1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • rage
    #869
    Na, ahogy haladok előre, egyre jobb a játék.
    És egyre kevesebb a bug.
    A Louvre Galleries igen szép volt, s bug nélkül ért véget a pálya.
  • Tirex
    #868
    köszi , így korrekt volt az eligazítás...
  • The Garrett
    #867
    ez pléjsztésönös? mert elég ratyi a graf.
  • Petyus_
    #866
    Miután meghúztad a kart gyorsan oda kell rohanni különben bezáródik z ajtó!
  • borso
    #865
    Sziasztok!
    A Tomb of Ancients pályán vagyuk elakadva, abban a teremben ahol a mérgezett nyilak jönnek ki a falból. Meghuztam a bejáratnál a kart végig mentem a termen és nem tudom hogy kell tovább menni.
    Valaki legyenszives segitsen.
    Köszi.
  • rage
    #863
    Mit csinál Lara a sarokban ?
    Erre a kérdésre várom a válaszokat....
    :-))
  • rage
    #862

  • Petyus_
    #861
  • vandream
    #860
    Lara számára nincs akadály. :-)
  • Takigabi
    #859
    leálsz beszélni a nővel ,a nő hivja a rendőrséget,nő lelécel,konyha jobb fiókjából notesz ki,majd a bejárati ajtón el
  • Tirex
    #858
    1.nem adja oda a noteszt
    2.a fiókban nálam tablettát vesz ki ( zöld színű doboz), ezenkívül van még 1 "boros" üveg a konyhában , és 1 gyűrű a szobában , az egyik ablak előt egy asztal ( nem lehet átlépni ) a másikon pedig semmi ( nincs kéz )ja és a muter "bizniszel , nem ér rá még"
  • Petyus_
    #857
    Ha nem nyílik akkor arra tudok gondolni hogy kétféle kimenetele lehet a párbeszédnek:

    1. odaadja a noteszt, és kimész a bejárati ajtón
    2. neked kell kivenni a noteszt a fiókból és ki kell mászni az ablakon (?) ahogy korábban írta valaki.
  • Tirex
    #856
    ja csak nekem se nyilik ott az ajtó , a muter elfoglalt momentán...
  • Petyus_
    #855
    Mit csodálkozol, a velhekk nálam alap. :)
  • Petyus_
    #854
    A bejárati ajtón. :)
  • Eisenhower
    #853
    csá oll^.^ egy lama kérdés a legelején mikor az öreg mutternál vagyok ott hol lehet elhuzni a belem a yard elöl? ^.^
  • The Garrett
    #852
    OTt a vallhekk ott a vallhekk
    Ja ez nem multiplayer? :D
  • Petyus_
    #851


