584
Worms 3D
  • SGYEMSZTSZ
    #503
    PLEEEEAAAASSEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • SGYEMSZTSZ
    #502
    ugyan ez van nálam is valaki segitsen

  • Black krisz
    #501
    Hy! Lenne egy kérdésem! Haverral neten akarunk játszani. Regisztráltuk magunkat a gamspy-on majd felléptünk és csináltunk egy szobát. Na most aza baj hogy mikor az az embernek aki joinolt (jelen esetben nekem) kiírta hogy Nem tudsz csatlakozni és hogy CHeck your internet network! Na mondom ok, de hol állítsam be az internethozzáférésemet... :D SZal nem igen tudom hogy mi tévő legyek. Ha valaki tud segíteni akkor PLEEEEASSEE írjon!!!
  • zaki
    #500
    az a gáz, hogy már kicsit régi a játék, azért mondtam a dc-t...
  • Kingsley
    #499
    Azon kívűl nem tud valaki egy warezt?? mert a DC-hez nem nagyon értek
  • zaki
    #498
    DC
  • Kingsley
    #497
    Hol lehet letölteni a játékot???Help
  • Kingsley
    #496
    nem?
  • Eye-scream
    #495
    nem, nem.
  • Kingsley
    #494
    Valaki segítsen plíííz
  • Kingsley
    #493
    Worms 3D=a Worms2-el??? és nem tud valaki 1 oldalt ahonnan le lehet szedni?
  • Patesz
    #492
    Ha télleg igaz a hír már most várom!
  • grebber
    #491
    Új Worms a láthatáron

    [2004-04-29 @ 18:32 - ZeroCool]

    A Team17 emberkéi az idei E3-ra időzítették legújabb Worms játékukat. A Worms Forst Under Siege PC-re, Xbox-ra, valamint PS2-re érkezik, elvileg még idén télen. Az E3 Sega standján bemutatásra váró alkotás szerény véleményem szerint nem túl sokat változott, amit a mellékelt képet is bizonyítanak. Mindazonáltal biztos mókás lesz, mint az eddigiek. Na, majd meglássuk :)

    Info: Gamestar.



  • steweee
    #490
    azt hiszem hogy az ace mega codec miatt.de már nem elmléxem hogy kell megcsinálni úgy hogy ne kelljen uninstallálni az acét.bár vmi rémlik hogy vmelyik könyvtárban ki kell törölni a betétvideókat.
  • elgee
    #489
    Hi mindenki. Lenne egy problémám a játékkal kapcsolatban. Crackeltem már, de amikor az exe fájlra klikkelek be is jön egy ablak csak utána megjelenik egy hibaüzenetes ablak hogy : a Worms 3d.exe hibát észlelt, ezért leáll. Please help
  • M@TriX
    #488
    olvass lentebb van mentés és magyar hangok is...
  • Balli
    #487
    Sziasztok!

    Király a játék!
    A topic meg haldoklik :)
    Kódok még nincsenek?
    Ha valaki a mailemre eltuda küldeni egy végigvitt mentést melyek aktiválnák a fegyvereket nagyon megköszönném! (ugyanis csak egymás ellen szoktuk nyomni :)
    Magyarositas nem is lesz? (magyar hangok)

    [email protected]
    köszi előre is
  • M@TriX
    #486
    jaja, lehetbnének letölthető pályák...
  • Encore
    #485
    Esetleg egy kiegészítő lehet? Bár én jobban örülnék egy pálya szerkesztőnek vagy egy mappacknak, mert az alap pályák már uncsik, a map generátor meg nem az igazi!
  • zaki
    #484
    Jönnek a férgek
    Játékipar - 2004-02-06 16:57:00

    A Team 17 hivatalos fórumán megerõsítést nyertek azon néhány hete keringõ szóbeszédek, miszerint a fejlesztõstúdió a végtelenségig kiáknázott Worms széria újabb tagján dolgozna. Az idei esztendõ második felében megjelenõ új rész célplatformjai egyelõre ismeretlenek, ám a tétel pontos címérõl az ígéretek szerint még e hónap folyamán lehull majd a lepel. Részletek tehát az elkövetkezendõ hetekben várhatóak.

    Info: 576 Online
  • zaki
    #483
    ja, sorry
  • ScoobyDoo
    #482
    #469 :)
  • Encore
    #481
    Én már komolyan nem emléxem honnan van de majd ha visszakapom a cdmet akkor elküldöm, mert most nincs fent a game.
  • zaki
    #480
    gamecopyworld.com?
  • ScoobyDoo
    #479
    Biztos van valaki itt akinek crackes a service patches játéka, Please írja már le, hogy honnan szedte a cracket hozzá. THX
  • Encore
    #478
    Akkor ha régebben ment, akkor nem a progiban van a bibi.
    Talán driver gond, próbálj ki egy újabb vagy egy régebbi drivert. Vagy a windows szórakozik.
  • adamadam
    #477
    scoobydoo: amikor ez a crc-s dolog történik akkor nem megy tovább.egyszerűen abbahagyja az installálást.
  • yal
    #476
    regebben mikor jacottam semmi gaz nem volt
  • yal
    #475
    nalam viszon fentvan az is..
  • Encore
    #474
    Hasonló problémám nekem is volt, hogy egyszercsak elkezdett szaggatni de miután feltettem a srvicepackot elmúlt.
    Nem tudom nálad mi lehet gond.
  • yal
    #473
    Van egy kis gond a jatek iszonyat szaggat 5-10 fps..
    A configom viszont jo es semmi mas jateknal nem volt gond. Epox 8rda3+ 2600+ barton gef4 ti 4600 512ddr 333 szal nem kene szaggatnia. feltettem a servicepacket is de igy se jo
  • ScoobyDoo
    #472
    Crack??
  • ScoobyDoo
    #471
    pl gamestar.hu meg egyebek....
  • adamadam
    #470
    és ezt a service packot honnan lehet leszedni?
  • ScoobyDoo
    #469
    Jó megpróbálom és felrakom. De a patchez tudnátok mondani egy internet oldalt ahonnan letudnám szedni a cracket?A gamecopyn nem találtam.
  • Encore
    #468
    Esetleg próbáljátok meg felrakni a servicepack-ot is hátha úgy megy.
  • ScoobyDoo
    #467
    devianceos az enyém és devianceos cracket használok hozzá. Mégsem megy. Már mindenféle windowson próbáltam.
  • ScoobyDoo
    #466
    Nah. Amikor indítom azt írja ki, hogy a Worms3D.exe hibát észlelt ezért leáll... Mit csináljak skacok?
  • ScoobyDoo
    #465
    Amikor CRC hibát talál akkor lehet olyat is választani telepítés közben, hogy tovább lépjen és ne foglalkozzon a hibával. Próbáld meg újra.
  • adamadam
    #464
    hi! nekem se megy a játék, de nekem azt se engedi hogy felrakjam a gamét, mert az 1. cd másolása közben kilép.azt írja hogy a data.2 crc-s. ugyanakkor egy ismerősnek hibátlanul megy. erre nem tud valaki valami tippet adni?