1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • oneal1
    #776
    tanitó pálya
    nekem az is jó lenen ha valak iegy mentést küldene a tanitó páyla után ról
    szval a rendes játék kezdéséről:)
  • cypher
    #775
    Pedig ott az erkélyajtó.
  • oneal1
    #772
    he??
  • Mikice
    #771
    Az Audigyvel én is szenvedtem, de végül innét letöltöttem egy nem hivatalos drivert és azzal már elindult a progi.
    http://kxproject.spb.ru/down.php?language=en
  • oneal1
    #770
    :)
    de merre?:)
  • oneal1
    #768
    segitsetek már lécci...
    az elején amikor felszedem a pisztolyt mit kell csinálni???
  • oneal1
    #766
    kössz bazzeg
  • Skynet
    #765
    pfúúbaz felraktam ezt a "sokimiindent" kijavító patchet,komolyan mondom most reinstall lesz....ahogy észrevettem a játék bugosabb lett mint volt!!!
    Lara egyik lába szinte folyamatosan egy hosszú csík lesz ha megállok....
  • zaki
    #764
    lődd magad fejbe
  • oneal1
    #763
    FIGY TUDOM HOYG AZ ELEJÉN VA NDE AMIKRO FELSZEDEM A PISZTOJT AKKOR MAI A FASZT CSINÁLJAK???
  • cypher
    #762
    A nő mögött van egy szekrénysor.Azt pakold ki,előtte persze beszélj a nővel
    Utána redőnyös erkélyajtó-aztán huss!!!
  • Petyus_
    #758
    web.axelero.hu/petyus80/1.TRAODSG

    Ezt ha letöltené valaki és bemásolná a Savegame könyvtárába + meghúzná a kart azt nagyon megköszönném! Emiatt nem tudok továbbjutni! :(

    VIGYÁZAT! A legfelső kimentett játékodat felülírod ha bemásolod!

    Ha vki megcsinálja küldje el nekem a mentést a [email protected] címre. :)
  • [Jakuza]
    #757
    Hat en feladtam.
    Annyi a szar bug a jatekban, hogy mar szinte elvezhetetlen.
    A Hall Of Seasonsnal, a felenel letoroltem.
    Mar nem fog meg mint az elso ketto, mert nagyon gyenge a jatek es tele van bugokkal.
    Talan majd ha kijon a 132. patch akkor ujrakezdem.
    Bar ezt ketlem.
  • Hoz_Hun
    #756
    Áhh, Hamster már rég végigvitte.
    A baj az hogy asszem a dupla pisztoly valami rejtett helyen van. Durvállom, hogy Lara nem alapba kapja meg a dupla fegyvert (végtelen lőszer nem is kell). Bár az se tetszik, hogy egyet lövök két tölténylesz belőle, azaz duplán fogyasztja a lőszert.
  • Marcus_
    #755
    bocs elöször állitsd le a propellert.legfelül van a gomb ami kilövi-egy csövön mássz fel
  • Marcus_
    #754
    menj a forgo propellerhez-ott megerősödik a karod-utánna ki tudod nyitni a csapokat.felfelé is nézz.mer a többi csap ott lesz
  • Pharaoh
    #753
    Ahol az a vízesés van annál a vezérlőnél nyissam ki a csakokat? Ha igen hogy? Mert én ott semit nem tudok csinálni,.
  • Marcus_
    #752
    Hoz_Hun:

    Nekem is nagyon kék mán a double pistol,de Te jársz itt a legelőrébb köztünk szerintem!:-)
  • Marcus_
    #751
    nyisd ki az összes csapot,mig minden zöldre nem vált!ekkor majd be tudsz menni a legfelső felső "kürtöbe".
  • KG21
    #750
    nálatok is relatíve hosszú ideig tölt? Az előző részekben épp az volt jó, hogy gyorsan lehetett visszatölteni a mentett állást, ennél meg olyan, mint a tetű:(
  • Pharaoh
    #749
    A gettós map után a Louvre alatti csatornékban elakadtam, merre kell ott menni?
  • Zorken
    #748
    Köszi.
  • Sub
    #747
    SYS_ERROR_STRUCTURED_EXCEPTION_HANDLE
    már csak azt nem tudom ezt a qrva hibaüzit mikor javítjak ki!!! Akinek Audigy hangkártyája szopik egyet! De azért Eax AD-t támogat a játék! :(((
  • Skynet
    #746
    Ugribugri fel ugribugri elkerített részbe ahol szobor van ott ajtó berug izom nő ugyanitt ezután szobor koporsófelélök koporsó beszakad ugrik ba:)
  • Pharaoh
    #745
    A kripták tetején kell ugrálni és így bejutsz egy ráccsal körűlvett kriptába is. Pontosabban össze kell majd törni egy sírkő fedfelét és ott lemenni.
  • Zorken
    #744
    A a gettós temetös résznél hogyan kell továbbmenni, bolyongok a temetöben 2 kriptába tudtam bemmeni de csak löszer meg életerö volt bennük.
  • Pharaoh
    #743
    A dobozt a korláthoz kell húzni. Menj fel a dobozra és fel kell majd ugrani az álványzatra
  • Hoz_Hun
    #742
    Milyen dobozt ráncigálsz?
  • Hoz_Hun
    #741
    HA VALAKI MEGTALÁLJA A DUPLA PISZTOLYT, LÉGYSZI IRJA BE HOL VAN.

