10747
Bajnokok Ligája
  • IXEMGabeo
    #9984
    utolsó 20 perc és a Marcelo, Isco csere...

    ennek ellenére Bale dolgozta ki a legnagyobb helyzeteket, Di Marianak is voltak jó megindulásai a 2. gól ebből született, de akkor már mindegy volt elkészültek az erejükkel a matracosok
  • Kaplan
    #9983
    Ki volt centizve, de ha másik oldalról nézzük akkor megérdemelték. Kaptak egy gólt még az elején, az Atletico leparkolt a busszal a kapujuk elé (Ez lett a vesztük.), elkészültek az erejükkel és a legutolsó pillanatban hagyott ki a figyelem. Egyértelműen ezen dőlt el a meccs.
  • IXEMGabeo
    #9982
    Érdekes Kaplan fórumtárs normálisan tud fórumozni vele el lehet beszélgetni ti pedig rögtön haraptok, ha valaki kissé durván ellenvéleményt formál:)
  • IXEMGabeo
    #9981
    olvasottabb vagyok e téren, mint te kockafej
  • IXEMGabeo
    #9980
    Minden támadószellemű játékos a pályán volt, de könyörgöm ne a 94. percben nyerjék meg a meccset egy "kupatörő" Ramos fejes góllal...lincseljetek meg, de nem érdemelték meg...

    ezekkel az üres támadásokkal pedig nem hatsz meg semmi köze a témához Pukikám
  • Különc
    #9979
    Te viszont fociguru vagy igaz? Jeez...
  • zsotesz
    #9978
    " bemákolt fejes góllal nyertek" - ja, hát végülis az atletico gólja nem volt bemákolt
  • Pukkka
    #9977
    Mi volt a mák abban a fejesben?
    Nézd már vissza te barom.
    http://videa.hu/videok/sport/real-madrid-vs.-atletiko-1-HdlMYxPaPlxOO2Ca?start=8.364
    Mozgott a labdára és helyezte. Ehhez képest az atleti gólja egy igazi malac volt, amit Iker adott nekik.
    A Real a második félidőben végig brusztolt hogy meglegyen a gól. Mit néztél a Cseh kettőt?
    Azért mert nem fosom szét az összes topikot baromságokkal mint te, szerintem nálad még anyám is jobban ért a focihoz.
    Nyilván csíp a pisi mert mert az összes csapatot kiszopatta a Real, akinek drukkoltál, de tanuld meg kezelni a frusztraltsagodat. Vagy ez az aszexualitásodból fakad?
  • IXEMGabeo
    #9976
    Bejött Ancelotti taktikája dehogy pont megint a végén és szintén szögletből...döbbenet...

    és főleg az, hogy 4-1 lett a vége
  • IXEMGabeo
    #9975
    Tényeket írtam...Hosszabb a Real Madrid kispadja...

    ennek ellenére egy bemákolt fejes góllal nyertek és Bale-n kívül senkiben nem volt benne a gól mit nem lehet ezen érteni? Mi ezen az elfogultság? Én úgy érzem az Atletico jobban megérdemelte volna a győzelmet...amúgy meg mindig ideges vagyok a hosszabbítás után szerzett gólok tekintetében... egy Ramos fejes pff...

    te meg jó lenne, ha befejeznéd a szapulásomat, mert sosem láttalak itt, nem vagy itt akkora fociguru, hogy ilyen és ehhez hasonló kijelentéseid legyenek...
  • Kaplan
    #9974
    A jobban akarta a sikert, és jobban akart focizni nálam nem ugyanaz. Azzal is jobban akarhatod a sikert ha csúszol-mászol, nincs nálad a labda hanem mindent kivédekezel, ám az nem a klasszikus értelemben vett focizni akarás.

    Ha van igazság akkor Atletico nyer, ezt én is aláírom, de sajnos nem mindig nyer a jó, és az igazság.

    Mindkét csapat megérdemelte a kupagyőzelmet, a Real azért mert hatalmasat ment ebben a szezonban, az Atletico meg a küzdeni akarás és a hatalmas szív végett. Ahogy esik úgy puffan, hát most így esett... :)
  • Pukkka
    #9973
    Az a baj, hoyg egy elfogult gyökér vagy. Amivel nem is lenne baj, ha mellette nem lennél nyilvánvalóan segg hülye a focihoz, és nem szakértenél folyamatban
  • IXEMGabeo
    #9972
    Fogd már be a pofád
  • IXEMGabeo
    #9971
    Azzal nem értek egyet, hogy a Real jobban szerette volna a sikert. Az Atletico ugyanolyan mértékben szerette volna a sikert...Real kispadja hosszabb volt, de, ha van igazság kihúzza az Atletico...1-2 Bale helyzeten kívül semmi nem termett a rendes játékidőben...

