29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • shatanka
    #20542
    Milsim közvetítés élőben:
    - Pattanásig feszülnek az idegek már 2 óraja lopakodnak vajon milesz a következő 30 percben... És igen megtörtént a felderítő zajt hal. De csak a szél zörgette a fákat. A következő 2 km megtétele után visszakapcsolunk.

    Talán kicsivel más kategória az airsoft ,mint pl a snowboard, triál stb. És talán kevesebben kiváncsiak a "műanyaggolyókkalbuziskodókra" mint a "aztarohadtmilyenmájerdárkslideotnyomottrodnímulen" közvetítésre. Nem beszélve bolthálózatra, támogatásra, lobbyra...
  • MuldR
    #20541
    Punki: uj kedvenced van?:)

    RP: Kepzeld el azt a milsimet, ahol egy stab megy a rejtozkodo jatekosok mogott :)
    Bar frey tamas csinalt ilyet "eles bevetesen" a kolumbiai erdoben :)
    visitva rohogtem rajta :)
  • harvypoker
    #20540
    valaki tudna ajanlani egy profi toltot/kisutot?
  • Punker
    #20539
    első nap mondtam neked hogy olvasgass, jelek szerint még sokkal többet kéne.....
  • DummyBoy
    #20538
    Befogsz te itt vágódni de gyorsan

    Mellesleg Paintball van ... és mégse ingyenes ... Bár a logika nem hülye ...

    Talma is "ingyen" motorozik ... semmit nem kellett neki tenni érte csak bekerülni a tv-be

  • RoyalPredator
    #20537
    Szerintem maradj csöndben. Nem kell mindenbe belekötni, néha jobb ha csöndben maradsz, megkímélsz egy csomó kellemetlenséget magadnak és másnak is.

    Egyébként, mi hülyeség van ebben?
    Nemláttál még TVben extrém sportokat/hobbikat ?
    Mellesleg szólva, ez csak egy költői felvetés, amire csak a lököttek és válalkozó szellemúek válaszolnak, de az utóbbiak is csak viccből. Erről ennyit. Ne vitatkozz.
  • Punker
    #20536
    nekem nincs, csak egyre nagyobb hülyeségeket beszélsz.....
  • RoyalPredator
    #20535
    Te figy, bajod van?
  • Punker
    #20534
    te figy hány éves is vagy?
  • RoyalPredator
    #20533
    Sportcsatornákon nincs Airsoft, se paintball, a pókert meg játszani kell, nem nézni.

    Bár ha Airsoft lenne a TVben.... Fúh, gyakorlatilag ingyen airsoftozhatnánk, mert a pénzből megtérülne a pályabérlet, a BB, és talán a felszerelések is, részletekben.

    Lehet hogy ezen el kellene gondolkozni?
    Lehet hogy szivesen néznének MilSim-et?
  • Punker
    #20532
    sportcsatornákon mindig van :D
  • RoyalPredator
    #20531
    Az jó, csak legyen jövőhéten valami meccs.
  • shatanka
    #20530
    Lightos túrát csináltunk, meg airsoftba kb egy pingyomi játék alatt mentünk ennyit.
  • RoyalPredator
    #20529
    Ha ien ellenfeleim lesznek airsoftban, lehet könnyebb lesz a játék, nameg izgibb ^^

    [U SÖR POWER USER]
  • Punker
    #20528
    lesz miből meglocsolni a gyümölcsöst :D
  • shatanka
    #20527
    Szerdán már 10 literes kannát viszek :D
  • Punker
    #20526
    a motiváció az volt hogy este 9-ig visszaérjünk mert a söriszáknak addig van akció.
  • DummyBoy
    #20525
    Na, Punker te tudod, hogyan lehet a megfáradt túrázókat még a térképpel is motiválni xD
  • Punker
    #20524
    Shatanka megcsináltam :D

  • MuldR
    #20523
    Megneztem a linket. Hat tenyleg meg talan ez a Marui L96 nez ki a legjobban. Ha VSR hopupja lesz, meg lehet jo is lesz.

    A Five-Seven is buntet. Tobbiert kar volt.
  • MuldR
    #20522
    Hat, azert a Tanaka csak jo. Nem?
  • kvitya
    #20521
    Nah, a 8ból levonjuk a lopósokat, marad max 2 :)

    Most levonjuk azokat, akik nem képesek sniper kívánalmaknak mgefelelő minőséget produkálni és belátjuk, h nincs a piacon igazán használható megoldás... beleértve a maruzent is...


