584
Worms 3D
  • Sephi
    #242
    De jo... azt sehol meg se emilitik hogy ha gyorsan ketszer egymasutan nyomod meg az ugras gombot duplat ugrik... grr.. de meg igy sem tudok csinalni semmit :(
  • Sephi
    #241
    Gyerekek en egyszeruen nem tudom megcsinalni a Frijideres palyat ott amikor dobajak a birkakat a vizben :(

    eleve a terkep harom ladat mutat de pont az elsot nem lellem meg sehogy sem csak a Freeze es a Grid dobozokat. A frijider hatanal nem tudok elmenni a kabeleken a kapcsolohoz mert vagy leesek vagy siman belem lo es akkor megin leesek. Es a hazikoba se tudok feljutni lentrol mert ott is belem lo :(((

    Mitcsinajak?
  • Petya777
    #240
    Vki segítsen! Kicsit off, de mivel már ide írtam párszor remélem tudtok segíteni! Szóval D-LINKES netmegosztásom van de ez a szerkentyű magába foglal egy ilyen tázfalat is, szóval a hálózati ip-m látszik (192.168...), nem az igazi adsl-es ip (81.182...). Kiírta a gamespyí is és nem tudok így multyzni! Szóval kéne segítség hogyan lehet kikapcsolni a D-Linkes tűzfalat! Nagon köszi előre is...
  • Carlos
    #238
    Légyszi valaki mondja el, hogy hogyan kell használni ezt a grides vagymi dologot (hidépítés).
    Lépésről lépésre, mert próbáltam már mindenhogy, de mindig csak egy darab kockát tudok lerakni!!!
    KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!
  • Harek
    #237
    Ahogy én látom csak belső háló, és WormNet van.
  • Eye-scream
    #236
    BAZZEG nemigaz, hiába csinálok mg egy küldetést elsőre, mégis bronz kupát kapok, és nem kapom meg a pályát se...:( Sőt, ha más csapattal kezdem el az is mindig bronz kupát kap! Ez most vmi bug? Mert ha igen akkor rohadt idegesítő...
  • Gator889
    #235
    #215 #215 #215 #215 #215
  • Eye-scream
    #232
    Van a pályán pár freeze azt is szedd fel (az indulási helytől nem messze).
    Vagy megcsinálhatod a pályát úgy is, hogy simán elmész a hűtő hátuljához és a dróton mész át.
  • Sephi
    #230
    Jaj mivel nem mennek a FMV-ek nekem mert mindig akadozik jatek kozben ezert megneztem oket a hardrol egyenesen es aszitem kirohogom a belem :) Tok faszak voltak bazz :)


    Nos most ott vagyok eppen ahol a bitkakat dobaja a repulo gep a toban es egy hegytwtorol indulok... en ott nem tudom mir kell csinalni mert megszivat amikor felveszem a vas hidakat mert nem tudom hogyan kell nem epp akkor hasznalni... szal amit mondani akarok az hogy amiutan felveszem a GRID-et azutan kenyszerit ra hogy lerakjam oket... mivel mas targyam nincs ezert nem tudok atvaltani mas fegyverre vagy utilra... nem tudgya valaki hogy kell azt hogy siman mehesek elore es ne kejjen a GRIDer lerakni?
  • Maxxx
    #229
    Light, Malakai, ...

    Runtime errornal vlmelyik codec(ek)kel utkoznek a worms3d videoi ->

    (Lassu megoldas, hogy vegignyalazza az ember a codeceket, es ha nem fontos eltavolitja amelyikkel kavar a proggi, de vlhogy nincs kedvem hirtelen 10-30 codeket fel-le installalni :) )



    Gyors megoldas - DATA konyvtarban az FMV -t atnevezed es kihagyja a videokat.


    (Ha igy se megy akkor megint passz :) )
  • Eye-scream
    #228
    LOL én csak mentem előre, az utamba eső ellenségeket kilöktem a pályáról, a hídon átugráltam (nem kell girder) és onnan lelőttem az ott naraló 2 kukacot. ezután mindössze a jetpackik kell elugrálni és nyerted a pályát. Szvsz az egyik legkönnyebb :)
  • Frank99
    #227
    ugye okosan kell :-)
    szopatos egy kicsit, először nem menni előre, hanem a kis szigeti toronyan, és mellette lévő kukacot kell kinyírni, mert ha tovább mész, akkor a sok rád dobált gránát miatt valóban lerobbantják a hidat.
    EGY jól irányzott rocket-lövéssel (mi kezdünk)le lehet szedni a toronyban üldögélő 30 életpontos genyát, utána ez a fiú elindulhat leszedni a fán és mellette a sziklán ülő kukacot, a másik meg dobálhatja repeszgránátot a szigeten lévő (a ház mellett) kukacra.
    ezen a pályán én is használtam a fém "ponton" hidat, nem tudtam akkorát ugrani.... asszem 5.-re sikerült nekem is..
  • Petya777
    #226
    Nekem az utolsó rész jün lefelé!!!

