1059
Terminator 3 a film
  • Blasta
    #852
    Nem, mégsincs....
  • Blasta
    #851
    Robo 4 asszem van
  • RelakS
    #850
    Vót sorozat. Tényleg, a terminátorból, élienből mé nincs sorozat, meg a starwarsból? :DD
  • Laalee
    #849
    amugy robocop 4-5-6 nemlesz? :D
  • RelakS
    #848
    Jaja! Azé mongya a repcsinél, hogy Get out of me!! (ha jól emléxem. Hülye fordításban meg: Menjetek onnan :D Köszönet Csipu-nak :DDD)
  • Blasta
    #847
    És kurva alacsony a kerítés.....:-D
  • Blasta
    #846
    Igen, de az egy másik jelenet és nem tör be emiatt raktárba...
    :-)
  • HuAn82
    #845
    Az egészben az a "legszebb",hogy valaki ezt meg is veszi.Nagy az Isten állatkertje!
  • RelakS
    #844
    Ja, olyanra, amelyiknek a "karját" megfújta svarci
  • Laalee
    #843
    bár svarcit is átprogramozta
  • Blasta
    #842
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Mennek ezek az idióták a picsába!
    HÁT MÁR SEMMI SE SZENT???????:-DDDD
  • Laalee
    #841
    pont ugyanugy mint a rendörkocsikat :D

    beültette a távvezérlő chipeket
  • Blasta
    #840
    A lánctalpas terminátorok elődeire gondolsz?
    Akkor jólvan, én hirtelen T800-asra asszociáltam!
  • HuAn82
    #839
    ÁÁÁÁ tévedtem Batman vs Predator már van!!

  • HuAn82
    #838
    Képregényben már nyomják,de Batmant egyenlőre még kihagyták.

  • Blasta
    #837
    ??????????????????
    MIVAN?
    Ezt melyik filmben láttad?
  • RelakS
    #836
    Vége felé, mielőtt a SkyNET elindul, luvnya bemegy a robotraktárba, és az egyik T1-et átprogramozza
  • Bandew
    #835
    De az lehet, hogy a Jóbarátokból a Ross, szövetkezik Hulkkal, és eggyütt mentik meg a jövőt a gépektől és Jokertől. :D
  • Blasta
    #834
    Azokat a folytatásokra tartogatják.....
  • Blasta
    #833
    Hogy érted?
  • RelakS
    #832
    A szörnyecskéket kihagytad a listáról :P
  • RelakS
    #831
    Lehet, viszont a T1 szériát már megbabrálta!
  • Blasta
    #830
    MEGVAN!
    A vírust a predátorok csinálták!!!!!!!!!
    Méágpedig az Alienek kiírtása érdekében, de sajnos máshogy sült el a dolog!
    Várható egy Alien vs Predator vs Terminator vs Batman vs Joker múvi egy éven belül :-DDDDDDDDDD
  • Blasta
    #829
    Ezt én kizárnám.
    Olyan meg nincs, hogy "nem mutatták"!!!!
    Ha a TX rakta volna be a vírust a hálóztba, arról egyértelmű utalások készültek volna.
    Másrészt meg egyáltalán nem az volt a TX missziója, hogy elindítsa a Skynetet. Ő csak likvidálásra érkezett, ugyan úgy ahogy a többi terminator.
    A Skynet soha nem akart a múltba beavatkozni saját megszületése érdekében. Ezt az emberek mindig megoldották nélküle is....
  • Blasta
    #828
    Ezt nem hinném.
    Amíg nincs a hálózatra kötve, addig nem tudhat vírust sem indítani.
    Szerintem ennek nem volt köze a skynethez. Viszont akkor van egy új szál, amin a folytatások írói elindulhatnak...:-DDDDDD
  • RelakS
    #827
    És ha azt csak nem mutatták? Mert ha jól emléxem, akkor luvnya rásípolt a netre, lejöttek a cuccok, és utána volt csak hiradó, hogy hűdeveszélyesvírusterjedjajistenem
  • Bandew
    #826
    Lehet hogy a Skynet volt. Csak amíg nem indították el, addig nem volt teljes szabadsága.
  • gonosz
    #825
    biztos baromi hatasosak voltak, rengeteg testepito van a jovo kiehezett emberharcosai kozott ugyanolyan arccal :)
  • Blasta
    #824
    Azzal egyébbként nem vagyok tisztában, hogy ez a vírus vajon mi volt és ki indította útjára!
    Szvsz ez nem a skynet volt, mert akkor még nem volt a hálózatra kötve.
    Nos?
  • Blasta
    #823
    Igen, és szarrá tiporták a remek ötletét ezzel a 3. résszel....
  • Bandew
    #822
    Igen, mert nem szupervírust nyomott a netre, hanem adatokat kért le a célszemélyekről.
  • RelakS
    #821
    Meg ha most nem jön vissza a luvnya, akkor nincs szupervírus, meg megbolonduló skynet. Vagy rosszul tudom?
  • RelakS
    #820
    Hehe, én is 800-as vagyok ;)
  • PResident Evil
    #819
    ehhh.. megnéztem.. a szolid véleményemt meg másik topicba nyomtam...
  • Csaba
    #818
    Igen, mert ha Skynet nem küldi vissza 84-be a Terminatort, akor nincs Cyberdine sem, mivel a chipje alapján alapították meg a céget. Tökre kitalálta ezt Cameron annak idején.
  • fm
    #817
    aki látta a filmet,az tudja,hogy a filmből is kiderül:a chip miatt alakul a Cyberdine..
  • fm
    #816
    azok akik a jövőben megcsinálták a T-101-es chipjét,majd visszaküldték,mikor és hogyan építették a sztori szerint?? maguktól vagy a jövőből származó chipből?

    sztem a T2-ben 1997-körülre mondja Swarzi a háborút,a T3-ban meg 2003-ban következik be. ezt azt jelenti,hogy ha a T2-ben nem semmisítik meg a chipet,akkor hamarabb lázadnak a robotok,tehát gyorsabban fejlődik a "robotipar" , mint a Terminator3-ban. nem?
  • Blasta
    #815
    Mondjuk a T2-ben a cyberdine még nem csinált semmilyen Skynet-et, így neve sem volt a dolognak. Csak jó úton haladtak felé.
    A Skynet név szintén a jövőből ered, mint annyi más...
  • Bandew
    #814
    Egyáltalán nem gyorsította fel! Pontosan így van a sztori szerint. Aki olvasta akönyvet az tudja, hogy épp a jövőből visszaküldött T-101-es chipje az ami miatt létrejött a Cyberdine. Nekem inkább az a hülyeség, hogy amit a 3-ban fejlesztenek, annak is az a neve, hogy Skynet. :D
    Miért nem Earthnet? :D
  • fm
    #813
    én a filmről.arra reagáltál az időutazással.midN rendben.nem?