10747
Bajnokok Ligája
  • ForzaInter
    #10024
    a juvesoknak tuti:D
  • banok
    #10023
    A mai menü
    20.45 Bayern München-Manchester City tv: Digisport1 hu, ZDF, STV1, RTS1
    20.45 Barcelona-APOEL Limasszol tv: Digisport2 hu
    20.45 Roma-CSZKA Moszkva
    20.45 Ajax-PSG
    20.45 Chelsea-Schalke
    20.45 Maribor-Sporting Lisboa
    20.45 Porto-BATE Boriszov
    20.45 Athletic Bilbao-Sahtar Donyeck
    streamek: http://banok.myfreeforum.org/about20.html
  • Breki33
    #10022
    A nap gólja

  • Lacee86
    #10021
    Nem volt igazságos a Pool győzelme, de hát a foci az sokszor nem igazságos.
  • contraste
    #10020
    Pool bemakolta ezt a 3 pontot most, Ludogoretz mekkorat jatszott mar? Rohadt jok voltak, szetkontraztak a Poolt, siman nyerhettek volna 2-3 gollal, senkit nem erdekelt, hogy az Anfielden vannak:D
  • banok
    #10019
    na talán így
    http://banok.myfreeforum.org/about20.html
  • banok
    #10018
    Ja vettem észre. :S
  • Lacee86
    #10017
    1 X 1 1 X 2 2 X
  • LasDen #10016
    a linkek nem jelennek meg.

  • banok
    #10015
    streamek:
  • banok
    #10014
    Ma kezdődik a selejtezőkör
    20.45 Borussia Dortmund-Arsenal tv: Sport1 hu, TVR1
    20.45 Real Madrid-Basel tv: Digisport1 hu
    20.45 Liverpool-Ludogorec Razgrad tv: Digisport2 hu, ITV1
    20.45 Juventus-Malmö
    20.45 Galatasaray-Anderlecht
    20.45 Benfica-Zenit
    20.45 Monaco-Bayer Leverkusen
    20.45 Olympiakosz Pireusz-Atletico Madrid
    streamek:
  • zaki
    #10013
    LOL, Benatia rogton jatszhat majd a volt csapata ellen :D
  • Mor3llo
    #10012
    Haha a Realosok jól belehúztak, Infantini örülhetett, mi Effe? :D
  • Lacee86
    #10011
    Azért nem biztos, h annyira fekete-fehér minden a többi csoportban sem. :) A C és H csoportot illetően viszont igazad van.
  • LasDen #10010

    A C meg H csoport elég kiegyensúlyozott, de a többi egyértelmű...
  • 6unn3r
    #10009
    Annyi a baj, hogy nem azt a bizonyos barátot ölelgette, hanem a testvérét, akivel fogadtak, hogy ha nyer a Real, akkor a tesó leszokik a piáról.
  • Stockbauer33 #10008
    http://ultrasliberi.hu/hihetetlen-sztori-jelent-meg-c-ronaldorol/
  • IXEMGabeo
    #10007
    ebben semmi újdonság nincs...ezeket tegnap páran leírták itt, poén az, hogy a nyugalom után sok olyan dolgot lekörmöltem, amiket az NSO is...tán mégsem vagyok olyan hülye...

    ugyanazokat írja, amikről beszéltem a tényleges ziccerekről, amiket a Reál kidolgozott az erőnléti problémákról (bár a futási adatok kiegyenlítettek voltak az 1-2. félidőben)...párharcok is nagyjából kiegyenlítettek voltak...Atletico hátrányosságát és alárendeltségét árnyalta az a tényező, hogy a Realnál többet volt a labda...Tényleges nyomásról a 2. félidő utolsó 20 percétől kezdve lehetett beszélni...

    labdabirtoklás újabban nem döntő tényező
  • Pukkka
    #10006
    Nem mintha az NSO-t bármire is tartanám, de a számok talán nem hazudnak.
    http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/a-bbc-leblokkolt-a-real-megis-kiutessel-nyert-de-miert-2338267
  • banok
    #10005
    Lemaradtam egy tékről :C
  • Tibi7
    #10004
    Rengetegen próbálkoznak a tanulásnak nevezett valamivel, de ez nem jelenti egyben azt is, hogy okosabbá válnak.
  • IXEMGabeo
    #10003
    Én meg köszöntem, hogy beállsz az engem ért szidalmazók klubjába;)

    Ecseteld kérlek, mert itt számtalan olyan egyén van, akinek 100%-ban nincs köze nincs a focihoz és legtöbb esetben ugyanolyan vagy méginkább elfogultabbak, mint én és a bírókat is szidalmazzák. Sokan egy adott csapattal szimpatizálnak, akiket képesek foggal, körömmel megvédeni még akkor is, ha lerí az adott helyzetről, hogy nincs igazuk.

