3761
  • Nitramk
    #3681
    Hi! lenne egy problémámm UT2004-el: Mikor játszok állandóan elkezd akadozni a játék és igy teljesen élvezhetetlen lesz mert pl. megyek előre, beakad, és utánna egy darabig nem tudok más irányba menni. Tehát pl. Face classicon ha oldalazok és beakad akkor szépen lesétálok a pályáról ami elég kellemetlen. Konfigom: Asus A9550, 512 Ram, P4, 1.8GHz, és fent van a DirectX 9c. A játék eredeti és játszhatatlan :(
    Lécci ha tudjátok mondjátok el miért van ez, már mindent probáltam még a format c-t és a windows ujrarakást is...
    Előre is kösz.
  • SySERR
    #3680
    Azert latszodik tobb Bermuda szerver mert ossze vannak portforwardolva.
    Es ezek a szerverkeresoprogramok eleg szarul frissitenek ezert ad ki hamis adatokat a bent tartozkodo jatekosokrol.

    Bermuda szerverekkel kapcsolatos forum van itt: http://www.unrealgames.hu/
    Ezen belul a forum resz.
  • Balumann
    #3679
    De szóval nekem így jelenik meg: kép :D
    elég értelmes. Tehát akkor most 4 magyar szerver van :-/ Régen jóval több volt azért, így eltűntek?
  • Balumann
    #3678
    Vagy esetleg ha te is X-fire -el joinolódsz, akkor xfire-en is felvehetsz; nevem: Baluhunter89
  • Balumann
    #3677
    Ja a nevem BaluHuNTeR ott is, azthiszem :D
  • Balumann
    #3676
    Aha, kezdem érteni :D De nálam tényleg pingjei voltak a botoknak, és biztos hogy botok voltak, és csak 2-en oltunk igaziak :S
    Nem tom mikor játszok, mert több játékkal is játszok ez mellett, de megbeszélhetnénk vmi időpontot. Vagy vegyél fel msn-en, és akkor megbeszéljük. /[email protected]/
  • csontrakéta
    #3675
    de inkább átírok pár dolgot pls mondjátok meg mit kell átírni

    köszönöm

    ui.:bocs hogy evvel cseztetlek titeket.
  • csontrakéta
    #3674
    ok köcce mindenkinek
  • RelakS
    #3673
    Asszem a legkönyebben is kinyitja.

    Én azon nyomtam, de volt vele szívás így is a vége felé.
  • csontrakéta
    #3672
    bocs nem is szinten hanem nehézségi fokozaton
  • csontrakéta
    #3671
    ja és még egy kérdés melyik szinten kell megcsinálni mert van 8 szint
  • csontrakéta
    #3670
    köszi szépen akkor csalás nélkül megcsinálom
  • DupiDani
    #3669
    jaja:D amugy van hozza egy nem cheat hanem hogy at kell irni nehany dolgot:) de amugy jobb csalas nelkuL:D csalni sosem jo:))
  • RelakS
    #3668
    Végigjátszod a single módot az elejétől a végéig csalás nélkül ;)
  • csontrakéta
    #3667
    hello mindenki! ha valaki tudja hogy,hogy kell megszerezni a kérdőjeles karaktereket az írjon pls.

    köszönöm!
  • DupiDani
    #3666
    Szia! nos rám mindig számythatsz mer már értem az ilyesmiket:D szal... akkor... hol kezdjem... megvan nos a lényeg hogy ha 5 bermuda servert mutat az akkor egy és ugyanaz mindegy melyikre lépsz fel valami miatt többször érzékeli ugyanazt a servert többször nemtom miér nem vok ém mindent tudó:D amúgy ha azt mutatja hogy vannak rajta 10-en de rakattintva 3 playert latsz peldaul az azt jelenti hogy 3 hus ver jatekos van es 7 BOT es ha van 3 ctf server es azt irja ki hogy 4 player de nincs font senki az azert van mer van rajta mar 4 bot de a serverkereso programok csak az igazi playereket mutatják... az meg erdekes hogy azt mondta a csavo hogy azok botok es neked pingjeik voltak:DDDDddddddd mer ugyebár a botoknak 0 a ping :) thát vagy a csavo vak vagy ertelmi fagyi:D amugy mi a nickneved? neha jatszhatnannk eggyutt enis 2 és fél éve toltam sokat es most kezdtem el megint mer eleve bunnek erzem hogy abbhagytam:D
  • Balumann
    #3665
    Hello! Valaki magyarázza már el nekem, hogy hogy vannak ezek a szerverek, meg a botok vagy mik.
    Én X-fire -vel csatlakoznék, és ott igen érdekes dolgokat mutat. Van 5 ugyan olyan DM szerver (Bermuda...), ugyan azokkal a játékoskkal, stb., itt kijelzi a játékosokat is.
    Van 3 CTF, 4/12 -t mutat, de játékost nem mutat benne, egyikben sem.

