584
Worms 3D
  • Eye-scream
    #292
    Kapcsold ki a tűzfalat.
  • Eye-scream
    #290
    #275!

    De hogy örüjjé: W,A,S,D-mozog
    kurzorok/egér-nézelődik
    Q-FPS nézet, itt lehet célozni
    E-eltávolodás, néhány fegyvernél célzás, a középső egérgomb nyomvatartása közben a pálya scrollozható
    enter+kurzorok-ugrás a választott irányba, az enter dupla leütésével szaltót ugrik a kívánt irányba.
    backspace-ha épp jetpack, ninja rope vagy parachute van működésben ezzel lehet használni bizonyos fegyvereket (pl. dynamite)
  • kisficege
    #289
    Valaki eltudná magyarázni hogy melyik billenytűvel mit csinál.Meg hogy hogyan lehet célozni,mert nincs célkereszt.Hogyan lehet játékost váltani vagy ugrani.köszi
  • Malakai
    #288
    Valószinüleg neked is codec problemák vannak.

    Egyébként a wormnetet asszem hanyagolni fogom még, ráfér egy jókora patchelés (egy bazinagy bughalmaz az egész így ránézésre), jó esetben 5 játékból 1et végig lehet jáccani.
  • balty
    #287
    Nekem se megy a game. Indításnál kifagy. Hibaüzenet: Runtime error Abnormal program termination. A worms 3d exe-vel van valami baja. Pedig felülírtam crack-el. Van valakinek valami öttlete?
  • Eye-scream
    #286
    Köszönjük eme építő jellegű kommentet. Nyilván hosszasan agyaltál rajt, hogy megszülessen zseniális agyadban és beböföghesd ide...
  • Malakai
    #284
    Nah, végre összejött egy játék a wormneten! :D Persze csak úgy, ha én indítottam szervert, de lehet mostantól ez is lesz.. :) Valszeg a szerver mindig úgy fog kezdődni nálam, hogy: [HUN-DSL] Aztán vmi okosság, ami még kifér. :)
  • Malakai
    #283
    Hm.. Ez a wormnet elég gáz, a szerverhasználat is gáz, már a listán se tudok böngészni rendesen olyan gyorsan frissül és folyton visszaugrál az elejére...
    Milyen néven vagytok, ha vagytok? Ja meg ha indítotok szervert, akkor ti is írjátok a nevébe, hogy lehessen tudni, hogy magyar szerver... :)
  • Harek
    #282
    Hi

    A galambot, hogy lehet normálísan használni? Addig OK, hogy elmegy az ellen-ig, de megál elötte egy kicsit ottmarad, és utána vagy felrobban jó helyen, vagy elmegy a francba.
    Thx
  • bodesz
    #281
    én most megyek majd megnézlek ha ott leszel :D
  • Malakai
    #280
    Én erre nem emléxek, de sztem gyorsabb, ha kipróbálod vele. :D
  • Malakai
    #279
    Nah, kipróbáltam a host készítést is, de akkor meg, amikor végre a gránátra kattintok (start game :)), akkor töltés után kilép a program. :/ Szóval wormnet nem nagyon megy 1Nlőrre nálam. Ti szoktatok fent lenni? Ha igen, mikor? Én ha csinálok szervert, akkor annak nevében a Hungary, vagy Hun benne lesz... :)
  • Vanek
    #278
    a womsot mivel rakjátok össze? WinRar-ral?
  • Malakai
    #277
    Thx az eddigi helpeket!

    Nah, most próbálkoztam wormneten, de 1folytában kidob játék közben, kb egy kör lemegy aztán kiugrik a menübe. Nem igazán értem, most a szerver szűnik meg talán, vagy nálam a hiba...
  • bodesz
    #276
    hi tudnátok segíteni
    nem indul el a game pedig teljes verció 2cd s és miután belerakom a crack et ami a 2. cd n van nem indul el bejön a sega felirat aztán megnyomom a spacet vagy esc apet és kilép és ha átraok kompatibilisbe a win 98/win ME re akkor meg lodingol utána kb 1 mp ig valami dobszó és kilép ja és win xp prof om van? kipróbáltam ezen kívul még 2 crack et azza sem ment :(
    HELP ME PLS
  • donpedro
    #275
    Nem tudom írta-e valaki, de a readme-ben benne van az egész control, ha valakinek ez lenne a gondja.
  • Vanek
    #274
  • Vanek
    #273
    kösszz, életet mentettél [#worship ]. Mondjszégyelleis magam,mert ekkora vagyok.
  • zaki
    #272
    én nekem az az 1., hogy kiírom cd-re a játékokat :)
  • Lacc
    #271
    Így jár az akinek nincs annyi esze, hogy írás előtt kipróbálja a gamet felmountova az image filet :P