    és még akkor még Roni egy bűngyenge meccs után veri a mellét egy belőtt 11-es után felháborító...

    ugyanolyan "fergetegesen" játszott, mint a 2008-as döntőben...
  • Pukkka
    #9970
    Sírás után, neked jobban kell az alvás úgy érzem.
  • Kaplan
    #9969
    Melyik állításomat cáfoltad meg? Hogy a Real akart ma jobban focizni, vagy, hogy egyéni kvalitásokban jobbak az Atleticonál? Mert most úgy érzem egy kicsit, hogy szövegértelmezési problémák miatt reflektálsz érthetetlen módon arra amit én írtam.

    Továbbra is pártatlan vagyok.
  • IXEMGabeo
    #9968
    feküdj le szia...
  • Pukkka
    #9967
    Te egy buta gyökér vagy.
  • IXEMGabeo
    #9966
    nem...

    Realnál Bale volt ott ma fejben, a többiek hulladékok voltak...

    nevetséges és igazságtalan végeredmény a hosszabbítást pedig évek óta fújom, hogy a bírók eltúlozzák!!!!
  • IXEMGabeo
    #9965
    ÁÁÁÁÁÁ

    93. perc

    ÁÁÁÁ
  • Kaplan
    #9964
    Pontosan az ilyeneket tudja áthidalni az előbb említett két dolog. Mibe próbáltál most belekötni? :)
  • Nyiri
    #9963
    Hit és akarat? Az persze nem számít hogy a két csapat költségvetése nem ugyanaz...
  • lord nihilus
    #9962
    mert fekete...és ugye 'no racism' a jelszó az utóbbi években
  • Kaplan
    #9961
    Azért mert lépni nem bírnak már az Atletico játékosai.
  • Kaplan
    #9960
    Hát a legnagyobb tiszteletem a pályán lévő 22 embernek. Mindenki elkészült az erejével, az Atletico pedig a szimpatikus vesztes, én is nagyon sajnálom őket. De ha racionálisak maradunk, azért a Real ma többet akart focizni és egyéni kvalitásokban is a másik madridi csapat felett jár.

    Van amikor elég a hit és az akarat, ma úgy tűnik ez nem volt elég.
  • SLICK
    #9959
    de bunkó vagy
  • Zenszkij
    #9958
    de nem értem mért nem rúgják fel ezt a göndörhajú bantut
  • Mor3llo
    #9957
    nagyon sajnálom az Atletit :(
  • Kaplan
    #9956
    Éppen hogy befért...
  • SLICK
    #9955
    lényegtelen, minden csapat húzná az időt ennyivel a vége előtt a vezetés birtokában, egyébként meg, mindkét csapat egyformán megérdemli a végső sikert, mind a ketten nagyot mentek a szezonban. Itt már egyesekből csak az utálat beszél, mert már nekik csak ez maradt :D
  • sempronius18
    #9954
    Milyen 3 perc röhögtesd már ki magadat.

    Lesprintelsz megszakításokkal 12 km-t, majd kapsz egyet lendületből a lábadra megnézném mit csinálsz.
  • ProGabe #9953
    Szóval az, hogy az Atletico játékosok 3 percig fetrengenek, belefér. Az már nem, hogy a hosszabbítás harmadik percében születik egy megérdemelt gól?
  • Kaplan
    #9952
    Pártatlan vagyok, nem figyeltem azt, hogy a hosszabbítás mértéke mennyire jogos. Csak a helyzetekre kaptam fel a fejem, viszont mint pártatlan néző, minél több izgalmat, vért-verejtéket és kiélezett büntetőpárbajt akarok! :D
  • Breki33
    #9951
    mákos margit
  • Sippie
    #9950
    Bünti? Majd addig hosszabbítanak, amíg a reál be nem rámol még egyet, nem kell ide tizenegyespárbaj.
  • Kaplan
    #9949
    Hihetetlen öcsém, elképesztő. Pedig mennyire megérdemelte volna az Atletico. Nem baj, jöhet a büntipárbaj! Simeone meg, hogy hergeli a közönséget a kapott gól után. Elképesztő a faszi, az a kémia ami közte a csapat, és a közönség között van, irigylendő!
  • Zenszkij
    #9948
    Atletico-Sevilla, jó meccs lesz :D.
  • banok
    #9947
    A döntő
    20.45 Real Madrid-Atletico Madrid
    tv: Sport1 hu, Digisport1 hu, ZDF, STV1. ITV1
    streamek:
  • Effe88
    #9946
    igaz nem BL
    de szép volt Benfica

    remélem megtörik a gutmann átok és behúzzák a kupát

    szuperkupán meg majd láthatunk egy real-benficát
  • Lacee86
    #9945
    Ami benne is volt a játékban. Sajnos az 1. meccsel is el lett b*szarintva kicsit, mert ha az marad 1-1, akkor nem lett volna gólkényszer, és akkor még a 0-0-lal is továbbmentünk volna. Ez a baj, h hajlamos a csapat az utolsó pillanatra hagyni a dolgokat, és ez veszélyes. Így estünk ki a BL-ből azon a szerencsétlen két részletben lejátszott, eléggé unfair meccsen a Galata ellen, és így jártunk most is a döntő kapujában. :( Nagyon sajnálom, főleg mert pont hazai döntő lett volna, de felfogom úgy, h remélem, tanulnak belőle.