3761
  • amitakartok
    #3761
    Valaki tud itt UT2004-hez modellezni vagy ismer valakit, aki tud? Modhoz kellene segítség.
  • steweee
    #3760
    én jáccok vele most is néhány naponta. lehet állítani az irányítást ahogyan csak akarod. am sztem a legelső rész volt a legjobb, a 2003 is nagyon jó volt de volt pár hibája, bár a grafika sokat javult. a 2004 semmiben nem több mint a 2003, ezt a játék úgyis csak a deathmatch-ban ér vmit.

    tényleg, lehet importálni a 2003 mappackjait ebbe ? ahhoz voltak nagyon jó mapok

    ut3-at még nem néztem meg, de ezek után...
  • gabeone
    #3759
    Én megvettem boltban az UT3-mat. 990 ft volt, annyiért nem bántam meg (de csak meg steamen regisztrálható volt), az UT2004-hez képest azért nagy csalódást okozott a számomra. Kevésbé tetszik a játékélmény, a 2004-hez képest bonyolítottnak érzem a játékmenetet és én nem tudtam állítani a kontrolon.. Csak én nem vettem észre? Pl. a konzolt nagyon más billentyűre helyezném, de egyébként az fps kedvelőknek megfelelően van beállítva az irányítás.

    Az UT2004 most steamen 7,5 euro.
  • FSpofon
    #3758
    nem kifejezetten rossz, de fölösleges vele játszani, nincs olyan pontja a grafikán túl amiben felülmúlja a régieket.
  • steweee
    #3757
    miért, nem jó a 3 rész ? azért kipróbálom, de már nem jól kezdődik...
  • FSpofon
    #3756
    az 1. olyan mint a 2003, a 2-nak meg köszönhetjük hogy ilyen földhözragadt lett az ut3.
  • steweee
    #3755
    http://en.wikipedia.org/wiki/Unreal_%28series%29

    az unreal championshipről és második részéről hallott már vki ?
  • Pretorian
    #3754
    Steam account teljesen okés VAT-al, ban nélkül eladó Budapesten.

    Játékok:

    Grand Theft Auto IV
    Medieval 2: Total War
    Mass Effect
    Guild Wars GOTY
    Unreal Deal Pack (Unreal Tournament 3 Black, Unreal Tournament 2004, Unreal 2, Unreal Gold)

    Dobjatok privit itt.
  • KopfSchuss
    #3753
    Mindegy, így néz ki


    [DefaultPlayer]
    Name=Xan
    Class=Engine.Pawn
    Character=Xan
    team=1
    Sex=M
    Voice=XGame.RobotMaleVoice
  • KopfSchuss
    #3752
    Lopni se szabad, mégis lopnak.

    Amúgy ezt megcsináltam, de nem történik semmi sem.

    Kép: http://kepf16/495224341n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpgeltoltes.hu/1002
  • RelakS
    #3751
    Mert csalni nem szép dolog...
  • BBencze
    #3750
    Bemész UT2004 mappába azon belül is systembe abba van egy user.ini nevű fájl megnyitod szövegszerkesztővel és Character=name of character átírod.(name of character helyére beírod Xan, Malcolm vagy Clanlord-ot)
  • KopfSchuss
    #3749
    Még az lenne a kérdésem, hogy van egy ilyen csalás:
    Unreal Tournament 2004 Cheat: Xan, Malcolm, and ClanLord Without Beating the Game
    To play as any of these three secret characters without beating the game, simply go to your ut2004 folder, open the system folder and open the file called 'user' with notepad. Find the line 'Character=name of character', Then change your character name to either Malcolm, Xan or Clanlord.

    Webfordítóba bemásoltam, kiadta ezt:
    Hogy eközül a három titkos karakter közül bármelyikként játssz anélkül, hogy vernéd a játékot, menj az ut2004 dossziédba egyszerűen, nyisd ki a rendszerdossziét és nyisd ki a fájlt hívott felhasználó jegyzettömbbel. A sorozatot Character=name-nek találja karakter, azután megváltoztatja a karakternevedet bármelyik Malcolmre, Xanre vagy Clanlordre.

