1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • rage
    #826
    Nos, imént fejeztem be a Louvre első pályáját, vagyis a Drainst.
    Hát...
    Szóval, maga a pálya nem rossz. 6 kapcsoló , mint régen, stb stb.
    De.

    A negyedik után, éppen mászom vissza az egyik csövön, amikor hirtelen Lara közli, hogy "this is the right place where"
    itt megakad a hang, kép elmegy, s betölti a következő pályát
    Hát bravo !!
    Még jó, hogy előbb írtam, eddig nem találtam komolyabb hibát...
    Játékállás visszatölt, második nekifutásra sikerült lemászni, majd normálisan befejezni a pályát.

    Időnként Lara tud elképesztő mutatványokat, pl a lába beakad egy pontba, s noha én továbmegyek, ő egy 20 méteres csíkot húz maga után...

    Képet készítek róla.
    www.tar.hu/rage/utils/tr4.jpg
    Akik nem látták még, egyéb bugok az 1-es, 2-es, 3-as file-ban
    tr1,tr2,stb


    Szóval jó lenne ez a játék, de ilyen hibákat !!!
    Így, hogy átvág a következő pályára, ez annyira súlyos,
    hogy 70%-nál többet, hiába vagyok rajongó, nem tudok adni rá...
    Sajnos
  • rage
    #825
    Ha a Graveyard után beszélsz Bouchard-ral,
    akkor már holtan találod a boltost
    Én emiatt visszamentettem egy picit régebbi állást...
  • Takigabi
    #824
    a Graveyard után még ellehet adni a gyűjtött ereklyéimet?
  • Takigabi
    #823
    köszi,sikerült
  • rage
    #822
    Hm, valóban csak az utolsó tárgy után nyílik ki...
    Rosszul emlékeztem
    De onnantól a sprintelés adott :)
  • Pharaoh
    #821
    Az a kapcsoló csak az ajtót nyitja ki, mert a lézerek bekapcsolása után bezárul,így csak akkor lehet megnyomni.
  • Pharaoh
    #819
    Miután felugortál az álványra ugurj át a másik oldalára és ott a sarkán feltudsz mászni.
  • Takigabi
    #818
    megpróbálom,köszi
  • Faki
    #817
    annak az álványnak ez egyik "sarka" mászható
  • Faki
    #816
    az "évszakok csarnoka" rész egész jó lett... csak az a sok logikátlan dolog néha fura :)
  • Takigabi
    #815
    de nem enged felmászni rá,te hogy csináltad?
  • rage
    #814
    xeon:
    Mielőtt az utolsó tárgyat felszeded, nyomd meg a falon a zöld gombot.
    Utána szedd fel a tárgyat, majd ki az ajtón, jobbra ott a csapóajtó
    Azt nyisd fel, ugorj le, majd fuss, ahogy tudsz.

    Az új patch óta Rennes arca helyreállt, jelenleg néhány grafikai bugot leszámítva nem találtam egyéb komolyabb hibát.

    Épp az imént jutottam a Louvre csatornarendszerébe
  • Faki
    #813
    Nah hát én megőőőőőrülök már! Csak nálam van az, hogy loadingnál random újraindítja a gépet? Nagyon idegesít. Teli van bugokkal a game, de van egy elég állat bug benne: megjeleni a "kéz" ikon, hogy lehet valamit manipulálni, namármost ez a dolog 3 szobával odébb van. Nyomok egy use-t Lrarababa meg átszambázik 3 falon és odamegy
    Katasztrófa!
  • Takigabi
    #810
    köszi
  • cypher
    #809
    Valaki segítene ide is??
    Thx.
  • [Jakuza]
    #808
    Felkell maszni a tetejere.
  • Takigabi
    #807
    megint elakadtam(a bárban):amikor felugrok a mozgó lámpákat tartó állványra onnan hova ugorjak,vagy fel kell mászni az állvány tetejére?
  • Hoz_Hun
    #806
    Asszem van, de mindjárt el kell mennem, holnap át tudom küldeni. Ha gondolod elküldheted a sajátodat, megcsinálom mentek, aztán akkor megmarad a cucosod.
    Egyébként uánna van egy kb 1 perces cut-screen, lehet azzal van a baj.
  • Marcus_
    #805
    Hoz_Hun:Köszönöm szépen a gyors választ:-)))
  • Takigabi
    #804
    probléma megoldva
  • [Jakuza]
    #802
    Balrol , jobbra.
    Felhold , palcika emberke alak, bikaszem (vagy celkereszt), skorpio.
  • Hoz_Hun
    #801
    Ja a notebook utolsó ábráján van a négyből kettő, a középsőkettő pedig az a két ábra amit ezen a pályán megszereztél a két kinyomtatott ábra. Az egyik olyan mint a célkereszt a másik pedig...arra már nem emlékszem. Kezd a félholdal ha beforgattad akkor fuss el jobbra fel a lépcsőn és húzd meg az első kart (mindíg azt a kart húzd meg amelyik ábra a helyén van). Így csak két variáció marad az a kettő amit megtaláltál. Már nem emlékszem, de kivülről befele asszem a kör a második, de nem vagyok benne biztos.
  • Takigabi
    #800
    Abouchard=Bouchard
  • Takigabi
    #799
    Sziasztok!tudna valaki segíteni : azt Abouchard nevű fickót keresem és eljutottam egy bárba(nem a kávézóba),ott lelőttem egy pár embert és felugráltam majdnem a legfelső szintre,de itt nem tudom mit csináljak nincs egy ajt se
  • Marcus_
    #798
    Hoz_Hun:

