29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • DummyBoy
    #20502
    A fegyverek meg kiegek árából, ha sikerül eladnom, akkor pont kihúzom a válság miatt megemelkedett részleteimet addig amíg ki nem lesz fizetve a kocsim ... Nem akarok mégegy hitelt a nyakamba :(

    Ha meg sikerülne mégis kijutni játékra, akkor meg bérelek fegyvert, vagy kérek a baráti körből ... Az alap ruci, védőszemüveg, ilyenek azok maradnak ... de van otthon 3 garnitúra BDU, az egyik még zacsiban, ésatöbbi ... Túl nagy luxus most hogy ennyi lóvé áll a szekrényben ... sajnos :(

    @MuldR:

    MoldR lőőőő ... góóóóóóóóóóóól xD
  • MuldR
    #20501
    A vedoszemuveg? :)
  • RoyalPredator
    #20500
    A Fagyver mellett mindne kiegészítő a játék realizálása miatt van, ami szerintem megér +40 kilót.
  • lac coo
    #20499
    A fegyveren kívül mi nem felesleges az AS-ben ? :))) Jó volna a melegítő-tornacipő is ! :)))
    De nem jó ...
  • bardocz
    #20498
    Annyira fölösleges,ha ez is jó,de te tudod:)
  • lac coo
    #20497
    Az van most is - téli és nyári is, de én valami katona bakancsot szeretnék . :)
    Igazából van ami tetszik és árban is jó de naná , hogy 43-asban nem lehet kapni ! :))))
  • bardocz
    #20496
    Decathlon.Teljesen jó túrabakancsok vannak,én is olyat használtam.Kényelmes,és felveheted bárhova.
  • lac coo
    #20495
    Én még mindig bakancs után futkosok ( Ridge már nem jött be annyira mikor élőben kézbe vettem, főleg az árához képest ...Jöhet tipp is mit nézek még meg nagyon max 20 K-ig ...), de ha ez meglesz nálam mindig akad majd három szabad hely Fót-Bp környékéről ! :)
  • bardocz
    #20494
    Majd ha lesz saját kocsim,és bárhova el tudok menni,meg nem arra kell építenem,hogy valaki biztos elvisz,akkor esetleg újrakezdem...
  • DannyL
    #20493
    Mi ez a tömeges leszerelés? :)
  • bardocz
    #20492
    Én viszont ma leadtam a fegyveremet,már csak a bonnie kalap meg a ruha maradt meg.
  • mstummer
    #20491
    Ne add el mindet,mert mire eladod akkor tuti hogy lesz majd időd :) Ez igy szokott lenni.
  • DummyBoy
    #20490
    Nem, én horgolgatok ...

    Viccet félretéve, most hogy végre tél óta !!! van teljes felszerelésem, egyszerűen 1 játékra nem jutok ki ... Nem azért mert itt nincs, válogatni lehet köztük ... Egyszerűen nincs rá időm, mert valami mindig közbejön ...

    Szóval most hogy meglett kompletten minden, árulom is szépen ...

    Ez van ... szopás ...
  • DannyL
    #20489
    Nem, kötögetni szoktunk!
  • CopyKing92
    #20488
    Na. mi van? megyen itt az airsoftolás? :D
  • SG rock
    #20487
    1ik sem :D:D, most komolyan sikerült megoldani, majd leírom, csak hosszú és most nem érek rá!
  • kvitya
    #20486
    Meghúzta a gyűrűt.......
  • Punker
    #20485
    kuka? :D
  • SG rock
    #20484
    pü ment!
  • RoyalPredator
    #20483
    Na hogyan?:)
  • SG rock
    #20482
    A volt JG M16om cső lötyögését igen egyszerűen megoldottam :)
  • RoyalPredator
    #20481
    Hmm, kösz a tippet.
    Logikus.
  • Punker
    #20480
    előre megmondom neked senki nem fog keresni, menj ki kisebb gyakjátékokra (sokszor) és ha értelmes vagy és jól játszol (az első a fontosabb) akkor majd keresnek...
  • RoyalPredator
    #20479
    AEG. Ayt sajnálom hogy nem blowback, hisz valósághűbb lenne, de a gáz drága, és gyorsan fogy. Attól eltekintve, hogy az AEG-ket tölteni kell, ami idő, pótaksival mégis olcsóbb mint gázpalackot venni, ami eléggé balesetveszélyes egy forró bevetésen.

    Ha találkozunk egy bevetésen, majd kipróbálod.
    Addigis várom, hogy egy csapattag észrevegye amit Punker átmásolt, és felvesz, vagy felveszi velem a kapcsolatot.

    És köszi a választ.
  • MuldR
    #20478
    Regebbi M16 szeriak csove sajnos lotyog. Ezzel semmit sem tudsz tenni, de semit sem befolyasol.
    Amugy AEG vagy gazos? Nem is lattam meg SP M16-ost.
  • Punker
    #20477
    nem tudjuk majd a spam szűrőd dolgozik :D
  • RoyalPredator
    #20476
    De már rájöttem h spamszűrő kiszedte az aktivációs levelet, most OK, minthogy ott látjátok.
    Ezt a két kommentemet, meg talán visszamenőleg is, kérlek töröljétek, márcsak az email miatt is.
  • RoyalPredator
    #20475
    RoyalPredator a felhnév.
    [email protected] az emailcíme.
  • Punker
    #20474
    ha megmondod milyen user nevet kell aktiválni megoldjuk (sajna az új tulaj baszik megcsinálni a mail szervert)
  • RoyalPredator
    #20473
    NIncs megfelleő menü, de egyébként se tudok ott bejelentkezni.
    Nemigazán működik a regisztrálás.
  • DannyL
    #20472
    Kattints a bannerra és ott nézelődj, ismerkedj.
  • RoyalPredator
    #20471
    Akkor csapatok...
    Értelemszerű.
  • Punker
    #20470
    nincsenek klánok.....
  • RoyalPredator
    #20469
    Üdv Skacok.

    Gyorsban:
    Nemismertek, de épp egy komolyabb Airsoft klánt keresek Budapesten v közvetlen környékén.

    SunProject M16-al tolom, aminek icipicit lötyög a csöve, ezzel kell e törődnöm, vagy természetes dolog?

    Addigis midnenjót most pörgök a töménykávétól tovább..............
  • Punker
    #20468
    hehe :D
  • MuldR
    #20467
    Punker Update. Irjal konyvet gazdag leszel :)
  • lac coo
    #20466
    Fótnál nem lesz valami tingli-tangli mostanában ? :)
  • Punker
    #20465
    annyi szeszt izzadtál ki hogy kompenzálta :D
  • shatanka
    #20464
    Legközelebb 10 kilót belepakolok majd a táskába, amúgy az a vicc, hogy nincs izomlázam.
  • Punker
    #20463
    Shati itt a 30-as 30-ára :D


    basszus nem egész 15 km-en 2,5 kilót izzadtam ki most.