    Nézem más ország szervereit, de sehol nem látok olyat, hogy 5x kiírná ugyanazt a szervert egymás alá :S

    3 héttel ezelőtt próbáltam játszani, és 1 valaki volt csak bent, azt mondta a többi player az csak bot.
    /pedig nálam ugyan úgy voltak pingjeik, stb.../
    Én már abszout nem értem, valaki magyarázza el pls!

    ui: nagyon régen, kb. 2 és fél évvel ezelőtt nagyon sokat játszottam a játékkal, de nem emlékszem ilyenekre... :|
  • DupiDani
    #3664
    nem nem nem:D elnézést kérek kedves kollega de nem a netről való lelépés oldja meg aproblémát bár lehetséges de van egy sokkal praktikusabb méghozzá az hogy beyrod a www.google.hu keresősávjába hogy master server blocker download és éertelemszerüen kiválasztod ahonnan le szeretnéd tölteni:) és akkor a serverhost elinditja a ut 2004 master server blockert utána aki fel akar lépni az is és mehet fragelés :D nah jó ez mondjuk egy kicsit régi üzenet de nembaj:D
  • zsotesz
    #3663
    ne legyetek kapcsolódva a netre. Nálunk ez segített.
  • Major
    #3662
    Belső hálózatban szeretnénk játszani az ut2004-el de, invalid cd-keyt ír ki, evvel szemben más-más cd-kulcs került beírásra. Létezik-e erre valamiféle megoldás, hogy tudjunk játszani.
  • grebber
    #3661
    Ez az Out of Hell mod mikor jön már ki végre?
  • RelakS
    #3660
    Hmm? Invázióban pont az a lényeg, hogy az Unreal-ban lévő szörtnyek rohanják le a fejedet
  • norbivuk
    #3659
    Hibás a game verzióm vagy mi van?
    Invázióban nincs olyan pálya, amiben gépek is támadnak? :)
  • RelakS
    #3658
    + #3640 - totális szivatás nagy tömegben, de ez modot követel
  • zsotesz
    #3657
    a 3638-as hsz-ben elvileg ott van mind.
  • tonyo9
    #3656
    sziasztok melyik patch kell pontosan hogy multizni tudjak?
  • tbundy
    #3655
    #3638
    akkor működnek, ha van elég adrenalinod
  • norbivuk
    #3654
    Az adrenalin parancsok:
    látahatatlanság: bal, bal, jobb, jobb
    életerő töltés: hátra, hátra, hátra, hátra;
    gyors lövés: hátra, hátra, előre, előre;
    gyors mozgás: előre, előre, előre, előre.

    Ezek gyakorlás módban is működnek?
    Van még más is?
  • Gabo
    #3653
    Az ONS szerintem is bejövős, de egyenlőre TDM-re gyúrok. Pontosabban TDM-ben próbálok minél inkább akklimatizálódni.
    Az elején a régi berögződések miatt még csúnyán ledaráltak. De azóta találtam néhány használható szervert és az eredményeim is végre kezdenek a régiekre hasonlítani.
    No igen, a rutin meg az évek nem múlnak el nyomtalanul... ;o)
  • tbundy
    #3652
    Frővel instázunk külföldön időnként :)
    mondjuk tényleg egyre kevesebb az emberke.
    2004ben nekem csak az ONS meg az assault tetszik, havonta 1x játszok vele :P
  • Gabo
    #3651
    Azok a régi goty-is szép idők... Sajna az UT szerverek mostanában szinte tejesen üresek, ezért is álltam át a 2004-re.
    Azért jó lenne látni néha a régi neveket itt-ott. :o)
  • tbundy
    #3650
    próbáld meg ezzel
  • tbundy
    #3649
    RtE az UT goty klán :PP
    szia Gabó :)
  • Gabo
    #3648
    Hali!

    Merre, melyik szervereken játszogattok mostanában UT2004-gyel?
    Kérdem ezt azért, mert mostanában megint elő-elő fordulok a neten, első sorban a TDM szervereken garázdálkodva.
    Amúgy továbbra is _RtE_Gabo nick-kel tolom. Annyira megszoktam már a klán jelzést, hogy nincs szívem levenni. ;o)
  • Ikarus
    #3647
    installált a játék.
    akkor probálkozok, mert vannak még modok amiket kiszemeltem.
  • tbundy
    #3646
    azóta, feloszlott az alkotó gárda, és megmaradt béta állapotban a mod, teli buggal.
    ha instalált a játékod, akkor elvileg társítva kéne lennie már az UThoz az umod kiterjesztésnek.
  • Ikarus
    #3645
    a kiterjesztése: .ut4mod
    action ut2004 mod, kicsit counter jellegű, ITT az oldal vége felé írnak róla
    és INNEN szedtem le
  • tbundy
    #3644
    milyen kiterjesztése volt alapból a filenak?
    meg esetleg leírhatnád melyik modot akarod felrakni
  • Ikarus
    #3643
    hello, nemrég vettem egy UT antology-t és szeretnék hozzá modot feltelepiteni, de magától nem akarja, ha a filera klikkelek, ha meg hozzátársitom az exe-t, akkor az sem tetszik neki.
    mi a megoldás, tud valaki segiteni?
    előre is köszi.
  • norbivuk
    #3642
    Ha neten akarok játszani, odáig eljutottam, hogy választok a listából egy servert, de ha magyarra akarok menni, akkor hova hogyan kell beírni a server címét?

    Ovodásnak érthető szintü elmagyarázást kérek! :)