    Ha D-Linkes tűzfalam van,a ttól még lehet multyzni gamespyon? Kösz.
  • Carlos
    #225
    Nem is tuttam!
    Meg is nézem... :)
  • Eye-scream
    #224
    De ebben már előre is lehet szaltózni, ha közben nyomod az előre gombot ;) Sőt még oldalra is.;)
  • Carlos
    #223
    Dupla Enternél nagyot szaltózik hátra nem?
  • Eye-scream
    #222
    Nem, előre is lehet :)
  • Carlos
    #221
    hátrafelé... :)
  • Harek
    #220
    Próbáld innen:
    HDC
  • Eye-scream
    #219
    Nos miután megnyomtad az entert a kurzorbillentyűkkel lehet befolyásolni az ugrás irányát és hosszát. Ha duplán nyomod az entert akkor szaltót ugrik.
  • Sephi
    #218
    Ahm en meg mindig nem jottem ra hogy kell rendesen ugrani. Ha sima talajon vagyok es sima enter-t nyomok nagyot ugrik elore de ha a hid sarkaban vagyok eszmeletlen kicsit ugrik :(((
  • Gator889
    #215
    Lehet ebbe a gameban multizni direct ip-ben?!
    Ha igen pls valaki irja LE!
    THX
  • Harek
    #214
    Ez ide ment: #208
  • Harek
    #213
    Nálam sem volt gond az ugrással, de lehet hogy a gép lebombázta neked a hidat.
  • Harek
    #212
    A readme.html -ben le van írva a bill. konfig.
    A másik kérdésedre: lehet, helyi multiplayert kell választani. A főmenüben a középső gomb.
  • Gator889
    #211
    HOHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ HU HDE SIRALY A GAME!!!!!!!
  • Sephi
    #208
    Gyerekek a masodik palyat hogy csinalom meg amikor el kell erjek egy szigetre a JetPack-et megszerezni majd atrepulni valahova valami ladart... na most az baj hogy a hid ket helyen el van torve es nem tudok atugrani de megszereztem azt a vas dolgot de az csak egy van es ket toreses a hid... hogy megyek azon at?
  • Light
    #207
    Hi!
    Vmi mentő 5letetek a játék indítása utáni hibaüzenetre nincsen?
    Codekeket nem törlök, inkább nem jáccom:), de csak ez lenne a megoldás?:(
    Kocc!
    Csács!
  • Carlos
    #205
    Worms 3D Crack
  • Sampras
    #204
    Nem lenne eleg engedelyezni a megfelelo portokat a tuzfalban... Bar azt nem tudom a worms milyen portokon megy. Ha valaki tud segitsen... Koszi!
  • Carlos
    #202
    www.megagames.com
  • Malakai
    #200
    Driver cserét próbáltam, az nem segített, most jön majd az alaplap driver, csak közben bekaptam vmi vírust. :P
    Nah, itthagyom így a gépet, megyek koleszba, szóval csütörtökig szivesen veszem még az ötleteket... :)
  • Sampras
    #199
    Hali!

    Szoval mas megoldas nincsen... Azt hittem hogy valami beallitassal menni fog. Egyebkent egy linuxos tuzfalrol van szo squid proxyval. Te teljesen tuzfal nelkul nyomod?
  • Eye-scream
    #198
    Kapcsold ki, különben nem látják a hostolt játékot és ha csatlakozol játékhoz akkor is gyakran kivág...
  • Sampras
    #197
    Hali!

    Koszonom a segitseget. De most ujabb problema van. Tuzfal mogul vagyok proxyn keresztul mit allitsak be hogy menjen a jatek? Koszi!
  • Frank99
    #196
    próbálj egy mások video-kártya drivert.
    nekem ez ált. megoldja.
  • Malakai
    #195
    Jah, itt van picit részletesebben az error:
    Fejléc: Microsoft Visual C++ Runtime Library
    Ablakban 3 sor:
    Legfölül: Runtime Error!
    Középen: A worms3d.exe elérési útvonala.
    Legalul: abnormal program termination

    Sorry a 3 postért...
  • Malakai
    #194
    Vége lemaradt.. :P
    Sajnos a tím17 support foruma kicsit bajlódik...
    Szóval van valami ötletetek?
  • Malakai
    #193
    Nah, kissebb (nagyobb?) gáz van.. £méletileg nincs fent semilyen codec pack (ace mega volt, de most leszedtem). Meg még pár audioval kapcsolatos progit leszedtem, de mégis runtime error-t jelez (abnormal program termination). :/
  • Eye-scream
    #192
    Nem a LANra mész, hanem a connect to wormnetre és ott csinálsz magadnak egy accountot amivel aztán be tudsz lépni a wormnetrte és játszhatsz. Nem ellenőriz semmilyen IPt szal "biztonsági másolattal" is tudunk játszani:)
    Én is tolom neten, ha szervert csinálok akkor azt az "Everything goes" szobában teszem és a játék nevébe beleírom, hogy HUN és az ilyen játszmákba várok minden hazámfiát ;)
    Egyébként ha nem terhelő akkor ezt ti is megtehetnétek, és akkor tudnánk, hogy melyik játékban vannak magyarok akikhez csatlakozni lehet...