29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #20742
    Én a barátommal együt rohamosztagos cuccot csináltunk, ABS vagy vmien más müanyaglapokat raktunk formára, és a sütőben, hőre ahogy lágyult, átvette a formát.

    Pred maszkot csinálhatsz, csak arra gondolj, hogy ha 1:1-es, akkor nagy a fejedre, és eléggé észrevehető hacsak nem camo, másképpen meg pici és nevetséges.

    De kíváncsi vagyok rá! Küldj majd képet!
  • Steel Painter
    #20741
    Lenne egy technikai kérdésem.
    Házilag miből lehetne airsoft maszkot készíteni?

    Másképp, milyen anyagokból lehetne ami formába önthető vagy a mintadarabra felvihető és utólag megkeményedik.

    Persze az alsó réteg mindenképp drótvázas, de azért a maszknak is legyen tartóssága.
    Mert annak semmi értelme, hogy játék végére szétpattogjon a külső burkolat.

    Nos a próba modell így néz ki.
    Persze az eredeti emberre méretezett lesz.

  • RoyalPredator
    #20740
    Na majd felbuzdítok vkit hogy rendezzen mégegyet ^^
    Vmi nem szeles, nem napos, nem viharos időben.
  • Punker
    #20739
    kékacél :(
  • praksi
    #20738
    jobbulást neki...
    merre voltatok?
  • kvitya
    #20737
    Már volt Stalkeres játék......
  • Punker
    #20736
    nem láttam pontosan, guggolt aztán már csak a hátán feküdt.
  • DannyL
    #20735
    Elvágódott?
  • Punker
    #20734
    na bassza meg csapattársnak váll ficam helyett lapocka törés :(
  • Punker
    #20733
    itt i sszakadt
    délután egyre sz@rrá áztunk, életben nem áztam még így szét játékon + épületben úgy tökön lőttek csillagokat láttam fél óráig :(
  • RoyalPredator
    #20732
    Ijen időben kell játszani valami borongósabb játékot, pl STALKER -féle a "zóna" játékokat. Valaki rendezhetne ijet:D
    Mellesleg ha vki stalkerozik (pc game), akkor segíthetne nekem, mert nem megy tovább 1ik rész se a popup képnél.
  • bardocz
    #20731
    Budapesten is szar idő van,esik,fúj a szél,nem tudok menni bicózni...
  • Mersant
    #20730
    a dehogy :)eso es hideg 2 napja. reggel akkora kod volt mint keso osszel szokott lenni... (Esztergom kornyeke)
  • DannyL
    #20729
    Jó kaka idő van itt Gödöllőn. Máshol is?
  • kvitya
    #20728
    http://www.youtube.com/watch?v=SMOjW1TPj6E&feature=related

    csak a feeling kedvéért:)
  • RoyalPredator
    #20727
    This is my rifle.
    There are many like it but this one is mine.
    My rifle is my best friend. It is my life.
    I must master it as I must master my life. Without me, my rifle is useless.
    Without my rifle I am useless. I must fire my rifle true.
    I must shoot straighter than my enemy, who is trying to kill me.
    I must shoot him before he shoots me. I will.
    Before God I swear this creed: my rifle and myself are defenders of my country, we are the masters of my enemy, we are the saviors of my life.
    So be it, until there is no enemy, but peace.
    Amen.
  • Punker
    #20726
    Attis-nak nem :D
  • shatanka
    #20725
    hiányzott a ballaszt
  • Jacek
    #20724
    De kizarolag zold/sarga:) dresscode is megvan egy bol:P
  • Punker
    #20723
    Shaty :D

  • lac coo
    #20722
    Némely Boyi M4 táram a beakadás után kis erőhatásra is visszacsúszik egy kicsit. Ki nem esik a fészekből de egy jó centit lejjebb jön. Ezzel mit lehet csinálni, hol kell reszelni ?
  • shatanka
    #20721
    Én is úgy gondoltam, hogy ez maga a ris.
  • Varjú001
    #20720
    Köszi a rajzot.Sajnos nem adja ki a méretet,ha jól számoltam. Valahogy megoldom. shatanka,kösz a képet.Az tény hogy nem szép,viszont hamár eléggé sötét van akkor úgysem látja senki.
  • Hitman76
    #20719
    Nem ez maga a RIS panel. Megoldás lehet a szereléksin nélküli fegyvereknél, az más kérdés, hogy baromi ronda.
    Én belemaratnám a tokba a hiányzó sint, persze ha van hozzá megfelelő anyagvastagság, de ezt egy marós szakértő úgy is megmondja ha látja.

