2502
  • kisfigi
    #2342
    magyrítás van már hozzá?? Ha igen akkor valaki tesz ide egy linket hogy hol!!
    Előre is kössz!
  • vikbdh
    #2341
    a farkasfej mire jó??
  • ollie
    #2340
    Gondolom dupla annyi pénzt kapsz az összeszedettek után.
  • vikbdh
    #2339
    a chapter 4, 2.pályája következne(PALACE) de elkezdi betölteni a pályát és minig kilép?!?!? ez miért van? újraindítáás után is ezt csinálja!!!
  • vikbdh
    #2338
    a KATONAI BÁZIS pálya után kaptam egy kártyát de nem értem pontosan mire jó?! DOUBLE THE AMOUNT OF HIDDEN WEALTH! ez a titkos helyek számát duplázza meg vagy mit?? különben a titkos helyeken talált kincsek jókvmire?
  • vikbdh
    #2337
    értem, köszi a választ...ha tudom ugy kezdem el a játékot:@:@
  • Seth
    #2336
    egy átváltozás alkalmával kell 30 szörnyet kicsinálni. Jó szórakozást hozzá... :D
  • vikbdh
    #2335
    heló! van 1 kis gondom. Az ELHAGYOTT GYÁR nevű pályaán tartok,a hol a káryáért az a feladat, hogy meg kell ölni legalább 30 szörnyet démon alakban... na először nekivágtam kiírta hogy nem sikerült..másodszorre meg direkt számoltam é smegöltem vagy 80at és megint csak azt írta ki hogy nem sikerült:S:S:S 1000% hogy megvolt a 30 szörny... mitcsináljak???
  • Palika1989
    #2334
    Dc-ről biztos letudod tölteni, de inkább vedd meg boltban! (megéri)
  • GYILOKOLI
    #2333
    Honna lehet letölteni?
  • ChevyG #2332
    köszi
  • ollie
    #2331
    Érdekes. De legalább minden egyéb benne van. :)
  • mellon
    #2330
    Sajnos nem hülyeség amit írtam, ugyanis az 1.3.5-ös updateben benne van J.S.Bach zenéje, ami a multiplayerben a Fragenstein pályához tartozik. Ha valaki az 1.61-el kezdi a tunningot akkor ehez a pályához nem lessz zene. Persze ezt nem nevezném nagy érvágásnak.
  • ollie
    #2329
    99%-ban? Ez hülyeség, 100%-ban kell tartlmaznia.
  • mellon
    #2328
    Az 1.3.5 -ös Editort az 1.3.5 -ös patchel együtt adták ki még 2004 ben. Ahoz hogy tudjad használni, fennt kell hogy legyen a gépeden minimum az 1.3.5 -ös update. Most már célszerű az 1.61-től kezdeni a telepítést, mert ez 99%-ban tartalmazza azokat a javításokat updateléseket, amit az előző verziók.
  • ChevyG #2327
    Most ez az 1.3.5 -ös Editor azt jelenti, hogy ezzel lehet pályákat csinálni a az 1.3.5 -ös verziójú Painkillerhez, vagy azt hogy kell az 1.3.5 -ös verziójú Painkiller is ahhoz hogy használhassuk?
  • Palika1989
    #2326
    Próbáld meg az oldalamon! The Hungarian Painkiller HQ
  • reuben #2325
    Sziasztok,

    3 kérdésem van:
    1. a farkasfejnek milyen hatása van?
    2. a painkiller felhasználható nagyobb ugrásra?(a pkhell-en ilyen shot-okat mutogatnak, mintha azzal nagyobbat lehetne ugrani
    3.hogy kell a rocket jump-ot megcsinálni?próbáltam párszor, de mindig ripityára lőttem magam.:-(
    Kösz a válaszokat.Ha lesznek.
  • Palika1989
    #2324
    Hali!
    VAn nekem egy oldalam.
    Akit érdekel nézze meg:
    The Hungarian Painkiller HQ
    Kicsit már rég frissült, de ha szükséges akkor újraélesztem! :)
  • Csuhai G
    #2323
    Hi!
    Valaki írna nekem egy privát üzit, aki az összes főellenséges pálya mentését el tudná nekem küldeni?

