10747
Bajnokok Ligája
  • banok
    #9864
    A mai elődöntő
    20.45 Real Madrid-Bayern München
    tv: Digisport1 hu , ZDF, STV1, RTS1, HRT2
    streamek:
  • bakkerman
    #9863
    Meg még Rehhagel 2004-ben az EB-n. Az is a futball megszégyenítése volt. Bár nyertek egy EB-t vele,ma már csak ez számít ugye.
  • SLICK
    #9862
    hát nyilván azért verte ki az AtMa a Barcát, mert a Barca mutatott vmi játékot :D
    Gondolom Hegyi Iván volt a megmondó ember megint.
  • horpeti
    #9861
    Az tetszett, hogy valamelyik "szakértő" a szünetben azt mondta, hogy ezért kár, hogy nem a Barcelona játszik, mert akkor látnánk valami játékot is. :D
    El is mondtam a magam véleményét róla, ide nem fejtem ki. :P

    Ez nem azt jelenti, hogy szép volt látni a meccset, de ilyen meccset is látni kell. Ilyet úgyis csak Mourinho tud produkálni, nem látom túl gyakran. :) Szépen ölték a focit.
  • Pukkka
    #9860
    Én annyit mondtam, hogy jelenleg a Chelsea van jobb helyzetben. Ezen kár is vitázni.
    Az, hogy az Atma közelebb volt a gólszerzéshez max akkor lehetséges, ha ide számoljuk a kaputól 10 méterre elszálló homályokat. Egy Costa fejes volt amire azt lehetett mondani, hogy veszélyes volt, de a kapus arra is mozdult.
  • Lacee86
    #9859
    Azért a fociban ez nem így működik, h na a hazai pályán nem tudtak gólt lőni a Chelseanek, akkor úristen, mi lesz idegenben. Még így is sokkal közelebb álltak a gólhoz, mint a Chelsea, és mondhatni, h ez egy ilyen nap volt. Ha jobb napot fognak ki, most 2-0-ról beszélhetnénk akár. Persze a visszavágón benne van a sima Chelsea győzelem is, ezt én nem mondtam, de ezt kevésbé valószínűnek tartom. Pláne h pl. Terry, Lampard, Cech nem is lesznek.
  • pilboy
    #9858
    a busz csodákra képes...
    kurtoát meg azóta megfázással kezelik :o
  • Pukkka
    #9857
    Óriás szerencsével? Mit néztél, a csekettőt? Egyáltalán nem vagyok Chelsea fan, de amit az Atma csinált tegnap, az egy barca szintű ötlettelen szar volt. Jóformán védenie sem kellett Schwarzer-nek.
  • pilboy
    #9856
    nézd!
    elvileg a chelsea-t kiáltották ki nagyrészt a párharc esélyesének
    erre tegnap mi történt? óriási szerencsével hozták ki 0-0-ra a meccset

    ettől még sztem ugyanúgy 50-50% az esély, mivel bármelyik csapat gólt rúg, hatalmas lépést tesz, de az atletico gólja, innentől 2-t ér ;)
  • Pukkka
    #9855
    Igen, kérlek hozzátok már ki, hogy az Atletinek nagyobb esélye van Stamford Bridge-en gólt lőni, mint otthon.
  • bakkerman
    #9854
    minden meccs más és más,ami tegnap nem ment be,az 1 hét múlva bemehet,afelől nincs kétségem hogy meglesznek a helyzetei az Atleticonak,és elég az,hogy egyszer késik le a védő 1 ütemet,vagy pattan szerencsétlenül a labda,vagy jön egy Diego bomba 20 méterről (lásd Barca),és onnantól már teljesen más a párharc.
  • Pukkka
    #9853
    Gondolom azzal azért tisztába vagy, hogy ha hazai pályán nem sikerült gólt lőni, akkor idegenben még nehezebb lesz. Ráadásul a Chelsea-ről beszélünk.
  • bakkerman
    #9852
    nincs mese,Simeonenak neki kell menni a Chelseanek már a legelején,és dupla vagy semmire játszani,ha megszerzik a vezetést onnantól már tovább fognak jutni,ha meg a Chelsea lövi az első gólt,akkor ott vége. Nyílván ezt Mourinho is tudja,kifog menni az első félidőre parkoltatni a buszt,és várnak egy hibára,hogy kontrából gólt rúghassanak.
  • Lacee86
    #9851
    Sztem meg nem. Úgy is fel lehet fogni, h a Chelsea-nek nincs idegenben lőtt gólja. Tehát, ha az Atletico gólt lő, akkor bizony egy 1-1 is elég a matracosoknak. Remélem, így lesz. :)
  • Pukkka
    #9850
    Szerintem a fociban még mindig az eredményesség a cél. A kékek ezzel lépéselőnybe kerültek, otthon pedig mindig biztosabban játszanak. Az Atletinek nagy valószínűséggel ezzel a 0-0val meszeltek, és ez a lényeg.
  • pilboy
    #9849
    igen, sajnos sztem is ez lesz...

