29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • palinho96
    #28890
    Ebbe a fegyverbe jó lenne ez a tár?
  • Zsoltika 007
    #28889
    softair.hu esetleg vatera
  • palinho96
    #28888
    Sziasztok!
    Érdeklősdnék honnan tudnék M4 rendszerű fegyvert beszerezni?
    Főbb szempontok:
    - Min 360 FPS
    - Legyen rajta szerelék sín alul jobbról balról és felül
    - Max ár 50k
    - Állítható tus

    Előre is köszi:)
  • lac coo
    #28887
    Ilyen szereléksínt látott már valaki boltban, mint ami az AKSU-n van a hátsó irányzékon ?

    http://zenphotos.net/album/74UF/index.html

  • lac coo
    #28886
    Szerintem mindegyik kínai-honkkong-i akku kamu.
    Eegy márkás dualsky közelébe nem ér egyik sem !
  • NoobStalker
    #28885
    gondolom valami hiperértékes és értelmes gif vagy egyéb marhaság lett volna..kb amire számítottam...érzékeny pontra tapintottam.

    nade befejeztem..eltértünk as témától nagyon...


    más van valakinek tapasztalata a nanotech akkukról? van annyi + bennük mint amivel hirdetik őket.?
  • RoyalPredator
    #28884
    Kép beszúrás nem működik. Heh.
  • NoobStalker
    #28883
    nade ilyet írni?
  • RoyalPredator
    #28882
  • RoyalPredator
    #28881
  • NoobStalker
    #28880
    Kevered de mind1.


    Látod te kis zsebnáci, nem is tudod a baj okát.. de segítek picit.. sztem a kutyát nem érdekelte előtte kikkel játszottál, az volt a zavaró , hogy annyira hülye voltál/vagy , hogy kijelentetted te márpedig leszarod a szabályzatokat..mert te vagy áká480fps028bbveljani és a csökött agyaddal nem bírtad felfogni.. mit mondanak neked...

    és mivel gyak. minden hozzászólásoddal csak egyre idiótábbak tűntél...már a kiskutya se akarja látni a képed játékon, és hát jól van ez így.
  • RoyalPredator
    #28879
    Nem keverem a kategóriákat. LARP az szerepjáték. Amikor tálib harcost játszol, az is szerepjáték.
    Minden az, ami nem sima lövöldözés, hanem áll mögötte vmi szerep és sztory.


    @ NoobStalker: Mivelhogy még válaszra méltatlak: Nem az én hibám, ha "neozsebnácinak" bélyegeznek, mert azon társaság játékain kezdtem legálisan játszani (ők voltak közelebb), illetve az sem, hogy amennyire jól lekövetem a dolgokat; mindíg ki kell szemelnetek valakit, máskülömben egymást szednétek darabokra.
    Részemről 1, mert nem becsempésztek, hanem simán elmentem, más nickel bejelentkeztem, aztán game.
  • lac coo
    #28878
    Eladó egy használt JG bar10 G Spec.

    Nem igen értek hozzá, párat lőttünk vele fiammal, de nem tetszik neki . Jelenleg kb 400 FPS-t tud gyári alkatrészekkel.engem meglepett milyen halk . Az elsütő szerkezet kopó részei acélra vannak cserélve benne.Kaptam mellé egy fogalmam sincs milyen tuning szettet, egy dugattyút , rugóvezetőt és egy rugót. nem értek hozzá, nem raktam a fegyverbe fogalmam sincs mit tud vagy nem tud . :)

    Képek itt:
    A rail egyik csavarja valami házira van cserélve, gondolom előző tulaj elhagyta az eredetit. Jár hozzá egy 3-9 X 40 távcső, működő szálkereszt megvilágítással.

    Ára 30 000 HUF, de csere, beszámítás kifejezetten érdekel !!! AK cuccok, jól működő Eotech holo, de bármi más is témán belül!!!
  • NoobStalker
    #28877
    Persze mert SkizoDante újra lecsapott, okoskodik ahogy szokott, de ugye megint a rémképei gyötrik és összehordja a marhaságát.

    Nem kötekszem, mert ugye te sem, de szerinted mennyire égő ,hogy be kell téged csempészni egy tingli tanglira? Mondjuk 1től 10ig terjedő skálán?
  • lac coo
    #28876
    No , én már elvesztettem a fonalat :)
  • Punker
    #28875
    hál istennek még kevered is a játék kategóriákat.

    de amúgy megsúgom neked hogy pl a HK1-en pont amit leírtál történt meg. A 2 civil falu közül az egyiket segítette az ISAF, a másikba el se jutott a konvoj na ők a 3. napra már nem voltak békések.
  • RoyalPredator
    #28874
    Nem úgy mondom, hogy "softaires", hanem hogy softaires arcok (modik, adminkák) rendezte és játszott játékokról van szó. Nekem mind1 hogy játszanak, és nem is érdekel, csak leírtam amit én tapasztaltam és amikről hallottam olyanoktól, akik meg nem a világháborús dolgokat tolják.

    Egyébként Punker, most nem támasztottad alá, amit eredetileg írtam? :D

    Egy autentikus mesterlövésznél ez nagyon jó, egy milsimben pedig sokkal komolyabb "larp" dolgok is folynak a háttérben, legalábbis kellene. Az (lenne) a jó, ha vannak diplomaták is, és az egész játék alatt próbálnak itt-ott szövetségeket kötni. Pl civileknek visznek ellátmányt a nátósok, de ha út közben lerohanják őket, és az ígért szállítmány nem érkezik meg, a csalódott nép már nem lesz annyira boldog, és kevésbé fognak partnerkedni.
    Persze ha abban a 8-10 órában a végső ütközetre gyűjtenek stratégiai és diplomáciai pontokat, az a legszebb. :)
  • lac coo
    #28873
    Royal, csacsiságot beszélsz ! :)
    Tök mindegy "softaires" egy játék vagy nem, mindenhol vannak lazábbak, hentelősek, sunnyogósak, darálósak, keveset lövősek, azok az emberek se földönkívüliek, ugyanúgy játszanak mint más.

