5854
  • fsgh
    #1887
    elkezdtem a második szezont:) láttam már 2 részt:) pörgösebben kezdődik mint az első...
  • Fido4life
    #1886
    na majd rákeresek ;)
  • a.carkey
    #1885
    Én nem találtam + letölthető formában, pedig nem sok rész ment még le. :(
  • Fido4life
    #1884
    tiszta 24 kópia..:)
  • vezérszuszu
    #1883
    Bocsi!!
    Micsoda
  • vezérszuszu
    #1882
    Ez mocsoda konkrétan?
    Vannak részei még???
  • a.carkey
    #1881
    Torrenten sem láttam, csak tudom, hogy van.
  • dienesoft
    #1880
    Ismerem, bár sztem nem egy nagy kunszt :)
  • a.carkey
    #1879
    Ezt a CTU-Rookies sorozatot ismeri vki?
  • Blasta
    #1878
    Azmá igaz :D
  • NeoMaN
    #1877
    Jó, azért saját öccsét nylonzacskózó dzsek elég über ígyis.
    :)
  • dienesoft
    #1876
    Sztem simán nincs gáz a sorozattal,az 5-6 kicsit leült, 7,8 nagyon jó volt és kezdenek érdekes dolgok kiderülni (gondolok itt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tom Lennox balhéira, most valamit nagyon szervez
    )Nekem az égvilágon semmi bajom nincs a sorozattal! És higgyétek el,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem ezt a négy atombombát probálják majd hatástalanítani az évad végéig- addigra sokkal több dolog lesz, mint hinnénk! :)
  • Fido4life
    #1875
    nekem viszont lenne okom, hiszen amíg a PB nem jött, csak a 24 volt nekem mint sorozat...:)
  • Blasta
    #1874
    "És eddig is voltak apró hibáka a sorozatban"

    Igen, APRÓCSKÁK, de nem ilyen banális marhaságok, meg totál hihetetlen dolgok. Na mind1, bízzunk benne nem lesz több...
  • Blasta
    #1873
    Hát nem aggódom, van mit nézni ezen kívül is :)))
    (PB, Heroes, House, etc...)
  • InfectedMann
    #1872
    szerintem nagyon jó a 6. évad.
    És eddig is voltak apró hibáka a sorozatban. Semmi sem lehet tökéletes :)
    Sajnos tökéletes dolog nincs :)
    Mindegy. Nekem tetszik ez az évad is.
    Go Jack Go :D
  • Fido4life
    #1871
    amugy meg amíg a feszültség megvan, addig engem nem zavar semmiféle bugyutaság..:) tényleg nem nagy kunszt ez a hatodik évad (eddig), de örülni kéne annak hogy van mit nézni, visszafogjátok írni ezeket az időket, amikor már csak a BK marad esti programnak..xD
  • Fido4life
    #1870
    vazze [ spoiler] <-- ezt azért lehetne használni...
  • fsgh
    #1869
    annyira nem lehet langyos ha6.évadja sokakat a képernyő elé szögez:)
  • Blasta
    #1868
    Nemis igaaaaaaz :)))
    De tényleg langyosabb már a dolog.

    Nameg ez a Dzsekk öccse egy sorozatgyilkos (több ctu ügynök ill D.Palmer haláláért felelős), Dzsekk faterja pedig szintén vmiféle tömeggyilkos-jelölt, ráadásul apuci gond nélkül öli meg a pici fiacskáját, akire már nincs szüksége... És ezek az emberek a CTU szuperügynök legközelebbi rokonai...

    NA EZ MÁR NEKEM EGY KICSIT SOKKKKK
  • Amse
    #1867
    csak kezded unni :)
    eddig is voltak ilyenek.
    és miért nem tudták műholdon követni a helikoptert amin elmenekült a Fayed és neutron bobmát dobni rá?
  • Blasta
    #1866
    Ááááh, már ez a sorozat sem a régi.

    Persze, LA-ben felrobban egy nuki, megmurdálnak 12e-en, és a környéken nyugodtan autókázhat a lakosság, mitöbb lövöldözhetnek az utcán, embereket rángathatnak ki a kocsijukból, stb.

    Asszem a valóságban minden mozdítható harci és nemharci egység (pl. nemzeti gárda) hermetikusan zárna le egy ekkora várost UTCASARKONKÉNT, PLÁNE akkor, ha tudvalevő, hogy további NÉGY nuki robbanása várható.

    KAMU, KAMU, KAMU, csalódás.
  • fsgh
    #1865
    akkor elég nagy lyukat hagytak betömetlenül..báár az elmondások szerint a második évad így is ultrajó lesz:)
  • Fido4life
    #1864
    mármint a németekre
  • Fido4life
    #1863
    hát azokra nincs nagyon utalás...legalábbis én olyanra nem emlékszek
  • fsgh
    #1862
    aha...mert pl nagyon érdekelne

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mit szól a ánya az anyja elvesztéséhez...meg az is érdekelne hogy kik azok a németek akik húdenagy górék:)
  • Fido4life
    #1861
    hát szerintem olyan 5-7 körül lehet, mivel részben utal rá, bár az első évad ismerete nélkül is értenéd az egészet..
  • fsgh
    #1860
    már az első után rohantam volna megvenni a második évadot:DDD de csak holnap kerül rá sor...:))) amúgy ha 1-10-es skálán kéne mondanod akkor mennyire kapcsolodik az első és a második évad?
  • Kmarha
    #1859
    ha az első nagyon tetszett a második évadot abba se fogod tudni hagyni. És az utolsó rész után mint az örült rohansz is megszerezni a 3. évadot :D
  • dienesoft
    #1858
    Köszönjük, én majd este nézem meg, mert most én is fordítok.
  • #1857
    A 2 új rész felirata a hosszupuskán!
  • Fido4life
    #1856
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bakker, megint hadják Fayedet lelépni :( azért azt nem gondoltam volna hogy Morris működő cuccost ad nekik
  • Fido4life
    #1855
    hát én lehet hogy meglesem angol felirattal, egész nap erre vártam, nehogy már ez tartson vissza :D
  • dienesoft
    #1854
    Arra is gondoltam, hogy a másik nagy (számomra nagy) fordítót, Victorpictort megkérhetnénk erre a feladatra?
  • Bandee1987
    #1853
    hajrá :)
  • dienesoft
    #1852
    :) Bizony, hát akkor hajrá Sziszi
  • Mayday
    #1851
    Azota mar irt ujra is, nem megy neki ezen a heten, bevallalta Sziszi nevu forumozo, az angol subbol. Elvileg lehet ma estere lehet is mar. W3ndigo meg jovo heten mar ujra csinalja.

    Hat, mi szurkolunk Sziszinek! :)
  • fsgh
    #1850
    húúú egnéztem az első évadot

    nagyon ütős a sorozat:OOO amint lehet megyek és megveszem a második évadot:)
  • fjozsi71
    #1849
    Nálam nincs hangja a 6. epizód 01 részének! mi lehet az oka?
  • dienesoft
    #1848
    Uh, a francba!:S Hát, kéne neki némi segítség...kár hogy én nem tudok úgy angolul, hogy tudnék neki segíteni...