    pedig ez az atletico nagyon megérdemelné a döntőt és sokkal szívesebben nézném őket ott
  • bakkerman
    #9848
    ezután az ocsmány valami után pedig jöhet a szokásos forgatókönyv,a visszavágón talál egy gólt a 65. percben a Chelsea,és továbbjutnak
  • [HUN]FaTaL
    #9847
    Mit vártál Mourinhotól? Még a Reallal is képes volt bunkert játszatni :D
  • Mor3llo
    #9846
    jesszus nemár
    persze, taktika, meg minden. de egy jó képességű játékosokból álló csapatot egy BL-elődöntőben úgy kell felküldeni, hogy ne támadjanak abszolúte, a szó szoros értelmében?

    És ennek még egyesek tapsikolnak is. Hát gratulálok!
  • IXEMGabeo
    #9845
    taktika:)

    hosszabbítás szagú lesz a meccs...mármint a visszavágó
  • szucsy89
    #9844
    jaja szánalom bagázs
  • lord nihilus
    #9843
  • limperatore
    #9842
    a siker számít
  • Sippie
    #9841
    hányinger ez a chealsenek nevezett színészgárda :D futball szégyene, szokásos Murinnyó
  • IXEMGabeo
    #9840
    kussoljá:D
  • Sippie
    #9839
    igen, kivéve amikor nem.
  • IXEMGabeo
    #9838
    Barcelona akkoriban halmozta a gólokat, mikor Pep ott volt úgyhogy ez baromság:DD Bayern is halmozta a gólokat idén
  • IXEMGabeo
    #9837
    csakhogy az Atletico sosem nyert BL-t, 40 éve döntőztek egyet elbukták, kivertek egy Milant (igaz ők rém gyengék), egy Barcelonát, így minden adott és egy defenzívebb Chelsea ellen miért lenne sikerük?

    Simeone ahogy látom eredményes futballra törekszik, ami kissé hasonlít Mourinho felfogásához...pont azért lesz nagy meccs. Mindkét csapat megfontolt, de az Atletico védelmét így is stabilabbnak érzem lásd a Barca elleni meccsen is. Ja és ne beszéljünk arról már, hogy a Vicente Calderónban olyan hangulat fog megint uralkodni, mint még sosem...ez plusz motiváló erő, plusz dopping minden játékos számára
  • Sippie
    #9836
    Guardiola féle taktika, hogy elég az 1 gól, utána lehet pihenni... tavaly ilyen nem volt :)
  • horpeti
    #9835
    Jah, bár biztos a Chelsea is éhes a sikerre. Két sikerre éhes csapat biztos nagyot fog küzdeni.
  • LasDen #9834
    a Chelsea malmára hajtja a vizet, hogy náluk lesz a visszavágó. Most kiszenved egy döntetlent vagy max 2 gólt beszop, aztán otthon tipikus Mourinho mázlival tovább mennek :D
  • IXEMGabeo
    #9833
    előbb lássuk az Atletico továbbjutását:)

    ők nem fogják így elbaltázni, mint a PSG...

    lehet Mourinho mágus, de én ezt az Atleticot nagyon összeszedettnek érzem
  • horpeti
    #9832
    Ha majd kell, akkor hajtanak. A szezonban biztos lesz olyan meccs (talán a madridi, vagy a döntő), ahol kell is. De lehet hajtás nélkül behúzzák azokat is. :D
  • IXEMGabeo
    #9831
    Egy Real Madrid ellen nehogy már ne hajtsanak...Manchester ellen is pillanat alatt megrázták magukat és csoda, hogy 3-1 lett
  • Sippie
    #9830
    pontosabban nem hajtják ki magukból a szart is úgy, mint tavaly
  • Sippie
    #9829
    bayern is gyengébb mint tavaly
  • banok
    #9828
    A mai elődöntő
    20.45 Atletico Madrid-Chelsea
    tv: Sport1 hu, TVR1, ITV1
    streamek:
  • Lacee86
    #9827
    Bayern-Atletico, Atletico nyer. :D
  • IXEMGabeo
    #9826
    Chelseat nem írom le, viszont a Realnak nem fekszik a német foci...ha egy Dortmunddal is így megszenvedtek, amely kissé meggyengült tavalyhoz képest akkor a Bayernnel, hogy is bírnának...
  • Rockynhooo
    #9825
    Nem semmi, köszi 25 év múlva, visszakapta az extra time-os szívást a Bayern :D