    Köszi! Csáó!
  • buba23
    #2322
    http://www.fileplanet.com/section.aspx?s=97840&v=90002
  • buba23
    #2321
    Lehet hogy visszamenőleg is le kell töltened egy két pachet és csak arra fog rámenni a legújabb.
    töltsd le pl <a href="http://www.fileplanet.com/section.aspx?s=97840&v=90002">innen </a>.
  • buba23
    #2320
    Szedd le a legújabb patchot :D
  • bloodrayne2
    #2319
    amugy a email cimem [email protected]
  • bloodrayne2
    #2318
    Valaki segitsen létszives!Nem tom mért nem tudok a multin játszani mer 1.64versionok miatt és én nekem 1.5 van és beakarok lépni de kiirja hogy ez 1.64 valami és nekem 1.5 van ezért nem meg mér van ez???
  • Esrohnoil
    #2317
    Hát... nem a legjobb.
    3. pálya végén pl. csak elszúrni lehet azzal ha a párkányról elugrasz. Nem kell ugrálni sehova.
  • Csuhai G
    #2316
    Egy magyar nyelvű végigjátszást
  • Esrohnoil
    #2315
    Gondolkodj egy picit és nézz felfelé is. :)
    Ha végképp nem megy magadtól, akkor itt találsz elég segítséget.
  • ollie
    #2314
    lődd ki a plafont, majd csalogasd a lyukra belógó deszkára
  • nyni
    #2313
    Hello.Elakadtam a katakombas palya vege fele,van ott egy rohadt szorny amelyet fel oran keresztul lovoldozok es meg se kottyan neki...hogy nyirhatnam ki?A helyszinen a tuz folott van egy kisebb kiugro,racsalogattam,de nem szakadt le vele.Hogy csinaljam ki a rohadekot???Segitsetek kerlek.Kosz,hello.
  • mellon
    #2312
    Az alapjátéknak: Minimum CPU: 1,5 Ghz; Ram: 384 MB; VGA: 64 MB DirectX 8.1 kompatibilis.
    Ajánlott: CPU: 2,4 Ghz; Ram: 512 MB; VGA:128 MB DirectX 9 kompatibilis.

    A kiegészítő dobozán ugyanazok az adatok szerepelnek mint az alapjáték dobozán, de ennek ellenére a gépigénye nagyobb.

    Akinek épp hogy élvezhetően futott az alapjáték a gépén minimális beállításokkal, annak a kiegészítő nagyon fog akadni.
  • Esrohnoil
    #2311
    Ez jo kérdés...
    Tényleg, ha vki válaszol rá, én meg azt kérdem h. a kiegnek nagyobb-e a gépigénye?
  • xotyi
    #2310
    Hy.. meg tudná valki mondani h mi a játék gépigénye?
  • totya4
    #2309
    Update után rögtön átvált más nylevre... 1.61 után is már... pech...
  • totya4
    #2308
    Ez lesz...opciókba nem láttam nyelv állítási lehetőséget, akinek van, az lát valahol?
  • totya4
    #2307
    Hát látnád csak ezt a menüt...
  • totya4
    #2306
    Hm hát valami történt az tény, de ez deviance...

    dev-pk1.bin (etc..)
  • Esrohnoil
    #2305
    Én nem értem minek ehhez neki angol, mikor csak lőni meg ugrálni kell. :D
  • Gabe18
    #2304
    "[DL] PainKiller - FRENCH version 3CD - by BTDC
    Painkiller FRENCH-PETANK 3cd.rar"

    Ugytünik van belőle kifejezetten francia verzió is,ugyhogy lehet te pont azt fogtad ki...
  • Gabe18
    #2303
    Hát szerintem a patch-ekenk nemigen van köze a nyelvhez.De ha biztos akarsz lenni akkor szedd le és nézd meg csak simán a játék patch nélkül milyen.
    Amugy ezzel sokat nem lehet csinálni,options-ben kéne gondolom átállitani angolra,ha egyáltalán van erre lehetőség.