29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #20462
    Szomszédomban sajnos nincs ilyesmi ! :))))Boltokban egyedül az álcázottt verziót látom csak ...
    Dinot megkeresem, köszönöm !
  • Punker
    #20461
    én 300-ért vettem darabját tavaly, a szomszédban egy HM beszállítótól.
  • Hitman76
    #20460
    Vagy keresed a softair-en Dino-t, ő többek között felvarrók készítésével foglalkozik!
  • Punker
    #20459
  • Jacek
    #20458
    Ez nem igaz, meg sem halt:DD
  • DannyL
    #20457
    Ha még megvan neki...
  • lac coo
    #20456
    Magyar pajzs felvarrót hol lehet venni ? :)
    Égen-földön néztem már de nem találtam ....( Bezzeg "amerikás" van ezer féle ....)
  • Steel Painter
    #20455
    Én az e-mail kilépve pillantottam meg a (sikeresen kiléptél felirat alatt) hogy Németországban be akarják tiltani Paintball-t

    Persze elsőre elég drasztikusnak hangzik, de ha valaki végigolvasta a cikket, akkor rájön, arra hogy megint az újságírók költői túlzása miatt van az egész.

    Ettől függetlenül ugyanúgy baromság az egész hozzáállás Német barátainknál.
    Mivel az alap indok hogy terroristaképzőnek állítják be ezt a szabadidős sportot.
    De betiltásról szó sincs. Csupán behozzák a regisztrációs rendszert a paintball fegyverekre kitolják a korhatárt és ugyanolyan vaskazettás tartást akarnak előírni mint az igazi fegyvereknél. (persze úgy hogy a nagy paintball üzletlánc forgalma ettől ne csappanjon meg)

    Egyszóval: a paintballt ugyanúgy lehet szabadidős sportként űzni csak kicsit meg megszigorították a rendszert. De ez még nem érinti az airsoft-ot.

    Utánanéztem mert én mind a két sportot szoktam űzni.

  • lac coo
    #20454
    Hehe...
  • levious
    #20453
    Értem, köszönöm szépen a válaszokat!
    Akkor holnap bevásárolunk:)
  • dronkZero
    #20452
    Ehh, picsába, rohadtul lenne igényem lődözni, de baszottul nincs rá időm... :((
  • dronkZero
    #20451
    Ja, meg a számítógépes játékokat.

    Esélyes, persze...

    Másik fele, hogy úgy csinálnak, mintha a törvényi tiltás valaha, valamikor a történelemben akárcsak egyszer is hatékony lett volna... Legfeljebb átmegya dolog feketébe, felnyomódnak az árak, meg sunnyogni kell, de elérni semmit nem lehet vele...
  • Mersant
    #20450
    nem hallottam ilyesmit. arrol volt szo hogy a nemeteknel be akarjak tiltani a paintballt...
  • levious
    #20449
    A rádióban halloták, legalábbis ezt mondták.
    A nem túl kedves választ pedig úgy veszem, hogy nem tiltják be.
    Mások esetleg még tudnak valamit?
    Köszi
  • DannyL
    #20448
    Én meg azt hallottam, hogy Elvis feltámadt.
  • levious
    #20447
    Sziasztok!

    A barátaimmal most tervezzük, hogy elkezdünk airsoftozni. Készültünk is megvenni a felszerelést, mikor ismerőseink mondták, hogy hallották, hogy a játékot hamarosan betiltják. Ennek van valami valóságalapja? Nem szeretnénk fölöslegesen sok pénzt elkölteni...
    Köszi

    Levious
  • lac coo
    #20446
    Persze. Csak poénnak szántam ....
  • Hitman76
    #20445
    Az ikszedik tárcserénél letörik a csinálmányod, avagy rosszabb esetben a hop-up kamrádat sikerül hazavágni vele.
  • SG rock
    #20444
    Omni töltők jófélék?
  • MuldR
    #20443
    Nem biztos, hogy gyartanak japan BDU-t 190 cm-es emberre :)

