584
Worms 3D
  • M@TriX
    #404
    kösz, azon már nem működik, a szerizpakkos kérdés is lényeges volt kösz!
  • Cracker-kölyök
    #403
    2/2:
  • Cracker-kölyök
    #402
    Tessék felraktam neked!
    1/2
  • M@TriX
    #400
    ja, te feltetted a service pakkot? Felmennt?
  • M@TriX
    #399
    public helyről szedted, mert engem érdekelne, most csurog egy verzió, de érdekelne ha fennt van vaalhol egy rip...
  • Cracker-kölyök
    #397
    nekem se m1! Most a dc-ről prószálom leszedni , de iszonyat lassú!!!!
  • Loading ERROR!
    #396
    Ott valmi baj van mert egy link se működött
  • zaki
    #395
    gamecopyworld.com-on biztos találsz
  • Loading ERROR!
    #394
    Valaki segítsen! Honnan lehet letölteni egy cracket a játékhoz?
  • mikike
    #390
    a röpködős pályát hogyan lehet megcsinálni?
    amiben sok láda van a vízben és 2 jetpackkal kell felszedni?
  • Eye-scream
    #389
    Nyerd meg úgy, hogy arany serleget kapj érte...
  • Darth Makesz
    #387
    Na szóval, megcsinálom azokat a training küldetéseket, akkor kaptam a majmos, golfos stb. pályát, de többet nem tudok. Vanak azok a küldetések, ahol pl. a sírokat kell "fölásni", a jegesmacin lehet mászkálni stb., azokat a pályákat nem kapom meg :( Nem tudjátok, hogy hol lehet pályákat szerezni?
  • Tom3 #386
    Milyen a Worms Blast?
  • Malakai
    #385
    www.worms3d.com
    Ott pl van patch (support)!
  • Lacc
    #384
    Mindenkinek simán ment a multi a Wormneten? Mert nekem nem nagyon jön össze... Mégpedig az a baj, hogy ha csatlakozok valahova, akkor nem tudom hozzáadni az én csapatomat a játékhoz. Azt mondja, hogy nem felel a host, csekkoljam a kapcsolatomat. Volt valakinek ilyen gondja? Vagy kell vmi patch (nem tudok róla hogy lenne)?
  • mikike
    #383
    kódokat nem tud hozzá valaki?
    vagy fasza pályákat?
  • Tom3 #382
    Valakinek mar megvan?
    http://sharkywarez.uw.hu-n lelehettolteni ingyen!
    Van a Ripzben 1cd es van a gamez-nel is 2cd!
  • Laacaa
    #381
    Hi mindenki!
    Grebber nekem is volt ilyen dolog, vegul rajottem hogy az egesz rendszerem d-n van + jatek is de az valamiert a c-n akarta a chest (jol irtam?) hasznalni, igy beallitottam hogy c-n is legyen, mostmar ok.
    Apropo nem tudja valaki mit kell teljesitenem h a tutorial elso ket palyajat megkapjam? Mar 25%-at "kinyitottam" de az a ketto nem megy.
    Ja, meg tenyleg sz@r a kotel, meg h hianyzik egy rakas fegyver. Lehet h valami expansionra tartogatjak?
    Amugy szerintetek melyik volt a legjobb 2D-s resz?
  • Malakai
    #380
    Patesz vagyok: Igazándiból nemtom' miről lehet dumálni, amíg nincs újdonság a témával kapcsolatban.. :P A patch problémáiról még nem hallottam, nálam semmi gáz nem volt, cak ennyit tok'.
    Mr_no_NaMe: A sega utáni leállást nem vágom, patchel próbálkoztatok? (új crack kell ahoz)
    grebber: Codec problema lesz nálad is, a worms3d.com-on meg fent van egy patch, ezt a dolgot mondjuk nemtom' megoldja-e. Szedd le a codec packokat!

    Egyébként pedig majd meccseket lehetne szervezni, akinek ilyesmi 7végenként oké lenne, az írjon majd!