    :)
  • MuldR
    #20520
    Ja az a masik. Csak 8 ceg gyartja. :)
  • SG rock
    #20519
    L96
  • RoyalPredator
    #20518
    Hát, nem rosszak.
    A pisztolyok közül érdemesebb szemezgetni, de a többi is megér egy tesztet...:)
  • SG rock
    #20517
    hmm.. tök új és milyen jó áron van már kint..kb 64ezer Ft.
  • Punker
    #20516
    L96 szép
  • MuldR
    #20515
    AK-n es M4-en kivul adnak ki valamit? Sajnos a szemem mar immunis erre a ket tipusra :) (a link ki van tiltva FWbol) :(
  • Punker
    #20514
    semmi izgi.....




  • kvitya
    #20513
    Lehet, h inkább mondjuk a friss Marui megjelenésekről cseveghetnénk?

    Ideje csemegézni:
    http://www.x-fire.org/09hobbyshow.html
  • shatanka
    #20512
    Annak idején a rendszerváltáskor vettünk fel 1 millát a családi ház építése miatt. ( Egerben, belvároshoz közel, 3,5 misiért épült fel az egész ház 8 szoba, garázs, 2 fürdő, erkély, konyha étkező stb.) Apu számolgatott és arra jutott, hogy az infláció miatt elfog értéktelenedni a hitel. Olyan 1 évig szüleim fizetésének a 40 % csak a hitel visszafizetésére ment el. 25 éves futamidőre vették fel. Most havi 5670 Ftba kerül. Ennyit számít,hogyha valaki előreszámolgat.
  • DummyBoy
    #20511
    Páromnak ezelőtt sosem volt hitele, nekem is csak hitelkártyám hátha kell ...

    Hogy mit veszek hitelre? Kocsit és lakást ... :( (Első kocsit kp-ra vettem ugyan, de az csak ezért mert olyan is volt ... vissza kellett szokni a vezetésbe :) )

    HA a munkahelyem és a szüleim háza közel lenne egymáshoz, én lettem volna a legboldogabb ... De 230km ... az sok ...

    Öcsém otthon lakik, ugyanannyit keres mint én, céges kocsi, benzinkártya, céges telefon, otthon kap kaját, ésatöbbi ...

    Én mindezeket magam fizetem ... De öcsémtől tudom, hogy mennyit meg lehet takarítani ha otthonmarad az ember ...

    Most a qrva válság bekavar, de még mindig szerencsés vagyok, hogy nem a lakásomat és a kocsimat kell eladnom és van munkahelyem ...

    De igaz ... Eza topik inkább a szórakozásról szóljon :)
  • RoyalPredator
    #20510
    Annyira undorító dolog ez a kényszerpálya.
    De a legszebb amikor azt tanítják: "Mindig van egy másik út."
    Persze, amit nemszeretnénk megélni...

    Lényeg skacok, ez a sok szar ne hasson ki az Airsoftra, mert az egy hobbi, a Szórakozásunk.
  • Punker
    #20509
    mikor én a lakást vettem még csak kósza álom volt hogy jöhet 8 év bolsevik fosztogatás.....

    de már kevesebb mint 5 év van hátra a törlesztésből!
  • MuldR
    #20508
    Tavaly en is kotottem egy szenzacios uzletet.

    Felvettem svajci frank alapon 4 millat. Csak azert, hogy kezbe kapjam 5000 huf-ot kellett kifizetni, mint kp kezeles vagy mi.
    Kotelezo volt kotni egy befektetesi eletbiztositast 300 000 huf.
    kozjegyzo egyeb fassagok, papirok, illetekek a jelzaloghoz kb 50 000 huf

    fel evig fizettem, 400 000 ft-t visszapengettem.
    Akkor eladtuk a kecot, mondom egyben visszafiezetem.

    Jott a hidegzuhany. Tartozas 4,2 milla. Bocs, felment a frank.
    1 het volt mig osszeszedtem a penzt, szerencsere erosodott a ft, es "csak" 4 070 000 ft kellett visszafizetni + a befeketetesi biztositas fel ev alatt 50 000 ft-t veszitett. Visszakaptam 250 000-et.
    4 misi hitel fel evre 505 000 ft-ba kerult.
    Azota is csokoltatom a K&H-t.
  • shatanka
    #20507
    3-4 misi tudod nem biztos, hogy kapásból van az embernek. Meg vannak olyan munkák amihez nélkülözhetetlen a kocsi. Így az ember kényszerpályára kerül.
  • RoyalPredator
    #20506
    Kötögetéshez is föntos:)

    A következő kommentemet ne kommentálja aki ismer(...:D):
    Amúgy minek vesztek hitelre? Bírjátok ki amíg összegyűlik rá a zseton.
  • DummyBoy
    #20505
    %-ot nem tudok, de sokkal ... Svájci frank rulez ...

    Augusztusig kell kihúznom ... de sajna feléltem az összes tartalékomat ...
  • Punker
    #20504
    nekem tegnap jött a banktól kamat - 0,5% kezelési költség + 0,5% viccesek mi?
  • shatanka
    #20503
    Hány % emelkedet meg a a részleted ?

    Nekünk szerencsére lejár következő hónapban.