    Köszi.
  • Hoz_Hun
    #739
    Lol vagy másra gondolsz vagy nem tudom, de ott nem lehet összetőrni a szobrokat.
  • Hoz_Hun
    #738
    Petyus: a Hall of Season pályán melyik kart nem tudtad meghúzni? Én simán végigvittem azt a pályát.
  • Hoz_Hun
    #737
    Nah az trükkös rész de nem annyira nehéz mint kinéz. Ugye ha az egyik szobortól a másikig futsz a kék fény után akkor az vándoról. A szellem meg közben zavarkolódik. Nos a szelemet szerintem megölni nem lehet, de ha lövöd egy ideig akkor vagy 5 másodpercre megmerevedik (mármint a szellem :) ). Amikor ilyen merev állapotban van akkor tudod az aktuális szobor kezéből kivenni a kéken világító képet.
    Azt javaslom, hogy menj az éppen kék szobor közelébe de még ne annyira közel, hogy elugorjon a kép. A szellemet ki tudod kerülni ha legugolsz, akkor elrepül feletted, ugyhogy maradj ott egyhelyben és addig lőd amíg megmerevedik, akkor tedd el a fegyver aztán kapd ki a szobor kezéből a képet és trávozz azon az ajtón amelyiken bejöttél.
    Sok sikert.
  • Petyus_
    #732
    TAB az Inventory, ott kiválasztod a fegyvert, utána space-szel előveszi.
  • borso
    #730
    Marcus_,.petyus>>code köszönöm a gyors segitséget.
  • bob
    #729
    Akkor ezt kihagytam
  • Petyus_
    #728
    De elindul. Asszem a legfelső szinten ahol a kijárat van lehet találni egy kulcsot ami a 2. szinten kinyit egy ajtót, ott lehet pisztolyt/lőszert találni. Ide le tudsz menni lifttel, és utána vissza is tudsz menni legfelülre.
  • KG21
    #727
    télleg! Mekkora ökör vagyok. Kösz!
  • Petyus_
    #726
    Csak ki kell menni a bejárati ajtón. :) Ahogy vége a beszélgetésnek kapd fel a konyhából a konyakot, utána ahogy kijössz a konyhából a pont szembelévő ajtón kimész.

    Más: na sikerült megtalálnom ennek a bughegynek a beállítását (ha valakinek segít esetleg leírom, R9700 és Catalyst 3.5, a játék patchelve):

    - csak 800*600-ban hajlandó normálisan futni, ami így 55 FPS, az 1024*768-ban már 8-9. Fogalmam nincs ez miért van.
    - ATi driverben ki kell kapcsolni az FSAA-t és az aniso filtert, ezeket nagyon nem szereti.
    - ha a játék settings menüjében bekapcsolod a Multisampling-et akkor lesz FSAA viszont eltűnik egy csomó effekt!! Pl. a levegő vibrálása meleg helyeken, füst, stb.
    - ha a settings-ben a filtereket anisoptric-ra állítod akkor minden rohadt rondán elkezd vibrálni.. ha trilinearra akkor normális.

    Nem értem mi okozza ezeket mindenesetre nem véletlenül akarta a Core még halogatni a megjelenést.. félkész állapotban van a játék. :P
  • Marcus_
    #725
    vedd fel a konyhábol a notebook-ot a fiokbol.utánna kiszaladsz a bejárati ajton
  • borso
    #724
    Sziasztok!
    Ott akadtam el, hogy amikor beszélek az öreglánnyal az apartmanban nem tudok semerre sem elmenekülni a rendörök elöl.
    Lejjebb olvastam, hogy ki kell mászni a fürdüszoba ablakon, de én csak egy konyhát,szobát és két bezárt ajtot találtam amin nem tudok kimenni.
    Ha valaki tud kérem segitsen.
    Köszi.