    Légyszives ird már le h az Arheological Dig pályán mi a sorrend amokor a szimbolumokat egy kar segitségével át kell rendezni.A notebookban volt asszem az első a félhod a negyedik az a fa szerüség.

    Válaszodat elöre is megköszönöm!!
  • bob
    #796
    MerlinW
    amikor rohansz felfelé ,az utolsó elötti emeleten be kell rugnos az ajtót ,és attól erösebb leszel !
  • Hoz_Hun
    #794
    Ahonnét a csövet kettévágtad azaz az irányítópadról rögtön balra feltudsz kapaszkodni egy gerendára azon előre és onna a szelőzőre. Fügeszkedj le a nyílásnál, enged el majd nyomj gyorsan akciógombot, akkor még elkapja a szellőző alját. Onnan be tudsz mászni. Végigmászól a csövön, a végén meg előre+akciógomb akkor előrefele lebucskázik.
    Sik sikert.
  • cypher
    #793
    Hi!
    Valaki dobjon át egy mentett állást plíz,a Louvre-ban vagyok,az első terem megvan.
    A lépcsőkön felfelé jön egy újabb terem,összesen 3 őrrel.
    Na itt elb..tam,és rosszul mentettem,nem tudom már visszacsinálni...
    Szal kellene egy ottani mentés.
    Köszönöm.
  • Petyus_
    #792
    Köszi már megcsináltam. :)

    A sok láma félrevezetett. :D
  • Hoz_Hun
    #791
    Petyus: betöltöttem a mentett állásodat, ott azért nem tudod meghúzni a kart mert azt a részt már megcsináltad. Két kristályvan nálad, a tűz meg a föld, és jelenleg épp a föld kristály helyére akarsz újra bejutni. Mostmár a víz meg a szél kell. Állj rá a hullámvonalra, vagy a szél ikonra középen és ott próbáld meg az ajtókart. A Szélnél a jobboldali, míg a víznél a baloldali kar a nyerő.
    Hajrá.
  • Multisync
    #790
    Hello! Bárki aki már végigvitte a játékot, segíthetne nekem!(Nagyon kéne!!!)
    Ez a retkes játék a Sanitarium pálya legvégén állandóan kilép win-be!Nem tudok vele mit kezdeni, úgyhogy ha valakinek van egy save-je a MAXIMUM CONTAINMENT AREA pálya legelején, akkor légyszi külde el ide: [email protected]!

    Thanxxx!
  • Eisenhower
    #789
    köfi ^.^
  • Takigabi
    #788
    ugrás közben meg kell nyomni az Action gombot
  • Pharaoh
    #787
    Válasz a #745 és #746 hozzászólásban
  • Eisenhower
    #784
    punciba^.^ még a gyakorlo pályán vagyok^.^ mikor bebasznak 2 könnygázgránátot vagy mit an mármost miko leszakad az a nagy kö és széttöri a padlot ott hogy a bánatba kell átmenni mert én probáltam átugrani de ez a ribanc a nagy tüdejétöl visszapattan^.^ vki irja már meg^.^ mellesleg tiszta bug az elején a pálya fele nem is láccott^.^
  • KG21
    #783
    ez integrált hangkártya problem. A Mafia és a Toca3 is ezt csinálja, nincs rá megoldás.
  • Eisenhower
    #782
    vki asszem irt már hang problémával nekem is ez a bajom hogy hadar a csajszi. vki vmi 5let?^.^ töltsem le a peccset?
  • zaki
    #780
    jó kis poszter...
  • Pharaoh
    #779
    Ha ott vagy, ahol a lézerek bekapcsoloódnak, akkor menj ki és a padlón nyisd ki a csapóajtót és futás.
  • Zorken
    #778
    Ha megvan a Louvre térkép a páncélszekrényböl meg az utlevelek is , akkor mit kell csinálni, hova kell menni?