29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #23104
    Ha nem szopok is nyerek tapasztalatot, minek akkor a szopás ...? :DDDDDD

    De ha valakit el tudok csábítani magam körül, akkor lehet elmegyünk, gyanítom, hogy azért nem az a véresen komoly játék lesz ...
  • DannyL
    #23103
    Nem szabad így hozzá állni. Azt mivan ha szopolda? Legalább nyersz tapasztalatot, legközelebb jól jön. :)
  • DannyL
    #23102
    Öröm lesz a tuti!
  • Punker
    #23101
    ez nem az lesz nyugi. év záró örömjáték.....
  • lac coo
    #23100
    Igen, olvastam a leguttóbbi zombis balhét, azt is dicsértétek.
    Csak én nem szívesen mennék egy szopoldába (ahogy ti nevezitek... ) zöldfülüként :))))
  • DannyL
    #23099
    Ha Tomekk csak tingli-tanglit szervezne, az akkor is oda fog baszni.
    Ne aggódj -e miatt. Nagyon tud, régi motoros. ;)

    Szerintem ki fog találni valami ütőset egyébként.
  • lac coo
    #23098
    Jó ezt láttam, a "részletek hamarosan" pont érdekelne :)))
  • lac coo
    #23097
    Azt vágom, de mégis milyen feladatok várhatók ? :)
  • DannyL
    #23096
    Dehogy nincs!
    ITT VAN!

    Jótékonysági játék lesz, nemes cél, jó társaság...
  • Punker
    #23095
    jótékonysági játék a cél hogy minél több pénzt összeszedjünk.
  • lac coo
    #23094
    Semmi kiírás nincs még, ez ilyen lazulós , mókázós, tingli-tangli féle játék lesz ? :DDDD
  • DannyL
    #23093
    Na igen! Jó kedv az volt a legutóbb is dögivel. :)
  • Punker
    #23092
    mókázunk csak mókázunk :D
  • lac coo
    #23091
    Oksa , majd megbeszéljük ...

    Vagy rábeszélem haverokat, hogy ugorjunk le mi is Hatvanba 20.-án, legalább meglátjuk hogy játszanak a profik :))))
  • DannyL
    #23090
    Beengednek, mondd hogy a Philip Morris-hoz mész.
    A fél5 az jó, de csak jövő héten, mert a héten már nem leszek bent egyik nap sem addig.
  • lac coo
    #23089
    Uhh..az nagyon jó lenne nekem is, előtte megyek el munkába jövet-menet, reggel fél hétkor és délután fél ötkor.

    Valamikor összetudnánk futni ott a bekötő úton, gondolom be nem engednek ? :)
    Az időpont végül is mindegy, kimegyek oda amikor jó...

    THX !
  • DannyL
    #23088
    Dec. 20-án találkozom vele. Gödöllőn lakom. Fóton dolgozom az east gate Business Park-ban az M3 felhajtó környékén a fóti Cora magasságában.
  • lac coo
    #23087
    Hello !

    Valaki tud segíteni ?
    Tomekk-nak küldenék egy csomagot, de a posta rohadt drága, valakivel nem tudnám eljuttatni hozzá, aki a közel jövőben találkozik vele ?

    Én Fóton lakom, valahol a közelben lenne jó, ha át tudnám adni .

    THX !!!
  • RoyalPredator
    #23086
    Ajándék akksinak ne nézd az árát. =)

    Hát nemtudom, én nem ajándéknak írom ha eladok egy 1x használt túracipőt amit elfejeltve tároltam 1 kis szekrényben...
    Elkérek értük egy pár ezrest, hogy legyen BBre lóvéR, és mindneki happy.
  • kvitya
    #23085
    Ennyiért ajándék.......

    tudod: annyira olcsóak vagyunk, h az el nem adott cuccokból élünk...
  • RoyalPredator
    #23084
    Ez egy vérfajtára vall.
  • MuldR
    #23083
    "3 dbot elajándékoztam 3000/dbjáért "

    Akkor most aji, vagy 3k/db?:)
  • DannyL
    #23082
    "és továbbra is kikérem magmnak h mi a különbság az üzleti és a magán hírdetés közt :)"

    Mivan?
  • dudu00
    #23081
    tudod pár napja 3 db akksiról volt szó ami a csapatból maradt vissza... ezeket pedíg azóta leírták nekem raktárról... igen ez valóban üzleti és kaptam az alkalmon... nem vitás söt az árak is lejjebb fognak menni, meg is érteném ha erre reagáltál volna úgy.

    ja és a saját 3 dbot elajándékoztam 3000/dbjáért egy modellezö barátomnak a kisgépeibe "ennyit" az "akkori" üzletröl :)

    ja és kedves bulldog ha müködnének azok amiket írtál ahol a céges hirdetés linkjét lehet betenni ugye ingyen azt megköszönném, mert hiába akaratoskodtál, hogy a tényleges magánhírdetésemet is oda tegyem a topic sajnos zárolvava volt

    és továbbra is kikérem magmnak h mi a különbság az üzleti és a magán hírdetés közt :)
  • sgmbulldog
    #23080
    Pár napja mintha egy ugyanilyen nick-kel rendelkező ember kérte volna ki magának, hogy törlöm a hirdetését, olyan alapon, hogy üzleti :D
  • DannyL
    #23079
    Hú de jó!
  • Punker
    #23077
    az Gabona és vonzás körzete, még szerencse hogy nem sokat voltunk a táborban.....
  • shatanka
    #23076
    Punekert meglehet találni. Ott lesz ahonnan felhangzik a Zsuzsi vonat című nagysikerű sláger... :D ( Álá 3 napos milsim )
  • sgmbulldog
    #23075
    Szegény Punker, meg sem fogom ismerni egy játékon a többi hasonló kinézetű között :(
  • shatanka
    #23074
    jah... kemény 5-6 kg körüli...
  • RoyalPredator
    #23073
    Motojola Vé3i
  • DannyL
    #23072
    "Punker így néz most ki..."

    Jól lefogytál múlt hét óta.
  • shatanka
    #23071
    Nem nem... Az én telóm ennyit tud csak :D
  • Punker
    #23070
    telefonnal is lehet éles képet csinálni közelről, lehet nem elsőre de lehet......


    gondolom megint bebasztál mi? :D
  • shatanka
    #23069
    na jó jó, de telefonnal csináltam... ( Meg mint tudjuk szar alapanyagból.... )
  • Punker
    #23068
    nálam megnyerted az év legszarabb képe díjat.....
  • shatanka
    #23067


    Punker így néz most ki...
  • lac coo
    #23066
    Közben felvilágosítottak, markolat alatt van egy besüllyesztett imbusz ...
  • RoyalPredator
    #23065
    Markolat alján van egy imbuszkulcsos, v más speckó csavar. Azt elvileg óramutatóval megegyező irányba - felfele mozdul.
  • Punker
    #23064
    én eddig csak a fegyverek markolatán láttam motor magasság állító csavart, (G3/MP5/USP)