3761
  • RED BULL F
    #3721
    még azt szeretném kérdezni, hogy unrealED-ben lecseréltem pár hangot, elmentettem de a játékban mégsem ugy szólal meg. mitől lehet ez?
  • RED BULL F
    #3720
    ööö értem. kössz
  • RelakS
    #3719
    Nem állítható... igen durva csalás lenne, ha valaki normál flak sebességgel rohangálna, más meg mint a gépfegyver, úgy osztaná a szilánkot
  • RED BULL F
    #3718
    hali. A fegyverek lövésének sebességét hol tudom beállítani? azt szeretném, hogy a snipernél ne kelljen olyan sokat várni 2 letöltés között
  • RelakS
    #3717
    Ha jól tudom, frag moveik-nál simán f4-et nyomnak, ez vált elvileg a Behindview 1 és Behindview 0 között

    És persze velveszik az egész meccset, majd a felvételt visszajátszva veszik fel magát a mozit. Fraps tökéletes erre, majd jöhetnek az egyéb effektezések.

    Viszont régebben mintha olvastam volna valami okosat, hogy az ilyen felvett meccsekhez be lehet állítani egy programban, hogy honnan szeretnéd látni, és a végeredmény egy tonna bmp lesz
  • Blekk Síp
    #3716
    Van vmilyen mod, hogy külső kameranézeteket lehessen kezelni?
    Vagy hogy oldják ezt meg frag moviek-nál? Tuti nem fraps, mert attól jóval profibb dolgokat hoznak össze.
  • infracore
    #3715
    Nagyon szépen köszönöm.Sikerült.
  • RelakS
    #3714
    Mindegyikkel lehet, és mindegyiknek két hangja is van.

    [ut2004 könyvtár]/System/User.ini

    A
    [Engine.Input]
    részben megkeresitek a kívánt billentyűt, és ilyet írtok be:
    B=playvehiclehorn 0
    C=playvehiclehorn 1

    Értelemszerűen a 0 az alap duda, az 1 pedig a másodlagos kürt
  • Carmang
    #3713
    A mantával lehet egyáltalán? Nem a scorpióval? Asszem hogy H betű amúgy.
  • infracore
    #3712
    Sziasztok.
    Segítség kéne.Hogyan lehet dudálni (dallamkürthang)a mantával.
    Köszönöm.
  • osho
    #3711
    oan modell ???
    oat küdök
  • BigReaper
    #3710
    Sziasztok! Kis segítség kellene, oat keresek aki tud modelleket csinálni a játékhoz, mert neten hiába keresek szinte minden modell van de oan nincs amit keresek! Ha vki tud segíteni vhogy naon megköszönném! Csáó
  • Carmang
    #3709
    Hogy mitől van azt nem tudom. Nekem is volt ilyen, először csak az UT-nél, aztán más játéknál is. Végső megoldásként Windózzét újra telepítettem, az megoldotta a gondot.
  • BiG G
    #3708
    sziasztok, olyan problémám van, hogy be-beakad a játék irányítása néha (tehát tovább megyek előre mint akarnék, tovább lő, ilyenek), ezt mi okozhatja?
  • underground2
    #3707
    valaki lenne szíves és leírná nekem, hogy hogyan kell Linuxra telepíte az UT2004-t?
  • zyppy
    #3706
    cs
    két kérdésem lenne:
    1.Ilyen modot honnan lehet szerezni?
    2.Hogyan tudom megcsinálni hogy a redeemer-be ne csak egy töltet férjen?
  • Vass Gábor
    #3705
    Van egy kis gondom a játékkal,nem tudom feltelepíteni a játékot, mert nincsen meg a kódja hozzá, és kéne.
  • Manus manum l
    #3704
    Hi

    Nalam is ugyan ez van 1-2 napja. Viszont azokra mind fel tudok menni ami a favoritokba van. Probald meg open ip-vel.
  • spider9
    #3703
    üdv! most telepítettem újra a játékot, v3369 patch el és server menüben nem latok egy servert sem, elég rég jatszottam mar és nem emlékszem kellett e valamin allitanom /connection timed out/ al lesz üres a server lista, ha esetleg valakinek lenne ötlete megköszönném.
  • Carmang
    #3702
    gugli a barátod :))
  • Demila
    #3701
    sziasztok .
    pár éve játszottam UT-t , és most megint +jött hozzá a kedvem , még két barátom is elkezdené .
    Régen sem volt meg az eredeti játék és már totál ememléxem hogy oldottam meg a dolgot .... szval most épp töltöm a játékot le ,de kódom az nincs hozzá .
    légyszí segítsetek .
  • vdani94
    #3700
    Thx
  • Carmang
    #3699
    Az egy "Andrenalin kombó". Ha az adrenalin eléri a 100-at, akkor tudod valamelyiket végrehajtani:

