29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • shatanka
    #28930
    A játékszervezők is tisztába vannak, hogy a kronó csalhat. 403-404 fps miatt még szerintem soha nem lett hazaküldve ember!, de nem arra kell játszani, hogy 400 legyen elég a 370-380 fps..., mert ne mondja senki, hogy különbséget tud tenni 380-400 között...

    Royal:
    Azért vagy zsebpiszok náci, mert úgy viselkedtél. Megnyilatkozásaid mindenhol, horogkereszt rajzolása jegyzettömbe hesslernek stb...
    Belevicsorogtál a "régi öregek" szemébe, ne csodálkozz ha mi is visszavicsorgunk...
    Ha elég lenne egy 100-110 rugó a fegyverbe akkor nem lenni itt probléma a hazaküldéssel se a pótfegyverrel, de 460 egy nem sniper/dmr fegyver ha ne játszon már komoly játékon...
    Érdekes amúgy, hogy most 460 régebben 480 a fegyvered erőssége változik éppen úgy ahogy kell.

    Fegyvereim reőssége: M16A4 -383 ; HK416 - 385 ; HiCapa - 330 és igen nem nem vagyok a max 350 fps klub tagja.
  • RoyalPredator
    #28929
    Persze hogy nem kimérve kell menni.
    Jelenleg is reménykedek egy FPS állító megoldásban AK AEG-hez.
    Pisztolyt viszek, szóval max azzal játszok vmi speciális szerepkörben.
    De gumikéssel is harcba szállnék, ha úgy esik. >:)

    Egyébként könnyű mondogatni, hogy vigyünk pótfegyvert.
    Tudod hol tart ez az ország? Tudod te, mennyi az átlagkereset? Mármin az, amit törvényesen megszerzel, nem a túlárazott játékok után marad a zsebedben.
    Igaz, azért egy 40,000-res Cyma AEG beleférhet, de nem mindenkinek.

    Egy elméleti kérdés:
    Ha én "zsebpiszoknáci" vagyok (miért?), akkor te "zsákos.zsidóbérenc"?
    Tessék már kultúráltan, inzultálás nélkül fórumozni, vagy abba is hagyhatod.
    Köszönjük.
  • NoobStalker
    #28928

    Az 50-100km ről jött játékosnak is ismernie kell a szabályokat...elolvasni a játékkiírást..ha viszel egy kicentizett fegyót(mert az a szabály hogy 400 alatt akkor nekem 399 mert az a tuti alapon).. akkor készülj egy pl: 350 -es fegyóval is hátha aznap beszopod..ennyi

    semmi új nem volt a videóban kb mindenki sejtette hogy 20 fps lehet kronók között...

    zsebpiszoknácikám ..rajtad csak azért mosolygok mert még 460 fps mellett is nagy a roffod a 11,1 lipóval lolkek
  • RoyalPredator
    #28927
    Ha lenne másra is eszed, mint hisztizni, gondolhatnád, hogy alapesetben sorozom a bokrot, kikötés esetén természetesen nem. Erről szól a szabály, h betartsuk amit a játékszervezők kérnek, nem pedig hogy egy 50-100 kilóméterről jött játékost hazaküldjenek pár FPS többlet miatt.

    Mi van, beindult a bohócduó?
    Rinyagép és Noobstalker in Action! Again!
    http://www.youtube.com/watch?v=1jgE-lrfZ3k
  • lac coo
    #28926
    Útitársakat keresek erre a játékra!, Fót- Budapesti indulással reggel korán, játék után kis pihi , utána go haza .Egyedül uncsi, és a benzin is drága, ha valaki beszállna mindenki jól járna ...
  • lac coo
    #28925
    Jaja... Nézz egy szépen helyrerakott használtat !
    Új fegyver jó érzés, de még van vele munka meg költség bőven !
    És ne ragaszkodj az S -hez, sima railos M4 ugyanolyan jó .
  • Punker
    #28924
    én vennék egy használtat softair-en.....
  • palinho96
    #28923
    aham.. de mégis véleményed? Volt már hasonló a ezedben?

    Vagy valami tipp, hog y max 55-ből milyen M4 S-systemű fegyvert tudnék venni, amit akár játékokra is vihetek?
  • Punker
    #28922
    elolvastad mit linkeltél? :)

    PJ4 RIS [P&J]. PJ rifles are specialty for us made guns original manufactured by A&K Airsoft company.

    nincs eu-ban gyártás.
  • palinho96
    #28921
    A PJ neked kínai? :D Az Lengyel márka egyem a zuzád :D
  • Rinyagép
    #28920
    Ki ez az amatőr ripacs???És a biztonsági szemüveg??
  • NoobStalker
    #28919
    felesleges ha xortech 380 akkor simán jó..
  • lac coo
    #28918
    Nem értem, no mindegy, mást nem tehetek, nem veszek annyi fegyvert ahány féle szar kronó van :))))
  • NoobStalker
    #28917
    simán szokott ilyen máshol ugyanannyi volt, itt meg x fps van a két általad otthon 380 mért.. replika között...
  • lac coo
    #28916
    Másik is 380 miért lenne más ? :)
  • NoobStalker
    #28915
    xortech kronót használnak a nagyobb játékokon, tehát ha azzal 380 akkor nem lépheted túl a limitet...de igen számíthatsz rá... nemárt mondjuk 2 fegyverrel érkezni... a másikat is bekornózod..