    Parisian Ghetto, megjelent a kéz ikon én meg naívan megnyomtam.. Lara meg elindult a levegőben a pálya másik felén lévő töltények felé. :)
  • Faki
    #850
    megoldódott
  • Faki
    #849
    Staharov Fortressnél akadtam el... bejutottam valami helyre, 2 út van: egyik előtt (kerítés) sok láda van amit már össz-vissza pakolgattam, a másik irányba meg lehetetlen menni, mert ahogy belépek agyonüt az áram. Ez a hely pontosabban a daruval leápolt gépágyúk után van.
  • Hoz_Hun
    #848
    A Kurtises rész abszolút nem kellet volna bele. Nekem amúgy se szimpatikus ez a tré Kurtis srác. A velevaló pályák meg tiszta Resident Evil, ami még nem lenne baj, de ha RE akarok akkor azal játszok, viszont a TR-be abszolút nem hiányzik, vagy he igen akkor legalább Larával. Ráadásul Lara se egy villám a progiban, de Kurtisnek tiszta higany mozgása van. A löszerrel meg sporolni kell mint a fene, mert persze Ő is duplán lövi el a löszert, a végén a genyára meg nemmarad, kézzel meg nem lehet leütni. Szóval aki odajut egy jó tanács: az őrülteket akit lehet keüljétek ki, akit meg nem azt meg üssétek amíg az élettek tart, továbbá minden zugba nézzetek be mert egy (azaz két) töltény is aranyat ér.
  • Faki
    #847
    Menj vissza a csarnokba
  • Pharaoh
    #846
    A Hall of season pályán mikor kinyitom a 4 csapot és elindul az a gőzhajtású gép mit kell csinálni?
  • Takigabi
    #845
    a legviccesebb az hogy a Bouchard rejtekhelye című pályán amikor beugrok a vízbe ott patkányok mászkálnak
  • M.A.D.
    #844
    na, akkor én megállok a 2. pályánál. ennyi bug miatt inkább várok. még jó, hogy a patch után nem kért CD-t.:)
  • cypher
    #843
    csak este tudom nézni,de thx!!!
    ui.:Hoz-átdobhatnád az ....utánit is...
  • Hoz_Hun
    #842
    Nekem csak Louvre totál előtt, meg után van csak állásom.
  • rage
    #841
    Ja,itt a továbbjutást segítő bugok vannak
    Átdob a pálya közepén a következőre...
    :))
  • OBig
    #840
    cypher !
    Küldtem a mentéseket.Remélem ezt akartad. :-)
  • R@in
    #839
    Ezt csinálja nekem is :/
  • OBig
    #838
    Rage! Külön aloldal is lesz az AOD-nak, DE:
    A Tr5-ben sokkal nagyobb, a továbbjutást is akadályozó bugok voltak az úccsó pályán. Ahhoz képest.................
    Nézzük a jó oldalát.
    Aki meg törli az első pálya után, .....hát magára vessen. :-)Én a Parizsi Getto után voltam így, de túljutva kicsit azé változott a véleményem. El kell felejteni az Old Gen-t. Ez tök más, más az irányítás, igaz bénább, de ez van. Akik meg ezzel kezdik, ugyanazt mondják majd az Old Gen-ekre.
  • cypher
    #837
    Rugalmas a csaj!!
  • rage
    #836


    Lara és az ő sexi lába, ahogy a Core Design-nál
    hosszú hónapok alatt kifejlesztették.
  • cypher
    #835
    Egy mentést kérnék a Louvre második pályájáról...
    Rossz helyen mentettem,köszönöm.
  • Frank99
    #834
    én nem értem, hogy ekkora a pénzéhség, bogy egy ennyi hibával telt játékot MIÉRT adnak ki?
    Majdnem az összeset végignyomtam, irányításban, kevés bugban mindegyik jó volt .
    Ezt sajnos -pedig nagyon vártam rá- 15 perc után töröltem....
    talán majd a 3. patch után...
  • OBig
    #831
    Rage! Nna meg mindenki! :-)
    Küldjetek nekem lécci, ezekről a bugokról képeket, és a nagyobbakról, pölö a beragadósakról mentést is, és kirakom a Tr bug oldalra.
    Rengeteget írtok, amikkel én nem találkoztam, de télleg jó lehet.
    Pedig azt hittem, lassan bezár a bugos oldal. :-))
    JJa, és egy mondatot is hozzá, melyik pályán volt, és hogy jött elő.
    http://tombbugok.freeweb.hu/
  • Skynet
    #830
    Hjólvan hamár bug ismét előfordult hogy megjelent a kéz ikon nyomtam a use-t erre lara elkezdett hátrálni át pár falon át a nagy semmin és egy zárt ajtó mögött kötöttem ki...se ki se be...reload:)))
  • Multisync
    #829
    Iszonyat nagy bug!!!!
    A Sanitarium pályán Kurtis lezúg a liftben és sikolt Lara hangján!
  • rage
    #828
    Hm, nézegettem a hivatalos fórumot
    Ott szép gyűjtemény van

    Más is írta, hogy bármelyik pillanatban átdobhat a következő pályára
    Bárhol...

    Akkor egy vicces bug:
    2. pálya, Lara épp gyalogol, majd puff, hasraesik, meghal, mindezt kint az út közepén
    :-)))
    Szívrohamot kaphatott valószínű...
    :-)

    Kellene egy kb 50 megás patch, ha nem akar az Eidos szégyenben maradni.
  • Pharaoh
    #827
    Ha már a bugoknál tartunk nálam a csúcs:
    1.Lara áteisk a padlón és a semmiben elkezd zuhanni. (mint a Bil és Ted haláli túrájában)
    2. A semmibe kapaszkodva másztam.