584
Worms 3D
  • Bueno nacho
    #544
    Megvan a Worms már elég rég óta,eddig semmi baja nem volt,de tegnap ismét feltettem,és azzal kezdte, hogy rögtön az elején leállt.
    Már legalább 100-szor újratettem,feltettem a service pack 2-t crackeltem a legújabb deviance crackkel,lekapcsoltam az animácíókat,újraraktam a windowsot,de még ígyis csak a töltésig jutottam el,de utána a Worms3d.exe hibát talál és kilép.Légyszi segítsetek, ha tudtok!
  • PetiHUNSKH
    #543
    Plííz küldje már el valaki alább említett mentését !!!!! Már eccer kijáccottam, de vmi miatt ujra kellett rakni, és elveszett a mentés...
  • PetiHUNSKH
    #542
    Plz ha vkinek van végigjátszott Worms 3d-s mentése (összes fegyver és pálya), az plíz küldje el nekem ! Előre is köszi !

    E-mail címem : [email protected]
  • PetiHUNSKH
    #541
    Ezt neked írtam.
  • PetiHUNSKH
    #540
    Heló !

    Encore, elküldenéd nekem is azt a Worms 3D-s mentésed amikor az összes pálya és fegyver megvan? Előre is köszi !!

    E-mail címem : [email protected]
  • PetiHUNSKH
    #539
    Hali
  • Beni521
    #538
    sokaknak nem tetszik a +D-s Worms. De én hozzá szoktam. Pl. a San Andreasnak köszönhetően. ÉS ITT CUKIBBAK A KUKACOK!
  • moor09
    #537
    nem tudja valaki az advanced kódot naon kéne
  • Verselő Lina
    #536
    Nincs valami csalás amivel tovább tudnám vinni a pályákat???
  • alakulat
    #535
    Hi!

    Miért van az hogy nem teljes képernyőn megy a játék???
    Van hozzá nocd crack???????
  • bg012
    #534
    helló
  • terminátor5
    #533
    igen játszható multiban is
    nekem megvan hozzá a crack!!!

    david
  • terminátor5
    #532
    magyarositást nem tudtok a wormshoz???
    nagyon kéne!!!!

    kösz
    david
  • rohadt alma
    #531
    Worms 3d crakelve játszhato multiplayerben?
  • edem11
    #530
    ja és nem tudsz magyaritást
  • edem11
    #529
    Köszi, akkor most végigivittem tutorált
    remélem
  • reménytelen
    #528
    Azt jutalomként kapod, ahol egy csomó fegyvert ki lehet próbálni, nincs feladat.
  • edem11
    #527
    Please help!!!!!!!!!!!
  • edem11
    #526
  • edem11
    #525
    Rajzoltam paintel jó lett[IMG]C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Pictures\Worms party war2[/IMG]
  • edem11
    #524
    Ja és havan magyar hang azt melyik oldalon lehet letölteni
  • edem11
    #523
    Valaki meg tudná írni mitkell csinálni a the driving range nevű pályán
  • ffxi
    #522
    Nekem nem indul 2 okból:
    + Nem tudom mit kell írni az "advanced"-be?
    + És azután azt írja, hogy "Wrong insert disc"?
    Köszi
  • takraj
    #521
    Ennek a megoldására én is kíváncsi lennék...
  • CaviaR
    #520
    ??
  • CaviaR
    #519
    Valaki segítsen!
    Szokásos Runtime Error-om van. Felraktam mindkét servicepatch-et, de továbbra is fennáll a hiba.
    Fent van egy ac3 filter, egy divx 5.05, és egy xvid. Ezeket nem szedem le mert akkor még filmet se tudnék lejátszani.


