217
ATB
  • OPM
    #97
    én sem csípem valahogy a saját számait, de azt elismerem, hogy 1-2 remixe jól sikerült!

    Three Drives - Air traffic (ATB chill mix)
    Ayla - Liebe (ATB mix)
    William Orbit - Barber's Adagio for Strings (ATB mix)

    És azt is beismerem, hogy a two worlds 2. cd-jét azért sokat hallgattam anno :P
  • VinylToy #96
    Hogy mibbbőőőőőőlllll????

    ÉRTÉK....

    Hol?

    Te régen is vicces fiú/lány voltál, de sikerült még újat tanulnod :D
  • izb
    #95
    jöjjenek:))
    az értékéböl nem veszit semmit:))
    Valakinek bejön,valakinek nem,hál istennek:))
  • VinylToy #94
    Nincs vele semmi bajom...csendben leszek, jönnek ide még elegen fikázni :D
  • izb
    #93
    Örülök ha igy van:))
    Mert ez azt jelenti,bar nem szereted a csavot megis irsz!
    Tehat b***a a csörödet:))
    he he
  • izb
    #92
    :))he he
    az a verzió nekem is megvolt,viszont most tulaj vagyok!!
  • VinylToy #91
    De szerettem ezt a topikot...és még mindig :DDD
  • OPM
    #90
    most?? nekem már minimum 1 hónapja meg VOLT :)
  • forzajuve
    #89
    :DDDDDDDD
  • izb
    #88
    Szeretnék csinálni,egy atb rajongói oldalt!
    Mindenkinek a segitségét szeretném kérni,aki szereti:)
    Egyébként most jelent meg az új albuma no-silence cimmel!!
  • Játékos
    #86
    Köszi ! Időközben megszereztem , valóban elég jó . A teljes albumot nem írtam ki magamnak , más számokkal keverve csináltam egy válogatást , s így nagyon tökéletes .
  • PResident Debil
    #85
    vmi betű nem maradt ki?

    nem tudjátok hogy a Pedofil Papok féle atb átdoglgozást honnan lehet le tölteni?:))
  • PedoPedroPondro
    #84
    Hogye adjak a new CD-t hatha letoltom :PPP
  • neménvoltam
    #82
  • zaki
    #81
    380 ft-ért 4 napig? na ne röhögtess már, felmegyek a DC-re, és ott ingyér azt töltök le ami csak akarok...
  • e-jay
    #80
    EZT NEM LEHET KIHAGYNI!!!
    380Ft+ÁFÁÉRT 4 NAPIG TÖLTHETED LE A LEGUJABB ALBUMOKAT (STERBI - AXETAZIS A PALACEBAN 2003, STB...) + GAMES RIP-EKET (WARCRAFT 3 FROZEN THRONE)
    http://palaceportal.fw.hu
  • izb
    #79
    Ez gáz!!!
  • izb
    #78
    ATB_-_Addicted_to_Music
    Dc röl huzd le!!Elég sok embernek megvan!
    Elég jo lett!
  • Jano
    #77
    ITT IS MEGAFLÉM VÓT!
  • Alexease
    #76
    OFF
    Bocsi, de ezen nagyon beragtam!! Aki tudja, kuldje korbe a linket, vagy lazadjon ahol tud (bar Magyarorszagon lehetetlen). Amig az ilyet nem buntetik legalabb 5 ev bortonnel, addig balkan vagyunk!!
    http://tar.hu/alexease
    THX
    ON
  • Játékos
    #75
    Nekem tetszett a Dedicated albumuk . Érdekelne az új is , de sehol nem találom . Tudtok valamit ??

    Kicsit eltávolodott mindenki a témától :)) .
  • Dani19..
    #74
    pop zenét ne is vegyuk ide,meg eminemet se. más kategoria. én azt nem fogom fel minek ilyen topicot nyitni. nekem eszembe se jutna 1 olyat pl hogy Sasha topic,és megkérdezzem hogy kinek hogy tetszik az album.
  • izb
    #73
    huuuuuuuuuuuuu te szegény
    keresd csak a google ban!!
  • neménvoltam
    #72
    Nagyon nagynak érzed magad attól, hogy más zenéket szeretsz? Én például utálom Eminemet, mégsem fikázom orrba-szájba, és nem akarok a szájába hugyozni. Persze nem csak ATB-t szeretek hallgatni, szeretem én is Paul Oakenfoldot, sőt a goa zenét is szeretem, mégsem mondom, hogy a goa zene a király, aki nem azt hallgatja, az fostalicska zenét hallgat, és ő maga csak divatzenéket hallgat. Pl. a popzenét is utálom, mint a szart, még sem vetem meg a hallgatóit.
    A te viselkedésed és szöveged nem egy intelligens emberére, hanem egy fanatikus hülyegyerekére hasonlít.
  • neménvoltam
    #71
    Szerintem nem egymás zenei tudását kéne fikázni. Na mindegy.
  • Dani19..
    #70
    lol
  • VinylToy #69
    Te figyi ezt nézd már meg:

    Hol használnak a könnyűzenében kromaaakármit?

    :))
  • VinylToy #68
    LOOOOL :))
  • Dani19..
    #67
    na jah lehet hogy atb népszerüsegge is széles skálán mozog, attol még én pofájába hugyoznék.
  • Dani19..
    #66
    életembe nem hallottam még ezt a szot.. kromatikus eheh.
  • VinylToy #65
    Azért aki nem ért a zenéhez az is tudja hogy a Lagzi Lajcsit nem ajánlatos sokáig hallgatni, bármennyire is széles skálán és nagyszerűen játszik! :)
  • izb
    #64
    Na látod!!Ha még ezt sem tudod,akkor sajnos semmi zenei tudásod sincs,igy nincs miröl beszélgetnünk!
    He he
  • VinylToy #63
    Te ezt az Oboa tanárod mondta, vagy a közértben hallottad ezt a szót, kromadjaéfjda salalalata :))
  • izb
    #62
    Osztálybol??
    Egyre jobb!!
    Te hova jársz suliba??Valami alternativ kisegitöbe??
  • VinylToy #61
    Nem tudja csak mivel az osztályból sokan őt szeretik és még nem halloták a Deep Dish-t, vagy Timo Maas-t ezért inkább hallgatják a Hóóód Júút, meg a többi okosságot :)))
  • izb
    #60
    Kis csávo!!ird le a kromatikus skálát,és ha ez megvan,akkor vitatkozom zenei dolgokrol veled!
    Természetesen ABC hangokkal!!
  • Dani19..
    #59
    ird már ide légyszives kedves izébé hogy mért szereted te azt hülye majmot.
  • Dani19..
    #58
    na mi van ugylátom már te is szivesebben irogatsz az atb utálo topicba.. ide már nem szándékozol, mi.. höhö
  • Dani19..
    #57
    de még inkább hallgatom totál készen a szomszéd bácsit,mint akármilyen állapotba étibit. mert még az is jobb..
  • Dani19..
    #56
    erre nem tok mit reagálni.. teljesen elástad magad.. öszintén szolva én szin tisztán se fogok 1 atb-t se meghallgatni.. mert SZAR,igénytelen,fos.