29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #23063
    Valaki nem tudja esetleg gyorsban, hogy hol lehet állítani az AK motormagasságát ?

    Nem jövök rá, itt van haver fegyvere és nem tudjuk feljebb emelni a motort :))))))
  • shatanka
    #23062
    És minenhol megittad a tejet meg a sütit? Jah tényleg már dec. 5 van... repül az idő ha szopsz a zhkkal...
  • Punker
    #23061
    már pucoltatom a kölkökkel a cipőket, este ha elaludtak indul a kommandó a csomagokkal :D

    amúgy régen voltam fizetős mikulás, jó móka volt 1,5 óra alatt megkerestem egy csúf pénteki berúgás árát.
  • shatanka
    #23060
    Punker úgy látom, hogy ünnepi hangulatba kerültél :)
  • Punker
    #23059
  • lac coo
    #23058
    Na most vagy eltűnt a hsz-em, vagy megint mellényomtam :)))

    Vásároljon aki nem normális, ilyenkor szoktam hazautazni .
  • Punker
    #23057
    na látod 1 okkal több a játékra, mennyivel jobb a szabadban lenni mint a vásárlók tömegében sodródni.
  • RoyalPredator
    #23056
    Az semmi, én mindig akkro vagyok a csapattal, amikor Tázláron lehetnék...
    Oszt karácsony után egyböl megyek, de a bejglit kiharcolom magamnak.
  • lac coo
    #23055
    20.-a olyan szerencsétlen időpont ... aranyvasárnap ráadásul (asszem) szombat munkanap ...
  • Punker
    #23054
    416-ból meg VFC ha találsz még valamelyik webshop-ban, és a systema-t se hagyd ki.
  • [HUN]Crassus
    #23053
    wow
  • Punker
    #23052
    inokatsu
  • [HUN]Crassus
    #23051
    sziasztok 2 kérdés:

    lehet még valahol AUG elülső/behajtható markolatot alkatrsészként venni?szétkerestem a netet és sehol semmi:S

    másik pedig melyik most a legjobb m4-est gyártó airsoft cég? /Hk416-is érdekel/
    régóta fáj a szívem egy gránátvetős m4-re.
  • DannyL
    #23050
    Mi megyünk. És ezúttal kicsit többen.
    Tetszett a pálya, van minden ami kell.
  • Punker
    #23049
    20-án gyertek hatvanba jó játék lesz és jó helyre megy a pénz.
  • lac coo
    #23048
    Beszéltem Reintexel ,kicsit leszopatta őket a beszállító, nem is tudták, hogy a gagyibb anyagú cuccot kapták ! :)
    De kicserélik, semmi gond ...
  • lac coo
    #23047
    Shatanka, nem jött össze a kapcsolat ... :)
    Röviden: vehetsz bármilyen sporteszközt, sportszert is egészség pénztáros kártyára. Számlát a pénztár által adott azonosítóra kérd ( apukád neve, azonosítószám, stb... , szoktak adni egy kis kártyát amin le van írva minden .) .
    Én biztos-ami biztos nem szoktam erőltetni az egyenruha, vagy hasonló megnevezést a számlán, bár nagyon nem foglalkoznak vele, biztosabb a sportruházat, vagy sportfelszerelés, sport-légfegyver stb ....

    De pl. a fegyveremre ráírták, hogy AGM HK416, szó nélkül kifizették.

    Ami a lényeg: ebből adóznod kell,most nem tudom pontosan mennyit ( asszem 35 %...) ,szóval ha vásárolsz 100 000-ért csak 65 000-et fog visszafizetni a pénztár .
  • MuldR
    #23046
    ebay.com
  • lac coo
    #23045
    Akkor elvileg felvettelek...Asztaloslaci ....
  • Punker
    #23044
    név@citroszar.....
  • lac coo
    #23043
    shatanka pont at kukac ....?


    Vagy hogyan is van ?
  • lac coo
    #23042
    Persze, nejem bankszakember, valamit kitalálunk :)
  • shatanka
    #23041
    Lacoo felvennél engem msnre? Édesapámnak is van egészségpénztáros kártíája. Érdekelne engem ez a dolgo, hogy hogy és mint. shatanka_at_citromail.hu
  • lac coo
    #23040
    Ajánlottam volna az alább szóba került Reintex marpat öltönyét, 50-50 % pamut-nylon összetétellel jó vétel lenne, de mint kiderült a második rendelésemnél már bibi van ... :)))
  • Punker
    #23039
    nowar-ban van propper.
  • netmester
    #23038
    nincs mindenhol sőt nem nagyon találunk pedig 12-en keressük. nem googleban hanem célirányosan hallás alapján mgnézünk boltokat. azt vártam hogy valki vami bolt nevet ír be ahol pl őt ruhát vagy szerinte olcsó,lehet ott kapni
  • lac coo
    #23037
    Kb, mindenhol ...
    Jobb katonai boltban, webshopokban..mindenhol !
    Google=>marpat zubbony....
  • netmester
    #23036
    hello
    nem tudja vaki hol lehet Marpat ruhát venni??
  • lac coo
    #23035
    Akkor marad a Keleti, ott kézzel írják a számlát ! :DDDDD
  • Punker
    #23034
    részletes számlát adnak terméknévvel stb (de ha van teljes jogosultság a számlázó progihoz, kb 2 perc felvenni új tételt, régen én is ezzel a progival dolgoztam persze ehhez jófej pénztáros is kell)
  • lac coo
    #23033
    Egy gyors kérdés, biztos van aki tudja a választ .
    Nem akarom Nowar-osokat ilyennel zavarni, de milyen áfás számlát adnak , Gép tölti ki vagy van rá lehetőség, hogy simán sportruházat kerüljön rá .
    Tele van megint az egészségpénztáram, el tudnám számoltatni ...
  • lac coo
    #23032
    Az az ...
    Bár szerintem ők sem tudják, bontatlan csomagolás volt minden, szerintem a beszállítással van ott a gond ...
  • Punker
    #23031
    reggel telefon nekik hogy mást küldtek.
  • lac coo
    #23030
    Kurva életbe , csak leszopatott a Reintex ! :DDD

    Rendeltem tőlük majdnem 20 K-ért nadrágoz-zubbonyt erre a meghírdetett 50-50 %-os anyag helyett kaptam egy sokkal gagyibbat !
    A vicc, hogy a pár hétel ezelőtti rendelésünk ugyan ilyen ruhára teljesen rendben volt, valóban 50% pamutból van .
    Most írtam nekik, hogy ez nekem nem kell, kíváncsi vagyok mi lesz a vége :P
  • moulingirl
    #23029
    Hmm, lehet hogy elmozdult a kábel, csak így szétszedés nélkül semmi hibát nem találok rajta.
  • DannyL
    #23028
    Én elsőre csak csatit cserélnék.
  • DannyL
    #23027
    Sanyi azt mondta van neki fölösbe egy fél kamionnal... :)
  • Punker
    #23026
    szétszeded átnézed az egész kábelezést.
  • moulingirl
    #23025
    Sziasztok
    Problémám lenne a JG M16-osommal. Az aku csatlakozoja kontakhibás valszeg, mert csak akkor lő, hogyha nicns teljesen összedugva a csatlakozo. Ha megnézem semmi elválzotást nem látok így nem tudom mi lehet a baj. Megoldás?
  • Punker
    #23024
    na honnan? :D