2502
  • kék
    #2422
    Painkiller végigjátszás

    Itt megtalálod.
  • Pokolból
    #2421
    Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a teljes játékban nem tudok tovább jutni a második pálya hatodik szakaszánál, ahhol az a mocsári szörny van! Ha tudtok segíteni egy kis instrukcióval, akkor nagyon szépen megköszönném!
  • Mulderpapa
    #2420
    Nem érdekel valakit Painkiller Overdose?Egyszer volt feltelepítve,aztán uninstall.Természetesen eredeti,karcmentes,78 oldalas kézikönyv!
    Ár:5000Ft
  • SwordManSter
    #2419
    hali fel raktam és a texturákat nem rakta fel micsináljak?
  • Anubisk
    #2418
    Valaki szokott neten játszani a Gamestaros verzióval?
  • Ry0K3N
    #2417
    Akkor tessék a gamestarnál rinyálni, fórumot elolvasni stb hátha másnak is volt hasonló gondja és a leírást pontosan elolvasni.
  • Ticsy
    #2416
    Hibaűzenetett Kaptam a Painkiller:Black&Editionban feltöltés után nem indul. Script Error:string:...Data/LScripts/HUD/PainMenu.lua 2824:attempt
    to call global IsBooHInstalled (a nil value) Press Retry to Debug

    Segitsen vki !!!!!!!
    Előre is köszi
    UI: Gamestar verzió
  • dante3
    #2415
    Kereső nem dobta ki!
  • AntiHero
    #2414
    Van ám külön topikja.
  • dante3
    #2413
    Na lejött a demo, szokásos hent, 1024x768 minden max-on stabil 70-80 fps-el megy!3 pálya van a demoban, kicsit kevés a lőszer, de túl lehet élni! :D




















  • dante3
    #2412
    Akarom mondani Painkiller!
  • dante3
    #2411
    Panikiller: Overdose demo
  • k9duli
    #2410
    De jó hogy jön az overdose...:)
    Pont egy utolsó mindent felűlmúló adag hiányzik:D
  • Qwerty4
    #2409
    kizárt, hogy mégegyszer akárhogyis végigtoljam, nincs időm egy játékot sem 2x végigvinni, újakat szeretnék felfedezni, minél többet... :) esetleg akkor lenne lehetséges ha egy nap 72 órából állna :D
  • Ry0K3N
    #2408
    Én 8/10 re értékelném mert amelyik gamma ennyire el tudja találnia hangulatot az nyolcnál kevesebbet nem érdemel. Egyedül a nehézségi szint véleményedel nem értek egyet márpedig a kártyák miatt. Mert a 4. nehézségi szinthez kell az összes kártya és nem mindíegyik páylát adja be a 2. szinte. Próbáld csak ki 4. szinten az a "namostmutasdmegmittudsznobb" fok.
    A forest páylát egyszerűen nem tudtad megcsinálni mert szaggatás nélkül ment a játék. Bezzeg Geforece 2 MX400-aason 5 fps-el végigvittem mert pont annyira volt lassú (érdekesen kezelei ez a játék az sdzaggatást is mert inkább belassul mint szaggat) hogy kényelmesen le tudtam ölni a szörnyeket és elugrálnia lövések elől.
  • ollie
    #2407
    Szerintem is nagyon jó játék, és én még több pontot adtam volna neki.
  • Qwerty4
    #2406
    Azt hiszem ide is bemásolom a Painkiller kritikámat egy másik fórumról, akit érdekel vagy unatkozik elolvashatja:

    Annak ellenére, hogy milyen előítéletekkel kezdtem ezt játszani, megmondom nagyon tetszett a Painkiller.Fölülmúlta a már mások által hasonlónak vélt játékot, a Serious Sam-et de nem is kevéssel.
    Bár még mindig sokszor elnevettem magam a csordában ordibálva felém közelítő ellenségektől, okozott pár jó pillanatot.Egy kicsit valljuk be gagyi dolog ez.
    Story: Ez egy nagyon gyenge pontja a játéknak annak ellenére, hogy van storyja (csak olvastam).Többet nem is írok erről, mert a videókat nem láttam.A pályák, fejezetek közti átvezető videók számomra nagyon fontosak egy játék megítélésében és ez sajnos kimaradt.Nameg csak ha olvasom nem adja vissza az élményt.Így átlagosnak mondanám.
    A fejezetek és ahogy azt részekre osztották megfelelő volt.Jó volt a helyszínek és az ellenségek változatossága, örültem amikor tankokkal kellett szembe szálljak, nemcsak a sátáni teremtményekkel.Nem néztem volna ki a játék készítőiből, hogy egy ilyen stílusú gammába ilyet is képesek alkotni.
    Grafika:Változatos textúrák a játék elejétől a végéig, ez a pályák változatosságát, megunhatatlanságát eredményezte, mindig újat tudott nyújtani.
    Mivel 2004-es játék nem hasonlíthatom a 2005-2007-es év termékeihez, a 2004-es szintet tökéletesen üti.Bug nélküli gamma, vagyis én nem vettem észre, hogy lettek volna hibák...
    Menük, beállítások, HUD:Billentyűbeállítást tökéletesen testre tudtam szabni, tehát hibátlan!!!A menü egyszerű és nagyszerű.HUD nem okozott nagy meglepetést, átlagos...
    Nehézség:2. nehézségi fokozatos nagyon könnyű volt pálya közben, néha megakadtam egy-egy helyen, de főképp főellenségeknél, ezek nyújtottak inkább kihívást számomra.Gondolkodásra nem igazán volt szükség csak pár esetben, ez is könnyítette a játékot.Végülis 2. nehézségi szinten lehetett volna egy kicsivel durvább...
    Hangok:Hangulatos zene illetve hang kísérte végig a játékot.Nagyon élveztem a metalos zenéket, illett a játék őrültségéhez, gyorsaságához.Pálya kezdésnél illetve végzésnél is érdekes misztikus, szellemi hangok voltak, bejött ez is.
    Különösen az elhagyott kolostornál volt szép muzsika.

