3761
  • 1488
    #3641
    tööööök jóóóó :)) ezt kipróbálom xD
  • RelakS
    #3640
    Bermudán egy NAGYON utált extra van még:
    KAMIKAZE (Le, Le, Jobbra, Jobbra) (asszem)
    Azonnali UDAMAGE
    Bizonyos feltételek mellett CSÖKKENŐ ÉLETERŐ
    Magasabb (dupla?) SEBZŐDÉS!!! (szal csak ésszel)
    DE!!! Ha leölnek, akkor a kombo tartalma alatt felrobbansz, mint egy atombomba, és ahány embert a robbanás megöl, aszerint kapsz adrenalint. Nagy tömeg esetén akár máris jöhet a következő kamikaze XD
  • 1488
    #3639
    tökéletes, köszi
  • zsotesz
    #3638
    Parancsolj, remélem jó angolul is.
    Adrenaline Combos

    Unreal Tournament 2003 added adrenaline to the UT gameplay - a feature that was carried into Unreal Tournament 2004. Killing enemies and picking up Adrenaline Capsules adds adrenaline points up to a maximum of 100. Capsules are worth two points, standard kills are worth 5 points, First Blood 15, and double/multi/mega/etc. kills an ever-increasing amount. When a player has 100, he can perform Adrenaline Combos using a key combo:

    * Standard combos
    o Speed - Faster Movement Speed and higher jumps (forward, forward, forward, forward)
    o Booster - Health/armour regenerates up to the maximum 199/150 (back, back, back, back)
    o Invisible - Invisibility (right, right, left, left)
    o Berserk - Double rate of fire (forward, forward, back, back)
    * ECE Bonus Pack additions
    o Pint-Size - Character model shrinks (left, left, left, left)
    o Camouflage - When crouched, character model is disguised as a static object (right, right, right, right)

    Each combo uses up adrenaline, and each at a different rate. Once the adrenaline level reaches 0 the combo effect stops and the player must rebuild their adrenaline points back up to 100 to use another. Picking up more capsules or scoring more frags can allow you to maintain the combo a little longer. If a player's kill rate is high enough he can maintain a combo indefinitely.
  • 1488
    #3637
    szóval egészen véletlenül nem tudja valaki ezeket a billentyűkombinációkat?
  • 1488
    #3636
    ja igen és még valami. ugye van az adrenalin, amit lehet gyűjtögetni, és ha kijön a száz (asszem) akkor valamilyen billentyűkombinációkkal lehet kombókat behozni, mint pl gyógyítás vagy láthatatlanság. Egyszer a láthatatlanságot véletlenül sikerült behozni de nem tudom hogy csináltam :D
  • 1488
    #3635
    köszi
  • DupiDani
    #3634
    instagibbel fűszerezett játékmódok ezt megtalálhatod a mutatorok között de találkozni fogsz vele mint műfajjal "instagibctf" na meg ha már annyira karsz moddal játszani akkor a ballistic modot próbáld ki teljes fegyverátcserélés meg minden. na meg persze vannak minimodok... na meg vannak speciális pályák is ami egy külön játékmód... például van egy ut tennis map :) ami assault de tennisezni kell :) kicsit érdekes... és még próbáld az unwheel mod legújabb verzióját ahol van vagy 50 autó (mindenféle tipusú és stilusú) és versenyzni kell vagy labdázni... elég ütős csak az AI-ik (botok) érdekesen közlekednek... amúgy én mindig itt leszek és ha fölraktok egy témát vagy kérdést akkor kb. 2-3 nap múlva kifejtem véleményem vagy segítek UT 2004 a király:D
  • 1488
    #3633
    milyen játékmódok vannak még amikkel érdemes játszani a deathball-on és az alapokon kívül?
  • moon21
    #3632
    oké, akkor azért nem találtam a játékban, mert ott nincs benne
    kösz a választ :)
  • RelakS
    #3631
    Bemész a videokártya driverébe, és ott beállítod, hogy D3D-ben játéktól függetlenül legyen élsimítás
  • moon21
    #3630
    hello!
    valaki meg tudja mondani, hogy az élsimítást hol tudom bekapcsolni?
    nem találom sajnos :(
    köszi!
  • 1488
    #3629
    köszi
  • tbundy
    #3628
    a minimum players-szel tudod kiegészíteni a létszámot botokkal
    pl min players 4, bementek ketten a szerverre, akkor a szerver berak mellétek még 2 botot
  • 1488
    #3627
    sziasztok

    bocs a láma kérdésért, nemrég kezdtem játszani. hogyan tudok botokat berakni egy általam hostolt játékba?
  • Doom 4
    #3626
    Valaki csinálhatna banner-t! (azért mondom mert én nem tok)
  • DupiDani
    #3625
    :D hát igen...
  • tbundy
    #3624
    nem tom miről lehetne beszélni, csak offolni lehetne, mint sok más játéktopicban, de annak meg értelme 0.
  • DupiDani
    #3623
    :'( szomorú vagyok... ez a fórum annyira kihalt pedig annyira kurva jo játék és a magyar ut-s is nagyon keves... :( szomorú de való igaz :'(
  • Chrisx
    #3622
    Szerintem ilyet nem lehet, ugyanis a program az egyenlő csapatelosztásra törekszik.
  • Light
    #3621
    Azért köszi!
    Mondjuk nem igazán értem, h itt van az UT2004 és csak 3600 bejegyzés van..?
    Van másnak esetleg vmi 5lete?

