217
ATB
  • VinylToy #55
    Látod ennyi eszed van!
    Beszívva miii??? Szerintem még egy fájdalomcsillapítót nem vettél be nem hogy beszívva, te fostalicska, maraggyál már el!

  • izb
    #54
    Kisfiam!!Beszivva mindegy,hogy oakenfold,vagy szomszéd bácsika nyomja a notát!
    DJ Danika!
    Eszem faszom megáll
  • Dani19..
    #53
    tessék itt van néhány kép az oakenfold bulirol.. http://soundhead.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=79

    persze a képek árulkodnak hogy az embereknek fogalmuk sincs hogy kicsoda ö.. biztos azt hitték hogy tannenberger fog játszani. még mindig röhögnöm kell rajtatok..
  • Dani19..
    #52
    izb te is most simán leirtad magad. nem ismered öket?? elég baj.. simán körberöhögik atb-t. és ezt nem csak én állitom. eszembe se jutott amugy hogy dj legyek.. ezt nem tom honnan vetted. szoval hiába irsz akármit,ugyse lessz igazad.. MÉdia& Roxy radio&atb&naksibrunner SUXXXXX
  • zaki
    #51
    Dj Danika
  • izb
    #50
    Elképzellek téged,ahogy otthon elmélkedsz magadban,hogy egyszer DJ lesz belöled!!
    Hallgatod az általad nagyra tartott "müvászeket" és beszarok a röhögéstöl!!!
  • izb
    #49
    Leirtál egy rakat nevet!!Senki soha nem hallotta öket!!
    Állat!Arrol nem beszélve,hogy most öszintén ki a jo francot érdekel,hogy neked mi tetszik!!
    Ne itt krágogj emberke!!
  • zaki
    #48
    ebben igazad van, hogy negatív kritika is kell a topicba, de engem rohadtul idegesít, hogy egyes emberek k*rva okosnak érzik magukat, hogy ők milyen jó zenéket ismernek stb...
  • Dani19..
    #47
    ezt most lehet hogy kimoderálják,na mind1. majd ujra beirom átfogalmazva.
  • Dani19..
    #46
    jo csak abba gondolj bele ha 1 ilyen topicba mindenki irná hogy atb a király,meg hu de fasza csaávo,akkor lenne kurvára nyálcsöpögtetö a topic. igy legalább van értelme a topicnak.
  • zaki
    #45
    ha nem tetszik az atb akkor mi a f*sznak csöpögteted itt a nyálad?! elhisszük, k*rva jó vagy, ismersz jó zenéket, ennyi
  • Dani19..
    #44
    megtettem. az atb utálo topicba irtam néhány nevet. töltsetek le tölük zenéket,és rájöttök hogy van atbnél értelmesebb zene is. ha még ezután is krákogtok itten,akkor vmi gáz van.
  • neménvoltam
    #43
    Lálálé lálálálálé
  • neménvoltam
    #42
    Te meg mit parasztkodsz itt? Legalább regeljél.
  • neménvoltam
    #41
    Tudom.
  • Hype
    #40
    Ezt úgy kérdezed mint ha még soha nem járt volna itt. Tavaly is volt
  • zaki
    #39
    húzz már a picsába innen az atb utáló topicba, senkit nem érdekelsz
  • neménvoltam
    #37
    MÁrmint, hogy jön Hazánkba?
  • neménvoltam
    #36
    Ez most komoly?
  • zaki
    #35
    :DDD
  • izb
    #34
    Az én elgondolásom szerint elhuzhatsz a rákba!!
  • izb
    #33
    Király az uj lemez,és a hozzá tartozo DVD lemez is baro!!
    Agusztus 8-án jön a Flörtbe!!
    Király buli lesz!!
  • neménvoltam
    #32
    #11
  • OPM
    #31
    Hmmm.. lehet, akkor +nézem énis vmikor...
    honnan lehet leszedni?
  • neménvoltam
    #30
    Hmm... olyasmi. De vannak rajta kiváló pörgős számok.
  • OPM
    #29
    nyugtató? olyasmi mint a Two Worlds 2. cdje??
  • neménvoltam
    #28
    Na megvettem az új albumot, és hát mit mondjak, szerintem nagyon király lett. A végefelé nyugtató számok, alig szöveggel ( a szövegeseket nem annyira bírom ). Szóval szerintem nagyon jóra sikeredett.
  • zaki
    #27
    nem
  • neménvoltam
    #26
    A Svensson and Gielen duó mond neked valamit?
  • zaki
    #25
    nem tudom mi/ki az, vmi jó 1üttes, v vmi ilyesmi?
  • neménvoltam
    #24
    Johan Gielen-t szereti valaki?
  • OPM
    #23
    Klangwelt az egyik legjobb száma!
    de nekem tetszik a Too Much Rain is, bár azt asszem nem ő 1edül készítette
  • neménvoltam
    #21
    Ha nem tetszik nyiss egy ATB utáló topicot, és ne itt fikázzál
  • neménvoltam
    #20
    nekem: Don't Stop, Halcyon, Dedicated, Repulse, I can't stand, Klangwelt stb...

    Ha már itt tartunk: Johan Gielen-t szereti valaki?
  • zaki
    #19
    ha nem tetszik, akkor nem kell hallgatni, vagy nem kell ideírogatni, TEEE
  • VinylToy #18
    Sorold fel az összes számot teee... egyébként a 9PM után szegény nagyon leeresztett, és hogy a You're Not Alonehoz hozzámert nyúlni, szánalmas milyen szar zenét csinált abból a klubhimnuszból, nálam kb. egy szinten van a Nádsíp és Bránner barátainkkal!
  • zaki
    #17
    #11
  • zaki
    #16
    kinek mi a kedvenc száma? az enyémek: 9PM (Till I Come), Don't Stop, Hold You, I Don't Wanna Stop, Killer, Let U Go, My Dream, See U Again, The Fields os Love, The Summer, You're Not Alone, de sok száma tetszik még
  • szando
    #15
    Zaki sztem tök jó az ATB, én szeretem. Az új albuma sztem jó, bár nem a legjobb.
  • neménvoltam
    #14
    Az újat még nem hallottam. Hol lehet letölteni?