    Pontozás:7/10
  • ollie
    #2405
    De, nekem. 3k.
  • Karr
    #2404
    Nem kell valakinek Painkiller Black edition, bontatlanul 6000 ft-ért? Magyarországon nem kapható, és az alapjátékon kivül tartalmazza többek közt a kiegészítő lemezt (Battle out of Hell), zenei cd-t, térképszerkesztőt stb.
  • Qwerty4
    #2403
    megoldva!
  • Qwerty4
    #2402
    hello!

    Elakadtam a katakombáknál a bossznál!
    Ebből a fegyverből van 83 töltényem, mind rálőttem, vérzett is.Majd az áramütéses nyíllal szedtem hátból, mert csak akkor láttam sérülni, előbb persze meg kellett sérteni hogy leálljon és hátba tudjam lőni a sátánfiát!De hiába akármennyit lövöm nem sikerül megölni.Próbáltam belelökni a tüzes pokolba, de semmivel nem lehet megmozdítani a behemótot.
    Mit csináljak, hogy lehet kinyírni?
  • Ry0K3N
    #2401
    Nightmatre-en még nem. Ahhoz hogy elérd egyéltalán a Trauma fokozatot az összes addigi kártyát össze kell gyűjtened, és csak ott kapod meg a Forest pályát.
  • steweee
    #2400
    miért, vannak bónusz pályák is ? én úgy tudtam hogy a nightmare fokozaton az ÖSSZES pálya már elérhető, függetlenül a tartot paklitól
  • Esrohnoil
    #2399
    A gyorsító kártyák megszerzése után könnyebben elérhetőek ezek a helyek.
  • Esrohnoil
    #2398
    Az kell ahhoz h. elérd a bónusz pályákat ill. a legnehezebb fokozatot.
  • ollie
    #2397
    Amúgy az összes pályán teljesítetted azt a bónusz célt?
  • steweee
    #2396
    amúgy még most is mindig csodálkozom a secret placékon. némelyik annyira szekret, hogy valószínűleg soha az életben nem fogom megtalálni. de ami inkább dühítő, hogy látok olyan helyeket is, ahová még lövésem sincs hogyan lehetne felmenni, hacsak nem lehet benne repülni

    pedig jónéhány helyet felfedeztem már, pl: lámpaoszlop kidöntése és azon felugrálás, vagy egyéb felugrálás fal mellett/ládán magasba stb. nem vagyok benne kezdő éppen
  • steweee
    #2395
    na,újra végigtoltam, most már nightmare fogkozaton. aki még nem próbálta, tegye, megéri. nemcsak azokat a pályákat is lehet játszani amit alacsonyabb fokozaton nem, hanem kifejezetten izgalmas részek is vannak benne, aohl már keményen kell akár taktikázni is hogy ki ne nyírjanak. de amúgy ált. nem annyira nehéz

    a kiegje is elég jó volt, azt csak most játszottam először, de azért voltak benne szar részek is

    összességében egy jó játék, várom az újabb expansiont
  • bdani92
    #2394
    Lenne 1 problémám... A 2. pályán nem menti el a csekkpóint-ot... Fogja magát osztan kilép... Micsináljak???
  • Qwerty4
    #2393
    Hát nem világmegváltó játék, de másodlagosnak jó lesz a gépen.
  • Qwerty4
    #2392
    megoldva! kaptam egy progit.
  • Qwerty4
    #2391
    hoppá, egy kis fennakadás, a 7z fájlt mivel tudom kicsomagolni?
  • Qwerty4
    #2390
    na kíváncsi vagyok milyen ez a gamma, ma főpróba lesz :)
  • Dj Xyberpunk
    #2389
    köxi szépen voltak jók! de nekem kifejezetten a BABEL nevű pályának kéne az ambient zenéje!
  • steweee
    #2388
    painkiller magyar oldal
  • Dj Xyberpunk
    #2387
    Van valakinek sejtelme arról, hogy hogyan szedhetném ki a játék ambient "zenéit" ? Vagy honnan szerezhetném meg? (nem a metalos soundtrack zenék kellenének, hanem a háttérzene, mint pl az arabos pályán az a yó kis hangulataláfestős zene :)
  • Ry0K3N
    #2386
    Ps2-re nem jelent meg. Ahogy említetted PC és XBox only.
  • cicai
    #2385
    Sziasztok!
    Ez a játék PS2-re is megjelent? Vagy csak XBoxra meg PC-re?
  • Ry0K3N
    #2384
    mert nem ajtó, csak lelövöd a bazi nagy csillárt és az betöri a lejárót vagy hogy is volt
    mindenesetre a csillár alatti részre kell menned
  • wardogzombie
    #2383
    jugóban láttam 4000 forintért eredetit