10753
Bajnokok Ligája
  • homeless
    #10512
    Mindenki a marcára hivatkozva vette át.
  • Rudee
    #10511
    Foglalkoznak vele, itt Hollandiában is írtak róla a lapok kivétel nélkül. És nem dícsérik a bírót.
  • Rudee
    #10510
    Az ISIS mögött is Perez áll.
  • Rudee
    #10509
    The Sun, Independent, Metro. Csak 3 brit "lap", akik lehozták a hírt.
  • homeless
    #10508
    Érdekes, hogy sem a PSG játékosok, sem a PSG szurkolók, sem Emery, sem a francia lapok nem foglalkoznak annyit a a bíróval, mint a Marca és a real szurkolók :D :D


    Utoljára szerkesztette: homeless, 2017.03.12. 12:29:20
  • SLICK
    #10507
    igen, a Real tehet mindenről, meg a szurkolói. Migrációt is ők indították el biztosan.
  • homeless
    #10506
    A marcán kívül semmilyen más forrás nem erősítette meg, hogy eltiltanák a bírót. Meglepődnék, ha tényleg eltiltanák, mert ez játékvezetői szempontból egy különösen nehéz meccs volt és viszonylag jól megoldotta a német bíró. Sokkal könnyebb meccseken, sokkal nagyobbakat szoktak tévedni. Pl annak sem lett következménye, hogy a tavalyi BL döntőben megadták Ramos lesgólját...
  • Rudee
    #10505
    A esés közben keletkezett turbulencia következtében ritka volt a levegő körülötte :D
  • Rudee
    #10504
    A Ranieri-buktatást szépen kivitelezték, nem elképzelhetetlen a dolog, ha a Sevilla ellen továbbjutnak persze.
  • Rudee
    #10503
    Az UEFA nem nagyon tilt el senkit sem videók alapján, utólag. Az csak Angliában működik. Pedig jó lenne, és nem csak ez miatt az eset miatt, hanem úgy általában.
  • Rudee
    #10502
    Szerintem nem savanyú a szőlő, egyszerűen vicc, hogy a BL-ben ilyen megtörténhet.

    Kb olyan ez, mint a zambiai bíró a klub VB-n. Bár ez az Aytekin elismertebb, de ne feledjük, hogy a török vér benne van. Azok meg nem arról híresek, hogy ellenállnának egy kis plusz pénznek. Én nem tudom elképzelni, hogy 90 perc alatt ennyi véletlen történjen. Tévesen megadott illetve meg sem adott büntetők, elmaradt lapok és a végén az 5 perc ráadás.

    Ha az Arsenal-Bayern párharc fordult volna meg ilyen körülmények közt, akkor is hasonlóan nagy lenne a felháborodás.

    Teszem hozzá, hogy ez a fasz fújta az albán-izraeli VB selejtezőt is, ahol szintén történtek érdekes dolgok. És az is eléggé fura dolgo, hogy az általa vezetett meccsek több mint felét esik gól a hajrában. A kiosztott piroslapokban is párját ritkítja.
    Van egy olyan érzésem, hogy a mai HSV-M'gladbach meccs se lesz élete legjobbjai között.
  • Rudee
    #10501
    Perez? Hát Te nem vagy magadnál.

    Ő kérte talán az UEFA-t, hogy tiltsák el a bírót?
    Utoljára szerkesztette: Rudee, 2017.03.12. 10:50:18
  • homeless
    #10500
    Hagyjuk már ezt az eltiltást. Suarez eseténél nem arról van szó, hogy a közelében sem volt a védő és feldobta magát, mint ahogy Ronaldo szokta. Megtörtént a kontakt és megtörtént a szabálytalanság, Suarez pedig rájátszott. Egyébként a játékosok 90%-a rájátszik az ilyen kis szabálytalanságokra, mert különben a bíró észre sem venné. Emiatt senkit nem fognak eltiltani, mert hozzátartozik a játékhoz. Az egész bíró körüli cirkusz Perez izzadtságszagú vergődése, mert nem bírja elviselni, hogy pont a születésnapján írt történelmet a Barca. A meccs óta Perez háziújságja, a marca, csak azzal foglalkozik, hogy elbagatellizálja a Barca érdemeit egy olyan meccsen, amihez semmi köze a madridnak. Csoda, hogy a vén maffiózó túlélte ezt a komoly traumát.
  • IXEMGabeo
    #10499
    eskuszom a masodik golnal mintha direkt tortent volna...
  • Lacee86
    #10498
    Ki tudja... Lehet itt bírózni (meg Suarezezni, akit igen komoly időre eltiltanék a játéktól így visszaesőként, mert ugye az "étvágy" balhéit sem feledjük...), de PSG amit művelt, arra sincsenek szavak.
  • IXEMGabeo
    #10497
    ja savanyu mosta szolo:)