    Bennem 75% idegesség is volt tegnap, de később lehiggadtam és elemeztem a látottakat, ahogyan én láttam a meccset. Az egy más kérdés, hogy utána betonozott ellenvéleménybe ütköztem. Mellesleg senki nem mondta, hogy újságíró, szakkommentátor szeretnék lenni. Olykor kemény és nyers vagyok, szókimondó, ha éppen nem úgy alakul valami, ahogyan lennie kellene.

    Több, mint 10 éve nézem a focit nem mellesleg, több nagy sztárt láttam játszani és rengeteget olvastam régi legendákról, meccsekről, tornákról úgyhogy ez megint nem helytálló...

    Tessék lássuk a te elemzésed! Ha olyan okoska vagy...
  • IXEMGabeo
    #10002
    abszolút jogos...

    talán az a csere a végén fontosabb lett volna...pláne, ha egy védekező felfogású játékost be tud hozni...
  • Tibi7
    #10001
    IXEMGabeo! Most rendes leszek, és nem fogom órákon keresztül ecsetelni, hogy milyen hülye vagy a focihoz, és mennyire elfogult vagy. Csak egyet kérek. Soha ne akarj komolyabban foglalkozni a focival. Sehol. Se edző, se játékos, se kommentátor, se újságíró, semmi. Pont az ilyen gecibuták miatt tart ott a magyar foci ahol. Köszöntem.

    A többieknek meg. El kellene már fogadni, hogy a meccs a kezdő sípszótól, a lefújásig tart. És igenis lehet jogos akár 6-7 perc hosszabbítás is. Tegnap is jogos volt az 5, sokat állt a játék. Ettől szép a foci, hogy olyan kiszámíthatatlan, és az utolsó pillanatokban is nagyot fordulhat a világ. Sajnálom az atletit, mert nagyot küzdöttek, de tegnap este az antifocit ők játszották, így megérdemelt a szintén nagyot küzdő, vért izzadó Real siker.
  • Sippie
    #10000
    10.000!!!! :D
  • cabell2
    #9999
    hát a tegnapi meccs tipikusan példázta milyen kegyetlen néha a foci.

    Ronaldo meg tényleg nagy játékos, és tényleg végtelenül önző egoista fazon, jól mondta a müncheni csóka. Tényleg kiváncsi vagyok mi van, ha nem lő gólt, lehet fel se megy átvenni a trófeát annyira bedurcázott volna?
  • Lacee86
    #9998
    Na, igen, ez egy meccs volt. Csak hát az Atletico pechje (=a Real szerencséje), h éppen a döntő.
    Azért a bajnokságban csak több pontot gyűjtöttek a matracosok, mint a Real. :)
  • Gabe18
    #9997
    Az Atletico egyszerűen nem volt elég rutinos ahhoz hogy egy BL döntőt megnyerjen. Fejben nem bírták a végét a Real klasszisai ellen.
    És Simeone óriásit hibázott Costa kezdetésével. Az a csere aranyat ért volna a 90 perc hosszabbításában, de neki el kellett lőnie ilyen hülyeségre hogy Costa játszhasson 10 percet. Itt megint azt mondom, egy rutinos, "dörzsölt" edző meg sem próbál ilyet egy BL döntőn. Főleg hogy alig egy hete a Barca ellen ugyanez volt. És itt Costa felelőssége is előjön, mert neki aztán főleg tudnia kellett hogy nem fog tudni játszani...

    De az kabaré, hogy a Real gyakorlatilag 3 Ramos szöglet fejessel lett BL győztes. Mert a Bayern-t is azzal intézték el gyakorlatilag, és tegnap is az hozta vissza őket az életbe.
  • Lacee86
    #9996
    Sajnálom nagyon az Atletico-t, de sajnos a foci az ilyen. Az utolsó másodpercig ott kell lenni a pályán. 5 perc hosszabbítás szerintem is túlzás volt, de a gól a 93. percben született, így igazából ennek nincs jelentősége. A hosszabbítást jobban bírta a Real fejben, ennyi kellett, és nyertek. A 11-est biztos, h nem fújtam volna be a végén.
    A Real megérdemelten nyert, hisz több gólt lőtt, de ha azt vesszük, h egy 5x akkora értékű a kerete az egyik csapatnak, mint a másiknak, és ilyen döntőt látunk, akkor bizony nagyon árnyalt a kép. Nekem jelenleg így is úgy is az Atletico a legszimpibb spanyol csapat.
  • Pukkka
    #9995
    Jojo, akkor ha mar felkerdeztel dobd a címed privátba. Ne szemeteljuk tovabb a topicot, mert kar beled az írott szó.
  • IXEMGabeo
    #9994
    Ezt benézted már régen nem ott lakom:DDD le vagy maradva kispajtás

    Amúgy látszik, hogy a benned érzett ellenszenv is dolgozik ellenem és az érvrendszered főleg erre építetted...majdnem minden második hsz-ed szapulás én meg be sem szóltam neked szinte, csak annyit, hogy fogd be, mert szándékosan felingerelsz.:D Nem jött össze, már lehiggadtam a véleményeim pedig tartom...
  • Pukkka
    #9993
    Csepelre menjek anyadhoz, meg ott laksz nem?
  • IXEMGabeo
    #9992
    Nehezebb???

