1059
Terminator 3 a film
  • HuAn82
    #484
    www.bsa.hu nagyon jó oldal!Ja meg segítőkészek is!Fordulj hozzájuk biztos segítenek!
  • HuAn82
    #483
    Totál részegen sikerült megnéznem a filmet tegnap..ö,vagyis ma.NAGYON KIRÁLY!Most nézem tisztább fejjel...hát igy se rossz!
  • kisficege
    #482
    A t3-at honnét lehet letölteni?
  • Kandurex
    #481
    Most akkor jó vagy nem jó?
  • Kandurex
    #480
    hmmmmm
  • Alexease
    #479
    Meg sem. Az van mar meg nekem, azt linkeltem ide:)
    A masik ketto masik formatumhoz van. Az UMS az is SVCD de rosszabb minoseg, a harmadik DivX.
  • shaba23 #478
    ezt szedtem én is
  • Alexease
    #477
    :)
    Valaki gyors volt:)
  • Kandurex
    #476
    Nem. Már van ott is :) Most olvastam:

    A wicket féle T3 fordítás SVCD-hez igazítva.
    2x800MB MPEG2,(cd1 00:52:02, cd2 00:48:06)
    Feltöltő neve hjano (wicket) (1 feltöltés)
  • Alexease
    #475
    Szerintem told fel a http://www.felirat.sk a neveddel. Biztos orulnek neki, es megis a Te Munkad.
  • Alexease
    #474
    Amugy csak nehany felirat csuszik eszrevehetoen, es max 1 sec-et. Vagyis nem veszes. Meg amugy is csak 1-2x-i megnezesre van, aztan torles. nem hinnem, hogy valaki meg akar tartani eft TS-t?!
  • Kandurex
    #473
    Kiigazítottam az elcsúszást, akinek kell jelezzen :)
  • Alexease
    #472
    Volt meg nehany ami fontos. Az hogy csak a mozibol maradt ki, vagy csak az europai vagy Magyar mozikbol, azt nem tudom.
  • Alexease
    #471
    Az idozites. De orulj neki, hogy eldolgozott vele 1-2 napot hogy megcsinalja. Ahoz kepest tokeletes.

    De ha nem tetszik, szerezz be egy Subtitle Studiot, es javitsd ki. de ha nincs erre egy-ket szabad napod igy nyaron, akkor varj nehany napot, es talan megcsinalja valaki.
  • Csaba
    #470
    De ami az eredeti filmből kimaradt, az az, hogy hibásan alakítgatta át magát, mert összefolyt a lába a talajjal, felvette annak a színét, mert megsérült. Így látta a végén John, hogy melyik az igazi anyja, mikor felvette Sarah alakját a T1000-es. Ezt nem is tudom, miért csak a dvd-re tették fel (meg persze a könyvben is le volt írva...), az eredeti mozifilmből meg kihagyták...Pedig ez egy fontos láncszem volt...
  • Dns5000
    #469
    de csak az miutan eppen osszeszedte magat latszott rajta hogy serul utanna mar vigan alakitgatta maga, Conor anyjat is lemasolta.
  • Dns5000
    #468
    jo de ahoz nagyon le kell huteni, egy teherauto folyekony nitrogen kellent neki azt nem birna ki semmi sem, mar igy is eleg tapos volt hogy osszeszedte magat.
  • shaba23 #466
    király
  • Kandurex
    #465
    feliratok.sk.

    ..dicsértessék wicket munkája.
  • Alexease
    #464
    A T3-hoz ki jott a Magyar felirat, akit erdekel. TCF SVCD 2CD
    T3 Tcf SVCD Hun

    Ha valakinek az UMS kell, azt is felteszem.
  • Csaba
    #463
    Dehogynem lehet kinyírni a T1000-est kohó nélkül. Lásd, lefagyasztod, mint amikor a folyékony nitrogén ráömlött, aztán csak annyi kell, hogy" Hasta la vista Baby!" :-) Ezernyi szilánkra törik. Csak össze kell gyűjteni, betenni a mélyhűtőbe, és kész! :-) Sose jönne ki magától!
    Bár ha elromlik a hűtő, akkor nagy bajban leszel, az tuti!:-))
    Mellesleg, mikor a kohó hője kiolvasztotta, és megint feléledt, nem volt tökéletes, mert megsérült a lefagyasztás során...
  • Dns5000
    #462
    csak vicc volt,te ...t800:)
  • Braveheart
    #461
    nem jött be semmi, jó a webcím?
  • Dns5000
    #460
    a game mikor jon ki???
  • Dns5000
    #459
    www.filmek.sk :D
  • Braveheart
    #458
    És a filmet honnét lehet leszedni? :)
  • Kandurex
    #457
    ejha még tovább pörög a fórum :))

    a felirat a T3-hoz letölthető: www.felirat.sk
  • Dns5000
    #456
    nem, mert nem serul tolle te. Olvass mar vissza kicsit 45% anyagvesztesegnel lepnek fel a t1000nel anomaliak. Addig semmi baja. Jo elrepult max 100m re par darabja de azok visszatalanak hozza, ennyi nem serult semmit.
  • Braveheart
    #455
    Tényleg? És mikro a T800-as fejbelőtte a végén az asszem critical hit volt :) Az is elég lett volna + még pár lövés.
  • Dns5000
    #454
    az csak 1 film volt :D
    nehogy mar neked mindent bemeseljekek
    de koho nelkul nem lehet kinyirni es az nem tul sok van.
  • BADE
    #453
    A feliratot honnan szedhetem le?
  • Braveheart
    #452
    Azért a T1000-es sem mindenható... pl anno egy db. T800-as végzett vele :)
  • Dns5000
    #451
    a t1000 siman kinyirna 10 t800,csak felveszi az alakjukat aztan szilovik egymast, ha egy par golyot kap a t1000 ez az meg sem kottyan neki. Csak arra kell vigyaznia hogy ne menjen aceluzem kozelebe :DD
  • Dns5000
    #450
    ja en sem ertem ha elpusztitottak minden terminator chipet akkor hogy tudtak kifejleszteni a skynetet?
  • Dns5000
    #449
    ha kicsit visszaolvasol, ott mi mar targyaltuk ezt a temat :)
  • Grifid
    #448
    Időparadoxon.
    De valahogy el kell kezdődnie mindennek , hiszen véletlenek nincsenek , csak ok és okozat.
  • Grifid
    #447
    Hát cimbi úgy hiszem a te inteligenciáddal vannak problémák.
    Sörivással meg csak azok vágnak fel egy fórumon akik ritkán ihatnak , ha éppen a szülök magára hagyják és nem szólnak rá... :)))

    Mellesleg magátol értedödőnek vettem , hogy ebben a fórumban , javarészt azok az emberek mondják el a véleményüket a filmel kapcsolatban akik már látták.

    Al Bundy23 ! A film utolsó mondata " A háború elkezdődött" Szerintem tutira megcsinálják a folytatást.
  • Skynet
    #446
    Egy biztos...ez a skynet elszabadul és kilövi az atomrakétákat,atomháború,gépek átveszik az uralmat még mindig színvonalasabb és hihetőbb mint a matrix féle ember repülővel füstöt húz az égre hogy napfényenergia ne legyen a gépeknek,stb baromság...
  • fm
    #444
    először értelmezd újra az iq rövidítés jelentését,azután próbáld újrafogalmazni a mondatod :D
  • TheZsenyka
    #443
    Ennyi erővel időutazás sincsen...