    A méretek itt megtalálhatóak:
    Picatinny rail méretek
  • shatanka
    #20718


    Eladó:
    1db King Arms laser mount M9 berettához (TM berettához jó volt, elvileg minden replikára passzol)

    szamosb hirdeti a softairon. Ezzel elvileg lehet rá rist tenni nem?
  • Varjú001
    #20717
    Ok.Hát,így jártam.Azért köszi.
  • praksi
    #20716
    GBB-s pisztolynál mihez szalagoznád? :D
  • DummyBoy
    #20715
    Vagy kábelkötegelő ...

    Ezek ketten minden problémát megoldanak
  • Punker
    #20714
    szigszalag, nem szép de praktikus :D
  • praksi
    #20713
    ezt kihagytad a hsz-ből
    így viszont sok lehetőséged nincs (kb. 0), max ha nekiállsz fúrni-faragni-ragasztani; de az meg közel sem civilizált megoldás
  • Varjú001
    #20712
    Köszi a linket,csak az a baj hogy az enyémen nincs rögzítősin.Az M9A1-nél ott nem kérdés,viszont az enyém sima M9.
  • praksi
    #20711
    mit kell azon ötletelni? van az elején egy sín, arra lehet szerelni pisztolyokhoz készült taklámpát, pl. ilyet
  • Varjú001
    #20710
    Sziasztok.Van egy m9 Berettám,és egy fegyverlámpát szeretnék rátenni.Már nézegettem a guglit de semmit nem találtam ami hasznos ötlet lenne.Hatudtok valami jó megoldást jelezzétek.Please.Előre is köszi.Üdv:Varjú001
  • Punker
    #20709
    játsz fél - 1 évet az alappal, és utána dönts.
  • Caterpillar
    #20708
    És én ezzel tisztában is vagyok de éppen pont ezért hajlok afelé hogy ne, mivel nem sokat voltam még játékon...
  • Punker
    #20707
    DMR-kedés teljesen más játék stílus.
  • Caterpillar
    #20706
    Az első 1-150 lövésnél volt utána már csak nagy ritkán mindjuk 20-40 lövésenként 1, több időm nem volt tesztelni de én a szilikonra tippelek mert adtam neki rendesen... xD

    Másik kérdés ha már:

    Ahogy olvasom a fórumokat azt veszem észre egyre inkább nem jellemző a tuning... Nah most eddig terveztem bele egy 140 rugót de ugye jól veszem észre hogy igazából felesleges? Most az alap rugó van benne meg egy full guarder tune kit + egy tm 1000 -es moci.
  • mstummer
    #20705
    Eddig az év játéka volt :)

    Royal Predator:

    Nem farsang,hanem egy dresscode-os játék volt. Ergo: olasz maffia öltöny, néger banda: piros ruhák + fekete box az arcra, mexikóiak: fekete ruhák, rendőrök: kék ruha. Nomeg persze ezt mindenki még egyénileg turbózhatta hogy minél inkább hasonlítson pl egy igazi rendőrre vagy egy bandatagra.

    Ja és kizárólag shotyval vagy pisztollyal lehetett résztvenni a játékon.

    Folytatás lesz, és igen lesz benne SWAT osztag is :)

    Dummy te meg sajnálhatod hogy nemtudsz jönni mostanság... nagyon komoly volt a hangulat.
  • Punker
    #20704
    hm hát ezt nem kéne csinálnia az tuti :D
  • Caterpillar
    #20703
    Cyma M14