2502
  • Night time
    #2382
    Hy az old monastery nevű pályán vok és ott akadtam el amikor bemegyek abba a nagy épületbe már kinyírtam mindenkit és a bejárat melletti ajtón bemék lemegyek a lépcsőn mindenkit kinyírok és a végigjátszás azt írja hogy ilyenkor kinyílik a lefelé vezető út de nekem nem nyílik ki ez az ajtó!!!Ha valaki tud segíteni az írjon.
  • local
    #2381
    Hali Mindenkinek !!!

    Megvenném a Painkiller Black Edition külön kiadásu DVD Gamet.

    Ha valakinek meg van akkor irjon nekem !!!

    Local.
  • mascarun
    #2380
    http://www.magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=728
  • steweee
    #2379
    köcce. azt hittem angol feliratozás alapban van a játékhoz,csak nem találtam meg hol. de ezek szerint nincs ilyen lehetőség
  • Rash87
    #2378
    Akarom mondani :D

    Gamehunter
  • Rash87
    #2377
    ÖÖö,én úgy tudom,hogy alapból nincs hozzá felirat a videóknál...
    De én úgy emlékszem,h a GameHunter honlapról le lehet hozzá tölteni a magyarítást+a videók feliratozását is :P
    Így sokkal jobb.

  • steweee
    #2376
    a videók alatt a feliratotkat hogyan lehet bekapcsolni? vagy angolul alapban nincs hozzá?
  • steweee
    #2375
    fuhuhúúú. nagyon jó játék. igaz annak idején is végigvittem ,de most kíváncsi voltam a kiegre.namármost így felpeccselve és baróerős géppel egészen már mint annak idején volt a játék. mert akkor voltak benne még akadások meg lassan is ment nálam. végigviszem az elejétől megint + kieg
  • ffxi
    #2374
    Nálam is :)
  • Mr_no_NaMe
    #2373
    Sziasztok!
    Az miért van, hogy nem bírom felrakni az 1.61-es pecset?
    Elvileg sorrend: 61, 62, 62-64re

    Namost a 61-et elkezdi tenni, de a felénél megáll és aszondja vmi maphiba. Ez miért van?
  • ollie
    #2372
    a kieggel még nem játszottam
  • KOVU
    #2371
    ok már megvan thx
    de most a battle out of hell fö ellenségét hogy kell megölni?
    elöre is thx
  • ollie
    #2370
    Vissza kell lőni rá a meteorokat, vagy valami ilyensmi. Rég volt, remélhetőleg jól emléxem.
  • KOVU
    #2369
    segitene valki?
    hogy kell megölni a fö ellenséget?
    azon a pályán ahol szellemeket kell irtanom és csak démon modman látom meg a főszörnyet pls valaki help.
  • sFAlastor
    #2368
    Üdv.
    Tudna esetleg nekem valaki egy mentést küldeni Nightmare szinten a Railyard pályán? Újra elővettem ezt a játékot és nincs kedvem az egészet elölről kezdeni.
  • AtiRadish
    #2367
    Printeld már le a képet hol akadtál el! Hátha nekem vagy valakinek beugrik és tud segíteni!
  • mascarun
    #2366
    csak egyenesen mutatott! mindig amerre fordultam! Figyeltem a ku*va tetőket me általában mindig ott bújnak meg de nem! Nagy nehezen még oldalt a lépcsőházon is felmásztam amíg volt lépcső meg valami ereklye vagy mifene de onnan se vitt tovább út!
    majd legközelebb felrakom talán több szerencsém lesz!
    de azért kösz szépen.
  • Rash87
    #2365
    Hát szerintem biztos még valakit nem löttél le,nekem is volt már ilyen,és általában ez volt a hiba...Az iránytű nem mutat semerre sem?:)
  • mascarun
    #2364
    Hail!
    Elakadtam a rakpartoknál! Mindenkit kinyírtam és nem enged tovább!
    Volt ott valami konténer felfüggesztve amit ha lőttem mozgott de semmi extrát nem tudok vele kezdeni. van egyik épület aljában egy ajtó ami mögül géphangot hallok de azt se tudom berobbantani!
    Fakkom se tudja mit kellene!
  • AtiRadish
    #2363
    Elvileg ez a Hell Wars csak xbox-ra van, ez Pc-re nem fog jönni (jelen állás szerint).
  • Seth
    #2362
    Lesz új kieg? nem is tudtam...vagy kamu?
  • zsotee
    #2361
    Mivel még nem jelent meg...
    Sehonnan.
  • Bokafix2
    #2360
    Hy