    amugy nekem Barcaskent rohadt bundagyanus az egesz...nem a biro, hanem a PSG reszerol...valakik kurva nagy fogadasi penzt kaszirozhattak
  • homeless
    #10496
    Ez csak a Marca agyszüleménye, hivatalosan senki nem erősítette meg. Érdekes, hogy még a PSG játékosok sem bíróznak, csak a realosok, akiknek kb semmi közük a meccshez :D
  • limperatore
    #10495
    suarezt is eltilthatnak a picsaba
  • Rudee
    #10494
    Micsoda meglepetés.
  • Stockbauer33 #10493
    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/413296_hibai_miatt_nem_vezet_tobb_meccset_a_mostani_bl_a
  • Tyler1
    #10492
    Vagy ha a Leicester kicsapná valamelyik nagyot a ringbű, és a tavalyi csodabajnoki után idén meg a bl-t húzná be :)
  • REALista
    #10491
    Nekem megfelel a forgatókönyv.:)
  • SzocsA
    #10490
    Szerintem pályát tévesztett amúgy már kapott sárgát ezen a meccsen mert feldobta magát a 16oson belül...
  • bakkerman
    #10489
    Nyugi majd mi megkapjuk a Bayernt szokas szerint,Ancelotti húz valamit,a Real kifogja a Leicester/Sevilla továbbjutóját,és máris elvan felejtve a tegnapi meccs meg a biro meg minden
  • Mor3llo
    #10488
    Cigó Mariskának a támasztólábába szállt bele hátulról Mascherano.
  • szucsy89
    #10487
    Suarezt nem kell félteni ha színészkedésről van szó, asszem hollandiában volt olyan szezonja mikor 15-6 sárgát kapott és mindet színészekdésért... :)

    Di Maria a tegnap este nagy balfasza, ha a 84. percben 3-1nél belövő a 1000%-os ziccerét, akkor most 3-2 a végeredmény, és senki sem beszélne semmilyen csoda fordításról, de hát nincs ha... csak a balfasz cigó Mariska :D
  • Mor3llo
    #10486
    Itt a marketingérték a fontos. Nem az, hogy kinek mennyi pénze van.
  • karajjj
    #10485
    Ordas nagy kamutizenegyes volt. A végén még a saját nyakát is fogta...
  • bakkerman
    #10484
    Miert nem segitik a ket arab csapatot (psg,city) ? Naluk van kis tulzassal a vilag osszes penze,megvehetnek kilora minden evben a BL-t. Nem hiszem hogy a ket spanyol gigasz nagyobb penzeket tudna felmutatni mint a ket arab
  • Mor3llo
    #10483
    Suarez a földbe a lábfejével rúgott bele, és egyből esett össze. Ne játszunk már hülyét.
    Az arcához sem ért oda, a vállán volt max a keze. Nyugodtan oda lehet tenni, hogy a Barcának 10-ből 8 bíró befújta volna.

    https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra
  • homeless
    #10482
    Hányok ettől a bírózástól. Az első büntető egyértelmű volt, a második pedig maximum véleményes, de semmiképp sem kamu. Vedd le a szemellenzőt és nézd meg kikockázva, több kameraállásból a szituációt. A védő jött lendületből, Suarez megelőzte, ezáltal jobb pozícióba került, a védő pedig elsodorta úgy, hogy volt kontakt a lábaknál is(bal térd, jobb vádli), ráadásul teljesen feleslegesen odakapott Suarez arcához. Ott volt 2 méterre az esettől a játékvezető és a vonalbíró is és nem volt vita arról, hogy jogos e a büntető. 10-ből 8 játékvezető befújta volna.
  • Mor3llo
    #10481
    Nézd, maga a továbbjutás megsüvegelendő.
    Azonban ne csináljunk már úgy, mintha a 91. perces kamutizi nélkül is meglett volna. Se lélektanilag, se sehogy.

    Pont ezt írtam, hogy mi a francért kell ennyire látványosan segíteni a 2 spanyolt, amikor anélkül is képesek bravúrra? Kamutizenegyes, a meccsen összesen 11(!!!!!!) perc hosszabbítás. Nemár...
  • Grove4
    #10480
    MAximum egy, azaz egy gól vitatható a hatból. Nem tudom mi értelme ilyenkor "kamuzni" meg "csalózni", ahelyett, hogy elismernénk a teljesítményt.

    Egy csapat a Bajnokok Ligájában 4 gólos hátrányból felállva otthon 6 azaz hat gólt rúgott az ellenfelének, amiből egy vitatható. Kérdem én: érdemes, vagy lehet ilyenkor bírózásról beszélni? Mert szerintem nem.
  • Mor3llo
    #10479
    Ez így van. Azonban azt továbbra sem tudom felfogni, hogy a kamutizenegyesek és szabadrúgások alanyi jogon járnak a 2 spanyol nagynak.
    Azért bosszantó ez, mert alapból jó csapatokról van szó, akiket ezáltal viszont a saját szurkolóikon kívül mindenki utálni fog.
  • limperatore
    #10478
    aki 4:0rol kikap az megerdemli
  • Tyler1
    #10477
    Csak irigyelni tudom a Barca drukkereket, egy ilyen meccset megélni, szerintem erről csak álmodni mer minden futballrajongó. Gratula!
    Nem létezik más csapat ezen a kurva bolygón, ami a lehetetlent megtudná csinálni.

    Van pár őrült ismerősöm, aki most gazdag lett :D
  • REALista
    #10476
    Volt egyáltalán 6 helyzete a barcának?:D
  • Lacee86
    #10475
    PSG-nél nincs nagyobb balfasz a világon most azt hiszem. :D
  • bakkerman
    #10474
    Holnap megneznek egy Arsenal-PSG meccset :DDD
  • SLICK
    #10473
    az első 11-es sztem nem volt jogos, de lényegtelen. Amelyik csapat ilyen nagy előny birtokában elszórakozza a meccset, az abszolút nem érdemel továbbjutást. Megérdemelték