    Namost nekem ez nem teljesen tiszta, van aki meg bírta ezt csinálni?
  • KopfSchuss
    #3748
    Kösz az infót... Ted Bundy? :))
  • tbundy
    #3747
    az első sorban ott a megoldás:
    "to enable cheats type: enablecheats"
  • KopfSchuss
    #3746
    Na és miért nem?
    Csakmert találtam egy oldalt, ahol le vannak írva ilyen kódok, és úgy kezdődik, hogy: A kódok csak single player módban működnek. Csak nekem ott se, nem lehet valahogy ezt megoldani?
  • RelakS
    #3745
    mert nem engedi, hogy csalj kampányban. Mi ebben a fura?
  • KopfSchuss
    #3744
    Ja, az Unreal Tournament 2004-ről van szó
  • KopfSchuss
    #3743
    Szevasztok, valaki nem tudna segíteni abban, hogy mikor a konzolt előhívom ("Ö" betűvel), és beírom pl, hogy: Skipmatch, miért írja ki ezt:

    Cheats are not enabled, to enable cheats type: enablecheats
    Enabling cheats pervents you from unlocking the bonus characters

    Ha valaki segítene, megköszönném
  • RelakS
    #3742


    Ilyenkor imádom a számítógépeket+programokat :D
  • Pretorian
    #3741
    Nah, megoldottam. Kipucoltam a registry-t, csináltam egy backupot a játékról, újrainstalláltam, és most jó.
  • RelakS
    #3740
    Viszont ha a legális cd-kulcsodra ezt írja, csak ők tudják megoldani. Levél nekik, hogy bazmeg van, oldják meg! Jobb 5letem nincs
  • Pretorian
    #3739
    Steam Support szarik mindenre, képtelenek egy épkézláb megoldással előállni, bármiről is legyen szó. Egyébként az .ini törlése pont a support által javasolt "megoldás". Azt kb. eddig is sejtettem (:D), hogy .ini nélkül nem indul a játék. Ezzel a módszerrel a korrupt .ini fájlt szokták kijavitani, csakhogy nálam ez nem segit.
  • RelakS
    #3738
    Mint a másik topikba is írtam: UT2004.ini kell a játéknak, ha nincs, csinál.
    A problémára meg Steam Support, oldják meg!
  • Pretorian
    #3737
    A Steam-es, "CD-key appears to be invalid, reinstall the game" c. gyökérségre tud valaki valamilyen megoldást? Megvettem az Unreal Deal Pack-et, és el sem indul a 2K4, röhej. Az UT2004.ini-t meg hiába törlöm, a szemét Steam kreál egy újat helyette. Vicces.
  • readswift
    #3736
    ...már amivel játszanak is?
  • readswift
    #3735
    milyen modok vannak 2004hez?
  • infracore
    #3734
    Itt van
  • underground2
    #3733
    Tudtok egy olyan oldalt ahonnan letudok tölteni egy müködö Killing Floor modot?
  • biomage
    #3732
    Már jó :D
  • underground2
    #3731
    én azt tapasztaltam tegnap, hogy délelőtt még Invasion nymultam netenés délután amikor főlakartam menni netre akkor azt írta ki, hogy "Connection Timed Out" ! Mi a fene van az UT-val?
  • biomage
    #3730
    Az hivatalos UT server lelet állítva, tud erről valaki valamit?
  • Doom 4
    #3729
    mostanában nem nagony de tavaly 3 osztálytársammal hamachin nyomtuk.
  • bency
    #3728
    Hello Bello!:P,latom nincs sok elet itt,ujra kene eleszteni itt a dolgokat!Senki nem jatszik mar ?
  • grebber
    #3727
    Out of Hell mod részletek
    5 éve készítik ezt a modot csak jó lesz!
  • BBencze
    #3726
    Demóhoz én is próbáltam mapokat adni anno, de nem látta. Szval nem lehet.
  • BBencze
    #3725
    Sztem vírus vagy spyware/adware lehet,konzolba semmi értelmeset nem lehet beírni pingről. Szval futtas vírus és spyware keresést.
  • KennyGTP
    #3724
    Csá all. Azt mondjátok meg nekem hogy miért van az hogy ha bemegyek egy 20 Ping-ü szerverre, nekem és csak nekem 150-es ping-em lesz. (2mb-s netem van). Valamit be kell írnom a konzolba???
  • SewerRat
    #3723
    Huh.. sztem elrontottam valamit, emrt nagyon nehéz a játék már. Sokkal nagyobb az ellenség statja ,stbstb... msot fedeztem fel a bloodrites előnyeit:P Mármint, hogy csapattagokat kapok... Érdemes ezt használni? Melyik csapatból érdemes és kit beszerezni? (És meg lehet nézni a statjukat?)
  • RED BULL F
    #3722
    Demóhoz lehet adni mapokat?