    Üdv
  • zsotesz
    #3620
    Hát akkor egyenlőre passzolok.
  • Light
    #3619
    Hali újra!

    Zsotesz, kipróbáltam, de sajnos semmit nem segít.
    Ha 3 bot-ot állítok be rajtam kívül, akkor belépéskor 2-2 a csapatarány, és én hiába váltok halálommal csapatot, vagy 3-1 lesz belőle (de nem úgy, h én vagyok 1edül, hanem a 2 bot-tal), vagy 2-2 marad. Tehát az, h én 1edül legyek 3 vagy több bot ellen, nem megy.
    Van vmi más 5leted/tetek esetleg?

    Üdv
  • zsotesz
    #3618
    A játékszabályoknál van egy olyan beállítás, hogy csapatkiegyenlítő botok. Próbáld úgy, hogy ez ne legyen bekapcsolva.
  • Light
    #3617
    Helló!

    Lenne egy kérdésem, amire nem találom a megoldást:
    Nemrég játszottunk egyik haverommal lan-on UT 2004-et, és azt szerettük volna beállítani, h 4 Godlike ellenfelünk legyen, mi meg legyünk ugye 2-en. A probléma ott volt, h nem tudtuk ezt megvalósítani. A beállításoknál minden rendben volt, de a játék úgy kezdett, h 3 ellenfél volt az egyik csapatban, 3 a másikban. Most mi állítgathattuk azt, h melyik csapatba akarunk lenni, de akkor is a felosztás 3-3 maradt, nem lehetett átrakni a maradék 1 bot-ot, h 4-2 legyen a felállás.
    Ezután ezt magam is lepróbáltam annó, és csak úgy tudom beállítani mai napig a csapatokat, h 2 ellenfelem van, én meg 1edül; az továbbra sem megy, h 2-nél több ellenefelem legyen Team Deathmatch-ben.
    Nézegettem a commandokat: http://unrealtournament2004.filefront.com/info/ConsoleCommands
    Sajna itt nem találtam erre 5letet.
    Tud vki nekem ebben segíteni?

    Köszi
    Üdv
  • zozo15
    #3616
    szeva
    spoil
  • Mityu91
    #3615
    Hello!
    Nem tudnátok egy linket adni ahonnan le tudnám szedni a játékot (Unreal Tournament 2004)?
    fQleg torrent....
    Köszi...!!
  • DupiDani
    #3614
    ki tudna pályaszerkesztőhöz valami oldalt adni segítségül?
  • Kouta
    #3613
    thx...most oké...x)
  • Doom 4
    #3612
    www.gamecopyworld.com Unreal Tournament 2004->UT Master Server Blocker és ezzel akár hamaci nélkül is megy
  • Kouta
    #3611
    hi
    arra vagyok kiváncsi hogy hamachi-t használva miért dob ki a játék a szerverről cd kulcs hiba miatt?!
  • DupiDani
    #3610
    valaki nem tudna leirást adni a pályaszekesztőhöz... szeretnék pályát csinálni :D
  • Matt07
    #3609
    Hi all!
    Azt szeretném kérdezni hogy miért van az hogy online game közben kidob az asztalra Critical Error miatt?
  • RelakS
    #3608
    Nekem világ életemben minden Unreal játékban benne volt az UnrealEd, pedig elhihetitek, nem sok játékot vettem meg.
    Igaz, pl az Unreal ][: The Awakening (helyesírás rulz)-ban meglehetősen használhatatlanra sikerült ^^

    Unreal játékok és kiegészítők szerintem:
    Unreal
    Unreal: Return to Na Pali (nah, ezt meg kéne szerezni)
    Unreal ][: The Awakening

    Unreal Tournament
    Unreal Tournament 2003
    Unreal Torunament 2004

    Konzolra:
    Unreal Championship

    az Unreal Gold Edition csak több játék összecsomagolása emlékeim szerint
  • Crazy Mate
    #3607
    És hogy van?Az extrák külön cd-n vannak?Vagy benne a játékban valamelyik cd-jén és automatikusan feltelepíti?
  • Inquisitor
    #3606
    Nem tudom, nekem még nem volt csak eredeti :)
  • Crazy Mate
    #3605
    Ok,nekem a tört van,abban van map editor és Bonus Pack?
  • Inquisitor
    #3604
    Ha olyan verziód van, amiből nem spórolták ki a Bonus CD részt, akkor elvileg igen.
    De ha csak a pályaszerkesztés érdekel, meg a multiplayer, akkor 3900 körül vagy alatt kapsz UT2004 felújított verziót, amiben benne van alapból egy csomó Bonus Pack is.
  • Inquisitor
    #3603
    A bónusz packok általában rengeteg új pályát tartalmaznak, esetleg új játékomodokhoz is (pl. Zászlófoglalós nagy pályák járgányokkal), MOD készítéshez kell tudni programozni is, annak hiányában max. pályákat csinálhatsz a hozzáadott editorral.
  • Crazy Mate
    #3602
    A tört verzióhoz is hozzá "adják"?