    Meg amugy is, ha nyerek a lotton nem japan felszerelest szerzek be, hanem "japaniskolaslanyokat" :) :D
  • praksi
    #20442
    lottó ötös esetén csak be lehet szerezni autentikus japán felszerelést is :-DD

    nekem egyelőre az A&K M60 mozgatja a fantáziámat
  • MuldR
    #20441
    Ja, es authentikus mindenhez, ami 21. szazadi japan hadsereggel kapcsolatos. :)
  • Punkerwork
    #20440
    pedig egyik legjobb AEG, M14 pontosság, 3-as burst lehet ha nyerek a lottón veszek 1-et :D
  • MuldR
    #20439
    Olyat meg nem is lattam csak kepen :)
  • lac coo
    #20438
    Az meg a másik véglet, az már három raklap BB ! :)
  • Punker
    #20437
    type 89 tár is felad mindent.
  • MuldR
    #20436
    Akkor vegyel systemat. Ott nincs veszteseg. potom 350 000 ert meg is kapod :)
  • lac coo
    #20435
    Az minden tár-cserénél 5 Ft veszteség !
  • MuldR
    #20434
    na az franko lesz. :)
    Sokkal egyszerubb 5 db-al tobbet beletolteni.
  • lac coo
    #20433
    Meghosszabbítom a tárban , a rugó végén lévő kis műanyag pöcköt, hogy pont felérjen a nózi alá, így feltolja az utolsó darab bb-t is !
  • Punker
    #20432
    lőttem én el 8000-ret is egy játékon, akkor az kellett :D

    ha 30-at raksz bele kb 25-öt fog feladagolni :D

    amúgy átlagos játékon 1000-1500 BB megy el.
  • lac coo
    #20431
    Célozni jobb mint darálni ...

    De persze hülye kérdés volt, majd kialakul :)Mondjuk tőlem kitelik az is, hogy szerzek 10 tárat, és szépen leszámolgatok 30 db BB-t mindegyikbe :)
    Nekem marha vicces, hogy vannak akik 6000 BB-t szórnak el négy óra alatt.
  • Punker
    #20430
    mennyire locsolsz? :P
    én a 3 70-essel elvoltam vagy 1,5 évig, annyi hogy 3 100-as gyorstöltővel mentem
  • lac coo
    #20429
    Hogy érted, hogy milyen stílus ? :)
    Mondjuk öreguras-gondolkodós ! :))) Kőkemény Milsim egyelőre nem ...68-as táraim vannak ( mind a három darab, ennyit sikerült eddig szereznem :) ).
  • Punker
    #20428
    milyen tár milyen stílus? nekem a G3-hoz 3 db 70-es és 2 db 110-es van.
  • lac coo
    #20427
    LowCap tárból kb mennyit érdemes beszerezni ? ( Állítólag ma jött Keletibe ...)A mellényembe max 12 db férne el .

    Az rendben van, hogy nem célszerű permetezni a bb-t, de gondolom azért csak kifogyogat , ilyenkor mit csináltok, bokor mögött elő a gyorstöltőt... ? :)
  • Hitman76
    #20426
    Jah! Texasban a rabló gondolkozik el azon, ki merjen e rabolni bárkit is, hiszen majd mindenkinél fegyver van! :)
    Texasi párbeszéd:
    "-Elmúltál 21?
    -Igen.
    -Van fegyvered?
    -Nincs.
    -Mi van buzi vagy?
  • lac coo
    #20425
    Ez milyen jó reklám !!! :))))

  • MuldR
    #20424
    Biztositas KPre nem fizet, aranyra nem tudom. :(

    Anno par eve felesegem lakasat is igy ramoltak ki, mindent feldultak, de csak KPt vittek el. Neki szerencseje volt, az aranyakat nem talaltak meg.

    Persze, ha veletlenul ranyirtsz "dzsennarora" pakolas kozben, es "feltertoztatod" teged itelnek el.

    Szar egy orszag. Texasi torvenyeket kerek.
  • lac coo
    #20423
    Ugye, ugye ...! Mit tesz az airsoft ! .

    Az ilyen pistikék miatt érjük meg öt éven belül, hogy keményítenek a légfegyver tartás szabályain ( szvsz helyesen ..) !