  • grebber
    #378
    HELP!! Kiirtam cd-re a játékot feltelepítem ráviszem hogy play és visszadob a windowsba!MIÉRT csinálja ezt kell valami patch?
  • Mr_no_NaMe
    #376
    Sziasztok!
    Leszedtem a gamét és a Deviance mappából betettem a cracket de amikor el akarom indítani egyrészt közepes méretű másrészt pedig mindig hibát okoz és ezért leáll a SEGA felirat után!Plíz help!
  • Malakai
    #374
    Tudom, hogy hülye kérdés, de a launcher.exe-t indítod?
  • neménvoltam
    #369
    crack kell hozzá. Ott van a 2-es CD-n a Deviance mappában.
  • Eye-scream
    #367
    Nah igen én is itt hagytam abba:)
  • mikike
    #366
    hát ez egy nagy fos
    irányítani lehetetlen, miért nem raktak bele FPS vagy TPS nézetet állandó bekapcsolással?
    miért nem lehet a billentyűket átkonfigurálni?
    miért nem lehet oldalra is lengeni a kötéllel ha már 3D, vagy egyáltalán rendesen használni a kötelet mint a régiben?
    miért nem lehet barlangokban is játszani, vagy egy normális pályát generálni kevés vizzel?
    miért nem számolja a pontokat, nincsen tabella?

    szóval...
    volna még mit javítani rajta, sok mindenben az előző jobb volt, ez szebb, remélem a 4D már használható is lesz
  • zaki
    #363
    nincs hozzá magyarítás
  • Falabu #361
    Húúúú nagyon állat lett a játék! Nekem nagyon bejön! Bele kell jönni és akkor apríííííttáááááss!
  • progeny
    #360
    ?????????
  • progeny
    #359
    Helosztok, megszereztem a gamét, de XP nem tudom telepíteni. Pont mikor végezne resetre fagy. Másnak nem volt ilyen????
    HLP!
  • Malakai
    #358
    Én soxor hostolok, 3 fős szokott lenni és [HUN]-al kezdődik mindig a szervernév, de nem szoktam passwordöt beállítani, úgyhogy gyorsan meg szokott telni a hely.
    Egyébként a nevem is [HUN]_Malakai ott, csak, hogy lehessen látni, ha hazai van bent. Ha látok is több hasonlót a lobbyban, akkor a szerverhez a jelszó = jelszo
    :)
  • Malakai
    #357
    www.gamecopyworld.com-os cracket próbáltad? (1.1-esnek jelzi asszem ott)
  • HoTDoG
    #356
    Hm. Én most töltöttem le, feltettem, rátettem a petchet, és a gamecopyworldos cracket. Tökéltesen működik, semmi baja.
    Magyar szerver nincs? :)
  • Malakai
    #354
    ...mármint wormneten.
  • Malakai
    #353
    Nah, jó lett a patch! :) 5 játékból 4-szer nem a játék (vagy a gép) volt a hibás, hogy nem ment végig.
  • Malakai
    #352
    Nah, végre van online szerver a gcw-n, szóval a patchet is most szedem le. Nálatok ment? Miket javított?
  • Eye-scream
    #348
    Töröld le a kodekpekkedet :)
  • Malakai
    #346
    Sorry a megfogalmazásért. :D
  • Malakai
    #345
    Az új 1.1-es crackel? A GameCopyWorld-ön fent van a crack.
    Mondjuk én még nem próbáltam, nemtom' jó-e. Sajnos a GCW-s szerverek, ahol fent van a crack offlineok éppen.
  • Lacc
    #343
    Ha megnyomod a Backspace-t akkor kijön a grenerelésből.
  • mustar
    #341
    Ott akadtam el hogy van egy olyan pálya ami egy kalóz szigeten játszódik (cápa, kéz a földből, gázpalackok) és ugybár valami ilyasmi a feladat hogy szedjem le a világító torony tetejéről a ládát. Én eljutok odáig hogy jetpack-vel visszamászok és felszedek 2x Girdert, ezután nem tudok elmozdulni addig amig le nem rakom mind2t, Hogyan tudnám megcsinálni???