29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #23144
    Pontosan tudod, hogy a lőképre, pontosságra stb. gondoltam .Karácsonyfának valóban jobb egy ris-es M4 vagy HK .
  • Bexter
    #23143
    Nekem ennyi év után is tetszik az M4 :D
  • Punker
    #23142
    ezzel a minden téren, kicsit finomítsál azért, ne hasonlíts össze egy csupasz AK/AKM-t egy full rises M4-gyel mert ugye árban nincs különbség.....
  • mstummer
    #23141
    Természetesen :) Persze komoly része van abban hogy ver3.
  • lac coo
    #23140
    És valljuk be egy alap kínai AK minden téren szebben teljesít mint egy ugyanolyan M4 klón .
  • Punker
    #23139
    M4-AK-MP5 a 3 legelterjedtebb fegyver még mindig 10-ből 8 kezdő ezt vesz és ad el gyorsan mikor rájön nem az ő világa az AS, vagy mikor jobban belemerül vált másra.
  • mstummer
    #23138
    Mert imperialista hulladékok :))))
  • Bexter
    #23137
    mi ennek az oka?
  • RoyalPredator
    #23136
    Az M4esek gyakrabban cserélnek gazdát, mint ahogy az akksijukat feltöltik =)
  • Peethy
    #23135
    Sziasztok!

    Lenne egy JG M4A1 full fém AEG-em, ezt szeretném eladni, ha valakit érdekel, akkor a [email protected] írhattok.

    Köszi!
    Peethy
  • Hitman76
    #23134
    Én az MKSZV-n is kibírtam röhögés nélkül az éjszakát!
  • RoyalPredator
    #23133
    Inkább hóemebr ha fagyok lesznek =)
  • Punker
    #23132
    lassan én is vénember leszek mint ti :(
  • kvitya
    #23131
    Óvodás.......
  • merACE
    #23130
    Ha még nem válaszoltak volna akkor az AUG-hoz ez kő:

    http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=GD-AUG-03&search=special&rs=aug

    Te az Crassus vagy aki már jó régóta nem játszik?
  • RoyalPredator
    #23129
    Hu de sziporkázik a logód =)ű
    BB vagy hó esik?
  • Punker
    #23128
    tuti megfagynék de felőlem 2-án indulhatunk 3-án játék végén első kört fizetem a túlélőknek ha megélem a 28-at.
  • kvitya
    #23127
    Látom, csak le kellene beszélni egy két napos téli játékot hozzájuk ... mondjuk januárra.... :)
  • Punker
    #23126
    de az tavaly volt, idén nem volt ennyire hűvös.
  • sgmbulldog
    #23125
    Dehogy fáztunk, csak jéghártya volt a sátor BELSŐ felén, és az órám szerint -7 fok volt bent reggel. Az aknavetőkön meg szétrepedt a hegesztés mikor használtuk :)
  • Punker
    #23124
    ott nem is fáztunk annyira mint a warpig-en ahova nem vittünk ruhát magunkkal FOB-ot építeni.
  • DannyL
    #23123
    Szlovénia
  • Facek
    #23122
    En beszoktam tűrni a sajat wl-emet de csak azert mert gyakran maszunk, fekszunk, ne jojjon be ala' semmi.
  • Punker
    #23121
    melyikről? :D
  • DannyL
    #23120
    Azóta is azt hallgatom, miért nem mentem... :)
  • Punker
    #23119
    indokold miért idétlen valami ha praktikus?



  • lac coo
    #23118
    Mert idétlen ahogy kilóg a mellény alól :))))
  • Punker
    #23117
    de minek tűröd be? normális nem köldökig érő pólót kell venni alá és kész, a zubbony a mozgástól úgyis pár perc után kijön.
  • lac coo
    #23116
    Én mindig a "szürke digitált" hittem ACU-nak, de rohadt sok helyen olvasom, hogy az valami szabás, vagy fazon ... :))))

    Ilyen :

    .


    Mindegy, én betűröm :))))
  • Punker
    #23115
    gúgli neked se nagyon barátod, nem tuod mi az ACU, amúgy nem szokás betűrni.....
  • lac coo
    #23114
    A2 szabás , de lehet ez hülyeség, nem értek hozzá, webshopban így írják :)))
    Alul nincs zseb ...Bár oroszokon sok képen láttam, hogy zsebes zubbonyon van a mellény, gondolom szegénység van ,azért . ACU az is szabást jelöl ? Mert akkor az ...
  • Punker
    #23113
    mi az hogy A2-es? ha van rajta alul zseb akkor eleve nem mellény alá van tervezve.
  • lac coo
    #23112
    Az A2-es szabású (asszem..) zubbonyokat betűrik a katonák a nadrágba mellény alatt viselve ?
  • Punker
    #23111
    kérdezd meg a Kertészt :D
  • lac coo
    #23110
    Bár lehet igazatok van, most is egy poló zubbonyban nyomom és még melegem is van ...
  • DannyL
    #23109
    Mé, milyen az olyan neked? Muszlim 2 napos fázós? Há nem vagyok én hülye vaze! :D
  • Punker
    #23108
    mozogsz nem fázol.
  • bardocz
    #23107
    +1 farmer,+1 vastag hosszú ujjú, és nem fogsz fázni, ha én nem fáztam.
  • lac coo
    #23106
    Az a baj téli cuccom nem igen van, szóval ha mínusz lesz akkor tuti nem tudok menni sehová :)))))
  • Punker
    #23105
    mondod te akit még nem láttunk olyanon