3761
  • Crazy Mate
    #3601
    Köszi,és modokat mivel lehet készíteni hozzá?Mik ezek a Bonus Packok?
  • Inquisitor
    #3600
    Az UT2003-nak nincs értelme, mert benne van egészében az UT2004-ben.
    Lehet kapni egyébként egybe az összes játékot Unreal Anthology néven, talán olyan 7000HUF?
    Unreal, Unreal - Return to napali - Ez az első rész, meg a küldetéslemez, ezek vannak a Goldban
    Unreal 2 - The Awakening - Ez a játék másodikrésze.
    UT, UT2003/2004 - Ezek meg csak multiplayeres mókák, persze lehet gép ellen is nyomulni bennük, de akkor csökken az élvezet.
  • Crazy Mate
    #3599
    Király,milyen unreal játékok jelentek meg eddig?Én ezeket találtam,akármilyen játék érdekelne ami unrealos:
    Unreal Gold
    Unreal 2:The Awakening
    Unreal Tournament
    Unreal Tournament 2003
    Unreal Tournament 2004
  • RelakS
    #3598
    Van, vele együtt adják, UnrealED a neve
  • Crazy Mate
    #3597
    Van hozzá map creator?
  • zsotesz
    #3596
    egész jó ez a deathball, csak néha a csapattársak rossz döntéseket hoznak. Meg ha vége egy pályának akkor nem tölti be a következőt hanem kivág windowsba.
  • Szuperkaraj
    #3595
    innenö
  • Doom 4
    #3594
    linkeld be az oldalt ahonnan le szedhetem
  • Szuperkaraj
    #3593
    valaki próbálta már a Deathball nevű modot? nagyon jól el lehet vele szórakozni, bár csak botok ellen nyomtam még, de jó móka
  • Pheaper
    #3592
    plusz fav -.-
  • Doom 4
    #3591
    ö (betű)-enablecheats-
  • Richard90
    #3590
    hi all!
    a csalást hogyan lehet beírni a singel player módban??
  • Doom 4
    #3589
    nem tom nekem még ilyen nem vót
  • lammaer
    #3588
    Üdv,

    Következő kérdésem lenne: LAN-on több gépen szeretnénk nyomulni UT2004-el. Tört alapverzió mindenkinél fenn, különböző kulcsokkal, egyik gép hostol, többi rendben csatlakozik.
    A játék megy is, ellenben a többieket mindenki borzalmasan szaggatottan látja. Hogy is fogalmazzak: a játék pörög rendesen mindenhol (tehát nem az FPSsel van baj), csak a többi játékos mozgása/helyváltoztatása nem folyamatos, hanem szaggatott és aprókat ugrál.

    Counter Strike 1.6 ugyanezen a hálón rendben megy, csak már unjuk. Ötlet?
  • Doom 4
    #3587
    hát jó van lehet nekem meg a haveromnak ment
  • Gerisone
    #3586
    az müxik! köszike
  • tbundy
    #3585
    nm
  • _xT
    #3584
    Koszi a cimet frankon mukodik minden most probaltam;)
  • tbundy
    #3583
    amit én linkeltem be, azt próbáltad?
  • Gerisone
    #3582
    ja igen és láttam a neten oan lehetőséget, hogy van egy progi ami elősegíti azt h ne legyen akkora az uz2004 net kihasználtsága! nemtujja valaki h miaz?
  • Gerisone
    #3581
    nemmüxik! nálam legalábbis nem! nem blokkolta le a mester szervert! ugyanugy lekurt
  • Doom 4
    #3580
    na fihyu én nem töltöttem le ezt ráleltem a problémára http://www.gamecopyworld.com/ itt master server blocker
  • tbundy
    #3579
    én nem próbáltam, nekem eredeti a játékom, de másik fórumon próbálták és megy minden szerveren nekik
  • Alkohol sveda
    #3578
    És azzal minden szerveren lehet játszani? nem csak"tört"szervereken?
  • tbundy
    #3577
    bosszantó...
    sokan jártak így pl a magyar starcraft kulcsokkal is, mert volt egy elég nagy sorozat, amit alapból tiltott battlenet...
    most ut2004 olyan 3 ezer körül van, max benevezel még1re...
    v használod azt a "kiegészítőt" amit lentebb linkeltebb, állítólag működik online játékhoz.
  • Alkohol sveda
    #3576
    a cd kulcs a rossz.de azért kicsit vicces hogy megveszi az ember 10e huf ért és szemét az egész kidobom baszus
  • tbundy
    #3575
    h érted, h rossz cd kulcsot kaptál? nem fogadja el ajáték, v nem tudsz neten játszani vele?
    amúgy sztem azzal már nem tudsz mit csinálni, mégha a blokk meg is van a vásárlásból...
  • Alkohol sveda
    #3574
    üdv lenne egy nagy problémám! Megvettem az ut2004 et (már eléggé régen) de csak most jutottam el addig hogy multizzak vele DE! rossz cd kulcsot adtak hozzá és ezért nem tudok multizni vele mi ilyenkor a teendő?
  • tbundy
    #3573
    aki neten akarna játszani
  • tbundy
    #3572
    sztem nem mostanában. dec. elején ígért némi híreket a fejlesztő, de még nem jelentkezett azóta.
  • grebber
    #3571
    Az Out of Hell mod mikor jön ki nemtudja valaki?
  • Doom 4
    #3570
    mi van teljesen kihalt ez a topik ?
  • Doom 4
    #3569
    JA BOCSI NEM UGYAN AZ MERT NEM LANOZNI AKARUNK DE AKKO SE JÓ
  • Doom 4
    #3568
    nekem is ugyan az a bajom mint a 3566-os üzenetben és sajnos nem tunk jáccani pedig hamai van és azn se megy
  • Gerisone
    #3567
    netre van kötve??
  • Matt07
    #3566
    Hy all!Az lenne a baj hogy LAN-on akarunk jáccani a barátommal.Régebben működött is de msot kidob vkit mindig INVALID CD KEY miatt.PLS help!!!
  • Gerisone
    #3565
    halli! hogy lehet telepíteni ut4mod-okat????? asztirja h szar a verzsön és ápdétejjem! de a legfrissebb peccs van fenn! valaki please!
  • Gerisone
    #3564
    de én hamacsin akartam lanolni! de nem ment! most elvileg igen agnitiummal elvileg müxik!
  • Doom 4
    #3563
    ok kösz
  • tbundy
    #3562
    természetesen csak olyan szerverre tudsz fellépni, ahol nem kér cdkey-t
    ASE ben keress rá bermuda szerverre, van többféle portja, dm, ctf, tam