cipoket de ebben nagyon
    erezni a labdat, puha bor, draga volt de nekem
    abszolut meg ,erte csak dicserni tudom...:D:D:D
  • gtasok
    #931
    Az Adidas lopott a magyar feltalálótól, nem hiszem hogy a Nike kevesebbet költ fejlesztésre, sokkal hamarabb jönnek ki új tipusok Nike-ból. Az Adidas cipő előbb jön szét mint a NIKE, kivéve mondjuk Adidas Kaiser, Copa de ilyet nagyon kevés mai fiatal vesz utánpótlásban meg nem is látni ilyeneket.
  • Pila
    #930
    Mert elég ha csak azt nézed, hogy a nike fele annyit se költ a focicipők fejlesztésre mint az adidas. Megnézel egy cipőt amit 2000-ben csináltak és pl egy cipőt amit 2008-ban nem sok eltérés van.Ja és lopnak XD mert a csavaró felület technológiát is elcsórták az adidastól:P
  • crisfehn
    #929
    szerintem a mitre alegjobb.
  • drowns41
    #928
    nem? :D akkor melyik a jó? :O
  • Pila
    #927
    De miért nike-t? Az nem jó márka:D
  • drowns41
    #926
    hát köszi a vélemenyeket, de ma vettem egy nike-t :D
  • Pila
    #925
    Szerintem a mitre cipők kinézetre "egyszerű" cipők, de nagyon jók! Ismerősem visszajelzése alapján mondom, hogy saroktartásuk közepes. Én adidas predator swever-vet használok stoplisban és nagyon jó cipőnek tartom. Már 2x vittem vissza garancia időn belül és mind a két reklamációm jogos volt:) így már a harmadik cipőt használom egy áráért:D
    Hozzáteszem a márka védelmében, hogy egyiknek sem volt akkora baja hogy ne lehetett volna még használni vagy 2 évik. Szal az adidas az egyik legmegbízhatóbb márka!!!
  • gtasok
    #924
    A Mitre cipőknek alacsony a sarka nem tartja olyan jól a lábat ez sokkal jobb cipő Jako
  • Zsolti9014
    #923
    Én a Winket sem szólnám le. Tartós, viszonylag jó cipő, alacsonyabb osztályokban, főleg utánpótlásban tök fölösleges 10-20-30+ ezreket kiadni cipőért, főleg ha még a lábad növésben van. Persze ha valaki megteheti, azt véletlenül sem beszélném le róla.
  • McFrost
    #922
    A Mitre elismert britt márka, főleg a rögbisek körében népszerű!
    Még nem volt hozzá szerencsém, de biztos profi.
  • drowns41
    #921
    Mit gondoltok a Mitre cipőkről?
  • gtasok
    #920
    A Wink biztos kinai de ott készül majdnem minden márka
  • Csesza
    #919
    de, azért mondták :)
  • dragon11
    #918
    Nem szólok semmibe bele, de a Wink nem kínai márka?:D
  • Gunnersboy
    #917
    BVSC-ben lenne érdemes szerintem érdeklődnöd, ott igaz nincs már felnőttcsapat viszont az utánpótlásuk régen elég jó volt ugytudom
    itt a honlapjuk
  • Gunnersboy
    #916
    olyanra nemakarták kicserélni, de belátom azvagyok :D
  • McFrost
    #915
    A Wink íz dö beszt :P

    Irigy vagy Gunner :D
  • Gunnersboy
    #914
    odairta a végére hogy bp de semmi baj :DDDD
    pontosabban melyik részéröl beszéljek, a labda irányába tolodásrol vagy képletesen elosztott csapatrészekröl és ezek feladatárol, vagy arról hogy kitérsz a kérdések elől?:)

    az meg hogy kicseréltettem a cipőmet szerintem baromira nemrád tartozik, de látom nagyon zavar, engem sajnos nem, és az sem érdekel ha te iyen winkben szórod a gólokat, csak sok szerencsét kivánok hozzá :)
  • rooney8
    #913
    Valaki focizik itt NB III. U16 Alföld csoportba? :)
  • gtasok
    #912
    hol laksz?
  • gtasok
    #911
    Gunner jól megy nektek minden hónapban új cipő! és hogy állsz a területvédekezéssel, mondanál róla egy pár szót
  • lac556
    #910
    nagypályán akarok focizni hol lenne érdemes jelentkezni? bp
  • Gunnersboy
    #909
    fogalmam sincs, már nem zöld van :)))
    de miért nem válaszolsz a kérdésre?
  • gtasok
    #908
    miért csak a műanyag zöld nike-ban lehet focizni?
  • Gunnersboy
    #907
    az az igazi kukorica liga :D
  • McFrost
    #906
    Megye 9, fenyős dűlő csoport, alsóház....
  • Gunnersboy
    #905
    te hol focizol?