    De egy ilyen nagy játékon mint a Hard Shift volt, nem azért utaznak száz kilómétereket, és fizetik ki a jelentős regdíjat, hogy aztán beszélgessenek...Tuti, hogy ahogy elhangzott a dudaszó, mindenki bújt be a föld alá sunnyogni :))))
  • Punker
    #28872
    tudod az ilyen játékoknak pont az a lényege hogy ne az eszetlen darálás menjen lásd kék/piros. Mi élvezzük azt hogy néha 8-10 órákat kell várni, hogy aztán egyetlen perc alatt eldőljön minden. ezért milsim, és nem tingli-tanglis öldöklés.
  • RoyalPredator
    #28871
    Háhá. Ez kész vicc.
    Tököli reptéren voltam valamiféle kékoldal pirosoldal játékon, amire ismerősöm kivitt inkognító.
    Az ilyen nagy játékokat nem ismerem, viszont az átlag játékok amiken részt vesztek, jópár ember szerint olyanok, amilyeneknek előbb írtam őket.
    Mondom no offense, nem kell rajta felkapni a vizet.


    Egyébként ilyen "menő" hozzáállással, "NoobStalker", pont azt teszed, ami neked most a bajod.
    Nem ismersz, nem tudod mennyire jól LARP-ozok, de fáj, ha én meg nemtudom, mennyire jól toltad a Hard Shiften :) Kicsit ellentmondásosnak érzem.
  • Krinyo
    #28870
  • NoobStalker
    #28869
    Segítek én, féltékeny és így próbál kicsit a középpontba kerülni, marhára egyedül van. Már a szomszéd Pityuka sem játszik vele. Szerencsére a stalkernek van single player játékmodja...

    Megvolt hívva a Hard Shiftre csak nem ért rá lol, pedig hányan könyörögtek neki ,hogy jöjjön, nélküle nem az igazi...hehehehehe
  • Punker
    #28868
    mesélj honnan ez a sok tapasztalat.
  • NoobStalker
    #28867
    De bizony kötekszel.

    Halvány fingod nincs megint aról amiről irsz, csak bekamuzod az első idióta gondolatod.

    Te vetitőmasina, működik már a saját puskádra írt szabályzatod?
  • RoyalPredator
    #28866
    Annyira bírom ezeket a softaires játékokat.
    Jól felkészülnek, van tank is néha, illetve sok milsim dolog,
    viszont a játékok nagy része a nonstop pofázásról szól, meg kempelésből,
    de ennek ellenére mindíg van pár videó, ami a 8 órányi játékból 2 órás tényleges harcot mutatja 10 percben.

    Nem kötekszek. :)
  • lac coo
    #28865
    Kösz , a segítséget !
  • lac coo
    #28864
    Valaki softair user megadná ennek az úrnak az email címemet, megvenném az akksikat:http://www.softair.hu/viewtopic.php?p=460332#p460332.

    asztalospontlacikukacfreemailponthu.

    THX !
  • lac coo
    #28863
    Zsivány !

    Jó gazdag tálibok ezek, tele zsákmányolt amerikai felszereléssel :)

    A "gránát" amúgy mire való, csak effekt, vagy ki is esik valaki ha mellette van ?
  • Punker
    #28862
  • lac coo
    #28861
  • Punker
    #28860
  • lac coo
    #28859
    Nem tudom, egyszer nézhető volt, nem egy örök darab az tuti, de nézhető.
    Főleg mióta 500 w-on szól a mélyládám, igen kellemesek azok a sniper lövések :)))))
    Sniper meg ilyen humánus fajta :))))
  • Punker
    #28858
    pont olyan elb@szott sz@r mint maguk a csigaevők, élen az idióta sniperrel aki megdönti a lábra leadott lövések világrekordját, csinálhattak volna egy látványos filmet, ha nem Uwe boll-t kérik fel forgatókönyvet írni.....
  • lac coo
    #28857
    Most néztem ,meg , összességében jó film, látványos, néhol kicsit gagyira sikerült, de teljesen jó, szerintem nálunk nem játszották :

  • lac coo
    #28856
    Vagy jó a bakancs de gyenge vagyok :)))
  • Punker
    #28855
    tehát
    A szar a bakancs + zokni
    B gyenge vagy
    C mindkettő :D
  • lac coo
    #28854
    Túra zokniban én csak rohadt vastagot láttam .Bakancs van több, nem 60 ezres de viszonylag jó, leginkább akkor van bajom vele, ha pl Szentendrén meredek töltéseken rohangálok főleg lefelé, irgalmatlanul terheli a lábam.


    Jó volt a játék ? Jó szar időt fogtatok ki ....
  • Punker
    #28853
    túra zokni, bár normális bakancs nem dörzsöli ki akkor se ha gagyi zoknit veszel fel, vagy ha nincs rendes akkor cserélgetni kell, figyelni ne gyűrődjön meg.
  • lac coo
    #28852
    hülye kérdés következik !

    Nagy túrások milyen zoknit használnak ?
    Tököm tele van, hogy vastag zokniban megfő a lábam, vékonyban meg 6 óra kemény pörgés után kidörzsöl a cipő.
  • RoyalPredator
    #28851