    Speed adrenaline- When your adrenaline reaches 100 and it starts to flash, quickly tap forward (W) four times for a speed power-up

    Self-heal adrenaline- When your adrenaline reaches 100 and it starts to flash, quickly tap back (S) four times to get a self-heal power-up

    Invisibility adrenaline - When your adrenaline reaches 100 and it starts to flash, quickly tap left strafe (D) two times then right strafe (A) two times to get invisibility

    Berserk adrenaline- When your adrenaline reaches 100 and it starts to flash, quickly tap forward (W) two times and back (S) two times

    (a tied a D-D-A-A, gyorsan egymás után)
  • vdani94
    #3698
    Hello!
    A múltkor amikor játszottam egy szemtől szembent az ellenfelem láthatatlan lett. Valaki meg tudja mondani, hogy én hogyan lehetek láthatatlan?
  • Carmang
    #3697
    Halló,

    nekem is beütött pár napja ez a késlekedős, meg beragadós irányítás.
    Megoldást talált valaki rá azóta?

    (nem telepítettem semmi új programot/drivert, nem tweak-eltem semmin, elvileg vírusom sincs, egyik napról a másikra csak úgy előjött a hiba)
  • Beast Machine
    #3696
    Nekem az a nagy bajom most perpill (valami mindig van ezzel a rohadttal), hogy késéssel reagál a játék, és az irányítás, illetve a beragadás is jelen van! Újratelepítettem a játékot most (Deviance rls), és az alap patchektől kezdtem a feljavítást, asszem vagy 6 patchet toltam fel egymás után. És még mindig nem jó...

    Élvezhetetlenné tesz egy nagyon jó játékot, Lécci segítsetek!!!!
  • Beast Machine
    #3695
    nekem is ugyanez a bjom előjött...

    de nem csak a UT2k4-né, hanem a CS-nél is (Source és 1.6-nál is).
  • Beast Machine
    #3694
    Hello!

    Most kezdtem el játszani, az érdekelne, hogy mi a legfrissebb patch sorozatszáma? köszi!
  • grebber
    #3693
    Valaki tud valamit az Out of Hell modról mikor fog kijönni?
  • MerlinW
    #3692
    PlanetHamachi
  • MerlinW
    #3691
    Nézd meg az editorban, tud-e importálni 3DS állományokat, illetve guglizz, de kötve hiszem hogy lenne/bele tudnál nyúlni 3ds-el - max textura/objektum szinten.

    Egyébként ha a bevágtad a 3DS bonyolult rendszerét, az UEdit logikáját is el fogod tudni sajátítani.

  • DeathJr
    #3690
    halle all. valaki pls segítsen már.Hamachi-val hogy kell csinálni a lan-party-t?? mert hiába ütök be ip.t semmi nincs kiék kell beütni hova?? pls help!!!
  • Szmájli
    #3689
    Sziasztok!

    Az lenne a krédésem, hogy van valami script vagy plugin 3d Studio Max-hoz? Mert nem igazán tudom kezelni a pálya szerkesztő programot. És 3dsmax ban szeretnék pályát készíteni!
    Igazából nem az UT-hez hanem a XIII-hoz, de mivel ugyan az a program a szereksztő lényegében, ezért itt teszem fel a kérdést!

    Sziasztok!
  • Rapid81
    #3688
    Hali mindenki!
    Valaki segítsen már, hogy hogyan kell belőni a hangátvitelt a gammában, ugyanis 2 napja próbálkozunk haverral, de sehogyan sem megy. Már váltogattuk a csatornákat, mikor nyomom az F-et akkor írja is, hogy csapatrádión megy, meg ugrál a hangszínjelző is, de nem megy át a hang. Valaki regélje el, please!
  • c115
    #3687
    Szasztok.Hogyan lehet modellt csinálni???azaz új szkin/scin-nt???Honnan lehet leszedni az Unreal Editor-t??????
  • Dzsega #3686
    nagyon régen nem játszottam már vele de nekem annó valami régi patch miatt csinálta. hiába volt fent a friss valamelyik hiányzott neki ezért néha beragadtam itt ott.
    felkerült és onnan már nem volt gond vele
    tényleg nem tom melyik volt...
  • Nitramk
    #3685
    az öreg alatt a vezetékest értem. Szal nem wirelesses.
  • Nitramk
    #3684
    nekem a jó "öreg" billentyűzetem és egerem van, és semmilyen logitech progi nincs felrakva.
  • Inquisitor
    #3683
    Nekem régen a Logitech saját progija amit adnak keyboardokhoz csinálta ezt, most nem jut eszembe a neve (iTouch?), miután leírtottam a gépről okés volt. Ha jól tudom némelyik tweaker progira is allergiás az UT, de már nem tudom meliykre.
  • Chrisx
    #3682
    Nekem régebben a vezetéknélküli billentyűzetem csinálta ezt.