    Más megoldás?
  • Saby
    #518
    Köszönöm hogy senki sem segített de megoldottam, az egyik pályát magamtól a másikat egy másik fórumban segítették!!!!!!!!!! De azért köszönöm!!!!!!!! CSá csá
  • Saby
    #517
    Helló! Elakadtam a Worms 3D-ben vki segítsen!!!! A tutorialban a "The Driving Range" nevű pályán. A pályán nem tudok mozogni 1 életem van és egy csomó célkereszt található. Azokba ha belelövök felrobbannak és új jön helyettük mindaddíg míg vízbe esnek. Az összeset vízbejuttattam de nem lett vége a pályának!!! Mit kell itt csinálni???? A campaign menüben meg a "Plaice holder" nevű pályán akadtam el! Egy világítótoronyra kell (a végén) feljutni de csak 2 girderem van (semmi más), ez kevésnek tűnik mert nem tudok felugrani, pedig sztem ott lenne vége a pályának... SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG!!!
  • bazza
    #516
    HahÓ!
    A Kukacom mindig mozog! Hogyan tudom megállítani? Nem nyomok semmít, de a kukac mindig baktat előre...Miét nem tudták tps-re megcsinálni?
  • BonBon
    #514
    ????
  • BonBon
    #513
    Segítene valaki?
    Miért fut a játék 60Hz-en?
    A Launcher-ben csak 0Hz-et lehet választani.
    Lehet, hogy az Advanced-be kell írni valamit?
    2 gépen is kipróbáltam (DX9b, DX9c),
    és felraktam a Patch-et is, de semmi.
    Help!

    Köszi
  • M@TriX
    #512
    Tudom nem kell segítség a fejlesztéshez, de azt megjegyezném, hogy a Worms3D egyik hibája az, hogy nincs térkép editor és nem is adnak ki hozzá újabb térképeket. Ebből az egyiket jó lenne ha ti megtennétek, mert az növeli sztem a játék élettartamát. A W3D pályáit hamar ki lehetett készíteni aztán egy idő után ráun az ember hiába jó amúgy a játék... mert nekem nagyon tetszett.
    A fejlesztők inkább kiadnak egy új részt, hogy aztán azt vegye meg az ember, nem adnak egy kiegészítőt sem a W3Dhez, ez a mi szemszögünkből hiba, nekik talán jó, majd kiderül...
  • M@TriX
    #511
    most olvastam róla PC.Games-ben, meg láttam egy eltévedt képet is. Nem rossz és ami jó hír, hogy ősszel (?) érkezik.
    Csuhejj, mondjuk talán pont akkor jön majd a Worms Siege is.., de jobb2 mint egy sem...
  • M@TriX
    #510
    ajaj, inkább nem kérdezek mert egyre kíváncsibb vagyok. Még annyit ejts már el, hogy mikor lesz a bejelentés, amikor kb többet tudhatunk meg...
  • wrack
    #509
    Nem, más stílusú a game, alapvetően más pl. a bolygóforma miatt is. De nem csúnya szerintem :)
  • M@TriX
    #508
    az 5let nem rossz :)
    A Midway engine-je hajtja majd a gémet? Az nem lenne semmi ;)
  • wrack
    #507
    Ne add fel! :) Vasárnap vonatra szállsz, délre beérsz a Blahához, 6-8-ig nyomod, aztán még előtted az este :)
  • M@TriX
    #506
    jól hangzik, ha Pesti lennék nem is hagynám ki, szeretek teszterkedni meg a Worms-öt is szeretem :)
    Ha esetleg online teszt is lesz, akkor abban esetleg besegíthetek ;)

    Sok sikert!
  • wrack
    #505
    Hoi!

    Betatesztereket keresunk magyar fejlesztesu Worms-klon jatek betatesztelesere elkovetkezendo idoszakra a julius 10-i hetvegetol. Ha van akit erdekel a dolog, van affinitasa ahhoz hogy nyustoljon egy jatekot, hibat talaljon benne, segitseget adjon a beloveshez az jelentkezzen a chris kukac mithis . hu mailcimen nevvel, telefonszammal, bemutatkozassal. A dolog teljesen flexibilis, minden hetvegere felhajtunk egy bandat; aki jon arra a hetvegere az jon, aki nem,
    nem. A teszt a fejlesztocsapatnal zajlik, nem otthoni tesztrol van szo.

    A feladat single illetve multiplay jatekban:

    - hibak megtalalasa
    - a jatek pozitiv/negativ velemenyezese egy elso koros felhasznalo szemszogebol
    - jatekelmeny velemenyezese
    - finomhangolasra otletek adasa

    Amit az illeto nyerhet vele:

    - ha letol nehany napot a hatralevo hetvegekbol es hasznosnak bizonyul amit csinal, akkor bekerul a creditsbe es kap egy tiszteletpeldanyt
    - ha kimondottan tehetsegesnek bizonyul akkor ez a kis mutatvany belepo lehet a jovoben a jatekfejlesztoi szakmaba foallasu teszter, esetleg designer munkakorbe.

    -----------------------------
    bye
    wrack
  • M@TriX
    #504
    legújabb patch fennt?