    Nekem bejön a game, egész jó.
  • ricsi1
    #269
    nem írsz be jelszót,felhasználónevet...
    a "login a sterverhez"hez kell írni.
  • Vanek
    #268
    mikor elkezdem letölteni flahgettel,akkor elkezdi x elgetni a fileokat... ??? mit csináljak... a hdc-ről... help...
  • Malakai
    #267
    Na, nálam most megy. Bár pontosan nem tudom mi segített (mivel időközben egy format c: jött közbe, egyéb okokból), de valószinüsítem, hogy a codec pack nem jött le akkor teljesen.
    Zaki: Grafika mintha olyan indokolt volna. :P Irányítás sztem nem annyira gáz, ami gáz, hogy nem lehet beállítani, de 1ébként meg lehet szokni és akkor már nem rossz. A játékélményt tekintve nem mondom, hogy jobb a régi wormsoknál, csak más élményt nyújt, ez vkinek bejön, vkinek nem...
  • zaki
    #266
    na jó, én most töröltem a gépről a game-t. így elbaszni a játékot... irányítás katasztrófa, grafika átlagosabbnál is átlagosabb, játékélmény 1000X jobb volt a régi worms-ökben, megint elb*sztam 2 cd-t
  • zaki
    #265
    na, én most próbálom ki a játékot, biztos jó lesz :)
  • ricsi1
    #263
    helló!
    nem indol a játék!
    runtime error...
    ilyenkor mit kell csinálni?
  • lamase
    #262
    oh azt nem is vettem észre, kösznöm
  • Vanek
    #261
  • Vanek
    #260
    hova tűnt a hdc.ata.hu???
  • Chappy
    #259
    Nagyon várom!
  • Eye-scream
    #255
    Aha, az a pálya szopás. Gyűjtögess csak szorgalmasan, és akkor később kapsz banánböombát. A másik jó trükk: nézd be, hol vannak a csészealjon az ellenfelek, és alulról lődd ki a csészealj alját. Ekkor lepotyognak, és dinamitból meg végtelen van....

    Én a 2vel utána levőnél szenvedek, na AZ tényleg eszméletlen szopás...
  • Lacc
    #254
    Hejj de szívok most ezzel az UFO-s pályával, mikor a gabonamező fölött kell lelőni egy repükő csészealjról 4 kukacot, nekem meg csak 2 van. Az egyikkel lemegyek gyűjtögetni a fegyvereket, mert nincs az se, a másikkal meg próbálom lőni, meg dobálni, de bitang nehéz mert magasan is vannak, a szél is erősen fúj... Valami tipp?
  • BoSA
    #251
    Csak azt a dobozt vedd fel, amiben a Girder van. Ha nem tudsz mozdulni mert, rögtön beugrik a híd akkor nyomd meg a Backspace-t. Menyj el a házikóig, ugorj fel az első jégkockára, tedd le az egyik hidat, ugrj rá, és már ugorhatsz is a házba. Ott ugrj rá a kapcsolóra, és kész.
  • zaki
    #250
    250! :)
  • Sephi
    #249
    Kis szigeten a haz mogett vala egy doboz. Abba vala egy JetPack. Tovabb tudod.
  • Sephi
    #248
    De hogyan jutok oda ird mar le pontosan!
  • lamase
    #247
    kempingnél a második misszióban azt a messzi lévő csomagot hogy lehet beszerezni?
  • Sephi
    #245
    Egyaltalan nem nehez. en is igy hittem az elejen de hidd el nekem sokkal egyszerubb csak ra kell erezni a hatasra:)
  • mikike
    #244
    Szerintem rosszabb mint a WorldParty
    Nehezebb irányítani meg célozni meg mindent
  • Bravoman
    #243
    Mágus!

    Hogy sikerült végül felinstallálnod? Nekem is kilép install végén, de még nem jöttem rá a megoldásra... :-(