584
Worms 3D
  • Sampras
    #191
    Hali all!

    Ti hogy oldjatok meg a multis jatekot a gamespy-al? En meg nem egeszen ertem hogy hogyan is kell multizni valaki leirna? Azt ertem hogy csatlakozni kell lanon keresztul de hova nem latok kesz jatekokat se jatekosokat... Koszi!
  • TneX
    #190
    Ne legyél már ennyire pesszimista :)
  • Sephi
    #189
    Ahm... nos a worms regi reszeiben is alig tudtam celozni. 3D-ben ez most tuti sikerulni fog... baaaaz....
  • neménvoltam
    #188
    Én is leszedtem, és megy
  • LSC
    #187
    ja hogy ami a gépen van szedjem le?
  • LSC
    #186
    Miféle codec pack ról van szó?
  • Stotoo
    #185
    hmm van egy magyarok nevu game de nemtom a jelszot :D
  • neménvoltam
    #184
    jössz egyet multizni?
  • Eye-scream
    #183
    Leszedtem a codeckpacket most már nem akad be az anim.

    Ellenben:
    Ugye ha megnyersz egy missiont akkor arany, ezüst vagy bronzkupát kapsz, és ha arany akkor megkapod a pályát és egy új challenget, ha ezüst akkor az új challenget és ha bronz akkor semmit. Ezeket nem lehet valahogy újra próbálni? Mert a későbbi küldiknél már iszonyat nehéz elsőre hibátlanul megcsinálni, másképp meg nem kapsz pályát. Ha újrajátszod akkor meg nem kapod meg a pályát :(
  • Skynet
    #182
    Nállam a cd-n lévő crack tökéletesen működött élből fullképen kezdte a game az animációk hibátlanok nincs a proginak semmi baja az irányítás kicsit szokatlan de nem borzasztó csak megkell szokni.
    Szal a probléma nállad lesz,mert én 1.5-ös gépen ynomom gef3ti-al;)
  • LSC
    #181
    Az aminámicók meg szaggatnak. Nem értem komolyan. Ezelet nem tesztelik le mielőtt kiadják?? 2500+ és radeon 9700-el csak nem kénne egy animációnak szaggatni.
  • LSC
    #180
    Ami van a CD-n crack azzal elindul de ablakban, amit letöltöttem cracket deviance launcher.exe-t azzal meg kéri a CD-t. Ilyenkor mit lehet tenni?
  • magus
    #179
    ja telleg kurva aranyosak:)
  • LSC
    #178
    Hi
    nekem olyan gondom van hogy ablakban fut és sehogy nem tudom kirakni teljes képernyőre. Esetleg tudja valaki mi lehet a gond?
  • OPM
    #176
    van valami webhely, ahonnan le lehet szedni? (nem dc)
  • Harek
    #175
    Nálam sincs semmi gond, minden fut simán, akadás nélkül.
  • Frank99
    #173
    nekem megy, nincs fenn semmilyen codec-pack...

    amúgy sztem nagyon sok gondot okoznak, egyesével kell a codeceket telepíteni, nem szabad csomagokat...
  • Eye-scream
    #172
    Hát igen nekem mennek azok is, csak az anim közepén elakadnak és iszonyatos lassan mennek tovább. Szvsz ez bug, mert ICram is írta, hogy ez van...Pedig rohadt jópofák lennének :(
  • magus
    #171
    hat nem olyan mint a 2d-s wormsok de annyira nem rossz
  • Carlos
    #170
    Okés, köszi!!!
  • Harek
    #169
    Ez valami codec probléma lesz szerintem. probálkoz ezek törlésével felrakásával hátha segít. Nézd át readme-t is.
  • Carlos
    #168
    Nekem megy! :)
    Nekem viszont a játék közbeni mozikkal/animációkkal van gondom, mert azokat nem látom, csak hallom.
    Biztos édesek és érdekelnének!
    Van valakinek 5lete???
    Megy a játék szépen, csak az átvezető animációk helyén nagy fekete képernyő van és van hangja...
  • magus
    #167
    hmm, most csak szimplan nem indul el a game vmi runtime errorral...
  • Carlos
    #166
    Szerintem aranyos gamma. Amúgy akik játszottak a régi wormsökkel, azok kapásból rájönnek a billentyűkre!!!
    Bár ezt az inverz egér elég gáz... :)
  • magus
    #165
    hogy a picsaba kell ezt felinstallalni? a vegen a rossz kotet dumaval meghal az install. felpakol 900 megat, de semmilyen exe filet nem.
  • Maxxx
    #163
    Launchernel benyomod az advanced ablakba:

    /INVERTMOUSETP

    es inverz szarozas off.
  • Harek
    #162
    readme.htm ide minden le van írva, de az tényleg gáz, hogy nem lehet álítgatni.
  • musha
    #161
    az tökmindegy, előbb-utóbb úgyis megfejti mindenki, hogy mi mi mire való. csak hogy állítani nem lehet az durva. főleg ez az ehte fordított kameramozgatás (felfelé húzom lefelé megy, jobbra húzom balra megy) ettől megőrültem.
  • I.C.ram
    #160
    Köszi :)

    Ja :)) Gondolom úgy tervezték, hogy majd a kézikönyvben benne van minden, és akinek kamu van az jól megszívja :)
  • musha
    #159
    enter

    amúgy ja, ez is nagyon tetszett, hogy sehol nincs egy rohadt control setup menü, a játékban meg csak mondja, hogy nyomd meg az ugrás gombot. kösz, jófej.
  • I.C.ram
    #158
    Valaki nem tudja mi az ugrás a játékban??? Tudom, hogy az egér középső gombja, de ha nincs valakinek egér középső gombja, akkor annak a billen mi az ugrás?

    Nem tudna valaki az [email protected] küldeni egy mentést a második pálya után? Mert nem birok átugrálni azokon a szarokon :(
  • tier
    #157
    Aha,probalsz valami jot talalni a jatekban.
  • musha
    #156
    egyelőre csak f8 volt (az image file-okat). az uninstallal még várok néhány órát.
  • tier
    #155
    F8?Nem inkabb uninstall?
  • musha
    #154
    de utána törli a wavokat, nem? :)
    amúgy egyetértek, szerintem is elég kaksi. a régieket nagyon szerettem, de ez számomra irányíthatatlan (a kamerakezelés miatt), és nekem sem tetszik a grafika (ami ha más jó lenne, akkor még nem is zavarna annyira).
    sajnálom, nem ezt vártam. f8
  • tier
    #153
    Nem torol semmi szemetet, csak miutan kirakta a wavokat, akkor ujra tomoriti okat.
    Egyebkent szerintem gagyi a jarek es tulzas lenne azt mondani, hogy optimalizalva lenne.Abit NF7,XP2000+,Ti4200-n 50 FPS?!! Emellett a grafika gagyi.
  • I.C.ram
    #151
    Beraktalak. Majd talán holnap nyomhatunk egyetkettőt :)
  • Maxxx
    #150
    Runtime error nalam is befigyelt. :p

    Eloszor tul uj vga driverre gondoltam (ForceWare 52.16-osra) meg frissitettem az nforceos driveromat is 2.45osre.

    De indult el vegul nalam, hogy launchernel nem 100 hzet adtam meg, hanem 85ot (refreshproggi meg utana is nyomta a 100at neki, szal tok8).
  • Harek
    #149
    DX9 fentvan? Ha igen lehet még régi VGA driver hiba is. próbáld ki.
  • musha
    #148
    nem, most már megoldódott.
    a helyzet az, hogy a játék maga valóban 1,2 giga. viszont kő neki cirka 3 ahhoz, hogy fel tudja rakni, oszt a végén letörli a szemettyét!
    no :)