10747
Bajnokok Ligája
  • SLICK
    #10466
    ez a PSG egy vicc bazdmeg :D
  • limperatore
    #10465
    El is buktam :D
  • Jim Morrison
    #10464
    Necces lesz
  • limperatore
    #10463
    En huztam h barca megy tovabb :D
  • Jim Morrison
    #10462
    Csak siman elfekudt, egyenesen elore, nem is neymar iranyaba ki balra

    Stockbauer vagy ki ne szorakozzal, mar masodik kommentedre valaszolok amit kitorolsz :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.03.08. 21:59:27
  • Jim Morrison
    #10461
    Csak szerintem nem tizi?
  • REALista
    #10460
    Hát ez beszarás...:D:D
  • LasDen #10458
    tovább fognak jutni bazmeg.... -_-
  • REALista
    #10457
    Milyen gólok ezek?:D saját magát ejti ki a PSG...
  • Jim Morrison
    #10456
    Ezt a potyát :D
  • SzocsA
    #10455
    Már nem azért de ez a PSG időhúzás az első perctől kezdve kurvára gáz......
    Ezek hogy nyertek 4-0 ra????
    Egy gól kellene nekik és akkor a barcának 6 kell ha innen kiesnek azt maguknak köszönhetik, de ilyen mentalitással, hogy időt húzunk, nem kéne továbbjutni...
  • IXEMGabeo
    #10454
    Juve!!1:)
  • bakkerman
    #10453
    Aztakurvaeget ilyen BL keddet :D csodameccsek voltak :D
  • Mor3llo
    #10452
    micsoda meccsek voltak ma :D

    holnap viszonzásképpen kapunk egy érfelvágós Porto-Juvét :D
  • homeless
    #10451
    Ez ugrott be az osasuna-szintű csapatról.
  • SzocsA
    #10450
    Hát csak idegesítő, de mi van, ha 0-1 re megy az arsenal? És az arsenal 11ese az volt?

    Amúgy kíváncsi lenék arra, hogy mi sülne ki egy PSG - Bayern meccsből, mindegyik vágna a másiknak 5-5 :D
  • Lacee86
    #10449
    Mit dühöngsz, nem mind1. hogy 5-1, 6-1 vagy 7-1? Szerintem amúgy nem volt 11-es egyik sem.
  • SzocsA
    #10448
    Nem láttam a meccset, mert dolgoztam, most néztem meg, mikor mutogatták a helyzeteket gólokat az m4en. Az a két kezezés, az nem ért 11-est? Robben helyzete, mikor is a combja mellett volt a kéz és abban akadt el a labda, meg a másik beadásnál is elakadt a kézben.
    Robben helyeznél, pont ott volt az alapvonali bíró!
    Akkor kérdem én mi a faszért álldogál ott?????? Ezért kellene a videóbíró....
  • bakkerman
    #10447
    Igen,mint ahogy Madridban is sokat nosztalgiáztak a 2002-es BL cimről,és azzal vigasztalták magukat amikor utána ÉVEKEN át zúgtak ki nyolcad meg negyeddöntőkben,és 12 évet (!!!) kellett várni egy újabb BL cimre. Nincs ezzel semmi baj,lehet most zrikálni minden Barcast,csak az veszi ezt zokon aki hülye,a Bayern elleni nagy szopást is túlélte a klub,és a szurkolóik is,rá 2 évre meg jött a tripla. Egyszer fent,egyszer lent,most ti vagytok jobb passzban,BL-ben 1 riválissal kevesebb már,bajnokság meglesz,Zidane az Isten. Nálunk is nagy Isten volt Pep,azt hittük évekig trónon leszünk vele,aztán végetért a sztori. Egyszer minden véget ér :)
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2017.02.15. 22:15:15
  • SLICK
    #10446
    ilyen nehéz időkben érthető, hogy csak ez marad vígasztalódásnak
  • Lacee86
    #10445
    Ez most kit érdekel? :)
  • homeless
    #10444
  • Lacee86
    #10443
    PSG ellen 5-0-t? :) Jó, hát végül is a lottó 5-ösre is van esély. :D
  • Rockynhooo
    #10442
    ... az Osasuna szintű csapatok ellen. Fejezd be a mondatod így.
  • SzocsA
    #10441
    Ja csak a tippmix Isten, most majd mindenki a psgre fogad, majd otthon a barca meg rúg egy 5-0 át :D
    A Psg játszott ma úgy ahogy a Barca szokott! :D
  • Lacee86
    #10440
    A Barca ma a pályán se volt szinte... Nincs az az Isten, hogy innen ne jusson tovább a PSG.
  • SzocsA
    #10439
    Szerintem kiesett a Barca, nem lőttek gólt, idegenben meg a Paris csak talál egyet és akkor már 6 kell :D
  • IXEMGabeo
    #10438
    Dortmund - Warszawa 8-4

    legutobb ilyen eredmenyre a 2004-es Deportivo - Monaco 3-8 volt az is csoportmeccs volt
  • SzocsA
    #10437
    Volt ez a műfüves foci, mikor kiment a labda és jött a bedobás a bírók felemelték a kezüket és számoltak, ugyan úgy mikor a kapusnál volt a labda számoltak....
  • Rudee
    #10436
    Egy félidőnyi lenne vagy 60 perc. Nem lehetne fix műsoridővel tervezni.
  • SzocsA
    #10435
    Amúgy itt miért nem áll meg az idő, mikor áll a játék? vagyis mikor nicns mozgásban a labda?
    Így nem lenne időhúzás.....
    Minden más labdajátékban megállítják az időt, mikor kimegy a labda...
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.11.23. 19:54:52
  • LasDen #10434
    mikor kellett Torgellének bármire is felkészülnie? :D
  • Rudee
    #10433
    Torghelle jól felkészült. Érdekes lesz az utolsó meccs, mikor a Dortmund Lisszabonba megy. A következő körben lesz az a meccs.
  • Rudee
    #10432
    Ez a gól is nagy bunda volt, a Dortmundnak járt volna 11-es. Három is.
  • Rudee
    #10431
    Aha, meg nyilván James-t is direkt nem engedték tovább mikor nem volt lesen.
  • SzocsA
    #10430
    Mekkora bunda ez a Dortmund Real meccs!
    Bíró elnézi a kezezést, Benzema meg megbotlik egy fűszálban ziccerben? :D
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.09.27. 21:02:16
  • Rudee
    #10429
    A tegnapi meccsek összefoglalója.
  • bakkerman
    #10428
    Szerencsetlen Legia ebbe beleszaladt...mindenesetre a szurkoloikon nem mult a dolog az biztos,mar miattuk megerdemelnenek majd egy gyozelmet,fantasztikus taboruk van (Y)
  • REALista
    #10427
    Vagy inkább a Sporting futkosott fölöslegesen 90 percig...:D
  • Rudee
    #10426
    Az sem volt gyenge fejes, ráadásul nem tenyérrel érte el hanem "csak" az ujjaival, ami sokkal gyengébb pont. Találd ki, hogy direkt ütötte a kapufára, hogy aztán befelé pattanjon. Ott a sors kb visszaadta a közeli Ronaldo lövést, ami meg kifelé pattant.

    A 90 perc nem volt fölösleges, legalább láttuk hogy Benzema még mindig csak szenved. Morata-nak jót tett ezzel.