    Nem tudja valaki, honnan lehet letölteni a legújabb Pk -t a Hell Wars-ot?
    A Battle out of Hell már kijátszottam
  • painkiller25
    #2359
    hy!! valaki nem tudna segíteni mert én hálóba is akarok jáccani a gémmel de azt írja hogy upgrade ljem!!!de azt a patch et nem találom!!azt kéri hogy valami 1.64nv2 vel egészítsem ki!!mit tegyek???
  • Dj Xyberpunk
    #2358
    Nem tudja valaki hogy hol szerezhetném meg a játék AMBIENT ALÁFESTŐ ZENÉIT? Nem a combat zenéket, hanem ami akkor megy mikor nincsen harc. Köszi
  • Rash87
    #2357
    Ide írom,merta kiegészítőről szóló topik nem igen aktív...Az első pályán(árvaház) a pálya végén köröz egy szellem,ezzel mi a **** kell csinálni?
    Megsebezni nem lehet,semmit se...
    Valaki segítsen pls!
  • Esrohnoil
    #2356
    Plusz néhány küldetést.
    De sokkal gépigényesebb lesz tőle a játék. Nálam pl. a kieggel együtt már be sem tölti a pályákat...
  • Calver
    #2355
    a fekete kiadást
  • ZakRob
    #2354
    Most látom, hogy van ilyen is: Painkiller: Black Edition, ez mit takar?
  • Calver
    #2353
    darálj, futkározz, reménykedj, ennyi.
  • zero_cool51
    #2352
    a batár temetős szörnyet hogy kell kinyírni? Van valami speckó trükk? vagy csak gyilkolni kell?
  • berlinboy6329
    #2351
    És jaj de kár h nincs 2. rész.Karóvető Rulz. ^^
  • Esrohnoil
    #2350
    ...és jaj de sokszor. :D
  • Seth
    #2349
    felnézel plafonra, kilövöd azt a csilagot, a beáramló fénybe pedig belecsalod a dögöt

    [jajj de rég volt már ez a kérdés ^^]
  • zero_cool51
    #2348
    elakadtam a játékban, a 3. pálya, katakombák. egy tüzes szakadék mellett jön egy nagydarab állat, nem fogja a töltény. Hogy kell megölni? Gondolkoztam nem-e belelökni kell a tűzbe, de az nem jön össze.
  • sickb
    #2347
    Helló valakinek sikerült már a nem hivatalos verzióval összehozni netes multiplayer játékot?
  • Skipy
    #2346
    szevasztok!
    Kiírtam a painkillert cd-re,sikerült feltelepíteni,sikerült crackelni is,de kiírja:"do not initialize directx renderer".
    Ilyenkor mit kel tenni?pedig szedtem le patcheket is és nem indul el,havernál elindult.
  • zozox333
    #2345
    Ezek az 1.64 hez vannak, én csak 1.61 et találtam. Honnan lehetne 1.64 patchet tölteni?
  • strebacom
    #2344
    Van bizony, nem is akár milyen, még a videok is feliratozva vannak, tehát kétféle van az alap és a video magyaritás, töltsd le a gamehunter.hu-ról, ha kell segitség irj, mert lehet egy két probléma, pl. meglassul a game!!
  • kisfigi
    #2343
    Külömben már 3X végigvittem most 4-jére kíváncsi vagyok milyen hugrysan!!