5854
  • espio
    #1927
    Megvan... Köszi szépen :)
  • Adler
    #1926
    jó rész volt
    mit akarhat a fickó, akit felhivott a végén?
  • Fido4life
    #1925
    Sean Callery-nek köszönhetjük a 24 zseniális zenéitinnen leszedheted a negyedik és ötödik évad zenéit...
  • espio
    #1924
    Hello!

    Tudnátok segíteni? Meg tudnátok mondani hogy ki a szerzője, vagy hogy mi a címe a 24 stáblistájakor játszódó zenének? Ill. hogy honnan lehet letölteni? Előre is köszi
  • dienesoft
    #1923
    Jah, olyan Jack féle tanítás :D:D:D:D
  • InfectedMann
    #1922
    Hát faja rész volt :)
    Nem is fűznék hozzá semmi mást :)
  • Lyan Kyj
    #1921
    ezen szakadtam:
    - Tudsz lőni?
    - Nem.
    - Célzol, lősz...

  • zsozsoshy
    #1920
    "I lost controll!" - ez mekkora!)
  • Fido4life
    #1919
    most innen töltöm
  • peter31
    #1918
    csak ne torrentet, mert az nagyon lassú...
  • peter31
    #1917
    adjatok egy linket pls... a franc megesz, hogy nem tudom nézi...
  • Lyan Kyj
    #1916
    uh, végső süti odab*szott!
  • Fido4life
    #1915
    KURVA ÉLETBE 89 %-nál megállt a letöltés..:S Az elöbbi meg a felénél szakadt meg...:S
  • dienesoft
    #1914
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Brutálisan jó rész volt! Minden megvolt, amit szeretek a soriban. Kavarást, lövöldözést, hatalmas fordulatot. Ez a Charles Loganas dolog a a végén nagyon odavert ;)
  • fsgh
    #1913
    nagyon izgi a 2.évad vége..képzeljétek el hogy eredeti dvd-n van meg mert megvettem erre az utsó részeknél néha 1-2 percre kimarad a felirat:s...hamár megveszem elvárnám hogy jó legyen...(még szerencse hogy tdok picit angolul)
  • Ombika
    #1912
    Igazad volt tenyleg van ,de sajnos mind siet!! :(((
  • Bandee1987
    #1911
    s06e10

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, most ez érdekes lesz...Márminthogy Logannak mi köze van ehhez az egészhez, bár sejtem, hisz tavaly végig Graemmel dumált telón. (Logan a jófiú? :) Jack és a faterja közti beszélgetés is érdekes volt, bár én azt hittem, h az uccsó pillanatban vki megöli a faterját, mielőtt az tehetné meg Jackkel, de mégse igy történt. Elnök meggyilkolási szál se kispiskóta :)

  • Szolnokboy
    #1910
    te vagy a láma :)

    http://home.of.donsystem.hu/index.php?keres=huszonn%E9gy
  • Ombika
    #1909
    Sajnos ott neztem es 3ik evadhoz abszolute nem talaltam,lehet en vagyok lama?! :((
  • Szolnokboy
    #1908
    feliratok.hu-n biztos találsz hozzá
  • Ombika
    #1907
    Hi all!!

    24.S03E24.12pm-01pm.XviD.avi
    Most jarok itt es kerestem volna feliratot hozza,mivel amivel adtak nagyon elcsuszik es sok helyen mar nincs is csak uj evad! :)
    Vki nem tudna esetleg segiteni ez ugyben?

    Koszonom
  • Fido4life
    #1906
    még durván 1 óra, és én is nézhetem :P
  • Szolnokboy
    #1905
    Hatalmas volt az e10!!! Akkorát ütött a vége, hogy a fal adta a másikat!
    Kuurva jó!!
  • Kmarha
    #1904
    Mondtam én :DDD
  • Csacsi
    #1903
    mininovan már fent van.
  • peter31
    #1902
    még nincs fennt a szerveremen a 10. :o(
  • Csacsi
    #1901
    Nemhogy lesz, már van :D
  • peter31
    #1900
    Lesz ma új rész?
  • fsgh
    #1899
    a második évad végefelé járok és nagyon jó:)
  • kisdead99
    #1898
    Jack is az, csak ő a jó oldalon áll :)
  • Adler
    #1897
    Jack faterja egy beteg ember
  • dienesoft
    #1896
    sztem is simán el tud menni ha közvetlen van egy heliük a közelben
  • Amse
    #1895
    hát az elsőt látva annyira nem nagy, hogy helikopterrel ne lehessen 3 perc alatt kívülkerülni belőle...
  • Bandee1987
    #1894
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát attól függetlenül sztem elég nagy egy ilyen bomba hatóköre, nem?
  • fsgh
    #1893
    tényleg jó:)))

    nézeti magát a sorozat:D
  • Amse
    #1892
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Több ideje volt. Mikor megtalálták a bombát akkor volt egy reklámblokk és amikor visszatértek már kikészítettek mindent Jack-ék és a CTU-nál is készen álltak magyarázni. Ennyi idő alatt Fayed már helikopteren volt és simán elment onnan...
  • Bandee1987
    #1891
    Azért a 8 és 9.részben éreztem valami nagy hülyeséget
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fayed ugye beélesitett 1 atomot, hogy ő el tudjon menekülni, amig jackék ezzel szórakoznak. kb. 3 percük volt a robbanásig. 3 perc alatt nincs ideje Fayednek elmenekülni a bomba elől, ő is ott pusztult volna meg Jackékkel, ha az a bomba felrobban, és akkor fuccs a szerkezetnek is, amivel a többi bombát lehet élesíteni, ergo értelmetlenül halt volna meg.
  • dienesoft
    #1890
    6X09
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az utolsó 20 perc vadállat volt, az elejét kicsit húzták, mert nem volt semmi nyom amit követhettek volna. Egyre jobban jön vissza a régi izgulós 24-es feeling :) Az 5-6 kicsit leült, az ucsci 3 rész nagyon atom volt :)
  • dienesoft
    #1889
    Nálam a harmadik évad a favorit, egyszerűen annyira megfogott, hogy azt egyhuzamba végignéztem...kivábcsi lesze, hogy a mostani 6.évadba lesz-e ekkora fejkiscavarás... kell hogy legyen :)
  • Kmarha
    #1888
    és ez csak a kezdet :) A másodék évad, legalábbis nálam, egyhúzamba végig lett nézve. Mert mindig jött egy rész, ahol mondtam, nem, ez már durvább innen nem lehet, most már le kell ülnie a sorozatnak. Aztán jött a rész vége, és levegő után kapkodva nyitottam meg a következőt, ami simán überelte az előző részt. És természetesen a végén újra kattintanom kellett a következőre, különben aludni nem tudtam volna.. és megismétlödött a dolog. Így végig mind a 24 részen :)

    A harmadik sem rossz eddig, bár ez már kicsit lanyhább a 2. évadnál :) Képes voltam a felénél abbahagyni hogy maradjon késöbbre is :)