    hallod te zsebnáci ... na pont ilyenkor röhög fel mindenki , hogy mekkora egy alja figura vagy...
    "Szerencsére legtöbben megengedik az "1-es lövés only"felfogást ekkor.
    Amúgy is csak bokorba sorozok".
  • lac coo
    #28914
    Kínai M4, gondolom olyan mint a többi.
    Viszont túl erős, sehová nem engednek be vele !V2 GB amúgy se bírná sokáig ....
  • palinho96
    #28913
    Erről mi a véleményetek? :D
  • lac coo
    #28912
    Én nem trükközök, de belőttem a csúzlimat 380-385-re, akkor most mi van, bár guarder kronót nem igen használnak,nekem xortech van de számíthatok rá, hogy hazazavarnak ?:)))

    Azt azért nem hittem volna, hogy ekkora különbségek lehetnek kronók között .
  • RoyalPredator
    #28911
    Ezért imádom, amikor nagyon komolyan akarják venni az FPS-t méréskor, és ha nekem 460 jön ki, amikor frissen összerakva 440-445 volt, már bajok vannak. :)

    Szerencsére legtöbben megengedik az "1-es lövés only" felfogást ekkor.
    Amúgy is csak bokorba sorozok.
  • lac coo
    #28910
    LOL

  • RoyalPredator
    #28909
    Jó, nem azt kell nézni, hogy mit töketlenkednek a játékkal.
    A STALKER nem igazán játszható, de az atmoszférája zseniális. Az a lényeg.

    Egyébként overhaul modokkal érdemes végigtolni, meg ahol van pl vezethető kocsi.
  • lac coo
    #28908
    egyszer kipróbáltam, mentem benne annyit mint a futóbolond, állandóan elküldtek valahová :))) uninstall :)
  • RoyalPredator
    #28907
    Ó baz. 1 hónapban 2x lehetek összesen 6-7 napot STALKER :D
  • PÜSPÖK
    #28906
    julius 13-15 között szintén lessz 1 stalker a tázlári ládahomoki lőtéren.oda is várunk.
  • RoyalPredator
    #28905
    Játsz vele, v nézzed meg alapostan YouTube-on, aztán gyere LARP-ozni. Szeretettel foglak várni.
    Meg pár tárnyi BB-vel. >:D
  • RoyalPredator
    #28904
    NoobStalker mindjárt beszól, hogy mekkora csírák vagyunk :DDD
  • lac coo
    #28903


    Ebben mi a nagy hír , eddig is vót, nem ? :)
    ( Mondjuk én deviáns vagyok, kb csak sejtésem van miről is szól a stalker játék :)) )
  • TOMSILENT
    #28902
    JEEEEEEEEEEEEEEEE EZAZ GECI!!!!!!!!!!!!!
    STALKER LARP M.O.-n!!!!!
  • palinho96
    #28901
    köszi ;D
  • PÜSPÖK
    #28900
    Csapatunkban van boyi m4.(3681)A tárfészek elméretezése miatt nehezen akad be a gyári hi-cap tár.Kicsit mozgatva kell beletenni és akkor nem pottyan ki.Kacsa játékostárs írta le a módszert mi a teendő a testtel hogy használható legyen .Olcsó kinai Magpull midcap tár elsőre illeszkedik viszont.Vettem 1 50-es rövid komolyabb Magpull másolatot,az viszont nagyon jól passzolt,és szépen is adagolt.
  • lac coo
    #28899
    az addig egyértelmű, de nekem nem valami rágányolt sínnek látszik, mintha direkt ide készült volna ....
  • alph4
    #28898
    Átvanfúrva a első irányzék+tokfedél és arra van csavarozva egy rövid 20mm-es rail, arra pedig ráfogatva egy QD mountal a T-1.
  • RoyalPredator
    #28897
    Nem, igazából egy szép kép volt, ahol egy síró airsoftos geardo arcot intéz el az asszony gyerekkel az ölében.
  • palinho96
    #28896
    köszi ;D
    Gondolom a többi a csapaton múlik ;D
  • Punker
    #28895
    igen, szülői engedéllyel mehetsz a legtöbb játékra.
  • palinho96
    #28894
    Én most múltam el 16 éves.. akkor a MASZ szabályai alapján, beléphetnék egy csapatba, ahol legalább egy felnőtt társam van és meg van a Szülői Nyilatkozat?
  • NoobStalker
    #28893
    mert a kínnnyaikaknak nem fontos , hogy mindent precízen gyártsanak le...., de a tárak azért okésak a saját fegyóhoz...itt meg ugye azt a a tárat linkelték amit, a fegyverhez is csomagolnak...
  • Sith
    #28892
    A konkrét gyártóra nem emlékszem de kinai M4 XYZ másik kinai M4 XYZ és volt olyan alkatrész amit nem lehetett átszerelni egyik puskából a másikba (pár mm eltérés volt a két egyébként elvileg egyező puska között)
  • NoobStalker
    #28891
    boyi m4-be boyi m4 highcap tár??????? nade tényleg ez most komoly kérdés volt? Ha igen akkor a válasz az , hogy szinte tutibiztos , hogy IGEN!