    Milan, Barcelona, Chelsea...

    csupa nagy név korábbi BL győztesek, BL esélyesek...igaz idén a Milanban nem volt benne

    Maradjunk akkor annyiban, hogy egyikük dolga se volt könnyebb...ellenben a Reál a Dortmund ellen majdnem elbaltázta...
  • IXEMGabeo
    #9991
    Dortmund elleni második meccsen semmiképp...üres kapura kihagyta a kazah a helyzetet...hosszabbításnál bármi lehetett volna, de ez múlt...

    Bayern csúnyán kiesett a kontrajáték okán, persze az se tetszett, de azt is elnéztem...

    mai napot viszont nem érdemelte meg a Real és ez marad a véleményem teljesen mindegy mivel próbálsz ellenezni és kikészíteni

    ha ilyen keményen osztasz akkor lejátszhatjuk élőben is...
  • Pukkka
    #9990
    Nyilvan nem lehetett könyebb, mikor nehezebb volt. Akkor milyen igazságot kellett volna szolgaltatnia sorsnak? Mar a Dortmund es a Bayern ellen is azt bizonygattad, hogy a real nem erdemelte meg a győzelmet, es mar akkor is kirohogott mindenki. Szerintem tovabb ne egesd magad, inkabb sird tele a kispárnát.
  • IXEMGabeo
    #9989
    Te meg nem figyelsz, amiket írok, hogy a Real dolga se volt könnyebb...ZÁRÓJELES MEGJEGYZÉS...

    Az Atleticonak egyébiránt volt helyzete, ami szintúgy befelé pattanhatott volna, mint ahogy Bale 2 helyzete is...

    72. percig nem voltak sehol...2 csere után indultak be fokozatosan, támadásépítés és feltolt középpálya a Realnál, ami egyfajta kockázattal is járt, de a gól ennek ellenére Baleben volt benne és az Atletico tökéletesen ellátta a feladatát...Chelseahez képest még azt se lehetett rájuk mondani, hogy megölték a futballt...ugyan szabálytalankodtak, de ez a fajta belemagyarázás, hogy rúgdosódtak nem igaz...ez csak a Reál drukkerek agy szüleménye fogadd el...
  • Pukkka
    #9988
    Hol volt mezonyfolenyben? Ne viccelj mar, nezd vissza a statisztikákat. Hja hogy a Realnak könyebb dolga volt, vegulis a tavalyi két dontost verte ki. Tenyleg egy korlátolt vicc vagy.
  • IXEMGabeo
    #9987
    73. percig az Atletico mezőnyben a Reál felett járt...erőnlétük alapján elfogytak ennek ellenére a meccsen nyújtott teljesítményük okán megérdemelték volna...ha meg az egész szezont és a sorsolást vesszük figyelembe, hogy kiket ütöttek ki (bár a Realnak se volt könnyű dolga aláírom 2 német csapatot is kiütöttek), akkor is egy hajszállal igazságot szolgáltathatott volna a sors...és, ha Ramos befejeli a 83. percben egy büdös szót nem szólok...legyintek akkor is, de nem akadtam volna ki ennyire...Simeone reklamációja is teljesen jogos...Atletico játékosok egyáltalán nem fetrengtek nem a színészkedésé volt a főszerep a mai döntőben...mégcsak sérülések sem voltak
  • Pukkka
    #9986
    Az AtmA-nak nem volt egy kidolgozott helyzeten a meccsen. Szereztek egy gólt, de az sem az Ő nagyságukat bizonyítja, hanem, hogy Iker, még mindig nem tudja, mikor kell kifutni. Onnantól kezdve jött a szokásos AtmA foci. Szűrjük a középpályát, és felbaszkodunk mindenkit. Várható volt hogy elfáradnak. A Real a második félidőben folyamatosan dolgozta ki a helyzeteket, csak rendre elbaszták, főleg az általad kiemelt Bale volt az aki 2-3 at simán vághatott volna.
  • IXEMGabeo
    #9985
    lehiggadtam, de a mai éjszakám tönkre van téve...főleg a legvégén a 4-1 utáni jelenet...