10747
Bajnokok Ligája
  • IXEMGabeo
    #9904
    Bayern motivált volt...szezon végi formahanyatlás pech...előferdül...

    0-2 durva
  • Effe88
    #9903
    egyszerűen nem lehet bl címet védeni
    ez van
    sokkal motiváltabbak mindig akik nem nyertek mint az aktuális bajnok
  • Kaplan
    #9902
    Vannak ám fasza forgatókönyvei a sorsnak. Ez a Real most iszonyatosan erős, én nem érzem, hogy a Chelsea ki tudna bekkelni ellenük egy meccset. Aztán ki tudja, még bármi lehet, akár döntőbe juthat a másik madridi csapat is. Az is érdekes párosítás lenne!
  • IXEMGabeo
    #9901
    aztakurva eget nem hiszem el, ha Mourinho pont volt csapata ellen kell megküzdjön a döntőben...
  • Kaplan
    #9900
    Na, a németek el is szálltak.
  • bakkerman
    #9899
    real-chelsea döntő...
  • Janika114
    #9898
    2-2
  • IXEMGabeo
    #9897
    3-0
  • LasDen #9896
    2-3
  • bakkerman
    #9895
    tippek így majdnem a kezdés előtt?
    részemről 2-1
  • banok
    #9894
    Elődöntő, visszavágó
    20.45 Bayern München-Real Madrid
    tv: Sport1 hu, ZDF, TVR1, ITV1
    streamek:
  • Oziris666
    #9893
    Elég aberált hasonlat
    Maradjunk inkább focinál!

  • Effe88
    #9892
    nehéz dolog ám a bl címvédés
    ezt ti is tudhatjátok
  • Effe88
    #9891
    tavaly láthattad:D
  • Pukkka
    #9890
    Te otthon letolt nadrággal futsz rá a pélóra és csak idegenben megengedhető, hogy összeszorítsd a valagad?
  • Oziris666
    #9889
    Még jó h a Madrid otthon játszott...
  • Rockynhooo
    #9888
    Szerintem is! Elég masszív a Benfica.
  • Lacee86
    #9887
    Remélem. :) Hajrá Juve!!
  • bakkerman
    #9886
    Benfica-Juve tuti jó meccs lesz
  • Lacee86
    #9885
    Esélyes, h a mai EL elődöntők izgalmasabbak lesznek sokkal. :)
  • bakkerman
    #9884
    Nagyon úgy tűnik hogy elfogyott fejben a Bayern,pont erre a kritikus időszakra
  • IXEMGabeo
    #9883
    nem azért mondom, de a Chelsea - Napoli , Chelsea-Barca visszavágók baszott izgalmasak voltak és akkor ne beszéljünk a döntőről is a 2012-esről. Lehet a Chelsea játéka úgymond a futball megszégyenítése volt, de a meccsek izgalmasak voltak ennek ellenére...
  • [HUN]FaTaL
    #9882
    Sima Bayern az, sajnos.
  • SLICK
    #9881
    ez a meccs legalább tempósabb volt mint a tegnapi, meg néhol azért a Madrid is próbált valamit csinálni, nem úgy mint tegnap a Chelsea
  • horpeti
    #9880
    Annyira durván labdabiztos és gyors a Bayern, nem nagyon tudok elképzelni más játékot ellene, minthogy védekezni és kontrázni (mivel marhára letámadnak, nem lehet a saját 16osnál passzolgatni még ha meg is szerzi az ellenfél a labdát).

    Ezért válnak ezek a meccsek unalmassá, és nem is tetszik, ha ezt kell látni.

    Egy Barca-Bayern meccsre lettem volna kiváncsi, hogy lássam, két ilyen csapat mit kezd egymással.
  • IXEMGabeo
    #9879
    visszavágók izgalmasabbak lesznek...0 v 1 gólos mixekkel lehetett ám kaszálni:)
  • Sippie
    #9878
    az inter drukkereknek is szórakoztató az a játék :D
  • DasIsFuck
    #9877
    ez ok, de attól ez még nem lesz szórakoztató:D

    egy bayern vagy real szurkoló persze szemet huny ezek fleett ha nyer a csapat, de mint semleges néző dög ualom az egész.

    vagy a cheslea 12-es játéka szórakoztató volt?
    egy chesleas drukkernek lehet, de másnak...
  • DasIsFuck
    #9876
    "Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen"
  • SLICK
    #9875
    áruld már el, hogy egy Bayern ellen, melyik másik csapat támadna állandó jelleggel?
    Madridi oldalon az volt a legfőbb szempont, hogy gólt ne kapjanak, mert az = lett volna a biztos kieséssel. Egyébként a Bayern sem volt toppon, ennél lényegesen többet szoktak nyújtani. A Real megérdemelten nyert és csak Di Maríának köszönhetik a bajorok, hogy nem lett 2 vagy akár 3-0 a Madrid javára.
  • Sippie
    #9874
    :D mondjuk az is igaz, hogy tavaly az olyan helyzeteit belőtte a bayern, amit most Müller (vagy ki) a kapusba bikázott.
  • Pukkka
    #9873
    Hát azt, hogy több volt a nyílt helyzet, azért jó volt látni =D
  • horpeti
    #9872
    Én már a 10. percben húztam a szám, amikor a 2 belső védő passzolgatott a Bayernnél, mert éppen nem volt kinek passzolni. :)
    Semleges nézőnek szerintem szar volt a meccs.

    Nekem, mint Real szurkolónak meg jó volt látni, hogy bár a Bayern nagyon tudja azt, amit Guardiola akar játszatni velük, viszont sikerült állni a rohamokat és jó veszélyes kontrákat vezetni. Nyilván jobb lenne forditva látni, ahogy a Bayern van beszoritva, de akkor nem Real-Bayern meccs lett volna.

    Bayern szurkolóként se lettem volna boldogabb, látom, ahogy próbálkozik a csapat, de semmi se jön össze. :)
  • DasIsFuck
    #9871
    Mert egy real szurkolónak jó volt azt látni, hogy 11 emberrel beáltatok a kapu elé egész meccsen?
    vagy egy semleges nézőnek ez szórakoztató, hogy eggyik csapat parkoltatja a buszt a kapu előtt, másik meg körbepasszolja 60x
  • DasIsFuck
    #9870
    cöh...milyen oltári hülyeség azt gondolni, hogy a focit gólra játszák?
  • horpeti
    #9869
    A Bayern szurkolóknak ez. :P
  • SLICK
    #9868
    a tegnapi játékban szarabb, hangulatban pedig mérföldeket vert a maira.
  • DasIsFuck
    #9867
    Egy fogós kérdés, melyik elődöntő volt a szarabb, ez vagy a tegnapi?:D

  • Lacee86
    #9866
    Hülye köcsögök, ment a mixem miattuk...
  • Sippie
    #9865
    Szóval ez a Bayern lenne erősebb a tavalyinál?

    seems legit...